Zakaz zasłaniania twarzy przyłbicami i szalikami. ,,Nie będzie miękkiego podejścia'' - zdjęcie
23.02.21, 12:50Fot. via Pixabay - Engin Akyurt

Zakaz zasłaniania twarzy przyłbicami i szalikami. ,,Nie będzie miękkiego podejścia''

73

Wiemy już, że rząd dokona zmian w obostrzeniach jeśli chodzi o kwestię dopuszczalnych sposobów zasłaniania ust i nosa. Jak się jednak okazuje, wbrew wcześniejszym informacjom, nie będzie „miękkiego podejścia” do tej kwestii.

Jeżeli chodzi o przyłbice czy zakrywanie twarzy szalikiem lub arafatką, to zgodnie z zapowiedziami ministra zdrowia nastąpią zmiany. Będziemy musieli wszyscy nosić maseczki”

- mówił wczoraj szef KPRM Michał Dworczyk.

Dziś Wojciech Andrusiewicz poinformował na antenie Polskiego Radia 24, że rośnie liczba zajętych łóżek i respiratorów w szpitalach, podobnie jak liczba zleceń na testy. Dodał, że jeśli chodzi o sposób zasłaniania nosa i ust, zmiany są konieczne:

W zakresie przyłbic, kominów, szalików nie będzie miękkiego podejścia, będzie kategoryczny zakaz ich używania z jednoczesną rekomendacją, czego powinniśmy używa”.

Podał, że nowe podejście do obostrzeń minister zdrowia ma ogłosić jutro.

dam/PR24,Fronda.pl

Komentarze (73):

Sandra2021.02.23 21:01
Totalna głupota! Ze się PiS na to godzi? Uwaga bo stracicie cierpliwość ludzi.
Konsternacja2021.02.23 20:07
9 fala koronawirusa: Twarde podjście w temacie noszenia przez obywateli kombinezonów nurków głębinowych.
Klara2021.02.23 19:54
a ja zasłonie się wyborczą. zastrzegam sobie pierwszeństwo - będę patentowała
franc2021.02.23 19:39
tych covideowych czerwonych pisowskich bandytów pokraki z żoliborza i ich sługusów trzeba po zmianie władzy powywieszać bez prawa łaski
BEATA2021.02.23 18:44
hahaha
Maskę wymieniamy często a2021.02.23 17:06
przyłbice rzadko a ilu ludzi chodzi w przyłbicach? Setki tysięcy a więc zmuszają potencjalnych klientów w kulturalny sposób do zakupu ich produktu a jak nie to mandacik. Nie chodzi o kowida ale o kasę !!!
M.2021.02.23 16:00
No, a czym zasłaniać oczy ? Brakuje mi pieniędzy na leki więc pozostanę przy tych osłonkach, które mam.
JM2021.02.23 15:52
Słusznie, bo przyłbice przed niczym nie chronią. Człowiek zatyka nos, może kawałek brody i tyle. Jak oddycha to i tak wszystko idzie na dół. Podobnie z szalikami.
Anonim2021.02.23 20:13
To dlaczego od roku czasu milicja łoi madaty za te szmaty i przyłbice, żebyśmy w nich chodzili?Jaki był tego sens?Chodziło o zdrowie obywateli czy bezmyslne szczucie plandemią?
Radziszewski matis chuj nie "katolik"2021.02.23 15:22
Jeszcze do tego/tych opłacanego przez Putina C H U JA nie dotarło, że JA IM NIE USTĄPIĘ!
JaluKurek2021.02.23 20:09
Skad się biorą takie szury jak ten tu?
matis89, chuj nie "katolik"2021.02.23 15:18
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐨 "𝐖𝐎𝐋𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐀𝐂𝐇" 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
JaluKurek2021.02.23 20:10
Zażyj leki czlowieku.I trzymaj się z daleka od wszelkich klawiatur!
matis892021.02.23 15:17
Szatanistyczny, lewacki PIS tym globalnym szczepieniem Antychrysta Rządu Światowego NWO wyciąga swoje łapska po kawałek duszy każdego Polaka. W następnym kroku będą chcieli całej duszy dla Antychrysta bo już oficjalnie wspierają państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii Chipowania.
Nie martw się o Polszu Konfiedierato!2021.02.23 15:19
𝐎 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐤𝐫𝐚𝐣𝐮 𝐳𝐚𝐩𝐨𝐦𝐢𝐧𝐚𝐬𝐳? 𝐎 𝐊𝐫𝐚𝐣𝐮 𝐑𝐚𝐝, 𝐜𝐳𝐲𝐥𝐢 𝐜𝐚𝐫𝐚𝐜𝐢𝐞 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚. 𝐓𝐚𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐫𝐚𝐠𝐞𝐝𝐢𝐚 𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐚! 𝐒𝐳𝐩𝐢𝐭𝐚𝐥𝐞 𝐣𝐚𝐤 𝐰 𝐗𝐈𝐗 𝐰𝐢𝐞𝐤𝐮, 𝐛𝐫𝐚𝐤 𝐥𝐞𝐤𝐚𝐫𝐬𝐭𝐰, 𝐛𝐫𝐚𝐤 𝐩𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐫𝐨𝐝𝐤𝐨𝐰 𝐡𝐢𝐠𝐢𝐞𝐧𝐢𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡, 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐬𝐢𝐚𝐭𝐤𝐢 𝐭𝐲𝐬𝐢𝐚𝐜𝐞 𝐑𝐮𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐮𝐦𝐢𝐞𝐫𝐚 𝐰 𝐝𝐨𝐦𝐚𝐜𝐡 𝐛𝐞𝐳 𝐩𝐨𝐦𝐨𝐜𝐲
Kurwy kremlowskie Konfederacja2021.02.23 15:16
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Kto jest wrogiem szczepionek i medycyny?2021.02.23 15:17
POLSKAJA KONFIEDIERACJA - "RADZIECKO-POLSKI NARODOWY KOŚCIÓŁ KATOLICKI", kretyństwo SEKTY Z "KOŚCIOŁA" tzw. "SCJENTOLOGII". Mają na sumieniu tysiące niepotrzebnie zmarłych dzieci a także dorosłych którzy mogliby być uleczeni. Ale nie tylko oni bo i inną SEKTA JEHOWYCH.
Cierpliwy2021.02.23 15:10
Jest pytanie. Czy w marcu ub. roku minister Szumowski w wywiadzie RMF, dr Grzesiowski w TV w eksperymencie z aerozolem i prof. Gut w wywiadzie u Rachonia w TVP Info nie wskazywali na nie użyteczność(przenikanie wirusów) lub szkodliwość maseczek(zbieranie patogenów)? To co się zmieniło? "Jak podkreślił rzecznik rządu Piotr Müller, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów stosowane są wszystkie zasady związane z zapobieganiem zakażeń. Znaczna część spotkań odbywa się zdalnie, stosowane są maseczki, dezynfekcja, odbywa się mierzenie temperatury oraz podejmowane są inne niezbędne działania". Przecież chodzili wszyscy w maseczkach. Nawet z filtrami.I ministrowie zakażeni. A tzn. że maseczki nie chronią ani tych z otoczenia noszącego, jak też ich samych. Dzisiaj mówi, że wszyscy wszędzie będziemy chodzić w maseczkach bez przyłbic i chust, które są be. Miliony noszą maseczki na całym świecie, a zarażonych nie ubywa. Skąd taka desperacja Rządu w niszczeniu ludziom zdrowia.Dlaczego nasz Rząd od marca ub roku, nie reaguje na listy naukowców, genetyków i lekarzy np o oczywistych oszustwach testów czy szkodliwości szczepionki mRNA, za którą nawet producent nie bierze odpowiedzialności i uparł się od początku że szczepienie wszystkich Polaków jest jedynym remedium na wirusa? Dlaczego nie zajął się badaniami amantadyny, a zakazał jej stosowania mimo oczywistych informacji dr Bodnara o jej skuteczności w leczeniu?To zachowanie okupanta
Tomasz2021.02.23 20:41
A jakie dowody na skuteczność amantadyny zostały przez niego przedstawione? Była zaślepiona grupa kontrolna? Jeśli nie, to jak udowodnić? Bo ludzie wyzdrowieli? Ja znam ludzi, którzy wyzdrowieli bez amantadyny - czy to znaczy, że nie działa? Dlatego tak ważna jest grupa kontrolna i jej porównanie z grupą badaną.
Cierpliwy2021.02.23 21:36
Dr Bodnar "dobijał się" do Rządu o badanie leczenia amantadyną od marca do grudnia 2020 roku pisząc trzy listy do Premiera i MZ. Bezskutecznie. Przez cały ten czas leczył amantadyną swoich pacjentów i był konsultantem dla innych lekarzy. Wyleczonych zostało około 2000 pacjentów z covidem-19 w tym 2 wiceministrów. W listopadzie MZ zakazało lekarzom stosowania leczenia amantadyną, a główny doradca Premiera prof. Horban wyśmiał skuteczność leku stosowanego wg niego tylko do leczenia Parkinsona, chodź od 10 leci leczono amantadyną grypę A. Dopiero nacisk wewnątrz koalicyjny spowodował zlecenie MZ na badania przez Ośrodek w Lublinie. Dr Bodnar opracował i opublikował w sieci schemat leczenia covid-19 amantadyną. Lek jest dawno przebadany pod kątem działań ubocznych i dawkowania przy leczeniu grypy A. Ciekawe jak zachorujesz i widmo śmierci pod respiratorem zajrzy Ci w oczy, to nie skorzystasz z przebadanego leku i wypracowanego w praktyce schematu leczenia, tylko będziesz czekał na pseudo badania? Dodam jeszcze że w październiku dziwnym trafem spaliła się na Tajwanie fabryka produkująca amantadynę. Zapaliła Ci się już czerwona lampka "niewierny" Tomaszu?
Ona2021.02.23 21:42
Trudno jest prowadzić badania w ten sposób, żeby odmówić leczenia chorym, którzy zgłosili się z objawami choroby do lekarza. Co, miał części ludzi odmówić pomocy, żeby z nich stworzyć grupę kontrolną? Natomiast wykluczenie tego lekarza z badań nad skutecznością amantadyny, mimo że miał on największe doświadczenie w dawkowaniu tego leku jest kompletnie niezrozumiałe. Jak widać nie chodzi o to, żeby Polaków leczyć, ale zmusić do zaszczepienia. Kwestia dlaczego - czy za tym stoją tylko motywy finansowe czy jeszcze jakieś inne ukryte motywy związane ze składem lub technologią szczepionki jest do wyjaśnienia.
mateuszjegliński2021.02.23 14:50
Ludzie, przecież to zasłanianie twarzy to bezczelna próba wprowadzenia zasad szariatu.
toWarzysz piwo ???? w radiu Erewan2021.02.23 14:48
... obywatele ... wy swinie ..... wy swinie kontraktujcie .... a ryj trzymcie , bo nam trza zachowac ... twarz ... na POtem ... bal maskowy w knesecie na gnojnej .... sie skonczyl ...
Ekonom2021.02.23 14:44
Już dość rządów PIS-synów
Przeciw kretynom2021.02.23 14:34
Możecie nam zyeby naskoczyć na wałek! Nie mam zamiaru nosić żadnej szmaty na ryju. Kupiłem za własne pieniądze dwie przyłbice jedną dużą jedną mini, i przez rok czasu były dobre. Skoro teraz są złe, to nie będę zasłaniał mojej twarzy niczym. Nikt nigdy nie wywołał we mnie takiego poczucia poniżenia, pogardy, wściekłości, zlekceważenia, jak ta podła ekipa. Apeluję do wszystkich ludzi z poczuciem godności, nie wykonujmy poleceń tych kanalii zdradzieckich bo to się nigdy nie skończy.
Szlomo Rozencwajgier2021.02.23 14:56
Oj będziesz nosił!:) A jak nie....to po kieszeni cię pociągniemy. Nie będziesz nam smrodzie podskakiwał! Pieniążki w budżecie potrzebne, przejrzymy ci kieszenie, przejrzymy. I jeszcze pałę od milicji posmakujesz gumową...
A jak naprawdę ci w Konfederacji2021.02.23 14:31
się nazywają? 1)Gershom Braun (a moze Baum?), 2)Berkowicz - Berkowitz (tak jak te żyd zbrodniarz David Berkowitz), 3) Kamiński - Stein, 4) Winnicki - Weinstein
Kurwy kremlowskie Konfederacja2021.02.23 14:24
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
"Kościół" Konfederacji2021.02.23 14:25
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
Szlomo Rozencwajgier2021.02.23 14:19
Dobra robota panie Kalkstein! To są teraz ministry jakie my zawsze chcieli! Tyle lat my pracowali żeby Polaki pod but wziąć i dopiero numer na katolika sie udał! One myslą żeś pan katolik i prawica jest hahaha. A nastraszone już wirusem silnie jak żydki tyfusem za Niemca hahaha. Przestraszone silnie i jak od wieków mało myslące, bo jednej połowie to im wystarczy pół litra do obiadu i msza w telewizorze a drugiej połowie pół litra do obiadu i prawo do skrobanki. No to niech one to mają, daj im pan to. Mocno nastraszone Polaki do szczepienia chętne i mocno płacą za szczepionki! Ale słusznie pan z ministrami kombinujesz że warto ich poddusić maseczkami bo co niektóre Polaki przestały w ogóle nosić! I po kieszeni ich panie Kalkstein jak nie będą nosily po kieszeni! Jest bardzo dobrze i my wszystkie zadowolone są z pana i całej roboty, koronkowa sprawa panie Kalkstein, koronkowa! Ale powiedz pan tam jeszcze żeby tam premier docisnął jeszcze butem grdyki Polaków, żeby się nie wyrywali i na spokojnie przejrzymy im znowuż kieszenie, bo to wiesz pan przecież - trzeba regularnie przetrząsać. Sytuacja jest naprawdę dobra Polaki nastraszone i my wszystkie są zadowolone! Pozdrów pan tam panu Morawitzkego, panią Kornhauser-Dudowa, dobra robota robią!
Radziszewski-Walter chuj nie "katolik"2021.02.23 14:18
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐨 "𝐖𝐎𝐋𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐀𝐂𝐇" 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
A kim jest Eric Rudolph?2021.02.23 14:23
Eric Rudolph jest MORDERCĄ, który ma na sumieniu zamordowanych kilka osób. Z ZIMNĄ KRWIĄ! W Atlanta USA w 1996 r. podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich, na publicznym koncercie podłożył bombę. Dzięki jednemu z "ochrony", który to zauważył zginęło "tylko" dwie osoby, ale ponad 100 zostało rannych. Następnie podłożył bombę przed kliniką aborcyjną i zdalnie spowodował wybuch jak policjant bombę zauważył. Policjant zginął, ciężko ranna była pielęgniarka. Chcąc z siebie zrobi "bohatera" walki o nienarodzonych napisał "manifesto" aby uzyskać pomoc o lokalnych Amerykanów. Kiedy prawda o jego zbrodniach wyszła na jaw, był ścigany nie tylko przez FBI, ale i uzbrojonych lokalnych Amerykanów. Został złapany jak siedział w śmietniku i jadł wyrzucone göwna. -- - - - ERIC RUDOLPH to DEGENERAT na miarę UPA czy SS, ŻADEN BOHATER - ŻADEN OBROŃCA NIENARODZONYCH. TO ZWYKŁY MORDERCA! - - - NIGDY NIE BYŁO i NIEMA "ARMII BOGA" - to WYMYSŁ TEGO DEGENERATA! - - - Teraz siedzi betonowej celi i dalej pisze swoje "manifesto". - - - 𝐈 𝐓𝐀𝐊𝐈𝐂𝐇 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐆𝐋𝐎𝐑𝐘𝐅𝐈𝐊𝐔𝐉𝐄 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍.
Jan Radziszewski2021.02.23 14:13
parchu co budiet z tobą jak ukaże się krzyż na NIEBIE? +++ O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. … ) Co wtedy, wówczas tj. już wkrótce, będzie z owymi Prawodawcami bezbożnego prawa, prawa GENDER, ect. rządzącymi żydami i masonami i oczywiście z owymi jw. zniewolonymi i opętanymi synami i córkami złego?
w Der Łonet2021.02.23 14:10
Mein Gott - burdele w Berlinie upadną
matis89, chuj nie "katolik"2021.02.23 14:06
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐨 "𝐖𝐎𝐋𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐀𝐂𝐇" 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
good by Wania Antonim2021.02.23 13:59
Amstaff
katolik2021.02.23 13:57
Zostawmy zdradzieckich masonów z ich zaplanowanym morderstwem samych, niech dalej na sobie i swoich rodzinach wykonują rozkazy mordercy billa Gatessa i soerosa, słuchają swojej TV, opłaconej przez Gatessa i sorosa--- my prawdziwi Polacy wybierzmy sobie własny rząd, który nie będzie dokonywał mordu!
no to koniec seksu2021.02.23 13:55
z macicami ze Strajku Kobiet
matis89, chuj nie "katolik"2021.02.23 13:53
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Jan Radziszewski2021.02.23 14:09
parchu co budiet z tobą jak ukaże się krzyż na NIEBIE?
katolik2021.02.23 13:48
Jest ciepło i ludzie będą oddychać bez maseczek!! Chcecie mordować już zakutych w kajdany? Tak kazał Gatess i soros? To Polacy mówią NIE!
Marek2021.02.23 13:41
Panie Horban ,bo to pan wymyślił. A gdy założe 666 masek hirurgicznych i to wszystko zamoczę w soli z morza matrwego to też może być.
stary2021.02.23 13:40
Od prawie roku mamy do czynienia z kroczącym totalitaryzmem. Nie ma wątpliwości, że pod przykrywką pandemii odbierana jest nam po kawałeczku wolność. Kiedy społeczeństwo powie dość?
katolik2021.02.23 13:44
juz robi się gorąco, ludzie jawnie mówią o wyjściu na ulice!
katolik2021.02.23 13:36
Jeśli Polacy chcą przeżyć, to dymisja rzadu, to jest zaplanowany terror, który fundują masoni, zdrajcy Narodu-- bezwzglednie trzeba wyjść z unii, nie iśc na wybory, aby ich nie sfałszowali i wybrac na jakichś wolnym zgromadzeniu, itp. Czy ludzie poddadza się mordercy Billowi gatessowi i sorosowi, równie dobrze można ogłosić, ze mamy jakąkolwiek inną chorobę, będzie ten sam popłoch i to samo zaplanowane morderstwo
ateusz2021.02.23 13:32
Handlarz bronią ma jakieś maseczki FFP2 do sprzedania? Dla was inflacja i utrata pracy z powodu zamykania kolejnych branż, a dla pisowskich urzędników nagrody, podwyżki i służbowe limuzyny. Wyborca PiS ma podobną mentalność jak wyborca Putina - to nic, że będzie przymierać głodem patrząc na władzę pławiącą się w luksusach. Liczy się, że oficjalna propaganda przywraca mu poczucie dumy i godności :D Nawet mi was nie żal.
Marek2021.02.23 13:38
było by dobrze gdybyś pisał ,dla nas,,,,,,a nie dla was. I wtedy masz dużo łapek.Mieszkamy razem.Pamietaj.Masz moją łapkę
ateusz2021.02.23 15:12
Masz rację, inflacja dotyka mnie tak samo jak pozostałych, na pracę na szczęście nie narzekam - jeszcze...
znicz2021.02.23 13:31
PiS to większe zło niż każda inna formacja. Kto da sobie uciąć głowę że na Białorusi bez wygłupów zmarło więcej? I co oni mają zamknięte? Sale koncertowe? Są dwie drogi. Pierwsza - leczyć, leczyć, leczyć, Druga, droga PiSu - zamykać, zamykać, zamykać.
konrad2021.02.23 13:30
Jak można było rok temu upraszać mnie o noszenie przyłbicy a dzisiaj jak głupka jakiegoś na pola Grunwaldzkie wyganiać.
konrad2021.02.23 13:22
Czy w miejscu pracy maseczkę powinien zapewnić pracodawca czy będzie to koszt zatrudnionego .Na ile jedna maseczka ma wystarczyć na parę godzin czy parę dni ?
Marek2021.02.23 13:20
Jak to się ma do wcześniejszych badań .Jak to sie ma do ,,,,,,,jaja sobie z nas robią.
PL2021.02.23 13:30
Nowe maseczki czyli nowy pomysł . PIS walczy dziarsko z problemami, które nam, zwykłym narzucili. Koszt tego zrzucają na zwykłych obywateli. oni zajmą się hurtem, dostarczaniem tych prawidłowych. Te wszystkie inne, dotąd nie dostarczane przez agencje rządowe są nieprawidłowe. Ale teraz już będzie dobrze. Będzie coraz lepiej! Rodzina na swoim!
katolik2021.02.23 13:20
Dymisja zdrrajców natychmiast!!
Marek2021.02.23 13:19
Tak musi być.Tylko maski rozprowadzane przez doradców ministra i premiera są dobre. Nikt nie może tych doradców pociągnąć do jakiej kolwiek odpowiedzialności gdyż są ludżmi na wskros prywatnymi.Na nich nie ma prawa w polskim ustawodastwie. Po roku używania masek niektóre te najdroższe zaczeły gnić ale nie zgnija na naszych twarzach. Nazwiska tych doradców sa takie słowiańskie czy to przypadek.
Za dwa lata wybory2021.02.23 13:19
nie będzie miękkiego podejścia, że PiS to mniejsze zło niż PO
katolik2021.02.23 13:21
NIKT z tego sejmu się nie ostanie, NIKT!!!
matis892021.02.23 13:26
Nie licz na wybory. Po sfałszowaniu wyborów w USA nigdzie na świecie nie ma już demokratycznych wyborów, ani demokracji. Mamy Rząd Światowy NWO.
katolik2021.02.23 13:18
Rozkaz mordercy gatessa i sorosa. Ludzie wyjda na ulice i terror się skończy, wiecie czemu-- bo tak zdecyduje Suweren wasz!
ladychapel2021.02.23 13:16
Polak się nie zgadza!!! Nikt nie będzie nam mówił, że białe jest białe a czarne jest czarne!!!!
katolik2021.02.23 13:15
Co za głupki-- ludzie beda wiosną oddychac, bo Bóg dał im prawo naturalne do oddychania! wasze zakazy w tym względzie sa morderstwem, więc nie musza być respektowane, bo narzuconej śmierci nie ma obowiązku się poddawac, to tak jak, zołnierz nie musi wykonac rozkazu dokonania morderstwa, w okolicznościach pokoju! Chcecie mordować Polaków!
matis892021.02.23 13:13
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Anonim2021.02.23 13:19
I wtedy Judasz rzekł: "Pan jest moim pasterzem", na co rzecze Maria: "Nie, jest moim mężem. Poza tym wisi mi trochę kasy za alimenty". Na co Judasz rzekł: "Alimenty też dla ludzi. Po tym poznasz prawdziwego mężczyznę". Na co Maria rzekła: "Precz!", a Judasz zawstydzony strzelił sobie w łeb z dzidy laserowej. Amen.
Święty Piotr2021.02.23 13:23
Tak było - potwierdzam.
dzida laserowa2021.02.23 13:29
Potwierdzam, byłam tą dzidą
NL2021.02.23 13:28
"Maria", "Pan" i "Judasz" to jakieś ksywki Twoich znajomych z dzielnicy czerwonych latarnii?
Anonim2021.02.23 13:29
Nie, to postaci z takiej śmiesznej bajki.
MVD2021.02.23 13:12
Równie dobrze mogą sobie nakazać sikać do góry nogami! w rozporządzeniu - mogą powiedzieć sobie wszystko, to jest i tak nielegalne!
pisowiec2021.02.23 13:12
Kara śmierci dla każdego co wyjdzie bez maski przeciwgazowej z filtrem. Tylko one chronią dostatecznie.
Grizzly2021.02.23 13:12
Czyżby jakiś szwagier kolegi ministra nabył ostatnio dużą ilość maseczek?
Grizzly2021.02.23 14:01
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Gryźli a nie Grizzly2021.02.23 21:02
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.24 8:18
Won durniu!