Włochy. Najniższa śmiertelność od dwóch tygodni - zdjęcie
06.04.20, 09:28Zdjęcie ilustracyjne/YT

Włochy. Najniższa śmiertelność od dwóch tygodni

7

Włochy stały się już symbolem tragicznej umieralności spowodowanej zakażeniem koronawirusa w Europie. Oficjalnie zmarło tam już 15 887 osób, a liczba zakażonych to ponad 124 tysiące.

W ciągu ostatniej doby ilość zgonów wyniosła 525 osób i jest to najmniejsza umieralność w tym kraju od dwóch tygodni. Natomiast zachorowalność zwiększyła się o 2 900 zakażonych.

Szef Obrony Cywilnej powiedział:

- Te dobre informacje nie mogą prowadzić nas do obniżenia czujności. Wychodzić (z domu) można tylko w razie uzasadnionej potrzeby

Informacje o poprawie sytuacji we włoskich epicentrach pandemii, a więc Brescii i Bergamo, podały też władze Lombardii.mp/pap

Komentarze (7):

Jan Radziszewski2020.04.6 20:28
sobota, 28 marca 2020 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails/ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. Dlatego tak dużo go jest. 23.00 Zapisz - Dlaczego, Panie, na Włochów zrzucono i to na północ? - Raz, że na Włochy, to mój dopust. Dwa, z powodu ich współpracy z Chinami. USA, i Rosja także, nie pozwalają na swobodę w takiej sprawie nawet krajom takim jak Włochy. - A Twój przekaz [Panie] przeze mnie nic nie zmieni we Włoszech? - Teraz nie zmieni. Przyjdzie jednak czas iż odniesie skutek. - Dziękuję Ci Panie za wszystko dla Polski, za zatrzymanie chemtrails, a ściśle za zatrzymanie coronawirusa w nim i w ogóle wiele chemtrails w Polsce. Za niewielką ilość zgonów do końca maja, za przypomnienie o spowiedzi generalnej, za to przede wszystkim, że jesteś naszym Królem na nowych zasadach od 20 lutego i za wiele innych rzeczy. - - Kto pragnie zachować swe życie straci je. Zapisz dziecko - Na to nie ma Mojej zgody, na takie ograniczenie jakie wprowadzono, ogłoszono teraz i jakie ma obowiązywać od jutra. Ja czuwam nad Polską, ograniczenia są i tak daleko idące. Nikt nie może się tłumaczyć, że idzie do kościoła a jak z tego wynika nie może do niego iść?.. Niech to doprecyzują. Jeśli będzie zakaz udawania się do kościoła indywidualnie, nie mówiąc o mszy niedzielnej – Uderzę. Ostrzegam Cię premierze Morawiecki i inni. Poleje się krew. Amen. - Dziękuję Panie Jezu, Chryste Królu. Chwała Tobie Chryste. Zapisz - Dobrze dziecko, pozwalam Ci rzucić klątwę na premiera Morawieckiego. Klątwa będzie zdjęta dopiero gdy wycofa się z tego ograniczenia ludzkiej wolności. Mówię: Non, possumus. I wy biskupi to powiedzcie. A Ty, dziecko, mój proroku masz ode mnie tę władzę klątwy. Klątwa rzucona przez Ciebie będzie miała moc kościelną, tak jakby to uczynił pasterz Kościoła. - Jeśli tak Panie uważasz, ale ja jestem nędzą. - Jesteś nędzą, dziecko, ale Mocą Chrystusa możesz wszystko, także góry przenosić. Czyż nie masz dowodzić i być odpowiedzialny za wygubienie prawie dziesięciu milionów kobiet i dzieci na Ukrainie? Klątwa więc jest to o wiele mniej. Rzucisz tę klątwę w osobnym wpisie. - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste, nasz Panie i Królu w szczególny sposób od 20 lutego tego roku. Środa, 25 marca 00:35 Zapisz dziecko:) - Szatan Cię atakuje mocniej w chorobie abyś mógł mniej zdziałać, lecz to . Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha. Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On
Jan Radziszewski2020.04.6 20:26
Kościoły muszą zostać otwarte. /Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu./ Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie -Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen.
Michał Jan2020.04.6 12:23
Jak u nich tak ściśle trzymają się ograniczeń, to szczyt zachorowań będą mieli w czerwcu-lipcu.
Nina2020.04.6 16:28
U nich szczyt zachorowalnosci minal teraz z gorki!
Michał Jan2020.04.6 17:46
Jak możesz tak bezczelnie podważać słowa najukochańszego Pana Premiera? U nas Fronda co i rusz pokazuje wykresy, które pokazują podobny trend do włoskiego, siedzimy po domach zarośnięci i stoimy w kolejkach do sklepu, a szczyt ma być dopiero za 2 miesiące.
Sex portal2020.04.6 11:22
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.zwiazki24.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Olek i saba2020.04.6 10:23
Chodzi o ludzi pozytywnie przetestowanych na koronawirusa, a nie o chorych. Wtedy 70-80% populacji musi być chora na jakieś wirusy, a na helicobactera - 50% populacji. New England Journal of Medicine stwierdza, że śmiertelność COVID-19 może skończyć się jak grypa sezonowa, której wskaźnik śmiertelności wynosi około 0,1%.