Wiceminister Kraska: Dziś będzie zdecydowanie więcej przypadków - zdjęcie
31.03.21, 10:00Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Wiceminister Kraska: Dziś będzie zdecydowanie więcej przypadków

7

Ministerstwo Zdrowia nie ma dobrych informacji na temat rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce. Jak podkreślił w rozmowie na antenie TVP1 wiceminister Waldemar Kraska, zakażeń będzie znowu więcej.

Dziś będzie zdecydowanie więcej przypadków zakażeń koronawirusem niż w ostatnich dniach”

- informuje wiceminister.

Zaznaczył, że szczególnie źle jest w przypadku województwa śląskiego, gdzie wciąż przybywa duża ilość zakażeń:

Patrzymy na nie z wielką troską, dziś jedzie tam minister Adam Niedzielski, by porozmawiać z wojewodą. Będzie zwołany sztab kryzysowy, sytuacja jest pod kontrolą, ale jest bardzo poważna”.

dam/TVP1,TVP.Info

Komentarze (7):

Józia2021.03.31 13:51
Nowy "plan 5-letni"? Witamy w socjalizmie!
///2021.03.31 11:46
Kraska to idiota. Dlaczego podają takie dane skoro wynik Krychowiaka zmieniał się z dnia na dzień. Jaka jest wiarygodność tych testów. Czy cały polski lud jest tak ciemny?
Kraska2021.03.31 11:44
Podaj mi numery jutrzejszego Duzego Totka ,jak taki z ciebie jasnowidz !!
sexi randki2021.03.31 11:32
-Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Maggda-x napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Jerzy2021.03.31 10:23
a co to za różnica mniej czy więcej? informacja i tak wzięta z kapelusza, nie mogą tych niezamkniętych kościołów przeboleć i robią co - zapewne w piątek ogłoszą, że zamykają... plwam ci w ryj, kraska, bo twarzy to ty nie masz....
Krakus2021.03.31 10:14
Myślę, że rząd powinien sie skupić bardziej na zakazie aborcji, polowaniu na LGBT, obronie Obajtka, szczuciu na Grodzkiego, kolejnymi miliardami dla szczujni Kurskiego, kryciem Szumowskiego, kolejnymi nagrodami dla ""swoich" itd, a nie zajmować się jakąś głupią pandemią, dającą po 500 umarłych dziennie (!) czy zawalającym się właśnie systemem zdrowia, czasem oczekiwaniem karetek po 17 godzin czy jazdą z chorymi po 700 kilometrów... Nie jesteśmy najgorsi w świecie, dopiero 4 od dołu, więc o co chodzi? Są rzeczy ważne i ważniejsze, nieprawdaż?
Totustuus2021.03.31 10:13
Trevignano Romano, 30 marca 2021 r Przesłanie od Jezusa Umiłowane dzieci, nie bójcie się, bo ja też przed wami byłem prześladowany i proszę, nie mówcie, że byłem Synem Bożym, i mogłem znieść wszystkie cierpienia, tak nie jest, czułem w moim ciele, jak i w moim sercu cały ogrom cierpienia i ciemnośći świata , bo właśnie w tym celu zostałem wcielony . Powierzcie mi wszystko jedynemu waszemu zbawieniu, wezmę was za rękę i złagodzę wasze cierpienia, zabierając je na swoje ramiona i zanosząc ze sobą na Kalwarię. Proszę was przez ogrom mej miłością, abyście nie opuszczali Mnie i mojej Świętej Matki, która z wielką pokorą wciąż jest wśród was, wasze cierpienie zostanie nagrodzone. Proszę was, pomóżcie waszym braciom i siostrom, aby nie popadli w zatracenie, a jeśli nawet tylko jeden z waszych braci zostanie zbawiony, będzie ogromna radość w niebie. Ja was nie opuszczę, patrzcie na krzyż i na wszystko, co się z nim wiąże, miejcie litość nad waszym Jezusem, który was rozumie i który tak bardzo cierpi. Niestety człowiek jest atakowany przez najpiękniejszego anioła z tych które zbuntowały się przeciwko Bogu, tylko ci, którzy mają siłę i wiarę zostaną zbawieni. To przesłanie jest dla ciebie Gisella i dla wszystkich moich braci i sióstr z mojej woli wybranych , nie pozwólcie aby zło przesłaniało wasze umysły. Ja jestem z wami i błogosławię was w imię Ojca, w moje imię i Ducha Świętego, Amen.