WHO: Nowe ognisko koronawirusa w Pekinie stanowi poważne zagrożenie  - zdjęcie
15.06.20, 18:45

WHO: Nowe ognisko koronawirusa w Pekinie stanowi poważne zagrożenie

3

W Pekinie wybuchło nowe ognisko koronawirusa. W poniedziałek potwierdzono tam 100 nowych przypadków zakażeń. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia stanowi ono bardzo poważny problem.

-„W ubiegłym tygodniu Chiny zgłosiły nowy wybuch epidemii w Pekinie, po ponad 50 dniach bez żadnego przypadku zakażenia w tym mieście. Obecnie potwierdzono ponad 100 nowych przypadków. Pochodzenie i zasięg epidemii są badane” – poinformował szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Dyrektor WHO ds. sytuacji nadzwyczajnych dr Mike Ryan stwierdził, że niejasne pozostaje źródło nowych zakażeń w Pekinie. Najbardziej prawdopodobna hipoteza to zdaniem WHO rozprzestrzenienie się wirusa poprzez transport łososi lub ich niewłaściwe pakowanie.

-„Nowe ognisko koronawirusa w Pekinie, gdzie w poniedziałek po południu potwierdzono ponad 100 nowych przypadków zakażenia, stanowi bardzo poważny problem” – oświadczył dr Mike Ryan.

kak/PAP

Komentarze (3):

stan2020.06.15 22:28
To jeszcze ten typ jest szefem WHO? Lewactwo okopało się we wszystkich organizacjach międzynarodowych i jest nie do ruszenia? Nadal będzie kpić z ludzi? Najpierw były nietoperze, teraz łososie? Kiedy wyjaśni skąd się wziął koronawirus, kto za to odpowiada i jak należy to leczyć - nie żadne szczepionki (!)? Co robi Światowa Organizacja Zdrowia i komu jest ona potrzebna?
Szybka Randka sex2020.06.15 19:13
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Leszek2020.06.15 19:06
Nie obawiaj się Korona świrusa, to masońskie wymysł. Test na wiarygodność PIS. Czy schowają się do mysiej nory. MANIFESTACJA: Królowa idzie do Sejmu 17 czerwiec 2020 Warszawa Potrzebnych jest 1000 wpisów do uruchomienia procedur prawnych związanych z organizacją manifestacji. Zapisy trwają do 17 maja. Zapisują się osoby deklarujące osobisty udział w manifestacji: Królowa idzie do Sejmu.  Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego imienia, nazwiska i miejscowości, gdyż ja sam się zapisuję i ja sam dysponuję moimi danymi. Życzę sobie, aby moje imię, nazwisko i miejscowość były przeczytane podczas ogłoszeń przez ks. Piotra Natanka. IMIĘ:NAZWISKO:MIEJSCOWOŚĆ:Wyrażam zgodę na przetwarzanie i upublicznianie moich danych osobowychKRAJ:AustraliaAustriaBelgiaBiałoruśBrazyliaChileChinyCzechyDaniaFinlandiaFrancjaGrecjaHiszpaniaHolandiaIzraelJaponiaKanadaLitwaLuksemburgMeksykNiemcyNorwegiaOrlandiaPolskaRosjaRPASłowacjaStany ZjednoczoneSzwajcariaSzwecjaUkrainaWatykanWęgryWielka BrytaniaWłochyInny... Christusvincit-tv.pl Ilość zapisanych osób: 900 (oczekujących: 2) (stan na: 2020-06-15, 19:46)