Warszawa: Alarmy bombowe w przedszkolach - zdjęcie
27.06.19, 09:55Fot. Edward Kimmel via Flickr, CC BY-SA 2.0

Warszawa: Alarmy bombowe w przedszkolach

4

W Warszawie zamkniętych zostało kilkadziesiąt przedszkoli – otrzymały informacje o podłożeniu w nich ładunku wybuchowego. Policjanci sprawdzają budynki, niektóre z placówek zamknięto do odwołania.

Jak informuje „Super Express”, zamknięte zostały m.in. przedszkola nr 400, 318, 352, szkoła nr 318 czy przedszkole nr 366. Łącznie policja otrzymała kilkadziesiąt zgłoszeń. Jak poinformowała Edyta Kamus z Komendy Stołecznej Policji – łącznie są to 32 placówki na terenie Warszawy i ościennych powiatów.

Przedszkola otrzymały wiadomości na skrzynkę mailową z informacją, że podłożone bomby zdetonowane zostaną o godzinie 11. Podobne alarmy pojawiły się w Poznaniu oraz Szczecinie.

dam/se.pl,Fronda.pl

Komentarze (4):

polak2019.06.27 14:59
policja dostawała treść ""uwaga pedalstwo nadchodzi " i to było przyczyną tych alarmów
Marcin2019.06.27 10:25
Jeżeli to nie fakenews, to trzeba mocno się zastanowic nad kondycją psychiczną i moralną takich "ludzi" ... a i sama kara, swoją dotkliwością musi sprawiać ból na wiele wiele lat, w tym finansowa, za kazdego strażaka oraz słuzby specjalne I niech nikt nie broni, że gość nie ma majątku, tato i mami nie wychowali, z ich krwawicy niech swoje dziecko wykupują Uprzejmie upraszam Pania Marysię by w tej sprawie do mojego sumienia nie apelowała ;P
PJ mniemanologia2019.06.27 11:06
To nie jest fakenews - faktycznie przedszkola otrzymały takie informacje, a policja sprawdza budynki. Pewnie alarmy okażą się fałszywe, ale sprawdzić trzeba.
Marcin2019.06.27 11:56
Oczywiście że jest taka konieczność, policja ma obowiązek... kolejnym krokiem bedzie wytypowanie trefnisia, i ukaraniem... tak by przez resztę swego żałosnego zywota płakał i płacił! Nie bede pisał co się dzieje z dziecmi oraz pedagogami, z szarpanymi nerwami... to oczywiste Za to wszystko kara jak za morderstwo Głupota musi dużo kosztować, ma boleć, i być przestoga dla innych trefnisiów!