UWAGA! Szwecja bez „drugiej fali epidemii” koronawirusa? - zdjęcie
10.09.20, 14:19fot. pixabay.com

UWAGA! Szwecja bez „drugiej fali epidemii” koronawirusa?

9

W Szwecji nie wprowadzono żadnych restrykcyjnych zasad dotyczących radzenia sobie pierwszą falą koronawirusa. Bardzo wiele mówiło się o zbliżającej się drugiej fali jesienią tego rok. Jak się jednak okazuje Szwecja nie spodziewa się jej nadejścia.

Analitycy ExMetrix zalecają jednak branie przykładu ze Szwecji.

W ich opinii czytamy:

- Bardzo interesujący będzie w najbliższym czasie przebieg epidemii w Szwecji, która zapowiada, że w tym kraju drugiej fali zachorowań nie będzie. Może to być istotny wyznacznik skuteczności stosowania alternatywnego (mało restrykcyjnego) podejścia do walki z epidemią.

- Luzowanie obostrzeń jest istotne zarówno z ze względu na gospodarkę , jak również z powodu "granic wytrzymałości społecznej". Należy to jednak robić bardzo rozsądnie, obserwując wpływ tych działań na sytuację związaną z epidemią – uważa Ryszard Łukoś, główny analityk ExMetrix.

 

mp/exmetrix.com

Komentarze (9):

Hanna2020.09.12 22:02
Ale zapomnieli dodać , że chorzy a szczególnie starsi są w ścisłej izolacji , gorzej niż w więzieniu, bez odwiedzin i kontaktu ze światem zewnętrznym.
Józia2020.09.11 0:36
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK "DRUGA FALA" WIRUSA CZY KORONAWIRUSA!!! TAKIE GADANIE ŚWIADCZY O NIEUCTWIE, MANIPULACJI, MISTYFIKACJI, PROPAGANDZIE STRACHU I TOTALNYM KŁAMSTWIE!
To jednak nie "ludobójstwo" pani Mario?2020.09.10 15:21
https://www.fronda.pl/a/rosnie-bunt-szwedow-zatrzymac-ludobojstwo,143771.html
Wycieraj düpy Polskim Panom, wycieraj!2020.09.10 15:33
Patrz z czego żyjesz bladoruski śmieciu i niewolniku.
DOBRE STRONY EPIDEMII.2020.09.10 14:59
Miejsca publiczne są wolne od starych skürwysynów jak Woleński, Hartman, Passent, Urban, Keller-Krawczyk, itp. Siedzą parchy w domach i srrają ze strachu w nieprane gacie. Boją się stare, zwiędłe chüje, że pozdychają. Świat jest przyjemniejszy bez ich obecności w życiu publicznym. Nie pierdzą tramwajach, autobusach, nie czuć ich odoru z gęby i smordu niewypranej odzieży. Niech gniją w swych norach, jedynie co im pozostało to plucie jadem w mediach. . . . A TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA!
Anonim2020.09.10 14:56
w Polsce jest tylko epidemia koronaglupoty pompowana przez ideologów lgbt ktorym ulega morawiecki, najpierw wrzeszcza o nieistniejacych ponad przewidywania trupach pozniej ze malo rzad wydaje na tarcze i naprawienie tego co sami zniszczyli i niszczą kwarantannami a na koncu o wielkim dlugu,, mam sceptyczny stosunek do PiS I prawde mowiac nie ma alternatywy dla PiS skoro za opozycja kryją się szpitale psychiatryczne, ostatnio dodatkowy szpital dla czubków buduje Hołownia
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.10 14:29
- Epidemia jest i ona jest groźna. Popatrzmy, co się dzieje z powrotem w Hiszpanii. Średnio dziennie znowu umiera tam ponad 70 osób, a liczba zakażeń we Francji i w Hiszpanii to znowu kilka tysięcy dziennie. Naprawdę dmuchajmy zimne - tak mówił wczoraj Mateusz Morawiecki.
Ciekawy2020.09.10 21:42
A Szwecja? To znaczy że Francja, Hiszpania i Polska wybrały zły model obrony zdrowia swojej ludności przed "pandemią".
BieS2020.09.13 20:38
To się dowiedz z miarodajnych źródeł jak jest w Szwecji.