USA wyda 2 mld USD na 100 mln szczepionek na koronawirusa - zdjęcie
22.07.20, 18:17fot. pixabay.com

USA wyda 2 mld USD na 100 mln szczepionek na koronawirusa

8

Jak podaje PAP, w środę we wspólnym komunikacie niemieckiego Biontechu i amerykańskiego Pfizera, rząd USA zapłaci 1,95 mld dolarów za 100 mln dawek za szczepionkę, która powstanie przy współracy obu tych firm.

Ugur Sahin, prezes Biontech oświadczł:

- Prowadzimy również zaawansowane rozmowy z wieloma innymi rządami i mamy nadzieję wkrótce ogłosić dodatkowe umowy na dostawy szczepionki do innych krajów"

Umowa amerykańskiego rządu z firmami Biontech i Pfizer – jak podkreśla agancja AP - jest częścią szerokiego programu rządowego Stanów Zjednoczonych, który został opracowany przez administrację prezydenta USA Donalda Trumpa. W ramach tego programu rząd amerykański chce otrzymać 300 mln dawek bezpiecznej i skutecznej szczepionki na Covid-19 do stycznia przyszłego roku .

USA zapowiadają bezłatny dostęp do szczepionki.

 

mp/pap

Komentarze (8):

Jan Radziszewski2020.07.22 22:51
d-c ”Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać /Ap 13,16-18) Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie. Odczytywanie i zapisywanie fal mózgowych jest już technicznie możliwe System Microsoft, w połączeniu z 5G, może zatem być również używany do „odczytu” fal mózgowych i sprawdzania, czy możesz mieć pewne „złe”, zbuntowane lub dysydenckie myśli. Jeśli uważasz, że to „science fiction”: w zeszłym roku pojawiły się obrazy klas szkolnych w Chinach z uczniami w opaskach 5G. + Te pasma 5G są w stanie „odczytać” fale mózgowe uczniów i, między innymi, zmierzyć ich koncentrację. Używając różnych kolorów światła, nauczyciele mogą natychmiast zobaczyć, czy uczeń zwraca uwagę, czy też jego myśli są gdzie indziej. Dlatego ta technologia już istnieje i może w zasadzie być również wykorzystywana na odwrót, a mianowicie do wpływania na fale mózgowe i manipulowania Ponadto system może teoretycznie zasygnalizować nie tylko tobie, ale także władzom zdrowia, jeśli temperatura ciała wzrośnie. Wtedy możesz po prostu otrzymać obowiązkowe połączenie, aby jak najszybciej zgłosić się do lekarza lub szpitala, gdzie zostaniesz sprawdzony pod kątem obecności wirusa lub innej choroby. ++ „Znak Bestii” coraz bliżej? „ I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przelicz liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (666) . ” (Ap.13:
f232020.07.23 11:39
Przynajmniej będzie można wyeliminować z obiegu niepokornych pasożytów.
Jan Radziszewski2020.07.22 22:45
Zgłoszenie patentowe Microsoft 2020-060606 łączy ciało ludzkie z systemem płatności 20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości. Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem” Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana ”Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.22 19:50
Muszę się ze wstydem przyznać, że zawsze byłem i jestem pełen podziwu dla J. Kaczyńskiego. Dla całej jego rodziny. Na wskroś patriotyczną i wielce dla Polski zasłużona. Wstyd mi za moją rodzinę, że mnie na skoorvvysyna wychowali, moją siostre na koorvve.
Anonim2020.07.22 19:25
Przywódca USA jest narcyzem i cierpi na zaburzenia osobowości, które w postaci skrajnej nazywamy socjopatią – twierdzi Mary L. Trump. Książka prezydenckiej siostrzenicy zajmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów Amazona
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.22 18:27
Jestem starym hooyem żydowskim, należę do B'nai B'rith - Loża Izrael i nienawidzę polaczków-katoli. Jak każdy szanujacy się gudłaj uratowany przez katoli. I szczepionki się nie doczekam, aj awaj...
Anonim2020.07.22 19:19
już cie nikt ratował nie będzie zydzie
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.22 18:19
powinien szczepionkami zainteresować się jakiś znajomy instruktor szumowiny!