USA: Tajemnicza choroba atakuje dzieci. Prawie wszystkie z nich były zakażone koronawirusem - zdjęcie
20.05.20, 08:05Fot. via Pixabay - geralt

USA: Tajemnicza choroba atakuje dzieci. Prawie wszystkie z nich były zakażone koronawirusem

7

W całym stanie Nowy Jork odkryto 137 przypadków wieloukładowego zespołu zapalnego u dzieci. Gubernator Andrew Cuomo twierdzi jednak, że to zaledwie „wierzchołek góry lodowej”.

Jak podał, aż 90 proc. dzieci z MIS-C miało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa lub jego przeciwciał. Zaapelował o to, aby inne stany oraz kraje przyglądały się schorzeniu, które najpierw odkryto w Nowym Jorku. Dodał:

Im więcej stanów się temu przygląda, tym więcej znajdziemy przypadków”.

Stwierdził, że najpierw nie łączono owej dziecięcej choroby z Covid019, ponieważ nie atakowała ona dróg oddechowych.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (7):

Jan Radziszewski 2020.05.20 17:45
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
grimm2020.05.20 11:46
Kiedy wreszcie zabiorą się do d.. Billowi Gatesowi i reszty okultystów. Czemu tylko parlamentarzystka z Włoch ma odwage głośno mówić o ludobójstwie? Mówienie to mało . Norymberga dla patologicznej , semickiej mafii i kara śmierci!
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.20 9:24
Rząd kupuje droższe testy na koronawirusa za granicą, ignorując tańsze z Polski. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-dlaczego-rzad-kupuje-drogie-zagraniczne-testy-a-nie-tansze-polskie/wgb46x7
Damian2020.05.20 10:20
Bo te polskie nie są dostarczane przez członków, przyjaciół lub krewnych przedstawicieli partii rządzącej.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.20 9:16
najgorszy wirus jaki atakuje dzieci to ksiądz pedofil!
Ktos2020.05.20 8:27
Bardzo proszę każdego człowieka dobrej woli o jakąkolwiek pomoc materialną.Znalazłam się w tragicznej sytuacji bez wyjścia. Na dzień dzisiejszy mogę ofiarować tylko codzienną modlitwę za każdego ofiarodawcę. Niech Bóg błogosławi każdemu czytającemu ten komentarz. 57 1020 2528 0000 0502 0466 3227
Damian2020.05.20 9:18
A do którego z dostępnych Bogów będziesz się modlił?