USA ostrzega Polskę: Rosja zaatakuje! - zdjęcie
23.11.21, 12:03Fot. kremlin.ru CC 4.0

USA ostrzega Polskę: Rosja zaatakuje!

70

Kilka dni temu, podczas spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z dyrektor Wywiadu Narodowego USA, które odbyło się na prośbę strony amerykańskiej, Haines Avril Haines miała ostrzec szefa polskiego rządu przed atakiem, jaki Rosja planuje przeprowadzić w najbliższym czasie na Ukrainę.

Haines podczas pobytu w Warszawie rozmawiała nie tylko z premierem Morawieckim, ale również z ministrem spraw wewnętrznych Mariuszem Kamińskiem, ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem oraz szefem prezydenckiego gabinetu Pawłem Szrotem. Premier Morawiecki miał usłyszeć od dyrektor amerykańskiego wywiadu ostrzeżenie przed przygotowywanym przez Rosję ataku na Ukrainę oraz prośbę o podjęcie pilnych działań na rzecz zbudowania wspólnej koalicji państw bałtyckich, UE i Wielkiej Brytanii, która mogłaby powstrzymać plany inwazji Putina na Ukrainę – ustalił portal onet.pl.

Dyrektor Haines podczas rozmów z szefem polskiego rządu miała przywoływać  informacje amerykańskiego wywiadu, mówiące o tym, że Rosja zgromadziła w pobliżu granicy w Ukrainą znaczące siły wojskowe, zdecydowanie liczniejsze od tych, które przed ponad siedmiu laty dokonywały agresji na Krym.

Według amerykańskich analiz to właśnie inspirowana przez Putina agresja przeprowadzona przez białoruskiego dyktatora Aleksandra Łukaszenkę za pośrednictwem specjalnie sprowadzonych przez niego w tym celu migrantów ekonomicznych na polską granicę, miała być jednym z elementów strategii, przygotowujących grunt pod  potencjalną inwazję wojsk rosyjskich na Ukrainę. Według ekspertów amerykańskich należy się spodziewać dalszego eskalowania przez Putina i Łukaszenkę konfliktu na granicy polsko-białoruskiej.

Specjalnie wysłany przez Bidena do Moskwy szef CIA William Burns miał ostrzec rosyjskiego dyktatora przed konsekwencjami potencjalnej agresji na ukraińskiego sąsiada. USA mają też już mieć ponoć gotowy projekt drastycznych sankcji wobec Rosji w przypadku zdecydowania się jednak przez Putina na zaatakowanie Ukrainy. Przewiduje się w nim choćby zablokowanie niebezpiecznego dla Polski gazociągu Nord Stream 2 oraz odcięcie rosyjskiego systemu finansowego wraz z rosyjskimi bankami.

 

ren/onet.pl, twitter

Komentarze (70):

katolik2021.11.24 9:55
SSPIS PO PSL SLD to ziarna szatana rzucone w polska ziemię, doprowadzą do depopulacji, zniewolenia i zamordyzmu
katolik2021.11.24 9:47
Putin powiedział Bidenowi-- jeśli Polaczki bedą dalej celowo prowokować , to ich zaatakuję naprawdę !-- cąła tajemnica wielkiego wywiadu szpiegowskiego USA
Jarek2021.11.24 8:09
A czy Nasz prezydent, zbierze innych prezydentów i pojedzie na Ukraine jak się zacznie wojna. Niech z nim jada Ochojska i inni. Jak zgina to przejdą to Historii, jak przeżyją to również tylko jeszcze w chwale Bohaterów.
"Internet ostro reaguje"2021.11.23 21:15
"Sieg heil, panie Grabowski, trzykrotne sieg heil!" - taki tytuł nosił artykuł publicysty i współwłaściciela portalu Fronda.pl Tadeusza Grzesika. Artykuł dotyczył książki prof. Jana Grabowskiego o Polakach, którzy mordowali Żydów. Grzesik przegrał apelację i musi teraz przeprosić historyka.
Wnuk szmalcownika,2021.11.23 21:33
Liebe deutsche Freunde, ....noch einmal, noch einmal, noch einmal .... Solange wir keine judenfrei Europa.
katolik2021.11.24 9:08
teraz reż wg nazistowskiego sondażu Polacy opowiadaja sie za segregacją !
Żydzisko Zawi jest jak żydzisko Passent2021.11.23 20:41
srrać u i na katoli przestać nie może, ten gudłaj, ten natręt!
Zawi2021.11.23 20:32
Dobrze, że Ruscy nie czytają Frondy, bo dowiedzilby się, że wywiad amerykański zna ich tajne plane i przekazał je Polsce ;)
Taka prawda2021.11.23 18:55
Nie ma czegoś takiego jak ukraina to tylko zbuntowany obszar chłopków zwykłych wsioków morderców sadystów oby jak najszybciej został rozebrany między nami Białorusinami i Ruskami
MarekNast2021.11.23 18:12
I dlatego dziś amerykanie podpisali z Ukraina umowę na budowę pierwszego reaktora atomowego. Nie wysilajcie się z ta eskalacją zagrożenia. Pisowi już popatcie spadło. To nic nie daje
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.23 18:53
Panie "MarekNast", --- "POLSKA JENZYK, TRUDNA JENZYK". RUSEK nigdy nie nauczy się biegle PISAĆ i CZYTAĆ po POLSKU. A myślenie "ZE ZROZUMIENIEM" po POLSKU to już "NI HUHU".
Europa2021.11.23 17:30
i banderowcy majdanoiwcy w końcu death
Oliwia2021.11.23 19:02
Oby jak najszybciej :)))
Anonim2021.11.23 17:13
Ukraina nie istnieje, mieli wybór być częścią Polski lub rosji wybrali rosje setki lat temu.
Anonim2021.11.23 17:09
dajcie ch.u.j.e hamerykanskie uzbrojenie,a nie bedziecie tu ostrzegać, w du.pe sobie wsadzta takie ostrzeżenia
Anonim2021.11.23 15:51
A jak tam Chińczycy, Rosjanie są ich pewni?
matis892021.11.23 16:04
Tak, razem z Niemcami i Francją, Ruską UE które dążą oficjalnie do przepowiedzianej chińsko-rosyjskiej inwazji na UE.
Chłop z Mazur2021.11.23 23:08
Kitajcy obecnie okradają Afrykę, więc bolszewiki mogą spokojnie działać w Europie.
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.23 15:16
OSTRZEGA???!!! Niech nie ostrzega , tylko niech PRZYSLE ze 100 (STO) DYWIZJI na GRANICĘ z CCCP-em CARSKIM i CCCP-em ŁUKASIKOWYM, tak by w razie WYWOŁANIE IIII WOJNY ŚWIATOWEJ przez CCCP, można było dać SKUTECZNY ODPÓR i w RAZIE gdyby NASI BRACIA ROSJANIE tego sobie ŻYCZYLI, by te DYWIZJE RUSZYŁY by UWOLNIĆ od REŻIMU CCCP-owego CARATU, nawet MIESZKAŃCÓW WŁADYWOSTOKU i KAMCZATKI.
bart2021.11.23 15:05
Biorąc pod uwagę sytuację w regionie, teraz nie ulega już żadnej wątpliwości, że katastrofa smoleńska była dziełem bandziora Putina w porozumieniu z drugim bandziorem pochodzącym z Polski. Przeliczyli się oni tylko w jednym - w katastrofie nie zginął drugi Kaczyński, bo w ostatniej chwili zrezygnował z lotu prezydenckim samolotem. Gdyby i on zginął, prawica zostałaby całkowicie spacyfikowana, nielicznych pozostałych przy życiu wsadzono by do wariatkowa z powodu ich "bredni" o zamachu. A część padłaby ofiarą "seryjnych samobójstw". Polski by już nie było, w każdym razie na pewno nie w tym kształcie. I Rosja mogła by już spokojnie konsumować Ukrainę, bez obaw, że ktoś jej podskoczy.
matis892021.11.23 15:43
Problem w tym że PIS to partia ultra lewacka, masońska i szatanistyczna, a Kaczyński z całym PISem chronią PO za zamach smoleński. Kaczyński od lat chroni tych co zabili mu brata bliźniaka, rodzinę. Tak pokazuje jaką kanalią jest Kaczyński.
Anonim2021.11.23 15:58
czerwony pajac na gumie
matis892021.11.23 16:12
Lewak od partii POPIS.
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.23 18:36
SWOŁOCZ BREDZI. Czy SWOŁOCZ wie kto to jest Jarosław Kaczyński??? Temu SWOŁOCZY i innym WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Skrzypek co sra z dachu2021.11.23 14:53
Nazywam się Hertrich-Woleński i nie jestem taki se zwykły "szczur"... ..... Nazywam się Jan Hartman i też nie jestem taki se zwykły "szczur"... ... Nazywam się Jerzy Urban, nie jestem taki se zwykły "szczur", jestem zwykła żydowska kürwa ......... Nazywam się Daniel Passent i nie jestem taki se zwykły "szczur" jestem zwykła żydowska kürwa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mamy tytuły naukowe i byliśmy przez towarzysza rabina sierpem obrzezani, a rodzinny dr. Frojd stwierdził u nas niezwykłą patologię, roboczo nazwana "iudaeus excrementum", tj. wypróżniamy się tak gdzie stoimy.
Skrzypek na dachu2021.11.23 14:44
Nikt sie nie boi zadnej grypy , kataru , zwyklego zaziebienia , bakterii , wirusow , ani brudnego kacapa .
zapomniałeś o nich2021.11.23 14:58
bois się śmierdzący czosnkiem PIS
do zapomniałes się2021.11.23 16:47
Co to jest "bois" kacapski trollu
Filip2021.11.23 14:39
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Skrzypek na dachu2021.11.23 14:30
Smutnym moskalom nie wystarczy 10mln km 2 nieludzkiej ziemi poststalinowskiego imperium zla , to jeszcze wchodza na podworko sasiada i chca zajumac co sie tylko da .
Filip2021.11.23 14:22
Jeśli Władimir Putin przyzwolił swoim służbom specjalnym na otrucie polonem Aleksandra Litwinienki i nowiczokiem Siergieja Skripala, to wszystkiego można się po nim spodziewać. Jeśli wyda rozkaz ataku na Ukrainę, to kilka milionów Ukraińców ucieknie do Polski. Tych milionów nie da się zatrzymać na granicy tak jak uchodźców z Białorusi. Ponadto Ukraina jest naszym sojusznikiem i władze naszego kraju nie będą mogły ich nie wpuścić.
Anonim2021.11.23 14:20
Rosja zaatakuje? Zdziwiłbym się gdyby nie zaatakowała. Za wieloletnie opluwanie wschodniego silniejszego sąsiada przez PiSdzielców to Nowogrodzka może być zrównana z Ziemią. Jeśli do tego dojdzie to trzeba by pomyśleć, w którym miejscu powinien stanąć w Warszawie pomnik Putina.
Newsroom2021.11.23 14:17
Rosja jak widać chce przekonać świat że zajmuje się wyłącznie chodowlą gołębi pokoju ?? Robi to od stuleci wraz z Niemcami. Ten duet zawsze był zarzewiem wojen. Teraz pewnie będzie to ostatni ich statni wojenny taniec w Europie !?
z PGR2021.11.23 14:38
nauczyła się tej nowoczesnej hodowli od bydłopasów z USA, reklamowali ją bydłopasy w Syrii, Iraku, Afganistanie, Libii
tak to ja, "katolik" matis89 - JERZY URBAN2021.11.23 14:06
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
ruSSkie OD ZAWSZE żyły głównie2021.11.23 13:58
...z grabieży i rozbojów. A od czasu, gdy żydokomuna ukradła państwo Rosjanom, to grabież i rozbój są JUŻ JEDYNYM źródłem utrzymania. Bo kasa z ropy i gazu zasila głównie mafie żydo-KGBistów, zwanych obecnie "oligarchami".
katolik2021.11.23 13:41
Zgadzam sie z Putinem. masono- nazisci mają interes w wywołaniu celowej destabilizacji, prowokacji i wojny ! Polska masońska ma interes w zadzieraniu z Rosja i białorusią, poza tym została juz przez SSPIS PO PSL SL:D sprzedana masonom i teraz zostaje tylko kwestia ukrycia sprzedaży i wyprzedaży !
katolik - ruski szpion2021.11.23 13:49
nie tylko zgadzam się z Putinem, ale też w pełni Putina popieram , i jak po Ukrainie Putin zaatakuje Polskę , to powitam braci Słowian ze wschodu chlebem i wódką oraz kwiatami
katolik2021.11.23 13:55
SSPIS współpracuje z masonami z Europy i USA, to wystarczy do podjudzania i zdrady. polska juz jest sprzedana, chodzi tylko o zamaskowanie tego faktu, najlepiej wojenne !
tylko ci się wydaje durniu2021.11.23 14:15
że jak się podpiszesz katolik , to ktoś uwierzy ,w te kretynizmy , które wypisujesz :)
Anonim2021.11.23 14:30
Pisowcom jakoś wierzą:)
bo nie wypisują takich kretynizmów2021.11.23 14:59
.
katolik2021.11.23 17:22
bo pisowcy po przyjecie wyszczepienia sa naznaczeni szatanem, działa on pod płaszczem w różnych sprawach, dlatego prawda jest dla nich nie do odkrycia
Anonim2021.11.23 14:00
Kogo niby powitasz, przeca u nas hamerykany stacjonujom, i nas broniom przed nawałom bolszewickom... a jak nam pomagajom strasznie w obronie białoruskiej granicy, aż strach sie bać XD
katolik2021.11.23 13:38
Biden to mason który celowo dąży do destabilizacji w rejonie ! Polska masonska mu w tym pomaga. Polacy beda załować, ze mysleli, ze Polska musi się bronic przed Biąłorusią i Rosją !!! Właśnie Polacy kręcą na siebie bata !!
ruSSka gospodarka się sypie2021.11.23 13:35
Jak w czasach sowiecki sprzedają jedynie surowce, broń i narkotyki. Nawet żarcia sami nie potrafią wyprodukować. Dziesiątki tysięcy kilometrów kwadratowych ziemi wzdłuż granicy z Chinami jest już w rękach... chińskich. Niby to dzierżawa, ale wątpię by Chińczycy kiedykolwiek stamtąd wyszli. putin gwałtownie potrzebuje jakiegoś "sukcesu", a ponieważ większość podatków jest rozkradana przez oligarchię z KGB i nie trafia do Rosjan, więc trzeba komuś coś ukraść by uzupełnić braki.
wierzący2021.11.23 13:28
Na razie możemy spać spokojnie. Dokąd jednak zmierzamy? Przypomnę tu fragment z proroczej Księgi Daniela: W wyznaczonym czasie [występująca tu w roli "króla północy" - Rosja] powróci [to w tym kontekście oznacza także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z byłego Układu Warszawskiego powróci do sojuszu militarnego z Moskwą] i wkroczy na południe [powodem będzie konflikt etniczny na południe od granic Rosji (Mateusza 24:7)], ale nie będzie jak wcześniej [Gruzja - 2008], lub jak później [Ukraina], ponieważ ruszą przeciwko niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [odległy Zachód, a dokładniej mówiąc Amerykanie] i załamie się [psychicznie] i zawróci" (Daniela 11:29,30a). W tej wojnie będzie użyty "miecz o wielkiej mocy" (Objawienie 6:4). Jezus tak go scharakteryzował: "rzeczy budzące postrach zarazem i nadzwyczajne [związane z niezwykłymi zjawiskami] z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11b, wg Greek NT: Byzantine/Majority Text [2000]; Greek New Testament: Textus Receptus [1550/1894]). Część manuskryptów pomija tu istotne ostrzeżenie Jezusa: "i mrozy". Peszitta aramejska: "i mrozy wielkie będą". My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W tekście Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności", jest też kolejne istotne ostrzeżenie Jezusa: "i nieporządki" (1550 Stephanus New Testament). Aramejska Peszitta: "i zamęt", (zamieszanie) o stanie porządku publicznego. W wyniku użycia tej broni wystąpią też znaczne wstrząsy wzdłuż i wszerz regionów, głody i zarazy (Łukasza 21:11a). Nie będzie to Armagedon. Jezus stwierdził: "Wszystko zaś to początek bólów porodu" (Mateusza 24:8, Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne). Wcześniej uczniowie zapytali Jezusa: "Nauczycielu, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy to się dziać zacznie?" (Łukasza 21:7, Biblia Tysiąclecia V). Uczniów interesowało: Kiedy to (zniszczenie Jerozolimy wraz ze świątynią) nastąpi? I jaki znak, gdy to wszystko (co dotyczy zakończenia epoki i paruzji Jezusa) zacznie się spełniać? Znakiem tym nie miała być wojna, która zaczęłaby się atakiem jakiegoś państwa na inne. Będąca znakiem, globalna wojna jądrowa zacznie się inaczej, niż wszystkie inne poprzednie wielkie wojny, także te z XIX i XX wieku. Będzie zapoczątkowana konfliktem etnicznym. "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", stwierdził Jezus.
JanP2021.11.23 13:06
Kiedy rozpoczniemy mobilizację, przygłupy?
Anonim2021.11.23 12:59
Ruskie dostaną po łbie i odechce się im wojaczki.
katolik2021.11.23 13:39
stań w szeregu i oddaj życie za SSPIS nazisto- masonów !!
Grizzly2021.11.23 17:44
Won ruska k.!
Kalkstein und seine zasrancen2021.11.23 12:54
A później przyjdzie czas na nas, na nasz kraj. Sowieccy sołdacy z karabinami na sznurkach wygłodniali z niecierpliwością czekają na dobranie się do polskich magazynów z żywnością i wszelkimi dobrami. Plądrować chcą Tesco, Biedry, Żabki, Dina, paliwa ściągać z cystern Orlenu, nasze białogłowy posiąść pragną, nieprzebrane zasoby gotówki z naszych skarbców zagarnąć, ministranturę naszych wielebności świntuchami przećwiczyć. Biada nam biada jeśli wokół Partii wszyscy Polacy się nie skonsolidują aby odpór dać najeźdźcy!
Anonim2021.11.23 13:08
na rozum u ciebie to już za późno
Poza Ukrainą jest jeszcze Mołdawia2021.11.23 12:52
...no i oczywiście Królewiec. Mam nadzieję, że nasze władze maja tego świadomość. A swoją drogą, to czemu jeszcze przejścia graniczne z Białorusią i Rosją są otwarte?
Prawdziwy Polak2021.11.23 12:47
Obecna polska młodzież to jak tupniesz to ze strachu uszami się nakrywa
QWE2021.11.23 13:42
A za kogo ta młodzież ma karku nadstawiać? Za PISowskich dziadersów, co tę Polskę wystawili na rzeź?
obserwator2021.11.23 12:46
Ostrzega ale nic nie robi by zapobiec. Brakło Trampa to Putin robi co chce a ten Bajden to tragedia...ale co Putin pomógł by wygrał i teraz ...robi co chce.
matis892021.11.23 12:45
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Duchowość2021.11.23 12:40
Kościół katolicki rozsiewa kłamstwa o jednym życiu. Jedno życie to bzdura. Reinkarnacja istnieje! Smutne że katolicy tak dali się oszukać...
Newsroom2021.11.23 12:34
Damy radę - Rosja to dziś żałosny potwór dawnego ZSRR.
Anonim2021.11.23 12:25
Zabolało bolszewika ?! A paszoł won z tego portalu .
Wielka Polska2021.11.23 12:18
Rosja ponad 30 lat temu ostrzegała Polske przed atakiem Stanów Zjednoczonych Polska te ostrzeżenia zbagatelizowała, a obecnie to nie atak Rosji tylko wyzwolenie od Amerykańskiego imperjalizmu i lewackiej UE na które wszyscy Polacy czekają i mają w Prezydencie Putinie nadzieję
stary wyleniały niedźwiedź atakuje2021.11.23 12:16
.
oficer LWP2021.11.23 12:08
co za bełkot na potrzeby przygłupa pisowskiego, Ukraina szykuje się do napaści Rosji nie ogłaszając mobilizacji? Ukraina nie zamyka granic aby młodzi zdolni do obrony państwa mogli sobie spokojnie uciec za granice, komu wy frondowo-pisowscy idioci te bajki wciskacie, takim przygłupom , którzy nigdy nie byli w wojsku i nie wiedzą jak to działa, Adolf Hitler nie powstydził by się takich szumowin propagandy pisowskiej jak na tym zażydzonym pisowskim portalu poświęconym mamonie, mamonie i kłamstwu
Grizzly2021.11.23 12:22
Wyp... debilu, za taki nick powinieneś być ru chany w celi
konfederata2021.11.23 14:35
tak ci się to pisowcu spodobało, że reklamujesz ten sport innym
Grizzly2021.11.23 17:45
Odp... się od mojego nicka!
Grizzly2021.11.23 20:27
Co?????
miki2021.11.23 12:25
jak by ci tu powiedzieć ... biedna ukraina niezbyt zintegrowana miała by się porować na mocarstow atomowe o wielkośc sił zbrojnych w pierwszej trójce... jest jakiś poziom "nawijania makaronu na uszy" oficerze LWP
nikt nie jest takim przygłupem2021.11.23 12:36
jak jesteś ty trepie podszywającym się pod oficera