Szczęściem Polaków, że epidemia zastała nas za rządów PiS - zdjęcie
30.03.20, 21:11

Szczęściem Polaków, że epidemia zastała nas za rządów PiS

93

Dzisiaj Senat zajął się trzema ustawami wchodzącymi w skład tzw. „tarczy antykryzysowej”, które ma pomóc Polakom w pokonaniu gospodarczych konsekwencji epidemii koronawirusa. W Senacie głos zabrał premier Mateusz Morawiecki, który mówił o skali problemu i konieczności natychmiastowej reakcji. Jego przemówienie szeroko komentowali w mediach społecznościowych internauci, wyrażający swoje zadowolenie z obecnego rządu.

Chwaląc rząd, na Twitterze nie zabrakło też słów krytyki w stronę opozycji. Internauci wytykali politykom partii opozycyjnych, że zamiast pracować dla pokonania kryzysu, jedynie przeszkadzają i próbują hamować pracę rządu.

 

 

 

kak/ Twitter, DoRzeczy.pl

Komentarze (93):

janek2020.03.31 14:46
Pewnie ze tak . W innym wypadku wybory były by dawno odwołane, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie ryzykuje życia Polaków dla własnych ambicji (poza pewnym małym dyktatorkiem)
Adv2020.03.31 12:38
Obecna władza to nic tylko okradanie Polaków i demolowanie kraju na każdym polu... tylko koryto i nepotyzm jest dla nich ważny.
Nina2020.03.31 12:38
Dla komuchów z PiS tylko koryto i lans się liczy... mają gdzieś prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli.
anonim2020.03.31 12:37
Wybitnie antypolski rząd PiS realizuję politykę swych mocodawców z USA i Izraela.... wystarczy poczytać wypowiedzi Emilewicz lub Terleckiego.
krakus2020.03.31 12:36
Marna propaganda mająca tylko odwrócić uwagę od nieudolności rządu.. .ich stać tylko na lans, nagrody dla siebie, nepotyzm.
Polak2020.03.31 12:03
Szczęściem wolaków - dzięki epidemii pisowscy kolesie mogą ukraść więcej pieniędzy, na przykład zakładając na Cyprze spółeczki mające w Polsce monopol na dostarczanie testów,. Dla Polaków jest to wyłącznie tragedia - każdy inny rząd lepiej zabezpieczyłby obywateli.
Zenon2020.03.31 11:18
A kretyn Budka wabi Gowina propozycją stworzenia nowego rządu z udzialem PO, który ma rzekomo lepiej poradzi sobie z epidemią. Boże strzeż nas przed takimi szaleńcami!!
Ogladaj hity online2020.03.31 10:39
Sala samobójców. Hejter 2020 https://filmvod.pl - Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem . Polecam jak najbardziej!
N2020.03.31 10:28
Widzę, że Fronda znalazła nowy model artykułów: wziąć jakieś wydarzenie i wysłuskać z Twittera komentarze pasujące do linii pisma. Przecież wiadomo, że na Twitterze znajdzie się i głosy chwalące i ganiące. Wystarczy wybrać te, które nam odpowiadają. Inna sprawa, że to właśnie Fronda uprawia wspomniane politykierstwo: z wypowiedzi premiera na temat koronawirusa najważniejsze jest dla was porównywanie tego rządu z poprzednimi (chociażby tytuł artykułu).
TS2020.03.31 9:59
TO JEST BARDZO, BARDZO WIELKIE SZCZĘŚCIE !!!!!!!!! Aż strach pomyśleć co to by było jak u władzy byli by POpaprańcy, czy komuchy z Lesiem lisie serce na czele, Siemoniukiem i innymi nieudacznikami
Bogo2020.03.31 9:33
Powiedzcie dlaczego mam się dokładać do tych debili którzy brali fury po 400 tyś zł w lizing nie płacąc podatków i płacąc pracownikom minimalne pensje, niech teraz przesiądą się z powrotem na hulajnogi.
skarb2020.03.31 9:05
dziekujmy BOGU, za Rzad ktoremu przypadlo rzadzic od pierwszych dni w APOKALIPSIE nagonki lewactwa a teraz karze BOZEJ za POstepowanie pysznych ,butnych zaklamanych walczacych z prawda,NATURA,DOBREM SPRAWIEDLIWOSCIOM ,WARTOSCIAMI itd nie tylko POlitykow ale przede wszystkim katolikow mieniacych sie POLAKAMI ktorzy ich wybieraja POnosza jeszcze wieksza odpowiedzialnosc przed ludzmi i BOGIEM!!!!!
Stani2020.03.31 8:40
Czy autor o wdzięcznym pseudonimie "kak" ma się nam wszystkim jużzawsze kojarzyć z finalnym produktem trawienia pokarmów?
JanP2020.03.31 8:15
PiS ma jednak farta. Nawet załapali się na koronawirusa, nie to co platfusy, którzy nawet nie mogli marzyć o takim szczęściu.
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:41
dla was icek ludzka tragedia to szczescie ciekawe co bedziesz mowil jak wirus bedzie ci odbieral ostatnie tchnienie
...2020.03.31 7:46
W życiu nie spotkałem się z tak żałosnym lizaniem komuś tyłka tak jak fronda robi to pisowi. Zrobicie im jeszcze laskę? https://natemat.pl/304243,specustawa-o-koronawirusie-senat-usunal-zmiany-w-kodeksie-wyborczym
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:44
icek wasza beszczelnosc nie zna granic
Jan Radziszewski2020.03.31 7:31
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata Jezus Chrystus Królem Polski od 20 lutego 2020! Na zasadach na jakich nigdy nie Był do tej pory. Zaczyna się czas oczyszczenia narodu. Jednak zwycięstwo Polski jest pewne. Polska teraz to nowe Jeruzalem. „Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory. Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.” Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce. Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu. czwartek, 26 marca 2020 Klątwa rzucona na premiera Mateusza Morawieckiego Premierze Mateuszu Morawiecki. Przeklina Cię Bóg! Amen. Iż dopuściłeś naruszenie możliwości korzystania z Mszy Świętej, przyjmowania Najświętszego Ciała Pana Jezusa na co dzień i w niedzielę i ochrony Polski i Polaków przed koronawirusem poprzez Najświętszą Ofiarę i prośby wiernego ludu. Równocześnie przy ograniczeniu do pięciu osób na mszy, w miejskim autobusie, komunikacji PKS, tramwaju, wedle ograniczenia może przebywać połowa osób w stosunku do miejsc siedzących, czyli kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób. Kościoły są zwykle duże, zawsze o wysokim sklepieniu. Powierzchnia kościoła w stosunku do autobusu jest nieporównywalna. Jest też o wiele większa od drogerii, gdzie w sieciowych przebywa teraz zwykle kilkunastu klientów na raz. Zatem strzeż się Boga Mateuszu Morawiecki bo oto została rzucona na Ciebie klątwa. Przeklina Cię Bóg. Anatema! Amen. I klątwa ta ma z dopuszczenia Jezusa Chrystusa naszego Króla i Pana, (które to panowanie uznał i prezydent Andrzej Duda) moc taką jakby ją wypowiedział biskup, moc kościelną. Zatem Mateuszu Morawiecki: Przeklina Cię Bóg! Amen. Strzeż się Mateuszu Morawiecki. Bóg jest Panem wszystkiego i każdego włosa na Twojej głowie. Ty nie jesteś zdolny zrobić nic bez Bożej Woli. Nic. Dosłownie. Uznaj to nim Cię przyciśnie Ręka Pańska. Ta klątwa jest do czasu gdy zostanie przywrócona liczba 50 osób na mszy gdy idzie o bezprawną i haniebną tutaj ingerencję państwa, oraz zlikwidowana sytuacja w której osoba idąca do kościoła miałaby się tłumaczyć przed strażnikiem miejskim, policjantem, żołnierzem, że tam właśnie chce się udać, czy nawet być zatrzymana na mocy celowo niejasnego przepisu gdyż „nie byłyby to czynności niezbędne”. Klątwę z upoważnienia Jezusa Chrystusa rzucił jego nędzny sługa Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)
Czytelnik 19452020.03.31 11:55
czwartek, 26 marca 2020 Klątwa rzucona na premiera Mateusza Morawieckiego Premierze Mateuszu Morawiecki. Przeklina Cię Bóg! Amen. Janie Radziszewski - nie pisz takich rzeczy jak ten fragment , który powyżej zacytowałem. Poczuj się winny i przeproś Boga w którego tak gorliwie wierzysz. Dodam, że mnie uczono,w Kościele Katolickim, iż Jezus jest Królem całego świata, więc czemu chcesz , aby był tylko królem Polski?
a PO Kidawę i Budkę2020.03.31 6:31
Bóg dał Polsce - Dudę, Morawieckiego, Kaczyńskiego i PIS
Jan Radziszewski2020.03.31 6:12
usuńcie ten komentarz! link Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.” Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce. Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu. Pan pouczenia Orędzia sobota, 28 marca 2020 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails/ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. Dlatego tak dużo go jest. Dlaczego, Panie, na Włochów zrzucono i to na północ? - Raz, że na Włochy, to mój dopust. Dwa, z powodu ich współpracy z Chinami. USA, i Rosja także, nie pozwalają na swobodę w takiej sprawie nawet krajom takim jak Włochy. - A Twój przekaz [Panie] przeze mnie nic nie zmieni we Włoszech? - Teraz nie zmieni. Przyjdzie jednak czas iż odniesie skutek. - Dziękuję Ci Panie za wszystko dla Polski, za zatrzymanie chemtrails, a ściśle za zatrzymanie coronawirusa w nim i w ogóle wiele chemtrails w Polsce. po to aby 3.000.000 Polaków zmarło na tego wirusa - zredukowane do 200 osób do czerwca i w czerwcu 85 .000 ludzi oraz potem 30.000 Ukraiców Za niewielką ilość zgonów do końca maja, za przypomnienie o spowiedzi generalnej, za to przede wszystkim, że jesteś naszym Królem na nowych zasadach od 20 lutego i za wiele innych rzeczy. Uwaga - to niech nam odpowie expert - skąd miały żydki tyle tj ogromne ilości -tj dosłownie tony tego wirusa by zrzucać go z samolotów w strugach szatańskiego chemistrails
legrandbleu2020.03.31 11:02
Za mało groteskowe...jeszcze za mało. Dołóż coś o płaskiej Ziemi i Reptilianach - a zostaniesz gwiazdą Frondy :) Samo poważne omawianie nieistniejących bytów akurat tutaj nie wystarcza - to mają wierzący-komentujący w jednym palcu :) i nie wywołuje to u nich żenady, choć większość, mniemam, jest dorosła :)
Morgan2020.03.31 5:17
Tak,całe szczęście , teraz nawet trumny są lepsze niż za czasów PO.
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:36
Po co wam trumny icek nastepca gebelsa za rzadow czerwonego generala mowil ze jego po smierci moga go wrzucic do szamba w worku foliowym.
jestem2020.03.31 3:33
Mateusz Pinokio gwizdkę z nieba wam da, ciemni ludzie każde kłamstwo kupią.
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:37
gdzie jestes w kibucu
Ciekawy2020.03.31 1:00
Jak będzie liczony Ziobro w razie zgromadzeń jako jeden czy zero
anonim2020.03.31 0:47
Szczęście, że jest taka Fronda, gdzie podyskutujemy o poglądach 🍥
Ogladaj hity online2020.03.31 0:42
Co dziś na ekranie? https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Sala samobójców. Hejter 2020 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem . Polecam jak najbardziej!
m2020.03.31 0:20
Premier rzeczywiscie lubi sie chwalic , czesto bezpodstawnie.
Robert2020.03.31 1:22
m.! Jesteś jego Rzecznikiem, że wiesz co Premier nawet myśli! i mówi ? hahaha, Ale was boli PIS ! Każde nawet ich słowo! Nie wytrzymujecie, jak im się coś udaje, jak ich chwalą! Czarna rozpacz was wtedy zalewa !
precz z POKO, PSL i Konfą 2020.03.31 0:08
Gdyby u władzy był nierząd PO-PSL, to kradlibyśmy dziś chleb ze sklepów jak robią to na południu Włoch. Oczywiście pod warunkiem że by nas emigranci począwszy od 2015 r. nie zdążyli już do tej pory wyrżnąć. POza tym granice byłyby dalej otwarte, Arłukowicz sprzedałby pare szpitali żeby je zamknąć jako prywatne, bo wiadomo leczyć zarazy się nie opłaca, co innego cycki albo ryje botoksować. I tenże rząd PO z wielką energią zajmowałby się tym co najlepiej potrafi - kręceniem wałów, juz nie na kamienicach i VAT, tylko na respiratorach, maseczkach i spirytusie który natychmiast dostarczyłby jakiś ich "rosyjski partner"
Ciekawy2020.03.30 23:24
Zaledwie kilkaset milionów złotych zostało z blisko 5 miliardów, które były zgromadzone w Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Te pieniądze miały zabezpieczyć pensje pracowników w czasach kryzysu. PiS je przejadł na wydatki socjalne. Tekturowa tarcza antykryzysowa, którą przygotowała partia Kaczyńskiego ze swoimi przystawkami pokazuje, w jakiej kondycji jest naprawdę nasz kraj. Od pięciu lat byliśmy kamieni propagandą sukcesu, która dzisiaj, w obliczu pandemii, padła i odsłoniła przerażający obraz państwa przeżartego polityką, układami i kolesiami.
Robert2020.03.31 2:07
Ciekawy !??? Nie mylę się chyba Lechu Keller, prawda? Czy lejesz swój jad, prosto z twojego tekturowego szamba pedalskiego!? Jak takiś ciekawy, to proponuję ci : OTO WSPANIAŁA LEKTURA : " 500 AFER I PRZEKRĘTÓW POPSL" . TO WSZYSTKO ZROBILI ZA ICH RZĄDÓW PRZEZ 8 LAT! ZOBACZYSZ, ŻE AFERY TE, TO NIE 5, NIE 100MLD, ALE PONAD 800 MLD! Więc porównaj sobie ! PIS wydał na wydatki socjalne i chwała mu za to ! Ale nie nakradł, jak POPSLe ! A TO OLBRZYMIA RÓŻNICA!
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:30
icek tekturowe panstwo i kamieni kupe to bylo za rzadow naczelnego ozusta brukselskiego
Polak2020.03.30 23:22
Ktoś ma tu poważne problemy z mózgiem, kronki życzę i to nie tej do maRyja.
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:27
icek ty taki polak jak ja zydek
Asia2020.03.30 22:11
Bardzo jestem ciekawa jak będziecie piali z zachwytu za kilka miesięcy, jak wam głód zajrzy do oczu. O ile przeżyjecie wybory oczywiście. Amen.
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:26
icka my polacy mamy zapas zywnosci nie wiem jak tam uwas z pozywieniem koszernym i czosnkiem
PRAWDA 2020.03.30 22:08
Bogu dzięki za PiS!!!! A Senat jest potrzebny jak świni siodło. ZLIKWIDOWAĆ. W ramach oszczędności. Dla ratowania budżetu.
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:23
MASZ RACIE DODAM TEZ ZE NAM JEST POTRZEBY SENAT JAK SWINI KRAWAT
to i do ciebie Żydzie OBOJETNY2020.03.30 22:04
A teraz "pomyśl" mendo co było gdyby rządziła opozycja złożona z kilku partii. Nie byłoby żadnych decyzji, kłóciliby się o kawałek koryta dla siebie i swoich. Czy wam mendy się to podoba czy nie, na kryzys w jakim znajduje się kraj, rządzany przez jedną partie to jedyna szansa.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.30 22:38
Eine Nation, ein Reich, ein Führer !!!
wunderbar!2020.03.30 23:21
und 𝐉𝐮𝐝𝐞𝐧𝐟𝐫𝐞𝐢!
Robert2020.03.31 1:30
PO 11 ... No to jazda do nich , tęsknisz za nimi ? Poszoł! Won!
Maria Blaszczyk2020.03.30 23:29
A teraz koalicja z czego jest złozona? Nie z kilku partii przypadkiem?
Robert2020.03.31 1:49
Partai Partii nie jest równa ! Nie można np. porównać PISu do zdradzieckich POKEmonów ! POKO, już wiele razy zdradziła Polskę w PE, za "judaszowe srebrniki"!
Dam2020.03.31 9:00
Zapomniałeś już, jak Duda, Ziobro i Rydzyk donosili na Polskę Brukseli? Czy o tym nie wiedziałeś bo w TVP nie mówią?
Urszula2020.03.30 22:02
Tak PiS sie martwi o zdrowia Polaków: "By pomóc w walce z koronawirusem, WOŚP kupiła w Chinach 50 tys. pakietów ochrony biologicznej. Mają one trafić do polskich szpitali. Orkiestra zwróciła się do MON z prośbą o ich przetransportowanie. Wszystko było przygotowane, gdy w całą sprawę wmieszali się urzędnicy z KPRM, stawiając "zaskakujące wymagania" - jak mówi Jurek Owsiak - i wszystko odwołano. Jak dowiedział się Onet, rząd chciał przejąć sprzęt i pozbawić WOŚP wpływu na jego rozdysponowanie." Transport miał się odbyć w ramach natowskiego limitu SALIS. Owsiak zwrócił się wobec tego do przewoźników komercyjnych. Będzie to orkiestrę kosztowało, ale chodzi o zdrowie Polaków. "Poseł klubu PiS: Przekazałem rządowi ofertę kupienia miliona testów. Na razie bez echa." Ten rząd tylko dużo mówi, ale niewiele robi. Nawet jak inni chcą pomóc to tylko przeszkadza.
Robert2020.03.31 0:27
"Urszula ", a może "Iza", czy "Agnieszka" ! Takie masz Lechu nicki żeńskie, czy są jakieś, co jeszcze nie znamy !? Twoich wpisów nie da się czytać ! Nie piszesz prawdy ! Są tylko i wyłącznie jednostronne, skierowane na lewo! A teraz bronisz Owsiaka! A gdzie o tym zdarzeniu pisze! ? Możesz dać link? Nie słyszałem?
JanP2020.03.31 8:18
Widocznie czytasz nie te gazety i oglądasz tylko TVPiS. Sam sobie znajdź te informacje.
GIZD2020.03.30 21:57
Jeżeli FRONDA was okłamuje, pisze nieprawdę ,uprawia propagandę sukcesu to po co tu wchodzicie ja nie czytam onetu ,interi, nie kupuję gazety z czerskiej i jestem szczęśliwym człowiekiem. Dbajcie o wasze zdrowie, zszargane nerwy są trudne do wyleczenia.
GoldenBrown2020.03.30 22:18
Wchodzimy tu dla treści komediowych.
legrandbleu2020.03.31 10:57
O - to, to ! :) Gdzie tam aszdziennik czy demotywatory...daleko za Frondą :) Tyle oszołomstwa i groteski - tylko tutaj :)
mordechaj2020.03.30 21:55
Kompletnie BREDNIE w wykonaniu PiS, jako "Polacy mają szczęście, że rządzi PiS" w czasie koronawirusa i kryzysu gospodarczego. Przypominam, w czasach rządu PO-PSL i kryzysu 2008 r. NIGDY nie spadł wskaźnik wzrostu gospodarczego Polski poniżej zera. ZAWSZE Polska od 30 lat była na plusie wzrostu gospodarczego. Za rządów PiS grozi Polsce spadek o 15-20%. Mówią o tym już półoficjalnie przedstawiciele PiS. O czym wy BREDZICIE ?
Kama2020.03.31 0:17
" mordechajku!... czyli Lesiu K.... Jakże się mylisz! Brednie piszesz, jak zwykle! Wystarczy, abyś zobaczył w jakiej wielkości POPSL, zadłużył Budżet do 2015 r.! Otóż zadłużenie Budżetu Polski wtedy wynosiło BILION zł.! / bez kilkudziesięciu tysięcy/ ! Tak dobrze u PO gospodarka żarła, to dlaczego w takim stanie tak strasznie zdechła ?
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:18
ICEK DURNIU TERAZ BEDZIE KRYZYS BO STAJA ZAKLADY PRACY BEDZIE OGLASZANA MASOWA UPADLOSC .ZA RZADOW PARTI OSZUSTOW TO BYL MINI KRYZYS W CZASIE KTOREGO NACZELNY OSZUST WYPRZEDAL SREBRA NARODOWE POLAKOW.
Zdradziecka i Chybiona Lewacka Kretynizacja Polski2020.03.30 21:54
Abstrakcyjny (na szczęście!) scenariusz: W czasie zarazy rządzi poprzednia ekipa. Komorowski: - A co to jest ten wirus? Tusk: - Nie zawracajcie głowy, mam pilne obowiązki w Brukseli. Balcerowicz: - Ten wirus to jest teoria. Gorsze jest psucie państwa przez PIS. Budka - Zniszczymy tego wirusa, ale jak odzyskamy władzę. Kidawa: - Czy wirus to jest to samo co świrus? Cimoszewicz: Trzeba się było zaszczepić. Sienkiewicz: - A na ch*j z tym wirusem! Kopacz: - Grobów na metr starczy dla wszystkich. Sikorski: - Przyłączmy Polskę do Rosji; średnia zachorowań spadnie. Schetyna: -(nieartykułowane, szczerzy zęby). Bieńkowska: - Cóż, takie są wirusy... TW Bolek: - To Kaczor-morderca go wypuścił! ………… Ludzie, obudźcie! Ci, co psioczą na ten rząd, mają w d... Polskę! Są uczuleni na katolicyzm. Im chodzi o rozmycie polskości w lewackim bagnie. A tak naprawdę to o przywrócenie poprzednich, złodziejskich układów!
mordechaj2020.03.30 21:56
Bredzisz pisowski trollu. I tak ci nie zapłacą, bo będzie bezrobocie 30%.
Robert2020.03.31 1:39
"mordochlaj! To dotyczy też ciebie, jak bezrobocie, to dla wszystkich! Ja się nie boje o swoje bezrobocie! A ty masz pewnie małą obciętą emeryturkę SB-cką! PiS ci obcięła, to temu tak się na nich wściekasz!? Widocznie miała powody ku temu! Kiedyś coś pisałeś o tym! Nie doceniasz piszących! Nie wiadomo, nigdy na kogo można tu trafić !
Polak2020.03.31 12:04
Jak chcesz wciskać partyjne kłamstwa, to najpierw przypomnij sobie jak PO przeprowadziła nas przez epidemię H1N1. A potem popatrz jak PiS intensyfikuje okradnie państwa pod pozorem hamowania epidemii.
XYZ2020.03.30 21:42
A kiedy KK dorzuci coś ze swojego majątku do wspólnej kasy na ratowanie ludzi przed wirusem.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.30 22:00
KK kupił 2 respiratory i urządził zbiórkę wiernych. Już zebrali ponad milion. Ja doceniam ten gest.
GoldenBrown2020.03.30 22:23
DWA respiratory... uffff jesteśmy uratowani.
anonim2020.03.30 22:17
Może byś tak najpierw sprawdził zanim oplujesz kogoś . A co ty zrobiłeś w celu ratowania ludzi ? Sam sobie odpowiedz ,bo dziury w całym szukasz ,spójrz na siebie co robisz dla kogokolwiek w tym czasie ,wszyscy powinniśmy współpracować ,a nie jątrzyć ,alekażda okazja dobra ,żeby uderzyć w KK prawda?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.30 23:09
KK to siedlisko zła. Jestem narzędziem Boga. Taką mam misję. Misję przywrócenia mądrości, dobra i piękna. Chyba nie naplujesz Bogu w twarz?
Kama2020.03.30 23:57
Po 11....! Wytrzeźwiej ! Komu ten kit! Człowieku? Opamiętaj się co piszesz! Ty i narzędzie Boga? Rece opadają! NIE OŚMIESZAJ SIĘ DO RESZTY! Spójrz na swoje poprzednie wpisy! Nie ma wpisu, abyś nie bluźnił na Boga i KK! Przecież plujesz od miesięcy! Poczytaj, jak wrednie wczoraj napisałeś na Boga i na nas! Pisałeś, że /cytuję/ :..." nie mogę bez wulgaryzmów żyć, muszę wpisać parę wulgaryzmów ....na Polskę, Kościół itd....Wiarę " Ty jesteś narzędziem, ale ZŁA!
Kornelia2020.03.30 23:45
XYZ! A ty na co liczysz? Tylko rozliczałbyś i dyktował co i kto ma zrobić!? Słucham! Pochwal się mierny "Xyz", co ty dołożyłeś na ratowanie ludzi ? Ile dałeś? 1 Grosz, czy nic?! Nie wytrzymałeś, Lechu Keller? Musiałeś ugryźć dziś Kościół? Nie dało się wytrzymać? Otóż dał KK, poczytaj! Nawet "Caritas" Polska dużo dał i nie tylko....! Co cię obchodzi KK, jak ty do Kościoła nie należysz? Może będzie ciekawiej, jak napiszesz ile to wy daliście ze swoich pedalskich imprez! Przecież tu na Portalu tyle razy ogłaszasz usługi "swoich pan i panów " ! Nie ma dnia, aby nie było takich anonsów ! Przyznałeś się wcześniej wwe wpisie, że to piszesz! Wiem, teraz się wyprzesz, ale i takt wiemy że teraz skłamiesz! Uważaj z nickami! Niedługo ci nawet liter zabraknie w alfabecie!
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:14
wam icek do gmin napewno podrzuca sorosz i karze szczekac na polski rzad
Edek2020.03.30 21:40
ten kto to pisał chyba tego nie czytał - tak prymitywna propaganda sukcesu że aż śmieszna
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.30 21:31
Szczęściem Polaków, że epidemia zastała nas za rządów Boga, tego Boga. Za pogaństwa byłoby zero szans na pomoc. Teraz za czasów boga żydów ... pomoc gwarantowana. Żydzi rulesss
Robert2020.03.31 2:20
PO 11 .. NIE BĄDŹ .......! Człeku, kpisz? Czy o drogę pytasz? Bóg nie jest od teraz, tylko od zawsze! BÓG JEST STWORZYCIELEM NIEBA I ZIEMI I NAS WSZYSTKICH ! JEST BOGIEM I ŻYDÓW I WSZYSTKICH NARODÓW! Więc nie jest prawdą, co piszesz! Jak zwykle ! A tak na marginesie! Przecież piszesz, że Boga nie ma? Dobrze, że nareszcie znalazłeś! Cieszę się, tylko ciekawe jak długo nie będziesz Boga obrażał ?
Polak2020.03.30 21:29
Jaka pandemia ? grypa na świecie pochłania 250 tys do 500 tys ofiar . Teraz na całym świecie coś ok 25 tys -czyli jeszcze brakuje 10 razy tyle co do najmniejszego wyniku grypy . Wirusa chcą zamknąć w kajdanki (w domu ) ??? Od dawna jest już w Polsce i go przechorowaliśmy !!!!
Maria Blaszczyk2020.03.30 23:28
Po pierwsze, jest ponad 37 tys. zmarłych, co oznacza, że minąłeś się z prawdą o jakieś 50%. Po drugie - wczoraj przybyło 3 tys. ofiar i każdego dnia jest ich istotnie więcej. To pół miliona to jest kwestia tygodni. Same Stany Zjednoczone w optymistycznym scenariuszu to 100 tys. do 200 tys. ofiar.
życzę zdrowia i rozsądku2020.03.30 23:43
Zadaj sobie trochę trudu i poszukaj czy śmiertelność w poszczególnych krajach odbiega w górę w tym roku w stosunku do roku poprzedniego. Nic się nie zmieniła !!! Zatem to kwestia księgowania zgonów (nowotwór, zawał ,starość itd itd do jednego wora COVID 19 !!!) Dlatego cyfry rosną , Wiesz ilu włochów umierało codziennie przed epidemią -ok 1800 szt. Lekarze włoscy sami o tym mówią że wszyscy idą z jedną pieczątką COV-19. Wiesz ilu polaków co roku zapada na grypę ok 4 mln. Ilu na nią umiera ok 150 . Poczytaj o śmiertelności na statku wycieczkowym !!! Nie siej paniki -tylko zobacz statystyki - ale tego nie zobaczysz w TVN, INTERII, ONECIE i innych głównych mediach . Wirusa nie zatrzymasz w klatce i izolacją !!!! NIE MA TAKIEJ OPCJII, ale twój organizm do mu radę (pod warunkiem że jest dobrze funkcjonujący )
N2020.03.31 10:39
Musisz jak najszybciej powiedzieć o tym Morawieckiemu, szybko, niech ktoś go skontaktuje z premierem, jeszcze możemy zaoszczędzić miliardy!!! A tak poważniej, to wolę opierać się na opiniach specjalistów od wirusów i epidemii o stażu dłuższym niż miesiąc. Bo wiadomo - teraz każdy w tym kraju jest takim specjalistą. 1. Porównaj sobie śmiertelność koronawirusa i przełóż ją na liczbę chorych na grypę i zobaczysz do czego może dojść, jeśli tego się nie zatrzyma. 2. Jak ktoś celnie stwierdził hasła typu "co roku w USA miliony chorują na grypę i umiera kilkaset tysięcy osób, to kilka tysięcy więcej nie zrobi różnicy" są jak "przecież McDonald's produkuje miliardy burgerów rocznie, to dlaczego niby mieliby problem, jeśli podjadę pod Drive-Thru i zamówię dziesięć tysięcy". 3. Grypa jest chorobą sezonową, przewidywalną, co roku mniej więcej tyle samo osób na nią zapada. A ciągle obserwowany jest wzrost zachorowań na koronawirusa i nie wiadomo, kiedy to wyhamuje. I nie ograniczaj sobie świata tylko do mediów prawicowych czy lewicowych. Jest dużo więcej (dużo lepszych) źródeł wiedzy, niż media.
man.of.Stagira2020.03.30 21:27
"Bo to działacz PO i doradca Tuska ,każdy to wie i Morawiecki tego nie ukrywa." - TAK, to naprawdę n i e s a m o w i t e, że ktoś tak WYBITNY znalazł się w t a k i m rządzie PATAŁACHÓW . ot, co...
Jaki2020.03.30 21:43
Dokładnie.Faktom nie zaprzeczysz,możesz oczywiście udawać że to nie prawda.
Jaki2020.03.30 21:24
"Oglądam wykład premiera @MorawieckiM w Senacie na temat finansów, kryzysu, światowej i polskiej gospodarki. Bez promptera i bez kartki. Niesamowity gość" Bo to działacz PO i doradca Tuska ,każdy to wie i Morawiecki tego nie ukrywa.
Ciekawy2020.03.30 23:25
Bo klamac można bez notatek Pinokio łże jak ruda suka
Robert2020.03.31 1:26
Ciekawy ! NO I ZNÓW PISZESZ O SOBIE!? MYŚLISZ, ŻE JAK TY TAK ROBISZ, TO I WSZYSCY ! OTÓŻ NIE !
ulica zagranica dziala antypolsko2020.03.31 8:09
ty to icek to chyba bura suka
man.of.Stagira2020.03.30 21:22
Czy wiecie, że demokracja Ateńska i cała wspaniała kultura tamtej Grecji załamała się pod naporem sąsiadów p o tym jak miała tam miejsce ZARAZA? Czy nasi ulubieńcy, ukochani zwolennicy kryzysu konstytucyjnego Stachu, Po 11 NIE BADZ OBOJETNY, ladychapel, Dam, MaxFiend, Św. Agnieszka ‘b i a d o l ą c y j ę k a m i’ ‘j ę c z ą c y b i a d o ł a m i’ Wprowadziliście kiedyś stan wojenny WY j u ż dziś macie k r e w na r ę k a c h „Czy chcecie wojny totalnej? Jeśli to konieczne, czy chcecie wojny bardziej totalnej i radykalnej niż cokolwiek, co możemy sobie dziś wyobrazić?” Joseph Goebbels Berliński Pałac Sportu 18 lutego 1943 . oj t a k, oj TAK...nikczemnicy...marzycie o TYM..
Michał Jan2020.03.30 21:48
Demokracja ateńska załamała się pod wpływem zarazy, ale dzięki temu, że była przegniła korupcją. Niby każdego, kto za długo rządził miał spotkać ostracyzm, ale Perykles sobie z tym poradził. A co do kryzysu konstytucyjnego, to niestety, ale idzie rząd nie ogłaszając stanu wyjątkowego.
anonim2020.03.30 21:22
To prawda, "dzieci kwiaty" zdecydowanie nie nadają się do rządzenia, tyle, że nie zawsze potrafimy sobie to uświadomić,
Krzysztof 2020.03.30 21:21
Jeżeli tak wszystko świetnie działa pod rządami PiS w kryzysie,lud was wspiera co pokazują sondaże,to dlaczego panicznie boicie się przeniesienia wyborów o rok? Czyżbyście mieli coś do ukrycia i co wyjdzie na jawa po kilku miesiącach? Może zatajacie dane statystyczne o wirusie a może nie robicie testów aby ukryć liczbę chorych,a może wasza tarcza i pomoc ludziom pracy jest do kitu i wyjdzie to za kilka miesięcy? Czego się boicie po kilku miesiącach?
Zdradziecka i Chybiona Lewacka Kretynizacja Polski2020.03.30 21:58
Stary, oni chcą przyspieszyć wybory i robią to z litości! Przecież rok dłużej prezydentury A. Dudy mógłby być zabójczy dla tak wrażliwych ludzi jak TW-Bolek, Patriota-Inaczej Tusk, Miss Intelektu Kidawa i inni.
Krzysztof 2020.03.30 22:10
Wybory za rok + 5 lat następnej kadencji to razem 6 lat prezydentury Dudy.Dziwne że tego PiS nie chce,prawda. Zastanawiające,dlaczego się tego boi?
jacek2020.03.31 0:58
Chłopie jakie 6 lat z takim POparciem wygrywacie je w maju i rządzicie do końca świata i o jeden dzień dłużej!
K.S.2020.03.30 23:22
Krzysztof! A ja ci mówię, że się mylisz! To jest tylko i wyłącznie twój tok myślenia! Tylko tak możesz "gdybać"! Kto ci powiedział, że się PIS boi? ! Nikt ! Ja tak nie uważam! Tak, wiem chciałbyś, aby się czegoś PIS bał ! Oni się nie boja, chcą jak najlepiej ludziom służyć! Żeby szybko uchwalić Ustawę! PIS chce tylko, aby im nie przeszkadzano, tak jak to Senat cały czas robi, wprowadzili teraz aż 100 poprawek do Ustawy! Po co? Aby jaknajdłużej ciągnąć, aby ludziom jak najdłużej nic nie dać! Albo żeby całkiem Ustawę uwalić ! To jest Senat? PO wstyd przynosi w Senacie swoim zachowaniem !
...2020.03.31 7:50
Przestań pierdo.li.ć. Senat właśnie wczoraj poprawił buble, które namnożyli głąby z pis oraz zwiększył kasę, która będzie na pomoc ludziom. Za dużo słuchasz dziennika z tvp. Wczoraj też oglądałem i nie mogłem uwierzyć w te brednie. Polecam mimo wszystko czasem siągnąć do innych źródeł w celu porównania wiadomosci i wyciagnięcia zdrowych wniosków. Ni ebądź ograniczonym głąbem jak większość w elektoracie pis.
Nemo2020.03.31 8:58
PANIKA W SZEREGACH POPAPRAŃCÓW. ARMAGEDON BLISKI. Kidawie spada poparcie do 15%, PO poniżej 20%, TVN z GW w amoku nakręcają przełożenie wyborów - myślą że "głupie Polaczki" ten hejt kupią. Obawiam się że za 2 miesiące nastąpi rewolucja na scenie politycznej i nastąpi desant POkemonków do innych partii.
ja2020.03.31 0:23
A skad wiesz ze trzeba to przenosic. Pozatym jak przeniosa to znowu bedzie trzeba ogladac tych pajacow z pelo jak gadaja o niczym. pozatym jak rozumie pieniadze na kampanie, ktore to juz kazda z partii wydala, to pochodza z kad? od ryzego tuska?