Szczepionka Johnson & Johnson w krajach UE od 19 kwietnia - zdjęcie
29.03.21, 18:20fot yt/today

Szczepionka Johnson & Johnson w krajach UE od 19 kwietnia

13

Jak podała agencja AFP, szczepionka przeciwko COVID-19 firmy Johnson & Johnson zacznie być dostarczana do krajów Unii Europejskiej od 19 kwietnia tego roku.

Preparat Johnson & Johnson, to już czwarta szczepionka zatwierdzona przez UE. Wcześniej zatwierdzono produkty firm: Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca. Produkt firmy Johnson& Johnson jest obecnie podawany jedynie w Stanach Zjednoczonych i RPA. Została zatwierdzona także w Kandzie i obecnie w Unii Europejskiej.

UE dotychczas zamówiła 200 milionów dawek tej szczepionki Johnson & Johnson z opcją domówienia 200 mln dodatkowych dawek. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zapowiadała w połowie marca, że kraje wspólnoty w drugim kwartale br. powinny otrzymać około 55 milionów dawek preparatu.

 

mp/pap

Komentarze (13):

Magda2021.03.29 21:41
Zapomnieliście dodać, że linia komórkowa tej szczepionki Johnson&Johnson jest na bazie aborcji. Łopatologicznie tłumacząc - jest zrobiona z komórek dzidziusia z brzuszka, czyli z człowieka, który już się ukształtował w łonie matki - miał już swoje DNA - czyli wiadomo było jaki by miał kolor włosów, oczu itp. Ten człowiek został specjalnie unicestwiony - zabity - żeby wyprodukować szczepionkę. Tak jest prawda. Trzeba o tym mówić, bo ludzie muszę wiedzieć co będzie wstrzykiwane do ich krwi. Niech każdy podejmie decyzje świadomie. Dodatkowo napiszę dla tych co nie wiedzą - że szczepionka na odrę, świnkę i różyczkę, którą są szczepione wszystkie dzieci również jest zrobiona z niemoralnej linii - i tu nie ma innej alternatywy.
Co jest oczywiście GÓWNO PRAWDA!2021.03.30 1:31
".... linia komórkowa tej szczepionki Johnson&Johnson jest na bazie aborcji."
Chris2021.03.30 5:40
Naprawdę myślisz, że zabito nieradzone dziecko specjalnie w celu wytworzenia szczepionki???
Magda2021.03.30 9:40
Rozumiem, że w dzisiejszych czasach mnóstwo jest manipulacji informacją i fake -newsów, natomiast człowiek, który chcę dojść do prawdy - dojdzie do niej. Tak - aborcji dokonano specjalnie w celu pozyskania komórek. Matka i rodzina były badane odnośnie chorób genetycznych. To była świadoma decyzja matki i osób robiących aborcję. To było zaplanowane działanie i komórki trzeba było pobrać od razu po wywołaniu sztucznego poronienia, bo później nic nie byłyby warte, gdyby były martwe. Szczegóły poniżej: Aborcji dokonano już dawno - sama aborcja wydarzyła się w 1964 roku. Usunięcia ciąży dokonano za zgodą i na wniosek matki, która argumentowała to przyczynami społecznymi. Do dzisiaj wszystkie komórki wykorzystywane do produkcji szczepionek przeciwko różyczce pozyskuje się właśnie z linii komórkowej tego jednego dzieciątka małego. Mnoży się je w specjalnych bankach tkanek. Druga linia ludzkich komórek - MRC-5 - wywodzi się od dziecka zabitego w 1966 roku w Wielkiej Brytanii. 14-tygodniowe dziecko zostało zabite z powodu choroby psychicznej matki. Do dziś z tej właśnie linii pozyskuje się komórki niezbędne do tworzenia szczepionek przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby (WZW) typu A, ospie wietrznej i półpaścowi.
Chris2021.03.30 12:45
Jeśli w 1939 oficer poświęcił 100 żołnierzy, żeby zdobyć 1 ulicę to znaczy, że my dzisiaj nie powinniśmy korzystać z tej ulicy?
Marcin2021.04.2 7:49
Pani Magdo przede wszystkim zgadzam się, że aborcja jest złem. Niemniej w szczepionkach Pfizera, Moderny, AstraZeneki i Johnson&Johnson nie ma komórek abortowanych dzieci. Jednak komórki te były wykorzystywane w badaniach nad szczepionką co z punktu widzenia Katolika również jest złem. Nie powinno się szczepić taką szczepionką jeżeli są inne wytwarzane bez udziału w komórek zabitych dzieci, co jest również zgodne ze stanowiskiem Watykanu. Moja Żona pracuje u lewaków, wg których musi się zaszczepić. W tej chwili dopuszczone są wyłącznie cztery szczepionki opracowywane z wykorzystaniem komórek abortowanego dziecka. Mimo braku dostępnej szczepionki wyprodukowanej w inny sposób, a co dopuszcza moralnie Watykan, nie chcemy się szczepić. Nie mniej prawdopodobnie umowa z moją Żoną nie zostanie przedłużona. Obowiązku szczepień w Polsce nie ma, ale przymus jest...
Borys2021.03.29 19:55
Muzułmanie mają bekę z całego świata bo bez jednego wystrzału cały świat zakrywa twarze!!!.Mocni są.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.29 19:23
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.29 19:16
kiedy UE zatwierdzi działanie wody święconej na covid i inne choroby?
matis892021.03.29 18:55
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
Ix Ypsilon2021.03.29 19:07
He, he,he. Zamiast dziecku sąsiadki, mogłe(a)ś sobie w dupę wsadzić wibrator do zagęszczania betonu.
matis892021.03.29 19:26
Zupełnie niezły pomysł. Muszę pogadać z mężem Lesiem Keller-Krawczyk.
matis892021.03.29 18:27
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''