Sytuacja we Włoszech: FILM ze szpitala - zdjęcie
22.03.20, 09:34

Sytuacja we Włoszech: FILM ze szpitala

7

Komentarze (7):

violencja2020.03.22 20:23
Hehe, nacizkłam i filmik nie działa, brawo Fronda!!!Dwudziesty pierwszy wiek!
stan2020.03.22 13:20
Opozycja podobno chce tego samego w Polsce, co we Włoszech. Mają nadzieję, że oni sami ocaleją? Soros zaopatrzy ich w respiratory i będą żyli wiecznie? My natomiast, wspierajmy rząd, ofiarnych lekarzy i całą służbę zdrowia. Kto nie może materialnie, osobiście, to jednak zawsze może im podarować modlitwę. Co by było, gdyby rządziły Brejzy i Kidawy lub Grodzcy?
Szczepionki się nie doczekacie! 2020.03.22 12:13
Mendy blogowe, mendy na forach mam dla was tragiczna wiadomość: szczepionki się nie doczekacie! Za ileś tam m-cy, może za rok jak będziecie mieli "szczęście", forum opusztoszeje. - Menda Nowak-robaczek dowie czy "Go nie ma". - Menda "Leszek" Keller-Krawczyk ze swoją cukrzycą i otyłością pewnie bez wirusa padnie. - Menda Albert, jego strawi nienawiść, choć kto wie, może go wirus wcześniej dopadnie, - Menda Stachu nie zrobi żadnej "headway" w swojej "karierze zawodowej" - dead end, literally. - Żyd wyklęty znany też jako Klapafuckyousz, NIE BADZ blah, blah.. jeżeli go przysłowiony ch....(obrzezny) nie strzeli to przed wirusem nie ma ratunku w jego wieku. Też się dowie czy warto było być ch.... złamanym, niewychowanym robiąc ordynarne "uwagi" pod Jego adresem. - Pedał "dumny" od dawna nosi w sobie wyrok śmierci, ale kto wie, może będzie miał to szczęście i zanim go HIV nie powali, powali go "corona" i skończy się branie w koronkę. Ale to nie wszystko; inflacja pochłonie wasze emeryturki, zarobki nie pokryją wydatków, 20% bezrobocia, gangi na ulicach, brak lekarstw, braki w sklepach, brak wody, prądu, itp., ... A tak naprawdę, i tu nie trzeba być żadnym 'frojdem" by niezauważyć jak ze strachu rżniecie kupy w gacie, przez internet czuć. Ale póki co, nadrabiajcie minami. My katole mamy to czego wam brak, nadzieję, a ta zgodnie z powiedzeniem ostatnia umiera.
Eh2020.03.23 12:31
A to dziwne, bo jestem ateistką, a tez mam w sobie nadzieję. Czyżbym cierpiała na halucynacje?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.22 10:46
Wiecie ile kosztowałoby kupienie i wykonanie testów wszystkim Polakom? Prawie dwa miliardy złotych. Czy dobrze pamiętam, że taką sumę miesiąc temu PADalec dał lekką ręką na swoją kampanie wyborczą w TVP?
Sex portal2020.03.22 10:35
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.zwiaz24.pl
Seth2020.03.22 10:01
W trzech polskich szpitalach zakaźnych jest podobna sytuacja. W jednym z nich Oberpielęgniarz , który wcześniej pracował z Grodzkim w Szczecinie, zaraził cały personel medyczny. W dwóch innych szpitalach podobnie. A ma dziękujemy tym łomom za heroiczną pracę !