Stan nadzwyczajny? ,,Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe'' - zdjęcie
31.03.21, 10:05Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Stan nadzwyczajny? ,,Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe''

3

W ostatnich dniach w przestrzeni medialnej często powracał temat dotyczący ewentualnego wprowadzenia stanu nadzwyczajnego przez rząd. Głos ponownie zabrał rzecznik rządu Piotr Müller.

Czy możemy spodziewać się wprowadzenia stanu nadzwyczajnego przed świętami? Rzecznik w rozmowie na antenie radiowej „Trójki” stwierdził, że raczej nie dojdzie do wprowadzenia takich zmian.

Zaapelował też:

[…] przede wszystkim skupmy się na tym, aby faktycznie te obowiązujące wytyczne, obowiązujące prawo przestrzegać, bo jeżeli przestrzegalibyśmy tych obostrzeń, które obowiązują aktualnie, w taki powszechny sposób, to zdecydowanie sytuacja byłaby lepsza”.

Pytany o możliwość wprowadzenia stanu nadzwyczajnego stwierdził:

Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe”.

Przyznał, że obecnie sytuacja jest niezwykle trudna, jednak rząd ma nadzieję, że podjęte do tej pory decyzje okażą się wystarczające.

dam/PR3,300polityka.pl

Komentarze (3):

Polak2021.03.31 11:42
Oczywiście że to nie możliwe, przecież pisowska mafia nie zamierza w żaden sposób pomagać polskim firmom, a stan nadzwyczajny wymusiłby taką pomoc. Przy okazji okazało by się też jak bardzo nie działały kolejne tarcze propagandowe.
gosc2021.03.31 11:16
Skoro mowia ze nie dojdzie to znaczy ze juz maja zaplanowany sceniariusz pod pretekstem ktorego go wprowadza i beda robic z narodem co im centrala NOW nakaze. Niech nas niebiosa maja w opiece przed tym co nas miniony NWO szykuja.
Anonim2021.03.31 10:41
Co ten Niemiec może wiedzieć. To już Polaków nie było chętnych na rzecznika?