Segregację sanitarną wprowadzi nie rząd, a pracodawcy? - zdjęcie
28.07.21, 11:43Fot. via Pixabay

Segregację sanitarną wprowadzi nie rząd, a pracodawcy?

101

Jak informuje Dziennik Gazeta Prawna, pracodawcom ma coraz bardziej doskwierać trudność w dostępie do informacji o tym, czy pracodawcy są zaszczepieni przeciwko koronawirusowi.

- Taka wiedza umożliwiłaby skuteczniejsze zadbanie o bezpieczeństwo zatrudnionych, klientów oraz kontrahentów. Pracodawca mógłby podjąć odpowiednie działania organizacyjne, np. skierować osoby niezaszczepione do pracy zdalnej, jeśli oczywiście umożliwia to rodzaj wykonywanych obowiązków, lub przenieść je na stanowiska niewymagające bezpośredniego kontaktu ze współpracownikami, klientami itp. - DGP cytuje prof. Jacka Męcinę, doradcę zarządu Konfederacji Lewiatan.

W obecnym stanie prawnym przeszkodą do pozyskania informacji o szczepieniu są przepisy Kodeksu pracy. Te zaś stanowią, że dane dotyczące stanu zdrowia pracownika mogą być pozyskane wyłącznie za jego zgodą i z jego inicjatywy.

Rada Medyczna przy premierze miała zaś debatować na temat tego, jak zaangażować pracodawców w proces zachęcania pracowników do szczepienia się.

Wszystkie pomysły Rady Medycznej mają być obecnie analizowane przez rząd, dla którego priorytetem jest doprowadzenie do zaszczepienia jak największej liczby Polaków.

jkg/dziennik gazeta prawna

Komentarze (101):

B522021.08.8 9:28
jak to się pięknie zmienia za komuny nas zmuszano teraz komuna przeszła na zachód i teraz ich zmuszają
Gallus Anonimus - Phallus Mediocris2021.07.29 12:12
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 20:45
Nie szczep sie,jesli jestes wrogiem moralnosci katolickiej i uznajesz tylko autorytet Talmudu i agentow rosyjskich,ktorzy chca ,zeby Polsai nie bylo,ani Polakow w ogole.
Gallus Anonimus - Phallus Mediocris2021.07.29 12:11
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . . Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 20:47
Konfederacja to chasydzi i Talmud,i likwidacja niepodleglosci Polski.
nel mondo2021.07.29 7:16
Violent Protests In France, Italy, Australia Against Covid Restrictions Despite Delta Variant Threat
Skrzypek na dachu2021.07.29 6:11
To nie jest szczepionka to jest biotoksyna eksperymentalna retrowirusowa mRNA nanotrucizna .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 20:50
Konfederacja to epidemia wymozdzonego putinizmu ,czyli rusyfikacji powszechnej.
Prezes2021.07.29 5:56
Pracodawcą to w to graj!!!....będą chcieć pokazać swoją wyższość nad pracownikiem.. jaką to łaskę robią że im prace dają..bo teraz jest trudno znaleźć odpowiedzialnego porządnego pracownika także segregacje(dla ludzkiego dobra) wprowadzą pracodawcy!!!...
olo2021.07.29 3:40
“Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.” – Benjamin Franklin
Alex2021.08.3 22:29
Tylko dodaam, ze virus sars-cov 2 nie isltnieje, nigdy nie zostal wyizolowany, jak udowodniono to w sadzie w Alberta, Kanada no wiec cala dyskusja jest bezprzedmiotowa, a tzw terapia genowa eksperyment to kryminalna aktywnosc koncernow farmaceutycznech
Ktoś2021.07.28 21:09
Najśmieszniejsze jest to, że debatują o tych wszystkich ograniczeniach praw obywatelskich w sytuacji, gdy dziennie pozytywny test PCR ma stu paru Polaków na ok 38 milionów. Obecnie nie ma żadnej pandemii. Jest tylko w przepisach prawa i głowach osób o totalitarystycznych zapędach, które chcą nam pokojowymi metodami narzucić nowy ustrój polityczny: tyranię sanitarną. Chcą, żeby zamiast WRON na czele państwa stanęła Rada Medyczna w roli Medycznej Rady Ocalenia Narodowego. Możni tego świata ustami massmediów i finansowanych przez nich organizacji już zaczynają szczuć na wszystkich ludzi, którzy nie chcą zastosować wyprodukowanych przez ich fabryki preparatów medycznych, że są antyszczepionkowcami, bandytami antyszczepionkowymi, płaskoziemcami, głupcami, niedouczonymi idiotami itp. Opłaceni przez nich politycy już wywierają na rząd i parlament naciski, żeby z tych, którzy "dobrowolnie" się nie zaszczepili zrobić podludzi, bo to przecież bandyci, idioci, ciemnota itp. Ministerstwo Prawdy i Propagandy już przestępuje z nogi na nogę, żeby ogłosić wyższość rasy wyszczepionej i na jej potwierdzenie nadać wyszczepionym przywileje. I tak nasze kochane Prawo i Sprawiedliwość powoli zmierza lub jest popychane do ogłoszenia nam nowego prawa i sprawiedliwości - dla zaszczepionych. Już co niektórzy szukają szmalcowników, żeby donosili, kto się nie zaszczepił, żeby władza za pomocą odpowiednich zachęt do zaszczepienia mogła odpowiednio obrzydzić tym ludziom życie i doprowadzić do "dobrowolnego" zaszczepienia się. Czy jeszcze nie widzicie, kto za tym stoi? Właśnie pokazał się w tym artykule - Lewiatan! Szatan, wąż starodawny i jego służba zdemoralizowanych bogaczy, którym się wydaje, że są panami świata. Ja jednak mam nadzieję, że w PIS znajdzie się odpowiednia liczba sprawiedliwych, która zgłosi wotum nieufności wobec premiera, a przynajmniej wobec Ministra Niedzielskiego. Osoby sprawujące władzę nie powinny dobierać sobie doradców spośród ludzi, którzy otwarcie nawołują rząd do łamania praw obywatelskich i segregacji obywateli. Jeśli rząd to toleruje, to dopuszcza się zdrady narodu, któremu ślubował służyć. Mam nadzieję, że te osoby sprawujące władzę, które obejmując swój urząd lub mandat ślubowały "Tak mi dopomóż Bóg" nie złamią danej Bogu przysięgi, że będą działać dla dobra narodu i przestrzegać Konstytucji, która gwarantuje równość obywateli i zakazuje dyskryminacji. Acha - jeśli będziemy kierować się logiką, że zdrowy niezaszczepiony to potencjalny roznosiciel choroby, to należałoby uznać, że każdy polityk to potencjalny złodziej, a każdy mężczyzna w sile wieku to potencjalny gwałciciel.
Gallus anonimus2021.07.28 19:52
Pamiętajcie, że docelowym celem szczepień są Wasze dzieci. To one poniosą największe konsekwencje tych szczepień i będą najmocniej okaleczone. Chazarscy syjoniści nie cofną się tak łatwo, dużo zainwestowali w ten plan i chcą go doprowadzić do końca.
Moi pracownicy od lat wiedzą,2021.07.28 19:24
że bez szczepionki nie mają zatrudnienia u mnie. Płacę za ich szczepienie na grypę, za pneumococcal (pneumokoki) oraz ich rodzin. Żaden z was niewolników nigdy nie był odpowiedzialny za interes, za zatrudnienie innych - ŻADEN z WAS NIE MA pojęcia co to znaczy mieć chorego pracownika/-ów!
Gallus Anonimus2021.07.28 19:49
Ewangelia Jana 8:31-35 BGN "Zatem Jezus mówił do Żydów, którzy mu uwierzyli: Jeśli wy wytrwacie w moim słowie, na pewno jesteście moimi uczniami; i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli. Odpowiedzieli mu: Jesteśmy nasieniem Abrahama i nikt, nigdy nie jest poddany. Jakże ty mówisz: Staniecie się wolni? Odpowiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, że każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. A niewolnik nie mieszka w domu na wieczność, ale Syn mieszka na wieczność." Czy myślisz, że nie jesteś „niewolnikiem”? Popełniasz ten sam błąd, który popełnili żydzi żyjący w I wieku n.e.
hehehe2021.07.29 4:18
Taką ściemę to mogłeś wciskać 15 lat temu, teraz taki potencjalny pracownik najwyżej by się obśmiał z twoich wymagań i poszedł gdzie indziej :-)
trzaska2021.07.29 6:41
śmierdzi Pychą
itd2021.07.29 8:02
Ty nie jesteś pracodawcą tylko trollem netowym. Nikogo nie zatrudniasz dzieki bogu.
A2021.08.12 5:43
Nie twoi pracownicy baranie tylko ludzie, którzy u ciebie pracują i mogą sami się zwolnić w każdej chwili
matis89 - Phallus Mediocris2021.07.28 19:23
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . . Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
matis892021.07.28 17:42
Jak widać szatanistyczny, lewacki PIS robi to dla Hołowni czy innego lewactwa na przyszłą kadencję. To pokazuje jasno że PIS nie chce wygrać wyborów, tak jak Komorowski chciał przegrać z Dudą, SLD chciało przegrać wystawiając Ogórek.......i tak latami Polską rządzi jeden i ten sam układ, zmieniają się kiedy chcą ale to cały czas ta sama obca jedna klika.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 20:52
Konfederacja to anarchistyczne lewactwo,i dlatego zwalczaja panstwo,zeby go nie bylo.
pytia2021.07.28 16:50
a na jakiej podstawie prawnej to zrobią?
matis892021.07.28 16:07
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.07.28 15:50
Trzeba sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie. Czy ten wirus jest naprawdę taki niebezpieczny i zaraźliwy? Banki, stacje paliw, markety i inne obiekty które były otwarte od początku epidemii działały, działają i będą działać. Są to miejsca odwiedzane przez tysiące ludzi dziennie. Jakim cudem więc widzę w tych miejscach tych samych pracowników??? Przecież te miejsca są pierwsze co do możliwego zarażenia. Wirus osadza się przecież na wszystkim. Banknoty, dokumenty, towar. Limity to fikcja bo i tak nie ma kto tego pilnować. Maseczki? Sam pracuje w banku w obsłudze klienta. Może dwóch na dziesięciu klientów nosi maseczki. Przy wejściu stoi dozownik z płynem przeciwbakteryjnym. Był wypełniany na początku czerwca i została jeszcze połowa, a powinno starczyć na jakieś 500 dawek. Od początku epidemii nikt z nas nie ma żadnych objawów, ani nie był na zwolnieniu. Tak niebezpieczny wirus że sami musimy sobie kupować maseczki, rękawiczki, a jakoś nigdzie nie widzę kosza na te materiały zagrożenia biologicznego. No i chyba najciekawsze. W wielu krajach zmusza się służbę zdrowia do szczepienia się szczepionką. Skoro taka cudowna to czemu jej nie chcą przyjąć???
matis892021.07.28 15:18
Jest to równoznaczne z PISowskim nepotyzmem w spółkach skarbu państwa. Liczy się czy przyjąłeś szczepionkowo PIS w swoje ciało lub to jakiego wujka, ciotkę, dziadka masz. To już oficjalnie prześladowanie narodu Polskiego przez szatanistyczny, lewacki PIS.
gość2021.07.28 15:15
W gazecie Niezależnej piszą że dochody firmy Pfizera przebiły oczekiwania,przecież o to im wszystkim chodzi nie o dobro ludzi.
Skończyło się Schengen2021.07.28 15:09
to można skończyć z ochroną danych osobowych. Kolejny krok to getta?
matis892021.07.28 15:00
Odpowiedzialność za tą rasową segregację na narodzie Polskim ponosi bezpośrednio szatanistyczny, lewacki PIS. To znana metoda stosowna przez okupantów, najeźdźców, wrogów Polski i Polaków.
bękart wojny2021.07.28 16:52
nie lewacki tylko żydowsko-bolszewicki
Detonator2021.07.28 14:53
Kombinują bo jakby zrobili przymus policyjny, to odpowiadali by głowami za ewentualne skutki uboczne. Więc muszą zwalić ewentualną winę na innych. To jest właśnie PIS - synowie i córy kobiet lekkich obyczajów.
Anonim2021.07.28 16:03
W Polsce nie zaszczepiło się 20 milionów Polaków, w tym blisko 9 milionów dzieci. Którzy rzekomo są agresywni i stanowią zagrożenie dla pozostałej części społeczeństwa świadomej i odpowiedzialnej. Jeszcze raz przypomnę mówimy o 20 milionach, w tym 9 milionach dzieci, wrzucanych do wora: „antyszczpionkowców”, „szurów”, „foliarzy”. Dzień w dzień ci inteligentni i pokojowo nastawieni zwolennicy „szczepień” gnoją, straszą, obiecują sankcje, reżimy i segregację. Dzień w dzień słyszy się o tym, że 20 milionów Polaków nie będzie mogło korzystać z podstawowych sowich praw, nie wspominając o normalnym funkcjonowaniu pozwalającym na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Straszy się nie tylko brakiem dostępu do ośrodków kultury, ale do transportu publicznego, a na końcu grozi zakazem wykonywania zawodu. To dlaczego podatki i składki zdrowotne mają płacić takie jak wszyscy obywatele ???
Maria Blaszczyk2021.07.28 21:02
Widzisz, niektórych wkurza, gdy inni, z jakichś zupełnie absurdalnych powodów, stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich. I dlatego chcą ograniczać pijanym naspeedowanym gościom prawo do jeżdżenia autem, domagają się, by nie wolno było latać po ulicy z naładowanym kałachem i strzelać na oślep, protestują, gdu ktoś wlewa trujące chemikalia do rzeki, a także mają coś przeciwko zarażaniu innych chorobami zakaźnymi. Na samą myśl, że znów będą umierać ludzie - nie tylko zresztą na covid, także, z powodu przeciążenia systemu opieki zdrowotnego na udary, nowotwory i zawały - bo komuś nie podoba się fakt, że choroby zakaźne od ponad 200 lat z sukcesem zwalczamy za pomocą szczepień, czuję złość. I stąd, podobnie jak w przypadku pijanego gnoja, rozjeżdżającego ludzi na pasach, czasem wymknie mi się jakaś inwektywa. A co do podatków i skłądki zdrowotnej- to chyba oni zwłaszcza powinni je płacić? Podatki wykorzystuje się np. do tego, by kupować respiratory, do ratowania chorych na covid. Na kolejne tarcze, gdy przez covid trzeba zamykać duże sektory gospodarki. Na dopłacanie do ZUSu, gdy brakuje tam pieniędzy - a przecież taka epidemia dość skutecznie zmniejsza wpływy do niego. Na pensje dla lekarzy, którzy ratują chorch na covid. Na renty dla tysięcy ludzi, którzy długo lub już nigdy nie wrócą do pracy. Itd.
horacy harknes2021.07.29 9:56
no super sama to napisałaś A gdzie lekarstwo LEKARSTWO pytam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moi pracownicy od lat wiedzą,2021.07.28 14:52
że bez szczepionki nie mają zatrudnienia u mnie. Płacę za ich szczepienie na grypę, za pneumococcal (pneumokoki) oraz ich rodzin. Żaden z was niewolników nigdy nie był odpowiedzialny za interes, za zatrudnienie innych - ŻADEN z WAS NIE MA pojęcia co to znaczy mieć chorego pracownika/-ów!
T2021.07.28 14:54
Zejdź ze słońca albo nałóż kapelusz. Głowa już niedomaga.
matis892021.07.28 15:03
Kłamiesz i zmyślasz, inaczej nie miałbyś problemów z podaniem o jakiej firmie mówisz.
Lucyfer2021.07.28 14:49
Jestem katolik, jestem matis89, jestem zielonoświątkowcem, jestem "siódmego dnia" adwentystą, jestem jehowy, jestem polskoradziecki katolicki, jestem starobolszewicki katolicki... Jestem "obudzony"!
katolik2021.07.28 14:35
Żadna sensacja , bo Lewiatan oznacza szatana, więc szatan w akcji
sisi z WSI2021.07.28 14:27
Skoro ktoś jest właścicielem firmy w którą włożył swoją kasę to ma prawo decydować o doborze pracowników .Jak zechce mieć pracowników zaszczepionych to znajdzie argumenty żeby to wymusić niekoniecznie argumentując to przymusem szczepienia.
Do sisi z WSI2021.07.28 15:28
Niczego pracodawca w temacie szczepienia wymusić nie może. Będzie to podlegało pod dyskryminację pracowników. Jeśli tak bardzo chce być mądrzejszy od mądrego to niech to zrobi. Sam będzie stał przy produkcji i siedział w działach - marketingu, sprzedaży, księgowości, kadrach i innych jakie ma w swoim zakładzie. Pracownik , dobry pracownik to w dzisiejszych czasach skarb . Za odpowiednim wynagrodzeniem , nie za minimalną. NIECH PRACODAWCA PRÓBUJE WYEGZEKWOWAĆ. Bedzie żałował.
katolik2021.07.28 14:26
Episkopacie i Abp Gądecki co ty na to, że ludzie mają byc segregowani jak bydło, w kosciele też zaprowadzisz bydlęca segregację? Chyba tak, bo układ z SSPIS nazistami zobowiązuje do lojalności
pym2021.07.28 14:11
Zydomasoneria podatna na rozkazy klausa schwaba
Lucyfer2021.07.28 13:28
Jestem katolik, jestem matis89, jestem zielonoświątkowcem, jestem "siódmego dnia" adwentystą, jestem jehowy, jestem polskoradziecki katolicki, jestem starobolszewicki katolicki... Jestem "obudzony"!
katolik2021.07.28 13:21
czyimiś łapami musi być dokonany mord, za kasę zrobia wszystko!! Ludzie wystarczy ze się zwolnią i ci tzw, feudoałowie przedsiębiorcy splajtują, od razu. kto kogo trzyma w garsci?
442021.07.28 13:20
zarzadzic pokazowe szczepienie wszystkich parlamentarzystow sejm i senat wszystkich czlonkow rzadu, publicznie pokazac wszystkim czym sa szczepieni np. na placu Pilsudskiego Jak nie wyraza zgody zdegradowac wlacznie z odebraniem mandatu posla i senatora oraz odwolac z rzadu. Co Wy na to wladzo?
Anonim2021.07.28 13:18
Problem ze szczepionkami polega na tym ze grupy podwyzszonego ryzyka nie chca sie szczepic i ze jest to zastrzyk a nie tabletka lub spray. Cala reszta to dorabianie ideologiii. Trump podpisal kilka lat temu prawo do podawania ciezko chorym eksperymentalnych lekow "Right To Try" i kto go krytykowal? Wszyscy mu dziekowali.... . Wiekszosc narkomanow boi sie heroiny ktora wg badan naukowych uzaleznia szybciej od kokainy zaledwie o 10% (nieliczne badania mowia 25%), lub 0% gdy jest to odmiana kokainy do palenia. Chodzi niemal wylacznie o skojarzenia ze strzykawkami... Przy okazji zwracam uwage ze czesc, pewnie mniejsza, antyszczepionkowcow popieraia zamykanie lasow a teraz uwazaja ze walcza o wolnosc zniechecajac do szczepien. Tak, walcza ale o kolejne 5 lockdownow. Ja sie zaszczepie ale przynajmniej do tego nie zniechecam poprzez wymyslanie bzdur.
Anonim2021.07.28 13:19
*ja sie nie zaszczepie
katolik2021.07.28 13:19
Nie sa to szczepionki i nie ma zadnych grup ryzyka!!
Anonim2021.07.28 13:29
O ile pamietam to twoj poglad na wirusa sie zmienial. Moj jest staly. Zmienilem tylko zdanie ze szczepionki sa skuteczne i nie na podstawie samych liczb tylko sinusoid
katolik2021.07.28 14:16
Mój pogląd na wirusa nigdy się nie zmienił. Od samego poczatku pseudopandemii 2020 ostrzegalem , ze wszystko jest układem z gatesem sorosem szwabem ,depopulacji, zniewolenia i zamordyzmu. Ze PINKAS powiedział- wytworzymy taką sytuację, ze będą chciec szczepionki. a gates- moimi szczepionkami dokonam największego holocaustu w historii. Ze pseudoszczepionki beda powodować choroby i śmierc w czasie i że zostaje tylko Różaniec
Anonim2021.07.28 14:31
to nie ty pisales? "Zróbcie obowiazkowa kwarantannę wszystkim , we wszystkich zakładach pracy , urzedach , na terenie całej Polski z legitymowaniem wyjścia,jak we Włoszech. Gospodarka w tym momencie już nie ma znaczenia , trzeba pogodzić się ze stratami i obnizyc stope zyciową. Z tego powodu krzywda nikomu się nie stanie ,jeśli zje ziemniak z solą, a nie chleb z szynka,ktore teraz niejeden codziennie marnuje, przypomnijmy sobie tych ,którzy nic nie maja , bo gdzieś toczy się wojna. Koronawirus to ,ze wojna."
katolik2021.07.28 14:40
Wiedziałem ze to przytoczysz, czekałem na to, czyli pilnie mnie śledzisz. Pomysl, ze całkowite zamknięcie nie dałoby póżniej podstaw nazistom SSPIS do tego, aby mogli powiedzieć, to co powiedzieli i zrobili potem-- że wirus się rozprzestrzenia i chca szczepien.
Anonim2021.07.28 14:54
Nic by nie dalo bo mowiono od poczatku ze kazdy wirusem sie zarazi. W furii na takie osady naukowcow rzady postanowily robic coraz ostrzejsze lockdowny. Pamietalem ze zmieniles zdanie ale nie pamietalem ze popierales najgorsze tyranie.
katolik2021.07.28 15:15
nie rozumiem jakie popierałem tyranie, chyba czegoś nie rozumiesz, kiedyś głosowałem na PIS- dziś to już naziści SSPIS, mordercy Polaków.
Anonim2021.07.28 15:17
chciales ostrej walki z wirusem, ja mowie od poczatku chronic ryzyka a teraz szczepic grupy ryzyka
Do Anonima2021.07.28 15:34
Za uszy i na szczepienie, tak to widzisz?.
katolik2021.07.28 15:38
nie ma żadnych grup ryzyka, koronawirus jest rodzajem grypy, mordem na Polakach i ludzkości
Anonim2021.07.28 15:59
takie podejscie bedzie skutkowac kolejnymi lockdownami, wczesniej pisales ze epidemia to kara za grzechy. Przyzwalajac na 1 lockdown zgodziles sie na 10 kolejnych. To tak jakby odebrac 500 plus.
katolik2021.07.28 16:14
kara za grzechy jest w postaci pseudopandemii, kamstwa szatana, Bg dopuci dziaanie szatana, bo ludzie upadli, przykadem jest Episkopat i Abp Gadecki-- przez niego dziala szatan
442021.07.28 13:17
czyli pracodawca, ktory zwolni pracownika za brak szczepienia ,czy wymusi szczepienia poprzez degradacje pracownika -powinien w kazdym sadzie przegrac sprawe, poniewaz szczepienia , ktore sa dopuszczone warunkowo nie sa przymusowe.Poza tym jest to dyskryminacja! to sa metody ,ktore byly stosowane przez Adolfa Hitlera i Jozka Stalina!
Anonim2021.07.28 13:23
Ale może dawać premie i nagrody tylko zaszczepionym pracownikom.
Agnieszka - Phallus Mediocris2021.07.28 13:10
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . . Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Anonim2021.07.28 13:13
Czy codziennie zakłada pani czapkę z aluminiowej folii na głowę? Bo wie pani - szkodliwe promieniowanie...
Agnieszka2021.07.28 13:02
Jakie są podstawy medyczne tych bredni i terroru? Jakie dbanie o bezpieczeństwo?!!! Przecież producent sam twierdzi, że ten preparat ma chronić od ciężkiego przebiegu covid, ale nie chroni od zakażenia a więc i zarażania innych, bo przecież podobno najbardziej zakażamy jak nie ma objawów i dlatego kwarantanna była dla bezobjawowych. Jeżeli te preparaty są dobre, to zaszczepieni są chronieni, BO PO TO SIĘ PRZECIEŻ PODOBNO "SZCZEPILI" i niezaszczepieni nie są dla nich zagrożeniem, bo ich genialna szczepionka chroni - ona taka skuteczna przed zaszczepieniem a teraz ich trzeba chronić?!!! Czego ŁŻECIE!!! Jest odwrotnie. Zaszczepieni są największym zagrożeniem dla innych, bo sami - znosząc chorobę łagodnie - zlekceważą objawy i nie zostaną w domu, ale będą koronowirusa roznosić. A od tego co kto robi ze swoim zdrowiem to WARA WAM!!!
Maria Blaszczyk2021.07.28 13:11
Pani Agnieszka żąda, by zaprzestano terroru mającego na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się niebezpiecznej i wysoce zakaźnej choroby. Bo tak i WARA WAM! Pani Agnieszka uważa, że jak ma ochotę mieć wszystkich w tyle, to śmierć czyjejś babuni-staruszki, czyjegoś dziecka z białaczką czy jakiejś baby w ciąży jest ceną wartą zapłacenia za prawo to, by pani Agnieszki nie zmuszano do zachowywania się jak człowiek.
Moi pracownicy od lat wiedzą,2021.07.28 12:53
że bez szczepionki nie mają zatrudnienia u mnie. Płacę za ich szczepienie na grypę, za pneumococcal (pneumokoki) oraz ich rodzin. Żaden z was niewolników nigdy nie był odpowiedzialny za interes, za zatrudnienie innych - ŻADEN z WAS NIE MA pojęcia co to znaczy mieć chorego pracownika/-ów!
Przeciw kretynom2021.07.28 12:56
Ch0j mnie obchodzisz faszysto segregacionisto i twój biznes. Jak znajdujesz frajerów, którzy chcą patrzeć na twój ryj to spoko.
Taki jak ty niewolnik jak ty2021.07.28 13:12
gówno wie CO TO ZNACZY mieć odpowiedzialność! Taki żydek ledwie dychający parch zawsze był na czyimś utrzymaniu!
Przeciw kretynom2021.07.28 13:23
Nie trafiłeś faszysto! Mam tą przyjemność być w budżetówce i to ty frajerze mnie finansujesz. A wybierając sobie zajęcie w życiu, człowiek ma prawo również patrzeć pod kontem odpowiedzialności. Więc może mi wystarczać być nauczycielem a może mi walnąć na czerep i wtedy zacznę starać się o posadę dyra jakiejś budy. Pa Pa segregacjonisto!
Tak, tak żydku parchaty, ale dzisiaj2021.07.28 13:27
to siedzisz w domu i czekasz na listonosza z twoją lipną renciną!
Anonim2021.07.28 14:11
Oczywiście że pracujesz w budżetówce, z taką inteligencją to do niczego innego się nie nadajesz. Prace zapewne dostałeś po znajomości, bo z takim podejściem, to nigdzie pracy byś nie znalazł. Prywatne firmy wymagają u pracowników przynajmniej piątej klepki.
Wolnik2021.07.28 12:57
Wiadomo, Prezes - wielkie panisko. Gdy zachoruje Mu sprzedawca na straganie z pietruszką to cały byznes leży.
Jacy twoi ?2021.07.28 13:14
Trudno czyta sie takie prostactwo. Pracownicy nie sa twoimi niewolnikami. Wykonuja czynnosci za ktore dostaja wynagrodzenie i to wszystko. Mimo swojej ulomnosci stales sie pracodawca ale do osiagniecia statutu Cezara pozostalo ci jeszcze bardzo duzo.
Anonim2021.07.28 12:48
Pyskowanie kato-prawiczków na segregacje jest przezabawne. KK od dawno stosuje segregacje w dostępie do magicznych wafli i innych posług czarodziejów a owce łykają to jak żaba kit :D
Anonim2021.07.28 12:51
Najbardziej pyskują lewacki - no bo jak można osobnikom i osobniczkom LGBT czegoś zabraniać?
Człek2021.07.28 12:52
Naprawdę nie widzi Pan różnicy? Poza tym, w Izraelu zaszczepiono 85% populacji, według naszych jaśnie oświeconych powinna być osiągnięta 'odporność populacyjna" a mają tam kolejną falę zachorowań. Prawda jest taka, że chorują tak samo zaszczepieni i niezaszczepieni. Roznosić wirusa mogą tak samo zaszczepieni i niezaszczepieni. Powikłania poszczepienne mają tylko zaszczepieni.
Maria Blaszczyk2021.07.28 13:21
I przy tej "fali" w ciągu miesiąca zmarło mniej osób z koronawirudem niż w Polsce w ciągu 10 dni przy minimalnej liczbie zachorowań. Człek różnicy nie widzi, między dzieciakiem, który kichnie kilka razy albo pokaszle przrez dzień ub dwa, a starszą osobą, która w potwornych męczarniach umiera przez kilka dni. Aha, i nie, nie chorują i nie roznoszą wirusa tak samo zaszczepieni i niezaszczepieni. Tak samo, jak dla przykładu, nikt przy zdrowych zmysłach nie twierdzi, że trzeźwy kierowca jadący 30 km na godzinę powoduje wypadki "tak samo" jak kierowca pijany grzejący 100 na godzinę przez miasto. Mimo że z pewnością trzexwy i jadący zgodnie z przepisami kierowca czasem powoduje wypadek.
Robot2021.07.28 12:47
Vaccine macht frei
A gdzie?2021.07.28 12:46
Nasz Krakus ? "Mądry i najmądrzejszy " może covida złapał ? Odezwij się znajomku nie ukrywaj się pod innym nickiem. Czekamy wszyscy na Krakusa. Może powie coś głupiego jak zawsze.
Gallus Anonimus - Phallus Mediocris2021.07.28 12:43
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . . Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Gallus Anonimus - Phallus Mediocris2021.07.28 12:42
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Gallus Anonimus2021.07.28 12:35
Chazarom / syjonistom przeszkadza polski system prawny. Nie chcą pamiętać, że szczepionki są dopuszczone tylko warunkowo na rok i pozostają w III fazie testów do grudnia 2023 (Pfizer). Będą szczuć niezaszczepionych i ubliżać im, by zwiększyć zyski swoich karteli farmaceutycznych. Nie chcą zostawić prawa do podjęcia osobistej decyzji, bo to kłuci się z ich sposobem zarządzania społeczeństwem na sposób totalitarny. Za wszelką cenę nie dopuszczą do leczenia covida, ponieważ to uniemożliwiło by im realizację swoich celów jakie chcą osiągnąć zarządzając strachem. Zapomnieli już, że szczepionka nie chroni przed zarżeniem i dalszą transmisją wirusa, że jest odpowiedzialna za kolejne mutacje. Niektórzy bezczelnie świadomie lub nie obrażają tutaj osoby które pozostawiają sobie wolność wyboru w tej sprawie.
to pracodawcy2021.07.28 12:28
stracą niestety pracowników .... bo ja się nigdy nie zaszcepię szatańską --- dawka przypominającą szcepionkę
sisi z WSI2021.07.28 14:32
nie ma ludzi niezastąpionych im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie
Anonim2021.07.28 12:27
Na kopach gonić foliarzy i płaskoziemców!
a ty...anonimie2021.07.28 12:29
dobrze że pod nim się ukryłeś ----------------- jesteś prostakiem bo nic nie kapujesz ....!!!!
Człek2021.07.28 12:56
To znaczy dokładnie kogo? Dla mnie foliarzem jest ktoś kto daje sobie wstrzyknąć nowego typu preparat (co jest działaniem nieodwracalnym), warunkowo dopuszczony do użytku, którego badania jeszcze trwają, po którym już jest fala zgonów i to pomimo protestów wielu naukowców i lekarzy z całego świata. ------------------------------------------------------- https://t.me/covidvaccinevictims
Anonim2021.07.28 12:26
Srednio dziennie z grup ryzyka szczepi sie po 20 000 osob i sa w tym czasie ok 4 zgloszenia smierci. W tych samych grupach umiera standardowo dziennie 1100 osob z czego wiele niespodziewanie... Przynajmniej 100 dziennie umiera tak bez powodu.... Zdaniem wielu 50-200 covidow dziennie moglo byc czesto planowe (sporo w tym racji) a 4 smierci w czasie szczepien (nie od razu za 5 minut) juz ni cholery.. Szczepiona zabija bo ludzie zyli by po 1000 lat.
Anonim2021.07.28 12:34
W ogole to mi sie przypomnialo ze nikt inny jak Braun podnosil temat nadmiarowych zgonow, nie wiazac tego bezposrednio z covidem tylko blokada sluzby zdrowia... Ladna statystyka, umiera 50-200 - planowo, 1100 - Planowo 4 od szczepionki - NIEPLANOWO
POdPIS2021.07.28 12:25
W niewielkich firmach typu salon kosmetyczny, sklepik osiedlowy czy przychodnia weterynaryjna właściciel decyduje o doborze pracowników . Certyfikat szczepienia może być jedną z przesłanek zatrudnienia i nawet wszechwładny Kaczyński nie może póki co takiem właścicielowi nic narzucać. No chyba że rozkułaczy te usługi.
........2021.07.28 12:23
Lue Montagnier (światowej sławy francuski wirusolog i noblista) powiedział, że: ……… „wszyscy umrą z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał. To wszystko co można powiedzieć …..” tak stwierdził
Jacuś2021.07.28 12:13
Są to bzdety sprzeczne z prawem, pracodawca nie może ingerować w sprawy medyczne pracowników.
FRONDA2021.07.28 12:10
UWAGA! Sklep Internetowy poświęconego portalu Fronda.pl posiada od niedawna w swojej ofercie CZAPKI Z FOLII ALUMINIOWEJ chroniące przed szkodliwym promieniowaniem. Kup już dziś czapkę z folii aluminiowej dla siebie i rodziców, dzieci oraz dziadków!
PILNE! TYLKO U NAS!! ZAORANIE!!!2021.07.28 12:08
Antyszczepionkowcy posiadają wydawać by się mogło niesamowicie rozległą wiedzę w dziedzinie farmaceutyki oraz szkodliwości oddziaływania szczepionek na organizm ludzki. Ale tak się tylko wydaje. Spróbuj spytać foliarza co to jest DNA. 99% nie potrafi poprawnej odpowiedzi udzielić.
Człek2021.07.28 12:46
Takie twierdzenie jest kompletnie głupie i nieprawdziwe. Przed preparatami mRNA ostrzegają m.in. profesorowie mikrobiologii, genetycy, lekarze itp. Apel do Rządu przeciwko przymusowi szczepień podpisało 64 naukowców i lekarzy , które mają raczej dość obszerną wiedzę, na pewno większą niż urzędnicy rządowi. http://apelnaukowcowilekarzy.pl/
Maria Błaszczyk2021.07.28 14:22
Pewnie mają. Ale pomijasz jeszcze jedną możliwość. Otóż ludzie kłamią czasami. Tzn. świadomie mówią czy piszą rzeczy, o których wiedzą, że są nieprawdziwe. To przykre, ale tak bywa. Ten apel jesr akurat tak sfurmułowany, by nie było za bardzo się do czego przyczepić. Oni tylko twierdzą, że czegoś "nie wiedzą", "nie potrafią przewidzieć" itd. i tego używają, by uzasadnić skrajnie nieodpowiedzialną, egoistyczną i szkodliwą postawę niebrania pod uwagę tego, co już wiemy. Chociażby stu kilkudziesięciu tysięcy nadmiarowych zgonów w ciągu nieco ponad roku, tysięcy ludzi, którzy przechorowali to paskudnie doświadczając potwornego cierpienia, dużej grupy, która na długo lub do śmierci utraciła sprawność, epidemii cukrzycy i obniżenia sprawności poznawczej itd. sporego odsetka społeczeństwa, którą ta choroba nam pozostawia w spadku, ogromnego kosztu, jakim było leczenie tych ludzi, skutków społecznych np. dla dzieci i osób, które izolacja szczególnie mocno dotknęła. Więc to że czegoś nie wiemy, stoi na przeciwko tego, co wiemy. I w tym kontekście wybór staje się jasny.
Anonim2021.07.28 15:13
to tak jak ty o lgbt. Klamiesz ze nie sa chorzy by ulatwic im zycie. Szlachetne ale bez sensu bo wpychasz na mine B ktorych jak sama twierdzisz moze byc 10% . Ci B dzis funkcjonuja niemal wylacznie jako H i najwyzej maja problem skrobanek
Maria Błaszczyk2021.07.28 21:12
Ale w jakim sensie kłamię? Podaj numer statystyczny tej choroby, to pogadamy. A co do ułatwiania życia - no cóż... Tak, jestem przeciwniczką utrudniania ludziom życia. Niby czemu miałabym chcieć, by ktoś miał trudniejsze życie? I te literki nic a nic mnie nie obchodzą - ludzie ich używają, by określić swoją tożsamość, to normalne, że każdy z nas identyfikuje się z taką czy inną grupą i jakoś się określa. Ale dla mnie ta identyfikacja ma takie same znaczenie jak to, że ktoś mi powie, że woli pierogi z tofu niż z soczewicą, albo odwrotnie. PRzyjmuję do wiadomości i tyle. A co skrobanki mają do rzeczy, to już naprawdę nie mam pojęcia.
ateusz2021.07.28 12:04
Wysyp foliarzy za 3... 2... 1... :D
Człek2021.07.28 12:48
Na razie jest wysyp ludzi popierających przymusowe podawanie nieprzetestowanych preparatów genetycznych. Czy to nie oni powinni być nazywani foliarzami?