Raport. W Polsce wciąż przybywa osób zakażonych koronawirusem  - zdjęcie
14.05.20, 17:41

Raport. W Polsce wciąż przybywa osób zakażonych koronawirusem

24

Dziś popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 146 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, które zostały potwierdzone testami laboratoryjnymi. W komunikacie resortu zdrowia przekazano też informację o śmierci kolejnych 14 osób chorych na COVID-19. Obecnie liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w Polsce to 17 615, a liczba spowodowanych nim śmierci to 883 przypadków.

Wszystkie zmarłe osoby, o których informuje resort zdrowia w popołudniowym komunikacie, cierpiały na choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażeń dotyczą województw:  śląskiego (93), mazowieckiego (22), małopolskiego (9), łódzkiego (7), dolnośląskiego (6), opolskiego (3), kujawsko-pomorskiego (1), lubelskiego (1), podkarpackiego (1), podlaskiego (1), wielkopolskiego (1), zachodniopomorskiego (1).

kak/Twitter

Komentarze (24):

Jan Radziszewski 2020.05.15 17:11
NMP 2.05.2020 Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. NMP 2.05..2020 Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa.
Jan Radziszewski 2020.05.15 16:31
Pouczenia Pan poniedziałek, 11 maja 2020 11 V 2020 - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. Poniedziałek, 11 maja 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Opublikuj. Autor: CyprianPolakWiara
Jan Radziszewski 2020.05.15 16:29
20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości.Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny. „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem”. Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana. ” Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać? Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie.
StopKoronaPierdolcowi2020.05.15 10:18
"Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i papai.W Tanzanii odnotowano 480 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 16 osób. Prezydent John Magufuli w niedzielę zakwestionował statystyki dotyczące jego kraju. Zlecił przeprowadzenie kontroli w laboratorium, gdzie trafiały testy. Magufuli powiedział, że osoby, które uzyskały dodatni wynik testu na obecność wirusa, mogą nie być chore i poddał w wątpliwość wiarygodność sprzętu laboratoryjnego i techników. Przekazał, że mogło dojść do celowego sabotażu. W ramach kontroli potajemnie testowano różne zwierzęta, owoce oraz olej silnikowy. Próbki pobrane z papai, od przepiórki i kozy dały wynik dodatni. Prezydent po otrzymaniu raportu zlecił podjęcie odpowiednich działań. Stwierdził, że mogło dojść do przekupienia pracowników laboratorium." A Szumowski dalej jedzie na tych testach zdziwiony że mu się nie spłaszcza:D. Widać że Afrykanin jest bardziej rozgarnięty od naszego zwawcy. A tak przy okazji..jak tam Lombardia , Koroniarze? w w w.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200509862-Tanzania-Testy-na-koronawirusa-wycofane-Daly-wynik-dodatni-u-kozy.html
Franca2020.05.15 10:12
Od początku epidemii zmarło w naszym kraju 68.000 osób. WSZYSTKIE były zakażone Streptococcus thermophilus! Koniecznie trzeba nakazać noszenie szczelnych pieluch i korków analnych - to uratuje TYSIĄCE istnień.
BekaŚmiechu2020.05.15 10:09
Hej Koroniarze? Jak tam Lombardia, dzbany?
ZERR02020.05.15 9:33
Jaki jest jeden z głównych celów Rewolucji? Zniszczenie przedsiębiorców, pozbawienie ludności miejsc pracy, oszczędności, mienia i poddanie ścisłej kontroli. Wtedy cała gospodarka zostanie przejęta przez ponadnarodowe Korporacje i Trusty, (mogą być lokalnie reprezentowane przez spółkę pod nazwą PRL albo ZSSR) Jak tego dokonać bez wzbudzenia zbrojnego oporu? Poprzez grupę nielicznych spiskowców uplasowanych w aparacie władzy i w mediach, szerzących wściekłą propagandę strachu przed "wirusem".
StopKoronaPierdolcowi2020.05.15 10:11
Trzy zdania i cały sens..Brawo!
pisdousty2020.06.3 21:42
co za brednie,uczysz się jeszcze w podstawówce?
ladychapel2020.05.15 7:48
A gdzie wasi fachowcy od wykresów ukazujących to, że epidemia zwalnia? Gdzie Matka Kurwka, który twierdził, że epidemia to bzdura a on bierze urlop i leci do Włoch?
ZERR02020.05.15 9:43
Na szczęście nie ma żadnej "epidemii". Jest za to całą masa fałszerstw przypisujących "koronawirusowi" śmierć na najróżniejsze choroby. Lewacy nie potrafią przyjąć do wiadomości niczego, co wg nich nie ma oczywistego celu. no to ja wskażę im ten cel. Jeden z głównych celów Rewolucji: Zniszczenie przedsiębiorców, pozbawienie ludności miejsc pracy, oszczędności, mienia i poddanie ścisłej kontroli. Wtedy cała gospodarka zostanie przejęta przez ponadnarodowe Korporacje i Trusty, (mogą być lokalnie reprezentowane przez spółkę pod nazwą PRL albo ZSSR) Jak tego dokonać bez wzbudzenia zbrojnego oporu? Poprzez grupę nielicznych spiskowców uplasowanych w aparacie władzy i w mediach, szerzących wściekłą propagandę strachu przed "wirusem".
ladychapel2020.05.15 11:53
jasne.. to byl zamach
Ja 2020.05.15 7:07
Testy od kozy i papai wykazały???!!!!! DOŚĆ!!!!!!!
Styki2020.05.14 20:59
Gdyby rzadzili "Kopacz i Arłukowicz oraz sitwa" to modne byloby haslo: "Pacjencie w naszej trumnie wyglądasz jak zdrowy"
Maria Blaszczyk2020.05.14 20:56
No... Polska jest nie tylko mistrzem Europy w homofobii, ale także jedynym krajem Unii, gdzie zasięg tej epidemii wciąż się zwiększa. No i Janów Podlaski pada. Same sukcesy. Niesamowite... Chyba wszyscyśmy w czepku urodzeni. https://www.fronda.pl/a/kolejny-sukces-polski-jestesmy-mistrzem-europy-w-homofobii,144314.html https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/588558,interwencja-poselska-po-w-stadninie-w-janowie-podlaskim.html
ZERR02020.05.15 9:32
Całe szczęście że jesteśmy "mistrzem w homofobii". Znaczy to, że nie zostaliśmy jeszcze do końca przecweleni mentalnie przez Rewolucję Zboczeńców dążących do władzy. Szkoda że nie jesteśmy jednocześnie "mistrzami w socjalistofobii"
Socjalizm i masoneria2020.05.14 20:29
A ile przybywa chorych na raka lub zapalenie płuc?? Psychoza zbiorowego strachu wygenerowana przez PO lewicę a podjęta ochoczo przez inną Lożę - PiS... https://www.youtube.com/watch?v=B6XbL89SYWA
america america my country tis of thee2020.05.14 19:11
+411 @kak (słownie: czterysta jedenaście nowych potwierdzonych zakażonych w dniu dzisiejszym) Bardziej wam "maleje" czy bardziej "wygasa" ?
Małgorzata2020.05.14 18:12
Jeśli PRZYBYWA jak piszecie i to w oparciu o dane M/.Z. to dlaczego OGRANICZA SIĘ RESTRYKCJE ? Publikujecie na tej samej stronie różne informacje i nawet nie zapytacie p. Szumowskiego dlaczego są SPRZECZNE ? A może to nie wirus tylko ŚWIRUS atakuje a Polacy i dziennikarze uczestniczą w eksperymencie sprawdzającym poczytalność.
StopKoronaPierdolcowi2020.05.15 10:21
Restrykcje ogranicza sie dlatego ze są niekuteczne, bo pomimo durnych i drakonskich zakazów Szumowskiemu się nie spłaszcza. Za to wq..wieni górnicy i przedsiębiorcy już jadą na Warszawę spalić opony .
katolicka kretynizacja polski2020.05.14 18:04
Dlaczego nie lubię "pisdzielców"? Bo nie lubię pisdy, pisd generalnie. A co lubię? Jak zgadniesz dam ci numer mojego telefonu.
Borys2020.05.14 18:20
ty sie lecz debilu
katolicka kretynizacja polski2020.05.14 17:59
18 tysięcy chorych... i 100 tysięcy na kwarantannie... pamiętam jak pisi rząd, twierdził że są najlepiej przygotowani w Europie na COVID... a tu sie okazuje że w Europie otwarto już szkoły, restauracje, granice ... a w pislandii ciągle panika!
Borys2020.05.14 18:19
kretynie przestan wypisywac bzdety