Prymas Polski na kwarantannie - zdjęcie
17.10.20, 12:29Fot. screenshot - YouTube (Fakty RMF)

Prymas Polski na kwarantannie

8

Po potwierdzeniu zakażenia koronawirusem u emerytowanego biskupa pomocniczego archidiecezji gnieźnieńskiej bp. Bogdana Wojtusia, który obecnie jest hospitalizowany w szpitalu, na kwarantannę trafił prymas Polski abp Wojciech Polak.

Prymas odbywa kwarantannę w domu. Jest jedną z trzech osób, które zostały jej poddane po spotkaniu z bp. Wojtusiem. Abp Polak uczestniczył z nim tydzień temu w uroczystości.

Koronawirusem, poza bp. Bogdanem Wojtusiem, zakaziło się do tej pory jeszcze siedmiu innych polskich biskupów. Jest to biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński, emerytowany biskup pomocniczy zielonogórsko-gorzowski Paweł Socha, biskup pomocniczy archidiecezji poznańskiej Szymon Stułkowski, sekretarz generalny KEP bp Artur Miziński, biskup opolski Andrzej Czaja, biskup pomocniczy opolski Rudolf Pierskała oraz arcybiskup katowicki Wiktor Skworc.

kak/PAP, rp.pl

Komentarze (8):

Jan Radziszewski2020.10.20 22:16
niedziela, 12 kwietnia 2020 Rzucenie Klątwy Bożej na Episkopat w Polsce, w I dzień Wielkiej Nocy 2020 +++ Z Woli Bożej wyrażonej przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, Króla Polski od 20 lutego 2020 na zasadach na jakich nie był nigdy do tej pory w Polsce, z wielką przykrością i bólem lecz z życzenia Jezusa Chrystusa, przekonany też do słuszności tej decyzji, rzucam klątwę Bożą na Episkopat w Polsce. Episkopat przekroczył limit Bożego Miłosierdzia – powiedział Jan Paweł II przez Marię Michalinę od Apokalipsy 5 kwietnia tego roku. Winy wasze są znane, teraz. Nie będę ich wyliczał. Winy wasze są nie od dziś o pasterze służący dwóm panom, w zdecydowanej większości tego Episkopatu, wilki w owczych skórach, które rozpraszają trzodę i podstępnie ją pożerają. Lecz przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia i ono zostaje wam odjęte. Gdy go ujrzałem do stóp Jego upadłem jak martwy pisze Jan w Apokalipsie co stało się gdy ujrzał swego Pana Jezusa Chrystusa. Jan, który jako jedyny miał przywilej kładzenia głowy na piersi Jezusa, a wedle prawdziwych, mistycznych przekazów także po Zmartwychwstaniu. A jak będzie z Wami? Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" .Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" ………… Za winy wasze, szczególnie teraz gdy przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg (Anatema) ! I niech się tak stanie . Amen! I niech się tak stanie. Amen! I niech się tak stanie. Amen. Odtąd nie jesteście już Kościołem a zaczynem Wielkiej Nierządnicy co pijana będzie krwią świętych. Wasza władza może być już tylko z nadania tego świata, choćbyście mówili co innego. Amen! Amen! Amen!
dadi2020.10.19 17:33
komentarze p. J. Radziszewskiego to cała PRAWDA ...... tak się dzieje. Dziękujmy Bogu, módlmy się, wynagradzajmy Mu nasze okropne grzechy i nawracajmy się ...... aby w każdej chwili być gotowym na odejście z tego świata.
Jan Radziszewski2020.10.19 10:53
czwartek, 16 kwietnia 2020 Czwartek Oktawy Wielkiej Nocy 2020 Słowa Pana Jezusa w sprawie noszenia maseczek w kościele [ do premiera Mateusza Morawieckiego] 10.00 Czwartek Oktawy Wielkanocnej Zapisz dziecko - Ostrzegam Cię premierze Morawiecki. Wnętrze kościoła nie jest domeną Twoich działań. Noszenie maseczek (obowiązkowe) we wnętrzu kościoła podczas Mszy i poza nią, przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem, narusza Moją Cześć Boga w Trójcy Jedynego. Nie bronię jednak nosić maseczek w kościele tym, którzy chcą, choć to rozprasza innych gdy są to pojedyncze osoby. Przez moją córkę Annę powiedziałem by nie dotykać ławek w kościele ni innych rzeczy. Nie powinno się także być w kościele w rękawiczkach a już zupełnie nie powinno podczas Mszy, zwłaszcza idąc do Komunii czy przed Przenajświętszym Sakramentem. Nie rób drwin z Mojego Kościoła premierze Mateuszu Morawiecki bo srogo za to zapłacisz. Twój czas i tak jest krótki bo tylko cisi i sprawiedliwi posiądą Ziemię. Niedługo będą Trzy Dni Ciemności i Ty na pewno nie wejdziesz do Odnowionej Ziemi. Masz jednak szansę na zbawienie mimo rzuconej na Ciebie klątwy. Przez to jest jednak mniejsza. Zatem nie dokładaj winy do winy. Amen.
Jan Radziszewski2020.10.19 10:06
X Prymas może nawet umrzeć ponieważ stał się odpowiedzialnym za profanacje Najświętszego Sakramentu ++++ 3 III 2020 Słowa Pana o Komunii na rękę w dobie zarazy, Słowa do hierarchów i kapłanów, prezydenta Dudy, masonów w Polsce ++ Nie bierzcie Mnie na rękę. Nikt nie jest godny tego czynić. / +++ W rękach mogą Mnie trzymać tylko konsekrowane ręce kapłańskie. + Jestem nieskończonym Bogiem, który uniżył się tak, że zamknął się w małym kawałku białego chleba. O tym było więcej w tych Orędziach, także w zbieżności z niebocentryzmem. + Zatem Ja, Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę. +++ Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu, wtedy zacznę gubić i kapłanów i biskupów. +++ Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża. +++ A wy będziecie mieć mniej kapłanów. + Mówiłem w tych Orędziach o spowiedzi generalnej. Śpieszcie się teraz. +++ Wy zaś kapłani nie traktujcie jej jako zło konieczne, którego wierny od was chce, tylko z sercem i rzetelnie aż penitent będzie czuł uwolnienie i radość I pięć godzin nieraz nie jest za dużo. Czasami wystarczy godzina, ale to rzadko do dobrej spowiedzi generalnej. Jeśli nie będziecie chcieli słuchać spowiedzi generalnej dotknie was głuchota. Takich biskupów nie potrzebuje Polska, teraz królestwo Chrystusa. + Macie wielki znak gdy idzie o chemtrails lecz nie chcecie go widzieć. Na to was nie stać w waszej mizerii w szukaniu prawdy. Nawróćcie się, jeszcze nie jest za późno. Plan był wobec Polski trzy miliony ofiar coronawirusa. Nie mogą tego zrobić bo zatrzymuję chemtrails, wszystkie chemtrails z tym wirusem. + Ale wy nie lubicie cudów. Nie lubili moich cudów faryzeusze i zaciskały im się pięści a twarz wykrzywiała nienawiść. + Polska jest miejscem dla Polaków i kochających Polskę, to mówiłem w tych Orędziach. + Ci, którzy służą dwóm panom nie mogą kochać Polski bo ktoś kto służy dwóm panom jednego zdradzi. Wiecie o tym, prawda? + Kościoły muszą zostać otwarte
Tomasz2020.10.17 14:51
Prymas powinien iść na emeryturę. Strasznie ciasny gość. Ten hierarcha to porażka wizernkowa Kościoła.
Gryf2020.10.17 14:43
To jest Prymas bezobjawowy, więc naprawdę nie ma znaczenia czy jest na kwarantannie czy nie. Ale skoro oficjalnie udał się na kwarantannę,, dobrze byłoby, gdyby była ona dożywotnia.
Po 11 ...2020.10.17 12:54
Prymas Polski na kwarantannie, to bez znaczenia, ja się boję co się stanie z naszą Ojczyzną, jak na kwarantannę trafi Prezes Polski.
"ja się boję co się stanie z naszą Ojczyzną,"2020.10.17 12:58
Nie ma obaw, Wysrael ma się dobrze! Jest zamknięty na przyslowiowe cztery spusty!