Prokuratura Krajowa o protestach podczas pandemii: ,,Skrajnie nieodpowiedzialne'' - zdjęcie
29.10.20, 20:12fot. yt/prawicowy internet

Prokuratura Krajowa o protestach podczas pandemii: ,,Skrajnie nieodpowiedzialne''

127

W związku z odbywającymi się od ubiegłego czwartku protestów „Strajku Kobiet” oraz innych osób nie zgadzających się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego na temat przesłanki eugenicznej Prokuratura Krajowa wydała specjalne oświadczenie. Należy przy tym zaznaczyć, że protesty te odbywają się podczas zwiększającej się liczby zachorowań na koronawirusa.

O unikanie stwarzania dodatkowych zagrożeń apelował dzisiaj do polityków oraz wszystkich Polaków premier Mateusz Morawiecki.

Poniżej pełne oświadczenie Prokuratury Krajowej

Każdy ma prawo do publicznego wyrażania swoich poglądów, w tym sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Nie może się to jednak odbywać kosztem utraty zdrowia i życia innych osób i wbrew obowiązującemu prawu, wprowadzonemu właśnie po to, by te wartości chronić.

W Polsce pandemia COVID-19 gwałtownie się rozszerza, liczba nowych zakażeń przekroczyła już 20 tysięcy dziennie. Naukowcy i lekarze ostrzegają – u wielu z tych zakażonych osób choroba będzie mieć bardzo ciężki przebieg, a część z nich umrze. Tylko dzisiaj zmarło ponad 300 osób. Konsekwencje te nie ograniczą się tylko do samych uczestników demonstracji. Poprzez przenoszenie wirusa dotkną również ich bliskich, zwłaszcza osoby starsze, a także sąsiadów czy znajomych.

Organizowanie w tych dramatycznych realiach ulicznych protestów jest skrajnie nieodpowiedzialne – doprowadzi do jeszcze większego wzrostu zakażeń i zwielokrotnionych przypadków śmierci. Jest też jaskrawym złamaniem przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z 23 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Osoby, które organizują nielegalne zgromadzenia, stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia wielu osób, z czego doskonale zdają sobie sprawę. Na związane z tym niebezpieczeństwo znacznego zwiększenia rozmiaru epidemii z jej wszystkimi negatywnymi skutkami zwrócił uwagę Prokurator Krajowy. W specjalnym piśmie do prokuratorów polecił, aby prokuratorzy prowadzący lub nadzorujący postępowania przygotowawcze dotyczące nielegalnych zgromadzeń w czasie pandemii oceniali je w kontekście niebezpieczeństwa sprowadzenia zagrożenia dla zdrowia i życia wielu osób".

 

mp/pk.gov.pl

Komentarze (127):

Alisa2020.11.8 2:29
💋 Mo­j­a m­ło­d­a ci­pk­a j­es­t ca­ł­a mo­kr­a! Oc­eń z­dj­ęc­ie - W­W­­W­.­E­­­S­1­7­.­­C­L­U­B
ambra2020.10.31 20:28
A nakręcanie emocji w czasie pandemii było odpowiedzialne? To wy wyciągnęliście ludzi na ulice. Nie było ważniejszych problemow do rozwiązania niż aborcja? Na co liczyliście? Na was spada odpowiedzialność za wzrost zakażeń i śmierć ludzi. Wykazaliście wielką arogancję i nieodpowiedzialność.
Agnie2020.10.30 13:34
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Anonim2020.10.30 11:02
do krakusa ty nie musisz nic łapać za ciebie łapią lewacy a ty masz posłusznie maszerować i krzyczeć w-ć j-ć s-j i td taki ty ciemny czy udajesz takiego jak ciebie złapie koronawirus to zostaniesz z łapa w nocniku nikt ci nie pomoże z tych twoich morderców.
Krakus2020.10.30 8:42
Zaraz zaraz - PiS twierdzi, że protesty są nieliczne, najwyżej setka ludzi, to pokazują i mówią w swoich mediach. A teraz nagle zrzucają na protestujących winę za rozpowszechnianie się koronawirusa. Ja tego nie łapię, a Wy?
Oczywiście2020.10.30 7:22
A wybory i wiece w czasie pandemii były skrajnie odpowiedzialne.
Hue2020.10.30 7:18
Tego nie zobaczycie na Frondzie i w TVP. Jak komuchy z PIS falszuja glosowania: https://www.youtube.com/watch?v=3r_aBshFV08&feature=youtu.be&fbclid=IwAR33-Q9V6-mmbbPHhnFeMI-kdDHSprLdqXZBvT0k_4_4Le57gjVMosmszHA
Jerzy2020.10.30 6:40
Zbychu - skrajnie nieodpowiedzialnie zachowuje się nasz rząd, który z banalnej infekcji wirusowej urządził sobie bicz do poniżania ludzi, do doprowadzania ich do nędzy, bezrobocia, do doprowadzania ich do samobójstw. Dodatkowo już jest odpowiedzialny za zlikwidowanie tzw. służby zdrowia która obecnie zajmuje się katarem i kaszelkiem czyli tzw. covidem. Na skutek odmowy leczenia chorób nie związanych z covidem zmarło już tysiące osób, i zapewne zemrze jeszcze wiele tysięcy pacjentów naprawdę chorych - na nowotwory, choroby neurologiczne, kardiologiczne itp. Ludzie umierają a wy tolko o jednym - o szmatach na ryjach, i o przerzucaniu odpowiedzialności za wasze wygłupu na społeczeństwo które, jakoby, nie przestrzega waszych złotych zasad. Zrobienie ministrem zdrowia tłuka nie mającego nic wspólnego z medycyną, który do tej pory handlował gaciami na bazarze (albo coś koło tego) to po prostu splunięcie w twarz ludziom, ludziom którzy często na was głosowali. Prędzej czy później, Zbychu, zapłata będzie wam dana, a opowieści typu "myśmy chcieli dobrze" nie na wiele się zdadzą....
ladychapel2020.10.30 6:37
Narodowcy bronią swoich kobiet (foto): https://i.redd.it/itumw4ublvv51.jpg
AAAtomek2020.10.30 7:35
To prawicowe tituszki.
Elektor2020.10.30 6:34
Przeziębienia i grypa pandemią? Kiedy to się skończy? Pisowcy niszczą gospodarkę i zdrowie Polaków a Fronda wciąż stabilnie ich popiera. Żałosne kreatury.
franc2020.10.30 6:31
Nieodpowiedzialne zachowania tych co wychodzą na ulice w protestach powinno być załatwione tak, że każdy kto zachoruje parę dni po takiej "imprezie" powinien być leczony ale na własny koszt. Podobnie gdy zachoruje ktoś z jego domowników po zakażeniu przez "protestującą" czy "protestującego".
Apateista2020.10.30 7:05
Czy ta sama zasada zostanie zastosowana wobec tych, którzy uczęszczają we mszach niedzielnych i pójdą 1 listopada na groby? Czy uczniowie szkół podstawowych również będą zmuszeni do pokrycia ewentualnych kosztów leczenia? Czy wreszcie, pracownicy szczególnie administracji państwowej również poniosą koszty w razie zarażenia? Czy tak trudno nie być hipokrytą?
xyz1232020.10.30 7:20
haha ze wy kolegi foliarze wierzycie w te TVPiC piedoly :D same dzieci i teczowe lewaki na tych strajkach, a zaczely sie od podjudzania opozycji i generalnie PiC wysmienicie sobie z epidemia radzil ale lewakodzieci wszystko popsuli :D mniej wiecej tak wczoraj glowne wydanie wiadomosci TVPiC wygladalo :D... Tylko jest taki malenki problemik, w ogole sie to z rzeczywistoscia nie dodaje... Po pierwsze strajki NIC juz nie zmieniaja bo PL zostala rozwalonan w momencie kiedy PiC-owscy gjenjusze otwarli nieprzygotowane do tego szkoly... 01.10.2020 otwarcie i ~10 dni po tym LAWINOWY wzrost zakazen. Do tego PiC-owska kraina z dykty nie ma juz wystarczajacych srodkow na walke z epidemia co widac po poziomie testowania: ~60k destow na dobe przy ~20k pozytywnych?! SKANDAL!! Do tego zmarnowany na wiosne lock down... Jest juz po imprezie kolegi foliarze i tutaj wam Jehowa nawet nie pomoze bo wirus chinski niewierzacy...
Dam2020.10.30 6:20
No kurcze -opublikuj wyrok TK, po którym wiadomo, że ludzie wyjdą na ulicę, a potem mó, że ludzie powinni siedzieć w domach, jak owce. A ciemny lud to kupuje. To jakby podpalacz oskarżał ogień o to, że się pali.
Elektor2020.10.30 6:37
Znany numer pisowskich kreatur. Uwielbiają robić niepokoje i zamieszanie. Wtedy łatwiej im nas okradać.
Lennon2020.10.30 5:58
Łukaczenka i Zerro won!
gracz2020.10.30 5:42
Skrajnie nieodpowiedzialne było celowe ogłoszenie wyroku T.K. w apogeum pandemii.
Torchwood2020.10.30 5:12
Ziobro nie lubi protestów? Szok, po prostu szok, kto by pomyślał?
MT(*)2020.10.30 3:44
Osoby, o których powszechnie wiadomo - one zresztą same nawet tego nie ukrywały - że są organizatorami masowego spędu ogłupionych ludzi w jedno miejsce podczas formalnie zadekretowanego przez przepisy stanu pandemii, muszą być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za łamanie tych przepisów i podżeganie do ich łamania. Mniej więcej za dwa tygodnie będziemy mieli do czynienia ze wzrostem zgonów do poziomu przynajmniej dwóch tysięcy dobowo przez kolejne co najmniej dwa tygodnie. To będą liczby porażające i dopiero one trafią cokolwiek do obłąkanych paranoją umysłów uczestników tych protestów. Oczywiście, będzie już sporo za późno. Państwo polskie musi postawić zarzuty karne wszystkim zidentyfikowanym uczestnikom protestacyjnego obłędu schizofreników, choćby po tylko, by po rozstrzygnięciach karnych ich oczywistej winy, stało się również jasne pod czyim adresem rodziny zmarłych będą mogły kierować roszczenia cywilne o odszkodowania. Jednocześnie odpowiedzialność tych osób wykluczy możliwość wypłat z polis ubezpieczeniowych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Dotyczy również niepełnoletnich uczestników protestów. Choćby takich, które pozostawały w tym czasie w obowiązku szkolnym. Pora więc ponosić odpowiedzialność za obłęd i jego podłe wykorzystywanie do idiotycznych celów politycznych. Pora również na to, by to nie polskie państwo, czyli my wszyscy, ponosili ciężar finansowy pseudo - politycznego obłędu inspirowanego i organizowanego w dobie straszliwej epidemii przez tęczowe lewactwo.
Apateista2020.10.30 7:19
To przykre, ze nawet tak świadomi i inteligentni ludzie jak "MT(*)" zatracają się w swojej nienawiści do drugiego człowieka. Przykre podwójnie, bo nienawiść ta trafia przede wszystkim w ludzi wierzących, mających swoje światopoglądy ugruntowane w wielowiekowej tradycji chrześcijaństwa. Ta nienawiść zaprzecza ideom tychże wiernych, zmusza ich do refleksji, do zmiany swoich stanowisk co do faktycznego obrazu chrześcijaństwa. Religia stała się ideologią, która nie broni już "Boga" jako takiego, a wręcz odwrotnie, zabija go i nie tylko w umysłach wiernych, ale także w tradycji, która zmienia się każdego dnia w archaiczny zbiór mitów instrumentalnie używanych w celach daleko niehumanitarnych. W słwach tego czytelnika "Bóg" staje się wrogiem człowieka racjonalnego,
alicebudda2020.10.30 3:39
❤Dziewczyny na seks w Twoim mieście ❤ Link - togetherforever.website
ProMars2020.10.30 2:02
"Prokuratura Krajowa o protestach podczas pandemii: ,,Skrajnie nieodpowiedzialne''”. Tak, ktoś chce wybebeszyć Polskę. A kto zdecydował, żeby akurat teraz, zając się kwestią aborcji? Oczywiście, że Julii Przyłębskiej Trybunał Konstytucyjny (TK). Dlaczego bezrobotny TK tak długo czekał z rozpatrzeniem tej sprawy? Julia, koleżanka Jarka, właśnie teraz, dostała rozkaz i ten rozkaz wykonała. A Jarek dobrze wiedział o konsekwencjach tej decyzji w czasie pandemii. A więc, kto chce "wybebeszyć Polskę” zaczyna być już widoczne nawet dla prawoskrętnych. Jarka model politycznego zarządzania to: stworzyć problem (demolowanie), a potem problem rozwiązywać. W polityce ten model się sprawdza, bo wyborcy najczęściej zauważają tylko reperacje, a demolki już nie. Tak jest, "aż nie chce się wierzyć, że taką strategię stosuje nasz rząd”, a jednak. I to jest Jarka wersja patriotyzmu – "wybebeszyć Polskę”.
Hanys2020.10.30 0:13
Dlaczego zaburzanscy dresiarze z wroclawia maja na ubraniach napisy Silesia i Wielki Śląsk i bija kobiety?.?
Moly2020.10.30 0:10
A wiesz Panie co bylo bardziej nieodpowiedzialane. Wydawanie glupich przepisow. Wcieranie sie gdzie nie jest wasz interes. Macie teraz kogos winic za pandemie. Wiekszasc spoleczenstwa popiera kobiety! Pustka w waszych oczach i mozgach
Glaudiusman2020.10.29 23:46
Takie oświadczenie to zbyt mało wobec plugawych przestępców. Dlaczego ta paskudna policja nic nie robi. Kto za tym nieróbstwem stoi: Kamiński czy Kaczyński. Komu oni chcą się przypodobać, może plugawej UE ???
Anonim2020.10.30 6:21
Widzę marzą ci się czasy z poprzedniego systemu, gdzie ZOMO pacyfikowało protestujących.
Ubawiony2020.10.29 23:17
życzę śmierci na covid strajkującym szmatom!!!
Apateista2020.10.30 7:25
Cóż można powiedzieć o "człowieku", który nazywa "szmatą" swoja matkę, żonę, a może i córkę i siostrę. Co można powiedzieć o kimś, kto zatracił się w swojej nienawiści do ludzi i pluje na każdego. Nic - nic dobrego.
Polak2020.10.29 23:16
Strajkujące dziwy to zakała państwa! Należy je zlikwidować!
Apateista2020.10.30 7:31
Mam nadzieję, że nie jest Pan wierzącym katolikiem, bo Nie wystawia pan zbyt dobrego świadectwa tej religii.
Anonim2020.10.29 23:13
Jeżeli nie mamy być państwem prawa i cywilizacji, a państwem gdzie rządzi przemoc i to przemoc dyktuje warunki, to lepiej nam nie istnieć!
Anonim2020.10.29 23:07
Chcę wam tylko przypomnieć, że to wy reprezentujecie teraz Polskę i Polaków, jeżeli nie przetrzymacie tych ataków, nie wybaczymy wam tej kompromitacji!
etyk2020.10.29 22:39
Koronawirus to żywa jednostka i należy jej bronić od poczęcia dopóki nie stanie się covidem.
Anonim2020.10.29 22:26
towarzysz gomulkowski juz pokazal swoja odpowiedzialnosc nazistowska! zamknij swoj odbyt, palancie!
Kot Jarka2020.10.29 22:20
Jutro idę na protest bo mój pan mnie wysterylizował
Mała162020.10.29 22:16
To się prokuratura wysiliła na lewacką dzicz. Może w ramach odwagi pogrożą paluszkiem. A może lepiej nie...Jeżeli Ziobrę tylko na tyle stać to niech zamilknie
Topek2020.10.29 22:10
Pisokomuchy nawet straszą że za podżeganie i nawet chwalenie protestów można trafić do wiezienia. Młodzi teraz możecie się wykazać odwagą i nie poddawać się jak wasi dziadkowie w latach 80 tych
Bolek jak zawsze w formie2020.10.29 22:09
Perfidna od zawsze gra Kaczyńskiego, tym razem widząc klęskę polityczną celowo wywołał temat w którym wymusza na Kościele poparcie. Kolejny raz dzieli naród tym razem przy przymusowej pomocy Kościoła, Który nie ma wyboru w tym temacie. Ja zwracam uwagę, apeluję i oklejmy raz ostrzegam, to praktykująca nie wierzący. Dla nich nie ma żadnej Świętości - napisał na Facebooku prezydent Lech Wałęsa
MT(*)2020.10.29 23:14
Zawsze zastanawiam się, czemu ten tak rzekomo dalekowzroczny i mający wszelkie rady dla wszystkich Wałęsa, nie przewidział swoich klęsk oraz choćby tego, że w szafce pod zlewem u starej Kiszczakowej znajdą po latach jakieś interesujące papiery?
Apateista2020.10.30 7:40
Protoplaści chrześcijaństwa też wielu rzeczy nie przewidzieli, choćby tego, że ich dzisiejsi bracia w wierze będą tak pełni nienawiści do drugiego człowieka.
Anonim2020.10.29 22:00
Miałem coś napisać ale dam na luz... Duda, Czarnek, Polaczek itd to pionki. Coś mi się zdaje że jak koronawirusem zakazi się Kaczyński to prokuratura zleci śledztwo kto dokonał zamachu.
Rodryg2020.10.29 21:52
Trzeba sprawdzić czy Trzaskowski Rafał miał prawo wydawać pieniądze Warszawy na szkolenie bojówek lewackich do walki w mieście !! Powinien chyba zostać objęty programem "cela + " .
Anonim2020.10.29 21:55
U mnie jutro pół miasta będzie protestować, w tym na pewno byli wyborcy PIS. A jak dla was szkolone bojówki.
Henryk2020.10.29 22:02
masz pisorka w buzi, nie sepleńpedale, i zabierz swoje gejowskie dzieci piiiiisdo, bo cie zamiote.
Artur2020.10.29 21:51
Brawo Panie Ministrze! Jestem dumny z polskiego rządu. Jestem dumny z tego że mamy prawo broniące najsłabszych przed tymi rozwydrzonymi bestiami.
moher z Krakowa2020.10.29 21:49
Nie ma powodów do niepokoju , COVID 19 zajmie się uczestnikami burd i ekscesów antypolskich .
Anonim2020.10.29 21:45
Ziobro nieudaczniku. Za PO było tysiące afer ,a ty zarzuty przedstawiłeś tylko 2 politykom PO. Dlaczego ich chronisz, krecie w Zjednoczonej Prawicy?
W PiS du2020.10.29 22:18
Bo afery były tylko wymyślone przez pis
facet2020.10.29 21:43
Organizatorem protestow jest moskiewski pachol, Kaczynski. Brawo Ziobro!
Czarek2020.10.29 21:53
Czyżbyś chciał odebrać zasługi Naczelnemu Hydraulikowi Czajkoskiemu? i pani Lampart? A przy okazji to jak to w końcu jest : Lwica czy Lampardzica? A może to po prostu szalony małpiszon który chce widzieć krew niemowlaków?
powolizatobylejak2020.10.29 21:41
Jak dla mnie w Polsce nie ma już prawa - jest za to sankcjonowane bezprawie. Nie ma więc powodu czysto teoretycznie żeby ktokolwiek czegokolwiek prestrzegał. Jeżeli ktoś łamie najważniejszą umowę społeczną to nie widzę powodu aby druga strona było zobligowana do przestrzegania "prawa".
pan_tadeusz2020.10.29 21:40
Ty już pakuj manatki, Zbyszek
Jaś2020.10.29 21:55
Ty, Pan Tadeusz, ile wam tam w sojuzie płaca za te cienkie wpisy?
manka2020.10.29 21:39
Ziobro i Święczkowski to pospolici bandyci, terroryści. Za terror i prześladowania Polsków powinni stanąć przed sądem, razem z kryminalistami Kamińskim i Wąsikiem, a bydlak Kaczyński za podjudzanie narodowców do tworzenia bojówek.
Anonim2020.10.29 21:29
Sejm przyjął nowelizację ustawy podatkowej. Zmniejsza ona ulgę abolicyjną do 1360 zł. W praktyce oznacza to jej niemal całkowitą likwidację. Decyzja ta sprawi, że Polacy pracujący za granicą zapłacą podwójny PIT.
Anonim2020.10.29 21:29
Pozarażają się i wymrą, no trudno, nie przejmuj się pan
Anonim2020.10.29 21:29
dziad dostał obłędu a pisiory szukają teraz winnych
szymi2020.10.29 21:28
Zero Ujemne, zbliża się twój koniec.
Uru2020.10.29 21:27
Wina Tuska. Zero już dawno powinien być postawiony przed Trybunałem Stanu, to teraz by nie fikał. Ale spokojnie, co się odwlecze, to nie uciecze. Rozliczymy wszystkich. ***** ***
ladychapel2020.10.29 21:21
Skrajnie nieodpowiedzialne było orzeczenie TK, które sprowokował kaczy dzyndzel
Anonim2020.10.29 21:24
Jaruś chciał tym przykryć niekontrolowany wzrost zachorowań na COVID ale przykryte pokrywką gotujące mleko się wylało i smród na cały kraj. Profesjonalizm pełny :)
premie-nam-sie-naleza2020.10.29 21:20
Zbysia kwiczy!! Idziemy po ciebie morderco Barbary Blidy
ae252020.10.29 21:19
Ziobro, to ty jesteś na naszym celowniku, Spróbuj, kanalio, ruszyc Martę, albo kogos ze strajku, to urządzimy ci jesien średniowiecza!
kacapy , za Ural , won !2020.10.29 21:47
Tak sądzisz , gangsterze moskiewski ?
frajtak2020.10.29 21:18
Zbysiek myśli, że groźby coś zdziałają. Będzie jeszcze większa determinacja.
s++2020.10.29 21:17
Przecież ten "facet" wygląda jak GODZILLA :)
__maciek__2020.10.29 21:17
Zbigniew "Zero" Ziobro: zero skrupułów, zero patriotyzmu, zero dobrej woli.
TFU!!!2020.10.29 23:54
Śmierdzisz tu idź na swoje forum!
Czarek2020.10.29 21:16
Jedno jest pewne - bardziej debilnych protestów w nowożytnej historii Polski to nie było. Jak się słucha wypowiedzi tej szkolnej młodzieży to nie można ze śmiechu wytrzymać :)
Apateista2020.10.30 7:48
Żadnego protestu nie można nazwać "debilnym", ale kuriozalnym już tak. Takim przykładem kuriozalnego protestu były manifestacje popierające pewnego zakonnika z Torunia.
Andy2020.10.29 21:13
Ale o co im chodzi tak naprawdę? Bo jak widzę to poza "wyp..." które krzyczą do każdego dookoła to nie potrafią nic więcej wyartykułować. Tak jedna, widziałem dziś na tłiterze to jeszcze coś o muminkach mówiła.
AAAtomek2020.10.29 21:17
Ósmy dzień protestów, a Ty nadal nieogarnięty? Prawak z ciebie prawdziwy.
Anonim2020.10.29 22:02
to ty się nacierasz gownem?
AAAtomek2020.10.29 23:54
Przykro mi, ale to nie ja, to jakiś prawak-erotoman, który się pode mnie podszywa. Ale mu wybaczyłem, zgodnie z naukami Jezusa Chrystusa Zbawiciela. p.s. Możesz spróbować go poderwać?
Jaś2020.10.29 21:11
A jak podszedłem, do kilku dziewcząt o imię zapytałem, chciałem porozmawiać. Pytam jak masz na imię? A ona "Wypiełda..." odpowiedziała, pytam więc drugiej a ty jak masz na imię? "Je..ać" mówi druga. To trzeciej już nie pytałem. Tylko tak myślę że ich rodzice mogli wybrać coś mniej kontrowersyjnego.
Apateista2020.10.30 7:53
Idąc tym tokiem myślenia, zastanawiam się jakie najpopularniejsze imię jest wśród fundamentalistów katolickich?
temperufka2020.10.29 21:10
TO KONIEC PIS !!! NIC TEGO NIE ZATRZYMA !!!
Psycholog2020.10.29 21:14
Ale o co ci chodzi tak dokładniej? Uspokój się nieco, napij wody i powiedz, o co ci chodzi?
Izydor2020.10.29 21:09
Pokemony z pariti pistowatej r.o.z.j.e.b.a.ł.y służbę zdrowia, jak było trzeba się przygotować do kolejnej fali pandemii to się prześcigali kto więcej ukradnie. Teraz żoliborskiemu Gomułce peron już zupełnie odjechał i postanowił wszystkim pokazać jaki fajny z niego socjopata a tu nam wychodzi jakiś o.b.s.z.c.z.y.m.u.r.e.k i bredzi o odpowiedzialności.
karol.sk2020.10.29 21:09
Moralne Zera chcą umoralniać innych. Prawdziwi synowie katolickiej sekty spod znaku starożytnego narzędzia tortur. WYP...AĆ!
Aga2020.10.29 21:15
Karol, czy ty pocisz się w nocy? A ręce trzęsą ci się?
Surprise!2020.10.29 21:06
Dlaczego Antifa i kobiety protestujący w sprawie prawa do mordowania dzieci uciekają na odgłos puszczonego bąka. Podszedłem dziś do takiej grupki, niechcący pierdnąłem i wszyscy uciekli, tylko smród palonych podeszew unosił się przez chwilę w powietrzu.
Izydor2020.10.29 21:11
Jak się nie myjesz to co się dziwisz. Zęby byś przynajmniej raz dziennie umył to może ktoś z tobą porozmawia.
Anonim2020.10.29 21:29
Znamienne że jako JEDYNY z 60 komentujących pomyślałeś o pierdzeniu. Musisz non stop o tym myśleć dzień i noc.
ZERO ZŁAMASIE WYPlERDALAJ!2020.10.29 21:06
pozdrawiam
loveTemida2020.10.29 21:05
Już widzę jak tych palantów strajkujący Polacy się wystraszą. Zero i inne przygłupy !!!!! Polki i Polacy już wam wykrzyczeli ! W y p . . . . . l a ć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
antipatiko2020.10.29 20:57
Nie bój się zero, bąkowa straż narodowa cię obroni
hebius2020.10.29 20:56
Zero! Bierz tego grubego i chodź na solo! Wy...ać!
Anonim2020.10.29 20:53
Czyli PiS przyznał dlaczego teraz wprowadza zakaz aborcji, a nie zrobili tego przez 5 lat. Obawiali sie protestów ,myśleli że teraz wyjdzie tylko garstka na ulicę. Cwaniaki i cynicy czekali tylko na jakieś nieszczęście Polaków.
Anonim2020.10.29 20:57
Jakby byli mądrzy to TK wyrok by wydał na początku kwietnia kiedy zastraszyli ludzi. Wtedy było po 20 zakażeń dziennie i cenzura na słowa wirusologów, że epidemia się skończy gdy zarazi się 70% ludzkości.
AAAtomek2020.10.29 21:18
Gdyby byli mądrzy to by rządzili i nie byłoby tego burdelu!
Anonim2020.10.29 21:28
Wygrałeś. Oni są idiotami. Mogli rządzić kilkadziesiąt lat jak socjaldemokraci w Szwecji. Gdyby mieli trochę oleju w głowie.
JJ2020.10.29 20:51
Do protestowania i wychodzenia na ulice w dobie pandemii wezwał wszystkich Jarosław Kaczyński. To jego odpowiedzialność.
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.29 20:42
Jutro Tęczowy Piątek ZAPRASZAMY SERDECZNIE
wibrafon2020.10.29 20:41
protesty zorganizował wicepremier jaroslaw kaczyński
fan_politbiura2020.10.29 20:41
Niechby Zbyszek puścił swoje psy po pewnego kulawego wicepremiera, który nawołuje do przemocy i stwarza zagrożenie zdrowia i życia obywateli przez ten apel.....
zwinka12020.10.29 20:40
Niech ścigają. Wkurw będzie jeszcze większy.
lewackie matolstwo sięga dna2020.10.29 20:40
Zamiast zabierz babci dowód, zrób babci koronaeutanazję.
AAAtomek2020.10.29 20:42
Podziękuj miniaturowemu zbawicielowi narodu o nowej ksywie Jarozelski?
JJ2020.10.29 20:55
Koronaeutanazję robi polski rząd polskiemu społeczeństwu swoim olewactwem i dyletanctwem. Ważne były wybory ("idżmy tłumnie na wybory" - Morawiecki) no i walka o stołki.
Anonim2020.10.29 21:06
Przecież tu tylko o to chodzi. Wszyscy eksperci mówili że epidemia się skończy jak zarazi się 70% ludzkości. Prace nad szczepionką zawsze trwały parę lat. PiS nie dba o ludzi ale o swój umierający elektorat, potrzebny tylko na wybory. Dlatego od wiosny leczy się tylko covid. Niemłody Mikke wiele lat temu mówił że w przyszłości na czas wyborów będzie się wybudzać ze śpiączki szpitale pełne starszych ludzi.
Anonim2020.10.29 21:11
W normalnym państwie podtrzymuje się życie dopóki rodzina tego chce – i ma na to środki. Jeśli jednak, jak w (tfu!) socjalizmie, istnieje (tfu!) „służba zdrowia” to ona MUSI pełnić funkcję dra Mengele („Ten do gazu – a ten niech jeszcze pożyje…”) w przeciwnym razie ludzkość niedługo składałaby się z 20 miliardów ludzi, z czego 15 miliardów w stanie śpiączki – wybudzanych na wybory, by głosowali na socjalistów.
potwierdzone dane2020.10.29 21:33
Średni wiek zmarłych z powodu koronawirus w Polsce. (od 12.03 do 9.10). mężczyźni. 74. kobiety. 78.... średnia życia mężczyzn bez covidu 73.9
Stoleczny Ratusz Informuje2020.10.29 20:39
W przyszłym tygodniu, gdy połowa "strajku kobiet" będzie chora na covid19 i będzie potrzebowała hospitalizacji, prezydent Trzaskowski obiecuje udostępnienie stadiony Skry Warszawa. Bardziej chorzy będą leżeć na trybunach, ci wymagający mniejszej opieki, na murawie. Zajmować chorymi będą się nastoletnie wolontariuszki z liceów, którymi teraz się wysługujecie
Anonim2020.10.29 20:43
Jak orkiestra Owsiaka nie będzie grac a jedynie zbierać pieniądze, pisowcy poinformują o zabójczych puszkach i śmierci tysięcy dzieci w męczarniach pod respiratorem.
tinia_562020.10.29 20:38
Ziobrystowscy prokuratorzy powinni te zarzuty postawić jako pierwszym Kaczyńskiemu i Przyłębskiej bo to oni podjęli decyzję( przy proszonym obiadku u Przyłębskiej)o całkowitym zakazie aborcji i w ten wyrachowany i perfidny sposób w czasie pandemii wyprowadzili setki tysięcy ludzi na ulice narażając ich zdrowie i życie .
indan2020.10.29 20:38
Rozleję olej na schodach i prokuratorek może się poślizgnąć.
Wieslaw Kwiecien2020.10.29 20:36
Ziobro tylko dzięki niejakiej Kopacz jest ministrem. Pamietacie głosowanie w sprawie postawienia go przed TS
feminazistki, POKO i aborcjonistki2020.10.29 20:34
mają krew na rękach
AAAtomek2020.10.29 20:38
Krew? Swoją, po pobiciu przez prawicowe faszystowsko-nazistowskie Tituszki?
Kaczyński do psychiatryka!!2020.10.29 20:34
PiS = Paranoja i Szaleństwo
Dam2020.10.29 20:33
Za protesty odpowiada partia rządząca.
ryszard2020.10.29 20:29
Myślę, że znajdą się paragrafy również, a właściwie przede wszystkim, na tych którzy wykorzystują czyjąś (jak donoszą media, często jeszcze dzieci) frustrację w celu pozbawienia życia i zdrowia tysięcy Polaków.
Anonim2020.10.29 20:32
To w takim razie zacząć trzeba od Szumowskiego i Morawieckiego co przy pustych szpitalach zakaźnych "wypłaszczali" epidemię a na jesień róbta co chceta w szkołach. Trudno zliczyć ile ludzi zabili w ten sposób.
AAAtomek2020.10.29 20:28
PiS. Partia miernot i zer.
Żałosna partia PiS2020.10.29 20:27
Kaczyński I spółka doprowadzili to tego, ze ludzie wyszli na ulice a teraz odwracają kota ogonem. Co za zakłamanie i obłuda.
Z realnego świata2020.10.29 20:26
własnie dostałem wiadomość od znajomego wyborcy PIS, katolika bez dwóch zdań,. On wie że ja popieram PSL .. Co mi napisał? Je..ich wszystkich,. Brawo Kaja Godek I Kaczyński
Hak Ci w smark2020.10.29 20:22
Ziobro my protestujący mamy dla Ciebie cześć piosenkę pt. "Ziobro Ty K u r w o J e b a n a ":D
AAAtomek2020.10.29 20:21
Żeby aresztować 400000 protestujących i ich przetrzymywać to chyba trzeba będzie założyć obozy koncentracyjne ?????
ryszard2020.10.29 20:40
Wystarczy dożywotni psychiatryk dla tych piromanów, którzy dla zaspokojenia swojej chorej psychiki wykorzystują otumanioną młodzież, w czasie zarazy, jako swoiste hufce śmierci.
AAAtomek2020.10.29 20:47
Widzę, że przypomina się wam miniony system towarzyszu, gdzie zamykano w psychiatrykach? Jakaś nostalgia?? Powiem ci jedno. Nie dacie rady.
ryszard2020.10.29 21:14
W systemie nie jest możliwe kogokolwiek zamknąć, bo to pojęcie abstrakcyjne (z grubsza, zbiór elementów i relacji). Ale spokojnie, spokojnie, nie wpadaj w panikę wszyscy wiedzą przecież, że na atomek nie ma rady.
AAAtomek2020.10.29 21:39
Głupa rżniecie towarzyszu. To już wiecie.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA2020.10.29 20:19
Chłopie, speyrdalay
Zimny lech.2020.10.29 20:18
Ziobro jesteś zerem.
Hipokryzja frondy2020.10.29 20:17
To na wasze życzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!