Prof. Biernacki: W 1956 Moskwa weszła na Węgry. Dzisiaj lewica chce rządów Berlina i Paryża w stolicach Europy - zdjęcie
05.10.20, 17:35fot. yt/polskie radio

Prof. Biernacki: W 1956 Moskwa weszła na Węgry. Dzisiaj lewica chce rządów Berlina i Paryża w stolicach Europy

4

Działania polskiej opozycji, od jakiegoś czasu określanej jako „opozycja totalna”, albo przez wielu polityków i nie tylko wprost jako „współczesna Targowica” idą coraz dalej w szkalowaniu Polski. Do tego dochodzą jeszcze próby przejęcia władzy w naszym kraju za pomocą mechanizmów, które nie są zgodne ze standardami demokracji w Polsce. A mówiąc wprost szukają wsparcia za granicą, żeby obalić legalnie wybrany rząd i prezydenta w naszym kraju.

Na temat mechanizmów działania lewicy i totalnej opozycji mówił dzisiaj w w Polskim Radiu 24 w rozmowie z Adrianem Klarenbachem prof. Włodzimierz Bernacki, poseł PiS:

- Można powiedzieć, że o ile w 1956 po prostu przyjaciele z Moskwy weszli i przyjaciołom węgierskim komunistycznym pomogli, o ile w 1968 wojska zaprzyjaźnione weszły do Czechosłowacji i pomogły komunistom czechosłowackim, to tak dzisiaj liberalna lewica Unii Europejskiej, państw Unii Europejskiej chce zrobić wszystko, żeby doprowadzić do zniszczenia, do upadku rządów, które są rządami prawicowymi.

Dodał też:

- Okazuje się, że te mechanizmy polityczne mają różne instrumenty, ale cel jest ciagle ten sam, żeby zadbać o to, żeby w Warszawie czy Budapeszcie rządzili ludzie, którzy będą wykonywali wprost zalecenia, polecenia płynące z Berlina czy Paryża

 

mp/polskieradio24.pl

Komentarze (4):

Olej2020.10.5 20:58
Totalna bolszewia pod szyldem totalnej opozycji i europejskich liberał - demokratów. Wchodziliśmy do Unii Europejskiej a znaleźliśmy się sow-kołchozie pod zarządem Berlina.
AAAtomek2020.10.5 18:22
W 966 Watykan wszedł do Polski? I co, i nigdy stąd nie wyszedł.
Randka już teraz, teraz ..2020.10.5 18:20
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.10.5 17:44
na razie mamy rządy PiSdowatych złodziejów którzy kolaborują z watykańskimi pedofilami!