Pospieszalski: Czy tęczowa zaraza jest wspierana w Warszawie przez księży homoseksualistów? - zdjęcie
27.08.20, 18:48

Pospieszalski: Czy tęczowa zaraza jest wspierana w Warszawie przez księży homoseksualistów?

74

W najnowszym tygodniku „Gazeta Polska” w felietonie „Tęczowa zaraza jest w środku” Jan Pospieszalski pisze na temat apatii i braku odpowiedniej reakcji oficjeli Archidiecezji Warszawskiej po profanacjach jakie miały miejsce za sprawą działaczy LGBT, w trakcie których sprofanowana została m.in. figura Chrystusa Króla „Sursum Corda” na Krakowskim Przedmieściu.

Pospieszalski pisze:

- Archidiecezja Warszawska, mimo inicjatyw świeckich, nie ogłosiła czuwania modlitewnego ani modlitw wynagradzających w parafiach. Zdumiewa niezdolność hierarchii do wypracowania adekwatnej odpowiedzi wobec naporu antychrześcijańskiej rewolty. Być może brak zdecydowania bierze się z nadreprezentacji osób o skłonnościach homoseksualnych wśród duchowieństwa

Dodaje też:

- Według duchownych, którzy jednak pod nazwiskiem nigdy tego nie powiedzą, system kurialnych i akademickich awansów, delegacji na zagraniczne stypendia odbywał się w wielu diecezjach z lawendowego klucza. Rozpowszechniało to w kościelnych środowiskach postawę akceptacji homoseksualistów w sutannach

Autor kończy felieton nieco ironicznie i z pewną dozą przygnębienia, ale chyba też złości i przestrogi:

- Możemy się pocieszać, że w innych krajach jest jeszcze gorzej, ale widząc tam ruinę katolicyzmu, wątpliwe to pocieszenie. Nasilenie ataku na chrześcijańską antropologię jest faktem. Diecezje i katolickie uczelnie zarządzane przez homoseksualnych kapłanów nie tylko nie zdołają powstrzymać tego procesu, lecz będą go po cichu lub jawnie wspierały

 

mp/gazeta polska

Komentarze (74):

Pan Pospieszalski wie co pisze.2020.09.1 12:28
Wiekszość profanów też wie i nie da się ich już oszukać przemilczeniem problemu.
ole2020.08.28 21:08
A dlaczego nie piszecie lewackie trolle, że to zboczone towarzystwo, to żydokomunistyczny desant, mający za zadanie niszczenie struktur kościoła od wewnątrz ? Przecież to wasza chazarska krew.
ladychapel2020.08.28 17:49
Kamil Sipowicz: Janku, nie raz i nie dwa w twoich wielu domach paliliśmy marihuanę i nie pytałem wtedy jak ją skombinowałeś, kto ci przysłał, ale dziękuj Bogu, że nie rządził wtedy pan Kaczyński z panem Błaszczakiem, Brudzińskim i Hoffmanem. Zawsze mówiłeś, że marihuana bardziej ci służy niż alkohol, bo zdaję się to z etylowym narkotykiem miałeś największe problemy.
Natalja Siwiec2020.08.28 15:11
Czyli niejako Pan Pospieszalski przyznaje, że Kościół Katolicki jest zabagniony. Podążając za biblijną myślą "po owocach ich poznacie" nasuwa się prosty wniosek, że takie drzewo będzie wydawało trujące owoce, co należy rozciągnąć również na całą "naukę i tradycję" Kościoła bo opisany stan trwa od wieków.
Beata Anna Maria2020.08.28 13:18
Lawendowej homoseksualnej mafii ,,kapłanów,, w Kościele wydaje się i jest przekonana, że wszystko ma pod kontrolą a BOGA w TRÓJCY JEDYNEGO sobą NIE ogarnęła i nie jest wstanie zmusić do posłuszeństwa wobec jej kapłanów. jej ,,kapłani,, sprawują nieważne eucharystie i udzielają nieważnych sakramentów.Bóg to nie jest chłopiec na posyłki który po wypowiedzeniu wszystkich słów przez ,,kapłana,, robi to co zostało wypowiedziane .
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.28 10:49
Jak widać na przykładzie pospieszalskiego, który coraz śmielej łeb podnosi, prawacka zaraza TVP jest ostro wspierana przez PiSS.
stary katol2020.08.29 14:10
ty scierwo pedalskie - bez obaw na TAMTEJ stronie wszystkiego się dowiesz śmieciu pedalsko lewacki gnoju.
Antek z Czerniakowa2020.08.28 10:34
Siedzący cicho w swoich pałacach, nadęci, poprawni politycznie i kościelno purpuraci żądają dla siebie szacunku, posłuchu i wszelakiego dobrobytu a szczują i niszczą tych którzy mają jeszcze odwgę mówi prawdę jak: abp. Lenga, ks. prof. Guz, ks. P. Natanek, ks. R. Kneblewski, o. A. Pelanowski czy robiący swoje bez względu na wszystko o. T. Rydzyk ....
Man of stagra2020.08.28 15:12
Zwłaszcza ostatni przykład dobrze podany - robi swoje
Cudny Zenon2020.08.28 9:48
Nie ma moźliwości, źeby Archidiecezja Warszawska mogła przeciwstawić się LGBT tak długo jak trwa Budowa Świątyni Opatrzności Boźej. Ksiądz Kardynał jest uzaleźniony od pomocy Prezydenta Warszawy wspierającego budowę Swiątyni oraz środowiska LGBT.
Artur2020.08.28 9:45
Pozwolę sobie powtórzyć, przypominając, że teoria Darwina jest tylko nieudowodnioną do dziś hipotezą, więc wszystko co się na niej opiera opiera się na wierze! Powtarzam - nie ma dowodów dla teorii Darwina, a to że człowiek jest efektem ewolucji jest wiarą tylko zresztą niezasadną. Pan Jezus powiedział wyraźnie Fuli Horak, że człowiek został stworzony jako człowiek i nie było żadnych przejściowych etapów. Podobnie hasła gender są tylko rodzajem manifestu wiary. Czy ktoś mógł wymyślić większą głupotę niż to, że człowiek nie rodzi się z określoną płcią? Gdyby serio potraktować tę hipotezę to cała współczesna nauka przyrodnicza została by obalona.
Tomek2020.08.28 10:48
Pozwolę sobie zauważyć iż to właśnie teoria ewolucji uzasadnia najlepiej dlaczego relacje inne niże heteroseksualne powodują regres w danym gatunku. Dostosowanie do zmieniającego się środowiska, reprodukcja i przekazywanie genów jest jeśli się nie mylę kluczowe wg teorii ewolucji.
Anonim2020.08.28 9:22
Szukasz ideologii LGBT+? Oto ona … ............. https://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/157244,szukasz-ideologii-lgbt-oto-ona
Anonim2020.08.28 8:45
Do KEP -m dlaczego nie przeniesiecie WSZYSTKICH księży pederastów do zakonów.
Pierz2020.08.28 8:44
Chrześcijańska antropologia to oksymoron. Chrześcijaństwo to wiara/religia, antropologia to nauka. Nie istnieje religijna nauka.
Anonim2020.08.28 9:28
nauka fałszywa? nauka tworzona przez gady? nauka, jako narzędzie szatana? nauka, do podporządkowania świata złu? nauka, do niszczenia człowieka? nauka, do tworzenia z człowieka kontrolowanych cyborgów?
Anonim2020.08.28 9:30
Nauka, która potwierdza istnienie Jezusa Chrystusa, zdarzeń historycznych opisanych w Biblii?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.28 10:52
Nie ma takiej nauki, potwierdzenie postaci historycznej to jeszcze nie jest dowód na to, jakoby bajki z biblii były uznane za fakty historyczne. Istnieli kiedyś ludzie, którzy sobie mamrotali o zjawiskach nadprzyrodzonych, podobnie istnieją współcześnie. Nic więcej z tego nie wynika, a więc religia wciąż pozostaje jedynie kwestią wiary.
Ależ głupota kolego!2020.08.28 9:32
Owszem antropologia to nauka a chrześcijaństwo to wiara. Jendak trzeba mieć na uwadze to, że fałsz jakoby nauka nie zajmowała się wiarą jest rozprzestrzeniany przez pseudonaukowców walczących z Kościołem. Nauka, wywodząca się z filozofii zajmującej się egzystencjalnym rozważaniem, rozważaniem nad istotą życia ludzkiego, swój początek ma właśnie w wierze. Nie da się oddzielić wiary od filozofii, która jest matką wszystkich nauk. Tylko niestety lewicowi aktywiści, mając olbrzymie braki w podstawowej wiedzy, nie mają o tym pojęcia lub celowo fałszują obraz.
Brexit2020.08.28 10:31
Owszem, nauka zajmuje się wiarą jako zjawiskiem pod wieloma względami np. socjologicznym, statystycznym, kulturowym, antropologicznym etc. etc. Natomiast wiara nie jest nauką, a nauka nie jest wiarą. Wiara nie wymaga dowodów. Można wierzyć we wszystko: w złote smoki, Św. Mikołaja, Światowida, Jezusa. Problem polega tylko na tym, by ci, którzy w coś wierzą, nie traktowali swojej wiary jak wiedzy, a zwłaszcza by nie legitymizowali nią działań ograniczających wolność, wiarę i wiedzę innych.
Schopenhauer2020.08.28 10:32
Religia jest jedynym środkiem, aby surowym zmysłom i niezgrabnemu umysłowi pogrążonego w pospolitości i materialnej pracy tłumu oznajmić i dać odczuć głębokie znaczenie bytu. Albowiem człowiek taki, jaki z reguły jest, nie ma pierwotnie zmysłu do niczego innego oprócz potrzeb i żądz fizycznych, następnie dopiero domaga się trochę rozrywki i zabawy. Twórcy religii i filozofowie na to przychodzą na świat, by człowieka z odrętwienia otrząsnąć i wskazać mu na wzniosłe znaczenie bytu: filozofowie czynią to dla niewielu wybranych, twórcy religii dla wszystkich, dla ludzkości w ogóle. Gdyż ˝filozofami tłum być nie potrafi" mawiał Platon. Religia jest metafizyką ludu; należy mu ją z konieczności zostawić i dlatego na zewnątrz przynajmniej szanować, gdyż odzierać ją z powagi znaczy tyle, co ją odbierać. Jak istnieje poezja ludowa, a w przysłowiach mądrość ludowa, tak samo musi istnieć metafizyka ludowa, albowiem człowiekowi potrzeba koniecznie wytłumaczenia zagadki życia na miarę jego zdolności pojmowania.
Przypominam2020.08.28 9:37
Teoria Darwina jest tylko nieudowodnioną do dziś hipotezą, więc wszystko co się na niej opiera opiera się na wierze! Powtarzam - nie ma dowodów dla teorii Darwina, a to że człowiek jest efektem ewolucji jest wiarą tylko zresztą niezasadną. Pan Jezus powiedział wyraźnie Fuli Horak, że człowiek został stworzony jako człowiek i nie było żadnych przejściowych etapów.
Fulla Horak2020.08.28 10:37
Gdyby to chcieć “po naszemu" wyrazić, trzeba by powiedzieć przede wszystkim, że Niebo jest — tęczowe.
Anonim2020.08.28 8:41
Na ten portal wchodzi co raz więcej ludzi opętanych Demonami , a może nawet Złymi , którzy poprzez swoje wpisy są tubą szatana. Ci ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego że są pod ich wpływem. Niech Ci ludzie zastanowią się nad swoim postępowanie , póki jeszcze można wyjść z sideł na nich zastawionych, bo może być za późno na ratunek ich Dusz.
Boholt2020.08.28 8:45
A może nawet opętani Rozumem.
Anonim2020.08.28 8:49
Rogaty tak Ciebie poprowadzi , że będziesz żył w dostatku , w zdrowiu , będzie Ci się b. dobrze powodziło , po czym gdy już Ciebie wykorzysta dla swoich celów strąci Ciebie w nicość i zgładzi. Niejednego to spotkało!!!
Marian2020.08.28 9:04
Byłeś w niebie i piekle to widziałeś :-)
Roman2020.08.28 9:17
Wystarczy znać trochę życie.
majka2020.08.28 8:39
Archidiecezja Warszawska tęczowa zaraza !!? nie tylko ona wiele parafii na pomorzu to tęczowi i co i nic
ryszard2020.08.28 8:01
Mamy: tęczowy faszyzm (trzeba nazywać to po imieniu), lawendową mafię, samorządowe sitwy, itd. Ale mamy jeszcze inną równie groźną zarazę. To pogłębiająca się arogancja władzy. Użyłem świadomie słowa zaraza, bo skaża stopniowo wszystkie poziomy władzy - od najwyższej do najniższego szczebla. Zaczyna się utrwalać norma, że jeżeli ktoś ma choćby odrobinę władzy to ten niżej jest śmieciem i towarem. Co najgorsze zaczyna działać negatywne sprzężenie zwrotne. Ci wszyscy lawendowi, tęczowi. samorządowi zyskują argumentację - jeśli im tam n samej górze wolno, to nam tym bardziej. To się skończy bardzo źle.
moly2020.08.28 5:43
A kto popiera zaraze Pospieszalskiego ? Sam boog chyba
An.2020.08.28 7:59
Moly, wyśpij się najpierw porządnie, a potem komentuj artykuły. Sen dobrze wpływa na pracę mózgu.
Moly2020.08.29 4:35
Nigdy! Twoje porady sa glupie
Dan2020.08.28 0:07
Nic już nie rozumiem... . ...wszystko wiadomo ,kto i co i... nico!!!
Janusz Barwinek2020.08.27 23:22
Zboczeńcy, pnąc się w górę po drabinie, wyłamują szczeble pod sobą.
Dziadek2020.08.28 7:43
Gdy osiągną najwyższy szczebel powinni z hukiem spaść na ziemię.
Babcia2020.08.28 7:46
Na ziemi mają przygotowaną miętką pierzynę do lądowania.
AntySzwab2020.08.27 23:15
tęcza to kolejny cios w ludzi.
Cottonfield2020.08.27 23:06
Tak reagują ludzie w Texasie na uzbrojonego napastnika w kościele. Napastnik nie przeżył. Prędzej czy później wszystkie lewackie śmieci zostaną wyeliminowane. https://www.youtube.com/watch?v=5IKbgO9qnLs
Watchdog2020.08.28 9:08
@Cottonfield: Twój wpis został zgłoszony do prokuratury o podżeganie do nienawiści.
Roman2020.08.28 9:19
Od kiedy to podawanie przykładów reakcji na gwałt jest podrzeganiem do nienawiści ?
ole2020.08.28 9:54
Boisz się ? Przyjdzie moment, że niebiański prokurator zmiecie te wszystkie zarazy i żaden ziemski palcem w bucie nie ruszy, tego się bój.
Olej2020.08.27 23:00
Po 1989 r. płonęły archiwa a wraz z nimi historia zagnieżdżonego piekła w samym sercu miejsca które dla Polaków pozostawało odniesieniem prawdy. Potrzebne jest trzęsienie ziemi i ogień gdyż w przeciwnym razie wszystko zgnije.
Jarek2020.08.27 22:43
Następny kre---tyn "zaraza"
ceramik2020.08.27 22:42
Tylko drobne sito dla nowicjuszy. Chcesz być kapłanem, to ściągaj portki. Obrzezane czosnki zostają kapłanami, szybko biskupami i rozwalają Kościół od środka.
Hanna2020.08.27 22:36
Proponuję Katolikom modlenie się za tych wszystkich buszujących tu blużnierców. Z nimi tak jak i z szatanem się nie dyskutuje ale modlitwa to dla nich najgorsza kara. W ten sposób ich wykurzymy. A więc ; "Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą.....
STANISLAW2020.08.27 22:34
Takimi inkwizycyjnymi metodami, takim usilnym poszukiwaniem przestępców na zasadziwe przesądu, że POWINNI BYĆ, WIĘC GDZIEŚ ONI SĄ - bardzo zaniżacie niski poziom Frondy. Frondowa inkwizycjo, nie pomyliłaś epoki?
Glaudiusman2020.08.27 21:44
Homoseksualistów należy usunąć ze stanu kapłaństwa, bo dostali się tam wbrew przepisom papieża Benedykta XVI.
Jerzy2020.08.28 8:35
Papiezemusieliby najpierw usunac samych siebie z KK, cymbale.
ZERRO2020.08.27 21:25
W Archidiecezji Wrocławskiej jest tradycją że księżmi rządzą cioty.
oficer LWP2020.08.27 21:10
nie tylko księży ale i przez PIS, za rządów PO+PSL nie było tyle tego łajna bo wiedzieli, że są granice , których nie mogą przekroczyć bo ich Tusk wypałuje, za rządów Jarosława Kaczyńskiego odżyli, PIS oprócz gadania nic nie robi z tym łajnem
ryszard2020.08.27 20:47
Jezus Chrystus nazywał takich wieprzami - więc przestańmy rzucać perły między wieprze.
pisowscy klamcy pis po jedno zło2020.08.27 20:34
kradna tak samo jak po i lewica https://nczas.com/2020/08/27/rzadza-nami-klamcy-i-oszusci-prezydent-andrzej-duda-podpisal-podatek-od-cukru-i-malpek/
Bystry.2020.08.27 20:22
Gdy by w Warszawie był Arcybiskup Wielgus był by porządek, a po ulicach nie wałsali by się ludziska z gołymi tyłkami.
kolibra2020.08.27 20:04
podnoszenie ręki na osoby LGBT+ i obwinianie ich za genetykę ich ciał.....pokazuje jakim jest się dnem moralnym i społecznym...a Biblia, która zakazuje homoseksualizmu pokazuje tylko, że jest zmyślona bo nie zna sedna problemu...o czym wie Bóg...bo to Bóg tworzy w łonach matek tych ludzi a póniej ich obwinia, że zupa za słona...to przemoc psychiczna!
LGBT to łajno2020.08.27 21:11
widziałeś cymbale onanistów organizujących parady z gołymi żopami?
Antoni2020.08.27 23:10
Nie odnaleziono genu odpowiedzialnego za skłonności homoseksualne. Badania wskazują jednoznacznie na czynniki środowiskowe jako odpowiedzialne za te skłonności. A więc nie genetyka, a środowisko!
Lolek2020.08.27 21:48
Serio,Bóg tworzy ich takimi, w łonach ich matek? A masz jakieś potwierdzenie na "gen homoseksualizmu" baranie? A skoro go nie ma, wiec o czym pie...ysz?!
An.2020.08.28 8:05
Wypowiedź kolibry to klasyczny przykład braku wykształcenia, oczytania, erudycji, złej woli i mylenia pojęć. Kolibra - na serio - módl się gorąco o dary Ducha Świętego, zwłaszcza o rozum.
matis892020.08.27 20:01
LZPKNTB jest wspierane przez samego Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika. Lojalni wobec BErgoglio kapłani lewaccy, jego wierni słudzy otwarcie głoszą postulaty LZPKNTB w KK od dawna. A za Bergoglio pedofili będzie najwięcej, bo ta jest związana z homoseksualizmem pseudo kapłanów lewackich, a Bergoglio sodomię i LZPKNTB wspiera. Proponuje walkę w pedofilią powiązaną z kryciem homoseksualistów, a nawet wspieraniem. Więc taka walka to w istocie wsparcie pedofili.
JPIII2020.08.27 20:00
To ten idiota pospiszlski o tym nie wiedział? I takiego idiotę ktoś wziął do pracy?
Agnieszka2020.08.27 19:59
Że pan Pospieszalski ma rację udowodnił ksiądz Charamza, który został wykładowcą na watykańskiej uczelni, mimo że był prawdopodobnie praktykującym homoseksualistą a co gorsze miał zupełnie heretyckie poglądy uwznioślające jego grzech cudzołóstwa, profanacji sakramentu kapłaństwa, zdrady Chrystusa. Czy nikt jego herezji i skłonności nie dostrzegł wcześniej? Czy musiało dojść do sytuacji, że na bezczelnego, z dumą i promiennym uśmiechem musiał obtulać swojego wieloletniego partnera? Przecież ktoś to widział, nie reagował, przyzwalał... Takie osoby, które go wywindowały na tak ważną katolicką uczelnię i pozwoliły deprawować studentów a potem gorszyć cały świat, powinny wylecieć ze swoich stanowisk w trybie natychmiastowym!!! Dlaczego nie znamy nawet ich nazwisk?
Jerzy2020.08.27 19:29
Pociągną z sobą kościół na dno jak w Irlandi
czekista2020.08.27 19:08
Czyżby ktoś urwał łeb zbiegowi z Tworek pt "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?...Teraz zapewne włącza się jego klon...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.27 19:42
Ja nie jestem "katolicka kretynizacja polski ", ale jak ten kolega pojedzie na dalekie wakacje i nie będzie miał dostępu do Internetu, albo będzie odpoczywał po imprezie, albo zwiedzał kopalnię w Wieliczce, to sam na ochotnika Go zastąpię. Zacytuję z pamięci klasyka: możesz go zabić, narodzi się nowy, napisane będą wpisy i skomentowane rozmowy.
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.27 19:02
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ ORAZ WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW ŚWIĘTE I CENNE? PORA NAMIERZYĆ TEGO WREDNEGO DRANIA I DAĆ MU W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIĘ KOPYTAMI NAKRYŁ!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.27 19:14
ochłoń debilu bo ci żyłka w düpie pęknie i znowu cię będzie bolało przy spotkaniu z księdzem jak ci wsadzi konsekrowane prącie w zad, i powinieneś mnie przeprosić za nawoływanie do przemocy względem mojej skromnej osoby!
Do niby katolika kretyna2020.08.27 23:45
Żuj jaja POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów-przyglupow. 🤣🤣 Chyba żeś gej to ci zwielokrotnia zwichrowania umysłowe. 😂😅 🤣🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.27 18:59
Pospieszalski idioto! rydzyk nie jest homoseksualistą ani pedofilem a wystarczy sobie przypomnieć jak zacięcie bronił peatza czy arcypedofila wesołowskiego lub innych zboczeńców w koloratkach! klechy zawsze broniły się między sobą i powiedzenie: kürwa kürwie łeb nie urwie, w przypadku duchowieństwa jest całkiem na miejscu...
Pisior2020.08.27 19:04
Czyżbyś, głupku konsekrował nowego abpa "peatza"? Szatan dał ci taką władzę?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.27 19:19
mój błąd! ale dobrze że od razy wiedziałeś o którego kościelnego zboczeńca mi chodzi, rzeczywiście przekręciłem jego skürwiałe nazwisko bo prawidłowo pisze się paetz!!!
slw2020.08.27 19:39
człowieku spójrz w lustro i ochłoń , a jak to nic nie da to idź do lekarza, ale już nie do psychiatry bo tam to już za późno. Może nogi se wylecz...
Ben2020.08.27 18:58
Kolejny "Zielony ludek" się ujawnił.
ebz2020.08.27 18:57
Dajcie sobie już spokój z kolorami tęczy . Są przepiękne . Bardziej pasuje do was zajęcie się " białą zarazą " . Z niebieskimi dodatkami .