Pelletier: Katolicy w USA muszą przejść do ataku - zdjęcie
21.05.21, 13:09Fot. via: Pixnio.com

Pelletier: Katolicy w USA muszą przejść do ataku

12

Rodney Pelletier, katolicki publicysta portalu „Church Militant” uważa, że „z powodu braku solidnej nauki katolickiej głośno zachwala się kłamstwa świata jako prawdę”, a wielu te kłamstwa przyjmuje. Jego zdaniem katolicy powinni przejrzeć na oczy i przejść do ataku zabiegając o osobistą świętość i stosując praktyki religijne, które ich do tego celu przybliżają.

„Amerykanie żyją w czasach, kiedy rozpowszechnia się jako prawdę propagandę niszczącą rodzinę, nienawidzącą Boga. Nauki Boga, które dają życie i wolność, są zastępowane szatańskimi ideami, które przynoszą jedynie śmierć i niewolę” – pisze publicysta.

Jednocześnie Pelletier przytacza ostrzeżenia z Pisma Świętego, które odnoszą się do obecnej sytuacji. W Księdze Izajasza czytamy m.in.: „Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy uznają ciemności za światło, a światło za ciemności, którzy uznają gorycz za słodycz, a słodycz za gorycz!”. Z kolei św. Paweł pisał w Liście do Rzymian: „Lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych, stali się głupimi. (...) Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu zamiast służyć Stwórcy”.

Publicysta zwraca uwagę na to, że obecnie marksiści „dokonali infiltracji wszystkich poziomów władzy i wpływu w Stanach Zjednoczonych. Co więcej nawet dokonali infiltracji wysokich stanowisk w Kościele, doprowadzając do tego, że ich diabelskie nauki zastępują nauki naszego Pana”. W ubiegłym roku widać było zwłaszcza „mobilizację na szeroką skalę propagandy marksistowskiej na wszystkich platformach medialnych”.

Pelletier uważa, że „katolicy muszą zdjąć końskie okulary i pojąć to, co się dzieje na świecie. Muszą oni poznać nie tylko to, co naprawdę się dzieje, ale także odrzucić niekończące się kłamstwa pochodzące od lewicy. Muszą robić to wszystko, wraz z codziennym odmawianiem Różańca, nieustannym noszeniem brązowego szkaplerza i staraniem się ze wszystkich sił, by zostać świętymi. Święta Matka Kościół rozpaczliwie ich potrzebuje”.

 

jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze (12):

Ula2021.05.22 15:39
Katolicy w USA powinni zrozumieć ,że są mniejszością w tym kraju i nie próbować narzucać inaczej myślącym swoich poglądów. Niech lepiej zajmą się pedofilią i innymi skandalami w swoim środowisku.
Anonim2021.05.22 5:15
To oczywiste, trudno oczekiwać pomocy Boga, którego się nie wyznaje, a już szczytem pomieszania, oskarżanie Go o następstwa naszego buntu!
Grizzly2021.05.21 21:26
A nie łatwiej to jakimś cudem załatwić???
Zarabiaj nawet 300 dol dziennie2021.05.21 18:47
Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście. Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do: - Stałej pomocy z naszej strony 24/7 - Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera - Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze - Renomowanej platformy Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas. Zacznij zarabiać --> http://bitcointime.com.pl
AAAtomek2021.05.21 18:17
Katolicy wybiorą M14 czy AK47?
Padre Canalio2021.05.21 21:25
To proste... M14, bo AK47 jest wytworem bezbożnych komunistów, a M14 poświęcony...
Ela2021.05.21 16:07
Co to jest brązowy szkaplerz ?? Źle się to kojarzy... tak nieczysto, że się tak oględnie wyrażę :P
Torchwood2021.05.21 15:54
Tak, fanatyk religijny ("publicysta portalu Church Militant") chce, żeby katolicy byli bardziej fanatyczni. Z innych pilnych wiadomości - woda jest mokra...
Nie-Rozumny2021.05.21 14:11
Ateizm to sama miłość i poszanowanie ludzkiego życia
MaxFiend2021.05.21 15:58
Oczywiście. Altruizm i szlachetność ateisty są całkowicie czyste i bezinteresowne bo nie są związane z żadną oczekiwaną "nagrodą".
Rozumny2021.05.21 13:50
Religia=zbrodnia.
rebeliant2021.05.21 13:18
To tak jak siudrowie - muszą ze wszystkich sił się starać, aby uzyskać lepsze w cielenie - ale o tym zdecyduje Bogini gwiazdy wirtualnej.