Niedzielski: Trzecia fala epidemii słabnie - zdjęcie
22.04.21, 21:14fot. yt/wp/screen

Niedzielski: Trzecia fala epidemii słabnie

22

- Z całą pewnością można już powiedzieć, że III fala pandemii słabnie – napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski.

- Szczyty III fali dla zakażeń, hospitalizacji i zgonów następowały po sobie w odstępach około tygodnia. Z całą pewnością można już powiedzieć, że III fala słabnie we wszystkich trzech zakresach, choć liczba zgonów nadal jest na wysokim poziomie – czytamy we wpisie ministra Niedzielskiego na Twitterze.

Na wykresie opublikowanym przez ministerstwo zdrowia wskazane są liczby hospitalizacji, zakażeń i zgonów.

mp/twitter


Komentarze (22):

Skrzypek na dachu2021.04.23 11:41
Pan Minister Adam " zamykamy sluzbe zdrowia " Niedzielski robi sie coraz bardzie odpowiedzalny za to ze Rzad przesadza rozporzadzeniami zamykajac panstwowe sluzby zdrowia szkoly sklepy i koscioly przez falszywe poczynania i przesadne nakazy ktore sa ewidentnie nieskuteczne na zwalczania zachorowan na grype czy katar , tak jak Lockdown czy maseczki albo dystans bo to potwierdza brak wiedzy na temat rozpowszechniania sie zachorowan typu sars , ktore nie sa nawet grozne dla 999.99% normalnych zdrowych ludzi ktorzy maja zdrowy system immunologiczny naturalnej odpornosci i nie wierza w bajki ze zastrzyk biotoksyna mRNA to szczepionka bo to nanotrucizna gorsza niz zaraza . Trzeba olewac i ignorowac szkodliwe przepisy narzucane przez zamordystow pseudosanepidowcow bo te regulaminy o Plandemii sa szkodliwe dla zdrowia i zycia .
Skrzypek na dachu2021.04.23 11:18
Trzecia fala nudnych leniwych i glupich klamstw robi sie coraz bardziej mniej wiarygodna .
qwerty2021.04.23 10:38
i znowu tego wirusa już nie trzeba się bać. Znowu on jest w odwrocie. Kto przy zdrowych zmysłach jeszcze wierzy tym kłamcom.?
GP2021.04.23 10:07
Najpierw dożywotnia odsiadka, a potem do piekła, do piekła z tymi zbrodniarzami odpowiedzialnymi za ponad 120 tys. nadmiarowych zgonów spowodowanych dezorganizacją służby zdrowia i wprowadzeniem systemu leczenia sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i respiratorów.
Anonim2021.04.23 9:59
Trzecia fala slabnie a ja czekam na mocna nie slaba fale kiedy zmiecie tego zadufanego w sobie klamce razem z jego zleceniodawcami!!!
toni2021.04.23 9:50
Ja tylko mam nadzieję że ten Judasz i współwinni za te Bandyckie działania odpowiedzą przed sądem i życzę im jak największych wyroków
julek2021.04.23 8:40
Piekny faryzeusz niedzelski
TK2021.04.23 8:28
Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński straszy czwartą falą!!! Ta czwarta fala się skończy i wtedy bardzo szybko będziemy mogli otwierać gospodarkę. Myślę, że będzie to szybciej niż w czerwcu - dodał. A piąta fala będzie po majówce, szósta po dniu dziecka, siódma po wakacyjnych wyjazdach, ósma po .....
myku2021.04.23 4:51
sezon grypowy się kończy i trudniej będzie utrzymywać kłamstwo kowidowe
nie ślepy2021.04.23 1:19
No tak, wysoka liczba zgonów...czyli trwa rozpisywanie nadliczbowych zgonów, które są w Polsce w związku z kretyńską polityką zdrowotną również tego typa, czyli nie leczeniem niczego, tylko wpisywaniem w papiery covida! W Niemczech też ogłosili, że grypa "zniknęła", tak zresztą jak w Polsce! Wszystko się zgadza w temacie, że nastąpiła zmiana nazwy choroby i duże pieniądze są do zarobienia! Dziwnym trafem te leki, które kiedyś leczyły grypę, teraz pomagają w tzw. covidzie, tylko trzeba leczyć a nie czekać, jak już ktoś umiera! Bo czy grypę leczono przez telefon? Nie! Ale teraz trzeba iść w zaparte, bo kto odpowie za te nadprogramowe zgony? Tą ruinę zdrowia Polaków, która teraz dopiero się zacznie ukazywać w całej okazałości! O innych szkodach długo falowych nawet nie wspomnę...!
Jehowe mendy udają katolików2021.04.22 22:43
Jehowy jest to najgorszy typ sekciarza. Są odpowiedzialni za tysiące ludzkich istnień odmawiając swym bliskim a szczególnie dzieciom opieki lekarskiej. W tym szczepionek. JEHOWY to jest ZBRODNIARZ. Ale nie tylko bo ZŁODZIEJ! Oszukują głównie starsze samotne kobiety tak aby cały majątek tej ich sekcie zostawiła. JEHOWY to wróg ludzi i normalnego społeczeństwa. Udają, że są katolikami cytują jakieś brednie - PAMIĘTAJ JEHOWY to SEKCIARZ i jak KAŻDY SEKCIARZ jest NIEBEZPIECZNY.
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się2021.04.22 22:40
jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
kosiar2021.04.22 22:19
de Bill !!!!
uwazasz oszustom i zlodziejom?2021.04.22 22:00
Do szczepien zdrowych ludzi przekonuja promotorzy masek na dworze i lockdownu. Kto wierzy ze cyklon B dawal zdrowie tak jak maski i lockdown niech sie szczepi.. Poza maskami na dworze i lockdownami ci zwyrodnialcy przekonuja nas ze na covid nie umarla ani jedna osoba ktorej bylo to pisane. Na 63 tys covida ich zdaniem przez rok bylo 63 tys nieplanowych smierci. Ponadto oni uwazaja ze jest covid bo ludzie nie nosza masek, a grypy nie ma bo maski zakladaja
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.04.22 21:54
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 65 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 60 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
Masowa zbrodnia w Szwecji2021.04.22 21:56
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ MAJĄ 65 tys.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 60 tys.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
Prof. Joacim Rocklöv z Umeå Universitet2021.04.22 21:56
jest specjalistą od chorob zakaźnych, uznanym i nagrodzonym naukowcem. Otrzymał m.in. z Institute Pasteur oraz Prince Albert II z Monaco nagrodę na badania nad tzw. arbovirus, można powiedzieć, że wie co mówi. Potwierdził, że rząd szwedzki ukrywa prawdziwą ilość ofiar. Szczególnie w pierwszej fazie pandemii. ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ MAJĄ 65 tys.! - - - I jak się okazuje rząd nie tylko szwedzki nie przygotował się drugiej fali, podobnie jak reszta "rozwiniętej" Europy. W Włoszech w pierwszej fali zmarło po domach tysiące samotnych starych ludzi. W Hiszpanii rząd lekceważąc powagę sytuacji doprowadził do tragedii narodowej. Nie ma sensu wspominać Rosji i Brazylii - tam już NIKT NIE LICZY ofiar. Putin tylko półgębkiem wspomniał, że muszą "poprawić" budżet narodowy. Następny krok to kartki na chleb.
UWAGA2021.04.22 22:09
DO SZCZEPIEN POLAKOW PRZEKONUJA TACY LUDZIE JAK TEN PISOWIEC ........ kto nie jest w grupie zagrozenia niech nie traci czasu na watpliwej jakosci gowno ktorym trzeba bedzie szczepic moze nawet co 9 miesiecy
Anonim2021.04.22 21:41
polowa Polakow ma przeciwciala, zaszczepione 10 mln, blizej nieokreslone miliony byly zainfekowane innymi koronawirusami a ludzie i tak umieraja... przez wirus czy przez pis? Izrael ma tylko 3800 nadmiarowych zgonow a zakazone moglo byc juz ze 70% spoleczenstwa
krasnyje kabany łojca dyrektora2021.04.22 21:36
A niby z jakiego powodu? Dogadaliście się z zarazą, czy od początku chodziło o maksymalne oszczędności na zamkniętych szkołach, na zamkniętych szpitalach dla zwykłych chorych? Tarcza też jakaś szatańska, konający mikroprzedsiębiorca by ją otrzymać musi udowodnić spadek przychodu 40% w porównaniu do tego przychodu z poprzedniego miesiąca, który był zerowy. Taki to kłam wciskany narodowo narodowi.
Mały i zakompleksiony żydek.2021.04.22 21:30
Self-loathing kike Lesio Keller-Krawczyk marzył, aby zostać częścią amerykańskiego żydostwa, ale te WASP-u z INS-u powiedzieli mu: FUCK OFF, YOU FILTHY KIKE! - - - I do dzisiaj mały, już nieźle wysuszony self-loathing kike, Lesio Keller-Krawczyk ma głęboki uraz psychiczny. Nawet mu nie pomaga udawanie, że jest w USA, w Kanadzie, .... Bo dobrze wie, że to MONUMENTAL HORSESHIT! . . . Został mu uraz i marzenia o szerokim świecie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.22 21:23
już szMateuszek pyerdolił że nie ma się co bać bo wirus w odwrocie i też podpierał się wykresami! niedzielski wypyerdalaj i weź ze sobą żoliborskiego szczocha...