MZ: Ogniska epidemii wygaszone w siedmiu województwach. Dużo więcej wyzdrowień niż zachorowań - zdjęcie
12.07.20, 13:23Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

MZ: Ogniska epidemii wygaszone w siedmiu województwach. Dużo więcej wyzdrowień niż zachorowań

10

Jak podało dzisiaj Ministerstwo Zdrowia, w siedmiu województwach udało się wygasić ogniska zakażenia koronawirusem, do których doszło m.in. w zakładzie opiekuńczo- leczniczym czy produkcyjnym.

Resort zdrowia poinformował także, że udało się wygasić ogniska zakażeń w województwach: wielkopolskim (zakażenia po weselu), śląskim (rodziny górników z kwarantanny), lubuskim (zakład opiekuńczo-leczniczy), podkarpackim (badania przesiewowe), lubelskim (zakłady mięsne), łódzkim (zakład produkcyjny), małopolskim (zakażenia po uroczystościach pogrzebowych).

W niedzielę poinformowano o zdiagnozowaniu 370 nowych przypadków koronawirusa i śmierci 3 kolejnych osób. Najwięcej nowych zakażeń wykryto w województwie wielkopolskim - 94.

Ministerstwo podaje też:

- W ciągu ostatniego tygodnia odnotowaliśmy zdecydowanie więcej przypadków osób które wyzdrowiały (3402) niż zachorowały (1941).

mp/ministerstwo zdrowia/pap

Komentarze (10):

Jan Radziszewski2020.07.22 10:51
22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Jan Radziszewski2020.07.21 12:14
są bardzo nieprecyzyjne dane+ bo Pan I król stwierdził że od lipca nie ma zakażeń wśród Polaków a będą wśród Ukrainców bo się nie modlą!!!i i do kościoła cerkwi nie chodzą w Niedziele i święta bo wolą monopol pić i zakaszać! +++poniedziałek, 20 lipca 2020 10 - 13 VII 2020 Jeszcze Słowo o św. Andrzeju Boboli/ Informacju pa rejsam? czyli Żegluga krakowska/ Jak kto sobie pościele, jak mówicie, tak się wyśpi. Lecz przebudzenie będzie bolesne. Będzie to jednak wasze oczyszczenie i wolność/ Potwierdzenie Słów Pana Jezusa w przekazie danym Grzegorzowi z Leszna iż od początku lipca Polacy nie chorują na coronawirusa jak tylko + obcokrajowy w Polsce/ Pielgrzymka na uroczystość Boga Ojca, 2 sierpnia w Turzynie +++ 13 lipca 00:17 Zapisz dziecko - Tak jak obiecałem przez Grzegorza z Leszna. Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca. Nie chorują na niego Polacy. Chorują jednak już Ukraińcy i będą chorować i umierać. Jest oczywiste, że masoneria światowa, w tym i Polska jej podrzędna zrobi wszystko aby utrzymywać w Polsce stan pandemii, jak to nazwali. Nie mogą sobie pozwolić na to aby mówić, że nie ma w Polsce żadnego przypadku coronawirusa wśród Polaków a + są tylko teraz wśród Ukraińców. Niestety wróg jest silny słabością Polaków bo nie są zakorzenieni w Bogu w dziewięćdziesięciu procentach a od marca to się przecież pogorszyło. Prawda wyjdzie na jaw, ale jeszcze nie teraz. Niedługo rzucisz kolejną klątwę:) - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
M2020.07.12 22:58
Jaka szkoda, że już po wyborach. Teraz się te cuda epidemiczne skończą. A było tak pięknie.
scheiße scheiße2020.07.12 22:24
https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,26121683,koronawirus-kolejne-ognisko-zakazen-tym-razem-to-zaklady-miesne.html
Marek2020.07.12 20:29
Wygaście ognisko pandemii w Warszawie przy wiejskiej to w całym kraju wygaśnie
Urszula2020.07.12 16:01
Są, niestety, nowe ogniska zakażeń: w zakładach mięsnych w Jarosławiu (ponad 120 zakażonych) i w powiecie bialskim (28 zakażonych)
Urszula2020.07.12 14:00
Ponad 1100 zachorowań w woj. śląskim ministerstwo nie zaliczyło do ogólnej liczby zachorowań mimo, że sanepid te dane podawał.
Jan Radziszewski2020.07.21 12:17
co żydówko w ministerstwie dezinformacji pracujesz - są bardzo nieprecyzyjnie dane+ bo Pan I król stwierdził że od lipca nie ma zakażeń wśród Polaków a będą wśród Ukrainców bo się nie modlą!!!i i do kościoła cerkwi nie chodzą w Niedziele i święta bo wolą monopol pić i zakaszać! +++poniedziałek, 20 lipca 2020 10 - 13 VII 2020 Jeszcze Słowo o św. Andrzeju Boboli/ Informacju pa rejsam? czyli Żegluga krakowska/ Jak kto sobie pościele, jak mówicie, tak się wyśpi. Lecz przebudzenie będzie bolesne. Będzie to jednak wasze oczyszczenie i wolność/ Potwierdzenie Słów Pana Jezusa w przekazie danym Grzegorzowi z Leszna iż od początku lipca Polacy nie chorują na coronawirusa jak tylko + obcokrajowy w Polsce/ Pielgrzymka na uroczystość Boga Ojca, 2 sierpnia w Turzynie +++ 13 lipca 00:17 Zapisz dziecko - Tak jak obiecałem przez Grzegorza z Leszna. Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca. Nie chorują na niego Polacy. Chorują jednak już Ukraińcy i będą chorować i umierać. Jest oczywiste, że masoneria światowa, w tym i Polska jej podrzędna zrobi wszystko aby utrzymywać w Polsce stan pandemii, jak to nazwali. Nie mogą sobie pozwolić na to aby mówić, że nie ma w Polsce żadnego przypadku coronawirusa wśród Polaków a + są tylko teraz wśród Ukraińców. Niestety wróg jest silny słabością Polaków bo nie są zakorzenieni w Bogu w dziewięćdziesięciu procentach a od marca to się przecież pogorszyło. Prawda wyjdzie na jaw, ale jeszcze nie teraz. Niedługo rzucisz kolejną klątwę:) - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.12 13:35
370 zachorowań w ostatniej dobie, wygaszanie na całego. Ale czego się nie powie i nie napisze, żeby wszyscy emeryci poczuli się bezpiecznie i poszli na wybory. Wstydu nie macie. Jak było zachorowań 100 na dobę, to pozamykaliście nas w domach. Czemu kłamiecie?
Aga Dziedzic🌈💘2020.07.12 13:54
Dodam jedynie, ze mój kiosyk Róchu "u Stacha" oferuje szeroki wybór filmików, ale zrezygnowaliśmy z hamerykanskich, w zamian mamy klasykę radziecką i oczywiście wiadomości, w tym wyborcze, wszystkie goovno warte. Zajrzyj, mamy tyż porno, radzieckie oczywiście.