28.09.15, 10:55

Mówi konwertyta na islam - Ziomal Kalwas: "Ku...wa mać!"

“Drodzy przyjaciele muzułmanie! Pokażcie się! Pomóżcie przeprowadzić akcję odczarowującą fobie antyislamskie w Polskie” – tak mówi pisarz Kalwas w filmiku, który krąży sobie po sieci. To pierwszy element akcji w której polscy wyznawcy Allaha mają pokazywać swoje twarze publicznie. Ciekawe czy kobiety dostaną zezwolenie od swoich mężów na pokazanie swojej twarzy? Ale o tym ani słowa nie ma w filmie i całej akcji.

Wracając do Kalwasa - chciał być kontrowersyjny, wyszło żałośnie, jak to bywa w postaci lewackich happeningów. Piotr Ibrahim Kalwas, który mieszkał w Egipcie mówi: "Jestem Polakiem, jestem muzułmaninem, mam tylko jedną żonę. Nie obrzezałem swojej córki, nie zamierzam wysadzić w powietrze ani siebie, ani nikogo innego. Nie prowadzę dżihadu, kur** mać". Ostatnie sformułowanie jakże błyskotliwe.

Organizatorzy akcji, której inicjatorką jest dr hab. Katarzyna Górak-Sosnowska, arabistka z SGH piszą na swojej stronie: "Chcielibyśmy Was prosić o nagranie filmów, na których odnosicie się do prostackich opinii i mitów, jakie pojawiają się o Was w internecie. Taka akcja pojawiła się na świecie i pomyśleliśmy, że dobrze by było zrobić ją u nas". I jest email na który należy wysyłać swoje twarze i przekaz dla Polaków, których - kolejny już raz - trzeba wychowywać. 

Sami oceńcie islamistę Kalwasa:

philo

Źródło: naTemat.pl

Komentarze

anonim2015.09.28 10:58
Kalwas albo łżesz jak pies, albo nie jesteś Islamistą!
anonim2015.09.28 11:00
Wyznawca Allacha musi zwalczać niewiernych i dążyć do Szariatu inaczej jest niewiernym psem i godny jest śmierci, no chyba że żyje w państwie z przewagą niewiernych - wtedy może łżeć jak pies ... to mówi Koran.
anonim2015.09.28 11:06
Dzihadu nie prowadzi, bo jego imam jeszcze dzihadu nie oglosil. Zdania co do tego, czy dzihad ogloszony zostal, czy nie, sa podzielone, i dlatego niektorzy muzulmanie wysadzaja sie w powietrze, a inni nie, w zaleznosci od opinii imama, ktorego slucha. Z wyznania pana Ibrahima nie wynika, ze nigdy dzihadu nie podejmie. A jesli objawi sie Mahdi, panie Ibrahimie, to co pan zrobi?
anonim2015.09.28 11:13
Co to w ogóle było...???!!! A co mnie obchodzi ten człowiek...? Jakieś niskie poczucie wartości, wzorem homoseksualistów, którzy są uciemiężeni przez hetero? Masz problem, mieszkając w kraju w większości katolickim, do jedź do Libii albo Turcji, albo do Dubaju! No i oczywiście, na końcu musi być zawsze jakieś k..., bez tego się nie obędzie! Te przekleństwa to trochę jak zawołanie "Allahu akbar" czy jak to się pisze.., nie wiem...
anonim2015.09.28 11:17
Strasznie chamski i prostacki ten wychowawca.Nie życzę sobie,chyba mam jeszcze prawo? Czyżby już to co powie imam to nakaz?Jak tam pani doktor mam jeszcze prawo nie zgadzać się na bluzgi?
anonim2015.09.28 11:39
Jaki tam z niego muzułmanin... Dzihadu nie uznaje, imienia Allaha nie wzywa tylko "wyrazy" mówi i jeszcze kiepskie niepijalne wino patykiem pisane na koszuli reklamuje... Wolno to? Masz rację chamaczek, to pewnie jakiś medialny świrek pospolity mający potrzebę kamingautu, czy jak to się tam pisze... ;-)
anonim2015.09.28 12:18
"Chcielibyśmy Was prosić o nagranie filmów, na których odnosicie się do prostackich opinii i mitów, jakie pojawiają się o Was w internecie" No, ostatnie słowa tego pajaca z pewnością wytępią w Polakach prostackie opinie na temat muzułmanów;-)
anonim2015.09.28 13:09
@ Jack Holborn To pachnie na kolejną szopkę w stylu "Je suis...."
anonim2015.09.28 14:08
jedną żonę i pięć kóz ....kufa mać
anonim2015.09.28 15:10
f...k u.
anonim2015.09.28 15:11
Przed konwersją był żydem musi, a? A tu piszą, że Polak. Łoj bzdety piszą...
anonim2015.09.28 15:32
I ty się Kalwas nie wstydzisz? Islam to nie nie religia, to system polityczny zagrażający porządkowi publicznemu każdego państwa. To światowa zaraza, którą trzeba tępić jak nazizm. Tfu!
anonim2015.09.28 15:47
Rafał Otoka-Frąckiewicz, dziennikarz, twórca portalu internetowego Pitu-pitu i kandydat do Sejm z list Kukiza opisał swoje spotkanie ze znajomym pracującym w TVP, który odsłonił mu kulisy polityki stacji w kwestii migrantów. „Spotkałem dziś znajomego pracującego na Woronicza. Poinformował mnie, ze każdego ranka odbywają się zebrania redakcyjne godne szkoleń Amwaya, w trakcie których dziennikarze, reporterzy, prezenterzy maglowani są propagandowo w sprawie Ludu Pustyni. Obowiązująca linia mówi, że nielegalni imigranci to ubogacenie, uzdrowicielski wpływ na gospodarkę, no wszelkie cuda na kiju, jakie słyszymy codziennie z mediów” – napisał Oroka-Frąckiewicz. „Kiedy spytałem, czy ich kompletnie poje baje…ło, usłyszałem odpowiedź: ‘Ej nikt w to nie wierzy. Chodzi jedynie o to, żeby jakimś cudem przekonać opinię publiczną do tego, że rząd Kopacz ma rację. To wojna o przetrwanie, bo wiedzą, że jak przyjdzie PiS, to ich wszystkich wypier…li z roboty, i to bynajmniej nie za imigrantów. Jeśli jakimś cudem odwrócą tendencje sondaży tak, żeby przynajmniej powstała jakaś antypisowska koalicja, uratują stołki’” – relacjonuje. Otoka-Frąckiewicz napisał również, że TVP nie mogąc znaleźć chętnych, którzy przed kamerami chcieliby przedstawiać migrantów w pozytywnym świetle, zaczęła płacić za pro imigracyjne wypowiedzi. Jednocześnie domagając się zachowania tego fakyu w tajemnicy, „Jeśli dodam, że za występy w programach broniących przyjmowania nielegalnych imigrantów TVP zaczęła płacić po kilka stów, bo nikt nie chciał do nich przychodzić, lepiej opiszę rozmiar paniki? A jeśli dodam, że goście podpisują lojalki, że przez cztery lata nikomu nie powiedzą, że wzięli szmal za przedstawianie błogiego obrazu Ludu Pustyni, stanie się jaśniejszy obraz serwowany przez „ekspertów” przesiadujących w telewizji publicznej…?” – napisał Frąckiewicz. Facebook.com / Kresy.pl
anonim2015.09.28 17:12
Islam zbrodniczą ideologią zbrodniarza Mahometa.
anonim2015.09.28 22:08
żenujący typ, akurat dobrze mu z ta koszulką...ona mówi wszystko; a tak po prostu: to zwykły głupek.
anonim2015.09.29 1:12
Ciekawe czy Pan Kalwas okazuje miłość swojej córce wzorem proroka Mahometa.
anonim2015.09.29 7:57
Czy taki autor czyta co pisze? Na tej Frondzie to jakieś nieuki piszą, non stop "byki". Ludzie, jak coś wypuszczacie w świat to nie róbcie błędów. A jakich? To sobie poszukajcie.