MON reaguje na prowokacje białoruskich służb! - zdjęcie
01.12.21, 09:52Fot. Screenshot Twitter TVP Info

MON reaguje na prowokacje białoruskich służb!

5

Ostrzelanie w nocy z białoruskiej strony granicy i w efekcie zniszczenie polskich masztów oświetleniowych wywołało stanowczą reakcję polskiego resortu obrony.

Prowokacje białoruskich służb są absolutnie nieakceptowalne” – oświadczył za pośrednictwem mediów społecznościowych minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

„Do Ministerstwa Obrony Narodowej zostanie wezwany attaché obrony Białorusi w celu złożenia wyjaśnień dotyczących incydentu w okolicy Terespola” – poinformował szef MON.

 

ren/twitter

Komentarze (5):

#muremzamejzą2021.12.1 12:00
"Gdzie ty widzisz kobietę, ja widzę kawał szmaty" - to jeden z wielu komentarzy, jakie posłanka PO Marta Wcisło otrzymuje od hejterów. Polityczka przyznaje, że wiele tego typu skandalicznych wiadomości dociera do niej kiedy jest gościnią w programach TVP Info. - Szczególnie dużo było ich po moim wystąpieniu z posłem Łukaszem Mejzą, kiedy były protesty po śmierci pani Izabeli z Pszczyny. W trakcie moich wypowiedzi na wizji na moją pocztę, Facebooka, Twittera, Messengera i WhatsApp'a przychodzi fala uderzeniowa obrzydliwego hejtu. Moi pracownicy nie nadążają blokować tych najbardziej wulgarnych - wyjaśniła w rozmowie z Onet.pl Marta Wcisło.
Andrzej2021.12.1 11:35
Zaaresztować kacapa do chwili uspokojenia sytuacji
Lepiej zamknąć ze 2 przejścia2021.12.1 10:43
...graniczne. A jak nie pomoże, to główny hub tranzytowy z Chin. Takie noty, to można sobie w buty włożyć.
Anonim2021.12.1 10:39
no co zrobisz płaszczak ? po raz pincet któryś zawołasz ruskiego cepa z ambasady? i tyle??
Polak2021.12.1 10:35
Czyli reakcja ***owskiej mafii sprowadziła się do Paszczaka pokwikującego żałośnie a bezsensownie na tle czegoś co już powinno być tym wundermurem za 1,6 mld złotych (przypominam, Litwa skończyła swój dłuższy i skuteczniejszy mur, w dodatku kosztujący niecałą 1/3 tego za ile rzekomo buduje ***owska mafia).