Lombardia: Kolejne setki ofiar śmiertelnych koronawirusa - zdjęcie
21.03.20, 18:00Fot. via Pixabay - TheDigitalArtist

Lombardia: Kolejne setki ofiar śmiertelnych koronawirusa

8

Kolejne dramatyczne doniesienia z północy Włoch. W ciągu jednej doby zmarło aż 546 osób zakażonych koronawirusem. Bilans ten podał przedstawiciel władz regionu Giulio Gallera.

Łącznie zakażonych jest tam obecnie ponad 25 tysięcy osób.

Wszystko to oznacza, że znacznie wzrośnie bilans ofiar wirusa w całym kraju. Do piątku we Włoszech zmarły 4032 osoby.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (8):

ja2020.03.22 7:45
Może zwrócą się teraz do Paczamamy.
ja2020.03.22 7:44
UWAGA !!! Dzieci mogą uratować rodziców i dziadków. Dzieci nie są odporne na koronawirusa tylko szybciej wyrabiają sobie przeciwciała, w osoczu dzieci do 2 tygodni do 3 miesięcy, od czasu gdy było z nami gdy byliśmy chorzy jest bardzo dużo "lekarstwa" na tego wirusa. Ze względu na to że nie wiadomo czy przeciwciała te są skuteczne w zależności od rodzaju grupy krwi i genetyki najlepiej aby jeśli ktoś już wyląduje w szpitalu podać mu krew od własnych dzieci.
Wyszukiwarka filmow2020.03.21 18:54
Co dziś na ekranie? https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem za jedyne 19,99zł . Polecam jak najbardziej!
JANOSIK2020.03.21 18:51
Mam pytanie ,czemu ta zaraz LBGT nie paraduje dumnie teraz po naszych miastach ?Co boi sie co by ludziska im nie wpieprzyly?Ostoja tylko w katolach,modlitwie i Panu Bogu.Milego wieczoru
man.of.Stagira2020.03.21 18:20
Czy ROBERT BIEDROŃ wraz z partnerkiem w r ó c i l i oboje już z CHIN? . nota bene
The day of reckoning is coming!2020.03.21 18:18
Mendy blogowe, mendy na forach mam dla was tragiczna wiadomość: szczepionki się nie doczekacie. Za ileś tam m-cy, może za rok jak będziecie mieli "szczęście", forum opusztoszeje. - Menda Nowak-robaczek dowie czy "czy Go nie ma". - Menda "Leszek" Keller-Krawczyk ze swoją cukrzycą i otyłością pewnie bez wirusa padnie. Menda Albert, jego strawi nienawiść, choć kto wie, może go wirus wcześniej dopadnie, - Menda Stachu nie zrobi żadnej "headway" w swojej "karierze zawodowej" - dead end, literally. - Żyd wyklęty znany też jako Klapafuckyousz, NIE BADZ blah, blah.. jeżeli go przysłowiony ch....(obrzezny) nie strzeli to przed wirusem nie ma ratunku w jego wieku. Też się dowie czy warto było być ch.... złamanym, niewychowanym robiąc ordynarne "uwagi" pod Jego adresem. - Pedał "dumny" od dawna nosi w sobie wyrok śmierci, ale kto wie, może będzie miał to szczęście i zanim go HIV nie powali, powali go "corona" i skończy się branie w koronkę. Ale to nie wszystko; inflacja pochłonie wasze emeryturki, zarobki nie pokryją wydatków, 20% bezrobocia, gangi na ulicach, brak lekarstw, braki w sklepach, brak wody, prądu, itp., ... A tak naprawdę, i tu nie trzeba być żadnym 'frojdem" by niezauważyć jak ze strachu rżniecie kupy w gacie, przez internet czuć. Ale póki co, nadrabiajcie minami. My katole mamy to czego wam brak, nadzieję, a ta zgodnie z powiedzeniem ostatnia umiera.
ktoś tam2020.03.21 18:23
My katole w ciągu 2000 lat nie jedno ujadanie przeżyliśmy. I daliśmy sobie radę. Tak będzie i teraz, i całe lewactwo rozpłynie się we mgle zapomnienia.
ktoś tam2020.03.21 18:14
Eee tam... Na pewno Kaczyści rozsiały wirusa żeby udowodnić, że w Polsce nad wszystkim panują... Wiadomo wybory... Już tam Budka z Kidawą znajdą dowody...