Lewica składa projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach. Co zrobi z tym PiS? - zdjęcie
05.12.21, 11:34Fot. screenshot - Facebook (Lewica)

Lewica składa projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach. Co zrobi z tym PiS?

154

Posłowie Lewicy poinformowali o złożeniu projektu ustawy o obowiązkowych szczepieniach przeciwko koronawirusowi.

Na dzisiejszej konferencji prasowej w tej sprawie wystąpili Krzysztof Gawkowski, Adrian Zandberg, Włodzimierz Czarzasty, Joanna Scheuring-Wielgus oraz Anna Maria Żukowska. Konferencja odbyła się pod hasłem "TAK dla obowiązkowych szczepień".

"Rząd PiS abdykował w walce z pandemią ale Lewica zgłasza odważny i mocny postulat! Czas na obowiązkowe szczepienia i dość z igraniem ludzkim życiem!" - napisał na Twitterze Gawkowski.

- Występujemy z ważnym komunikatem. Mamy do czynienia z abdykacją rządu. Czwarta fala przybrała bardzo dużą falę. Od blisko czterech tygodnik premier Morawiecki i minister Niedzielski nie zrobili nic, żeby ograniczyć wzrost zachorowań, a jednocześnie nie mówią nic na temat zastraszających statystyk – w Polsce mamy największą liczbę zgonów na mieszkańca spośród państw Unii Europejskiej. W Polsce mamy najwięcej osób na kwarantannie od dwóch lat, czyli od początku pandemii koronawirusa. W Polsce mamy bardzo dużo ludzi w szpitalach, którzy są niezaszczepieni. 88 proc. wszystkich osób hospitalizowanych, to ludzie niezaszczepieni - mówił Gawkowski.

- Apeluję do prezydenta, apeluję do ministra zdrowia, apeluję do premiera, zacznijcie reagować. Wnosimy jednoznaczny projekt ustawy. Taki, który naszym zdaniem pomoże Polkom i Polakom. Osoby dorosłe są zobowiązane do poddania się szczepieniom. Jeżeli ktoś będzie unikał szczepień, uważamy, że powinien podlegać karze grzywny - wtórował mu Czarzasty.

W ocenie wymienionych wyżej polityków pracodawcy powinni mieć dostęp do danych na temat szczepień pracowników. Zaapelowali również do rządu, aby rekomendacje członków Rady Medycznej przy Kancelarii Premiera były znane opinii publicznej, co jest słusznym postulatem.

jkg/300polityka

Komentarze (154):

matis892021.12.7 15:52
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.6 11:52
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Olo2021.12.6 8:49
dokładnie to preparat a nie lek ! cały czas w fazie testu
Marta2021.12.6 7:57
tylko że te preparat to nie leki ! nadal są w fazie testu, jedynie co mogą to pogorszyć stan zdrowia i wprowadzić obowiązkowy certyfikat a chyba o to chodzi
matis892021.12.6 0:35
Patrzcie jakie PISIORY z sld. Każdy ma przyjąć boski szczepionkowy dar od Kaczyńskiego, Morawieckiego, Macierewicza, syntezatora. Każdy ma mieć PIS w ciele, oddać swoje ciało PISowi pod PIS boski dar szczepionkowy. I każdy ma być dumny że PIS naznaczył go swoim PIS kondonem twarzowym. Tak mówimy my, PISIORY z sld.
chochlik2021.12.6 0:45
Piszesz jakbyś przedawkował sok z tych pisiorów. Ale co tam... pij dalej... to twoje zdrowie.
SONDAŻ2021.12.5 23:49
Czy Polacy popierają obowiązkowe płacenie podatków?
Wojtek Polak2021.12.5 22:31
my normalni Polacy składamy projekt ustawy aby lewacka partia czarzastego w skrócie czerwony sweterek i reszta lewactwa "szczepiła" się co tydzień albo częściej. wara wam czerwona zarazo od Polski i Polaków. marzy się czerwonym zamordystom powrót do terroru bolszewickiego.
Kto cię upoważnił do wypowiedzi2021.12.5 23:46
do wypowiedzi w imieniu innym niż twoje własne?
Ja2021.12.6 0:24
Ja
Frec2021.12.5 23:52
Każdy kto chce od nich jakiś porad medycznych, to ma mocno szurnięte klepki.
A czy Wy, Lewacy?....2021.12.5 22:27
Czy wy jesteście zaszczepieni?... Czy może się boicie? ... Albo macie zdjęcie ze swoich szczepień, tylko jakich? Wiadomo, że niektórzy po cichu przyjmują PLACEBO, a nie szczepionkę! Ale ukłucie w rękę mają ! Prawda? Potwierdzenie też i mają niektórzy spokój!
Skąd wiadomo?2021.12.5 23:46
Z durnych wklejek na fejsuniu, które fejsunio z jakiegoś powodu toleruje i nie chce usuwać pomimo moich zgłoszeń?
Frec2021.12.5 22:23
To chyba jakaś przychodnia w trabancie. Się epidemiolodzy i uzdrawiacze z czarnej dziury. Wywalić z Sejmu.
Frec2021.12.5 22:29
Wyrwali się z czarnej dziury
Nowy Lad2021.12.5 22:16
Dane z DK i SE. Zgony covid po zakazeniu (nieszczepieni) 65-69 1.07%... 70-74 1.67% ... 75-79% 3.20% ... 80+ 8.29% --------- Smiertelnosc ogolna w 2018: 65-69 1.01% ... 70-74 1.67% ... 75-79% 2.89% ... 80 10.78% -------- Hospitalizacje, odsetki po zakazeniu (dane zawyżone bo nie da sie zbadac kazdego) 60-69 10% … 70-79 23% … 80-89 39% ... 90+ 37% ................. A teraz zgadnijcie ile starszych w Polsce zarazilo sie w ciagu roku????? Dzieciory rocznie nie nabija wiecej niz 30% przeciwcial - Te wszystkie nadmiarowe smierci w Polsce to sa cuda imieniem swietego Judasza, patrona lockdownu i zamknietych lasow........... W Szwecji polowa covidow to byly zgony planowe - obecnie identyczne nadwyzki co w Danii i Finlandii
ala2021.12.5 21:20
Wielgus powinna siedzieć.
pejsaci kanibale wysp p o l i n -ezji2021.12.5 20:33
Rezolucja Rady Europy nr 2361 w punkcie 7.3.1 głosi: "zapewnić, by obywatele byli informowani, że szczepienia NIE są obowiązkowe i że nikt nie jest naciskany politycznie, społecznie lub w inny sposób, by się zaszczepił, jeśli sam tego nie chce".
katolik2021.12.5 20:36
ale mordercy z WHO tę informację przekazali tylko dla formalnosci, a ustalenia miedzy masono-- nazistami są inne
katolik2021.12.5 20:20
A rzecznik praw obywatelskich i praw pacjenta umarli po wyszczepieniu, czy może żyja, milczą i biorą kasę za siedzenie cicho, aby nie mówić o nagłych zgonach i chorobach po wyszczepieniu !!! Niepotrzebne pasozysty społeczne !!
A kto sie nie boi2021.12.5 20:35
.... pejsatych kanibali naszych wysp p o l i n -ezji ... zjedzo z kopytami !!!!
nie ślepy2021.12.5 19:33
O komuchy jak zwykle pierwsi do narzucania swojej ideologi i do mordowania według tej ideologi! Mają przecież doświadczenie!
Skrzypek na dachu2021.12.5 19:11
Maseczki to glupota , ale dlaczego Policja nie aresztuje te bande szkodnikow , ze smrodza pod Pomnikiem Polski Walczacej RP II .
katolik2021.12.5 19:31
bo policja trzyma z bandą masońskich bandziorów i najbardziej chamskie i przeciw Obywatelowi jestv to, ze policja, prokurator wspiera nazistowsko- masońskie kłamstwo, nikt nie robi dochodzenia w sprawie nagłych śmierci, w sprawie zmowy masonów co do depopulacji, zniewolenia. Jak policjanci zaczną nagle umierac albo wojskowi to zaczną dochodzenia
katolik2021.12.5 19:34
dzieki, ze piszesz, ze- ludzie juz wiedza o kłamstwie pandemii, to powinno być na bilborach, aby wszyscy mieli sznasę poznać prawdę o kłamstwie pandemii, ze zostali oszukani i się uśmierca ludzi trucizną !
Skrzypek na dachu2021.12.5 18:57
Skrajna Lewica to bardzo chore bandyci i szkodniki . Nie daj Boze aby to zgraje komus rozkazy dawalo .
Żydzisko Skrzypek co sra z dachu jest jak Trzaska2021.12.5 18:55
źle się czuje jak rabina chüja nie pogłaska!
Skrzypek na dachu2021.12.5 18:47
Maseczki to glupota , zastrzyk Pfajzera to eksperymentalna biotoksyna retrowirusowa mRNA , tylko niszczy zdrowym ludziom odpornosc na nastepne zachorowania czy zwykle zaziebienia .
PIF PAF..2021.12.5 18:41
GDZIE MOGE OTRZYMAC POZWOLENIE NA ODSTRZAL POMATOLKOW ???
Skrzypek na dachu2021.12.5 19:02
Lewica to bardzo chore ludzie i glupie tez . Zastrzyk eksperymentalny Pfajzera nr 1 to placebo , nr 2 to biotoksyna mRNA retrowirusowa , ale nr 3 to podwojna dawka nr 2 .
kaka2021.12.5 18:33
LEWICE od czasow zbrodniarza marksa i engelsa interesowalo to jak nafaszerowac ludzi trucizna--i potem za to NIEODPOWIADAC-----wszyscy ktorzy zachecaja do szczepien a ONE OKARZA SIE TRUJACE ---MUSI SPOTKAC ZASLUZONA KARA -KTO BEDZIE ICH UNIEWINNIAL POWINIEN PIERWSZY BYC POWIESZONY! PS szczepia na C-19 -a tu juz jest delta i omikron----na ktory z tych trzech wirusow sa zaszepieni ci co sie szczepia?
FEKALIA POUBECKO SOWIECKIE2021.12.5 18:06
EUTANAZJA DLA LEWACKICH ODPADOW ..
aaa2021.12.5 17:59
wysłałem do nich na fb pytanie. nie mogę być zaszczepiony, bo miałem szoki anafilaktyczne, jestem uczulony na kilka składników i na penicylinę. i pytam czy takich jak ja przymuszą do szprycy i czy lekarzy zwolnią z przysięgi Hipokratesa ? zostałem zablokowany to jest ku*** odpowiedź na konkretne pytanie ??
katolik2021.12.5 19:09
zablokowanie Ciebie jest dla tych sk wyjściem z kłamstwa pseudopandemicznego
Anonim2021.12.5 23:52
Jak wchodziły te preparaty,to sami producenci podawali,że nie można,także sputnikiem.Dopiero novavex,który teraz łaskawie rozpatruje i valnea.Jestem w podobnej sytuacji i czekam na te właśnie szczepionki,
oficer LWP2021.12.5 17:49
zdjęcie przedstawia "wasi żydowscy włodarze", obraz olejny , autor nieznany
Pytanko2021.12.5 16:55
Jeżeli szczepienia dzieci na ospę, polio itp. są obowiązkowe i nikt nie twierdzi że jest to niekonstytucyjne ograniczenie wolności, to dlaczego szczepienie dorosłych, które w oczywisty sposób zmniejsza śmiertelność zarówno zaszczepionych, jak i niezaszczepionych, nie mogłoby być obowiązkowe?
Centralna Szkoła Prawnicza im. Teodora Duracza2021.12.5 17:44
może byś zapytał dlaczego nigdzie na świecie Covid nie został wpisany na listę chorób zakaźnych, to ciebie nie zastanawia tylko biegniesz się szczepić jak bezwolne ciele?
Skrzypek na dachu2021.12.5 18:54
Prawdziwe szczepionki tym sie roznia od eksperymentalnej biotoksyny mRNA retrowirusowej w zastrzyku Pfajzera , ktore nie jest szczepionka , tylko nowoczesna nanoterapia , ze sa badane przez wiele lat , a skladniki sa znane , i producent bierze odpowiedzialnosc za udokumentowane , pytanko , skutki uboczne .
Anonim2021.12.5 23:53
Bo to nie jest szczepionka,jak będzie, to owszem.
Michał Kalinowski2021.12.5 16:52
Towarzysze Żydzi dajcie Polakom spokój, nie wystarczy wam pasożytowanie na polskich podatkach? no i jak ma tu nie być antysemityzmu, jak żydzi chcą nam zorganizować utylizację na siłę.
Anonim2021.12.5 16:50
Proponuję tych panów poddać pełnej eutanazji, a potem zaszczepic te puste czerwone łby
katolik2021.12.5 19:37
plus ich rodziny !
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2021.12.5 16:32
KLASYCZNA PODPUCHA. PO CZYNACH ICH POZNAJEMY. ŁGAJĄ jak nikt. Trzeba ZOSTAWIĆ jak jest do tej pory. Uzasadnić tym, że tak chce SPOŁECZEŃSTWO i to że dotychczasowe unormowania AKCEPTUJĄ ANTYSZCZEPIONKOWCY i ANTYKOVIDOWCY. DUŻO trzeba INFORMACYJNYCH PROGRAMÓW z udziałem ZWOLENNIKÓW SZCZEPIEŃ, AUTORYTETÓW LEKARZY PROFESORÓW (widziałem dobry program z udziałem PROFESORA ZĘBALI), szukać zwolenników szczepień najlepiej z grona PO, SLD, PSL, myślę, że znajdzie się takich kilkoro w Polsce którzy nie obawiają się reakcji ich KOMITETÓW CENTRALNYCH i EGZEKUTYW. I niech leci program za programem z ich udziałem, przy okazji PROMOWAĆ TYCHŻE LEKARZY Z OPOZYCJI. Bo jest sytuacja "TAK NIEDOBRZE i TAK ŹLE", w razie gdy PiS uchwali OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA to zaraz będzie "ULICA i ZAGRANICA" protestować, a na czele każdej takiej MANIFESTACJI będą DREPTAĆ-MASZEROWAĆ CZŁONKOWIE SLD (dawnego PZPR-u), krzycząc, że ten PiS to taki zły, że CHCE ZNIEWOLIĆ NARÓD i że trzeba wybierać tylko BOLSZEWICKICH KOMUSZKÓW z SLD, bo wtedy każdy będzie MŁODY, PIĘKNY, BOGATY i każdy dostanie za darmochę od PAŃSTWA SLD-owego za darmo WILLĘ. Trzeba mieć nadzieje , ze "PIĘKNI MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH MIAST", choćby ze SŁOIKOWO-CITY, zwane także "PACHNĄCA CZAJKA", WŁĄCZY MÓZG NA MYŚLENIE, jak Go ma?.
Skrzypek na dachu2021.12.5 19:08
Pan Premier Naftali Bennet wydaje rozkazy dla Rzadu PiS , ktory jest na uslugach Bildebeurga .
matis892021.12.5 16:20
Towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej radzieckiej ojczyzny. __________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.6 0:36
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 16:16
Patrzcie jaki PISIORY z sld. Każdy ma przyjąć boski szczepionkowy dar od Kaczyńskiego, Morawieckiego, Macierewicza, syntezatora. Każdy ma mieć PIS w ciele, oddać swoje ciało PISowi pod PIS boski dar szczepionkowy. I każdy ma być dumny że PIS naznaczył go swoim PIS kondonem twarzowym. Tak mówimy my, PISIORY z sld.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.5 16:28
Ma ktoś namiary na dobrego PSYCHIATRĘ??? Ponoć dobrzy są w TWORKACH, może być i w MOSKWIE, będzie miał "matis89" BLIŻEJ do WRACZA. Niech podrzuci namiar na DOBREGO PSYCHIATRĘ dla SASZY, teraz to "matis89".
Larum grają!2021.12.5 16:14
Elektorat głosujący na tych lewaków ma teraz nad czym myśleć. Nie ma co się łudzić: podobni zamordyści nie zostawią w spokoju ani przeciwników klasowych, ani swoich, o czym już wiadomo dzięki Stalinowi, Kimowi czy Mao.
matis892021.12.5 16:08
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
RTX2021.12.5 18:11
Ale konkretnie w orędziu do kogo? Nazwisko i imię podaj aby można sprawdzić osobiście.
Proszę przeczytać2021.12.6 13:43
http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/06/17/ich-nikczemne-plany-obejmuja-rowniez-nowe-globalne-szczepienia-ktore-spowoduja-choroby-na-calym-swiecie/
Arek2021.12.5 15:56
przecież to preparat a nie lek, nie można szczepić czymś co jest w fazie badań ! jednego dnia za zabijaniem nienarodzonych, drugiego za przymusem szczepień, oczywiście dla naszego dobra
Jerzy2021.12.5 15:29
komunizm to, obok syjonizmu czy nazizmu, jedna z ideologii totalitarnych, nie dziwota, że im się taka ustawa marzy... co z tym zrobi PIS? nie wiem, znając życie poprą, bo prezes to już późny alzheimer, i sam w szmacie na ryju pomyka przeziębienia się obawiając... cokolwiek PiS nie zrobi, poprze nazistów czy nie, to i tak na mnie niech nie liczy - i w punkcie "wyszczepiennym", i przy urnie wyborczej...
gośc2021.12.5 15:28
Joanka "dość dyktatury kobiet" może lepiej niech zaszczepi się przeciw głupocie. A gdzie wolności konstytucyjne tak bliskiej Lewicy i PO, już ich nie ma? Proponuję red. Piaseckiemu z TVN douczyć się ws. obowiazujacych przepisów i choroby Covid, a nie puszczać w eter farmazony i udawać że się wie o czym mówi.
Norbert2021.12.5 15:14
Politycy z PiS-u wolą poświęcić życie tysięcy Polaków niż wprowadzić restrykcje, które mogłyby im obniżyć poparcie w sondażach. Dla nich utrzymanie władzy jest ważniejsze niż interes narodowy. Przez łamanie praworządności pozbawiają nasz kraj ogromnych pieniędzy!
Hil2021.12.5 15:12
prosze Lewicy. - niech Lewica sie sama zaszczepi. W OKO: Moze wyleczycie sie ze slepoty
Ja co wycieram POLOCHOM PANOM dupy2021.12.5 14:49
Towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej radzieckiej ojczyzny. __________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
żydek Skrzypek co sra z dachu do ziomali:2021.12.5 14:48
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
ŻYDO-Lewica oraz katolik-matis89 zaprasza2021.12.5 14:47
Towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej radzieckiej ojczyzny. __________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Skrzypek na dachu2021.12.5 14:44
Poststalinowskie sieroty niedobitki komuny ma czelnosc stanac pod pomnikiem Polski Walczacej , trzeba natychmiast bylo pogonic tych resortowych wnukow , katow naszych bohaterow RP II .
Skrzypek na dachu2021.12.5 14:37
Teraz kazdy juz wie , ze szczepionka nie dziala , a zamordystyczna Lewica chce was zatruc eksperymentalntm zastrzykiem Pfajzera , biotoksyna retrowirusowa mRNA nanotrucizna ktora nie chroni przed niczym .
matis892021.12.5 14:37
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 16:09
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 14:37
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 16:10
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 14:37
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 16:10
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.12.5 14:34
Beznadziejnie glupia Lewica zamordystyczna chce was oklamac , oszukac , otruc i okrasc .
żydek Skrzypek co sra z dachu do ziomali:2021.12.5 14:34
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
ŻYDO-Lewica oraz katolik-matis89 zaprasza2021.12.5 14:32
Towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej radzieckiej ojczyzny. __________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Skrzypek na dachu2021.12.5 14:23
Ludzie nie dajcie sie nabrac na zastrzyk Pfajzera bo to nie jest zadna szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA ktora nie chroni przed niczym ale uzaleznia od nastepnej dawki i powoduje nieodwracalne skutki uboczne . Nie wystarczy olewac Lewice zamordystyczna , trzeba ich osmieszac na kazdym kroku bo to najbardziej chora i glupia poststalinowska zorganizowana przestempcza mafia , banda zlodzieji i szkodnikow ktora stoi za zbrodniczymi demonstracjami proaborcyjnymi , promigranckimi i prosorosowskimi LKGBPQZ . Wysokie podatki zawsze maja taki efekt gospodarczy , ze biedny , uczciwy , pracowity czlowiek staje sie bezrobotnym zebrakiem . Rzad PiS powinien obnizyc a nie zwiekszac nieustannie wszystkie podatki , najlepiej wprowadzajac podatek od dochodow liniowy 10%owy bez zadnych ulg , i obnizyc inne ukryte skladki , abonamenty , waty i oplaty do zera .
Anonim2021.12.5 14:35
komunistow nikt nie rozliczyl, Oprawcom z PIS tez mamy darowac 2 lata bezprawnych (nawet ordo iuris o ty mowi) i przede wszystkim antyludzkich lockdownow ?
Anonim2021.12.5 14:21
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pandemia-glodu-w-Ameryce-Lacinskiej-Najwiekszy-spadek-PKB-od-120-lat-8236193.html --------------------- ludzie popierajacy PIS to nie tylko idioci ale tez ludzie bez honoru bo zamiast rozliczyc zdrajcow ktorzy ich zmanipulowali, to nadal beda ich popierac. Beda popierac oprawcow i katow Polakow. U nas to i tak nic w porownaniu do tego co zrobiono w biedniejszych czesciach swiata.
Skrzypek na dachu2021.12.5 14:40
Anonimciu , PiS tylko potrafi oszukac glupszych od siebie . Kiedy ktokolwiek mnie zaczepia ze nigdy nie nosze namordnika to odpowiadam " Jestem Lekarzem , w czym moge pomoc " .
katolik2021.12.5 14:58
Teraz Policja uczestniczy w sprawowaniu władzy przez rezim państwa policyjnego - chodzą jak psy po cywilnemu i nakładają mandaty za brak machy. Zapewne zamurowujesz ich odpowiedzią, działa, czy coś od Ciebie jeszcze chcą, czy idą jak zmyci ?
Skrzypek na dachu2021.12.5 18:44
Tylko usmiechaja sie grzecznie i uciekaja .
katolik2021.12.5 19:39
ok, dzięki
katolik2021.12.5 14:17
SSPIS POPSL SLD ABP GADECKI dokonujecie WYROKÓW ŚMIERCI na POLAKACH MŁODYCH STARYCH I DZIECIACH !!!!
katolik2021.12.5 14:16
Nazisci SSPIS PO PSL SLD chcą chemią genetuczną wykonywać na Polakach przymusowe WYROKI ŚMIERCI !!!!!!!
katolik2021.12.5 14:08
Nazisci SSPIS PO PSL SLD --- Polacy poddają się wyszczepieniu chemią genetyczna, chorują po niej i umierają--- bo nie wiedzą, że NAKŁANIANIE i STOSOWANIE w NIESWIADOMOSCI tego CZŁOWIEKA EKSPERYMENTU JEST KARALNE !!! i już z tego tytułu należy się PROKURATOR, SĄD I ODSZKODOWANIE wielkie !!!
Anonim2021.12.5 14:30
Tego nie wiemy jeszcze. Ale wiemy ze za wprowadzanie lockdownow powinna byc kara dozywotniej kwarantanny.... Oni doprowadzili do wiekszej ilosci zgonow niz gdybysmy normalnie leczyli ludzi i zablokowali Wszystkim starszym (mlodszych ciezko obliczyc ) leczenia covidu w szpitalu. Bylo PARE PROCENT zakazen a sa wypelnione cmentarze... To jest matematycznie niemozlwe, nawet gdybysmy mieli leczyc covida pawulonem
katolik2021.12.5 14:49
zgadza się co mówisz + jednak eksperyment, celowe podanie trucizny na zlecenie, mord
katolik2021.12.5 15:05
nie było powodu, aby stosować chemię genetyczną ! poza tym sprawa została dokładnie opracowana jako plan zagłady fizycznej, gospodarczej
Anonim2021.12.5 16:29
Tego tez nie wiem. Ale wiem ze heroina 2 lata byla bez recepty i uznawana ja za cudowny nieuzalezniajacy lek. I byc moze nikt by sie nie polapal przez kolejne 2 lata , gdyby nie ludzie ktorzy przekraczali zalecane dawki. Poswiecilem kiedys czas by to wyjasnic i zdaniem "ekspertow" firma Bayer prawdopodobnie Nie klamala tylko mowili to co im sie wydawalo. Po 5 dawce szczepionek dowiemy sie wiecej
katolik2021.12.5 17:49
Rozumiem, wiem jednak, ze nie było potrzeby stosowania chemii genetycznej i będzie działac jak trucizna a heroina to inna sprawa
Obserwator2021.12.5 14:06
Oczywiście ! Całe lewactwo z: LGRTQ, Gender, żydostwem i masonerią WINNO SIĘ WYSZCZEPIĆ, DO KOŃCA NIE ZBADANĄ SZCZEPIONKĄ, KU UCIESZE: Gatesa, Sorosa, Rockefellera - przymusowo !!! Wówczas: ŚWIAT OD WAS ODETCHNIE !!!
Fakt2021.12.5 14:02
WHO do tej pory też promowało covida obecnie jednak zauważyli ,że ludzie wiedzą ,że to ściema więc podważają sens śmiercionek. A Polscy komuniści pomocnicy programu depopulacji Polski nadal chcą "pomagac"ministrowi wisielcowi
matis892021.12.5 14:01
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 14:01
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Obserwator2021.12.5 14:46
Gówno prawda ! Od stuleci wiadomo (kiedy w Hiszpanii umierali szczepieni żołnierze amerykańscy?), że TO ZASZCZEPIENI ZARAŻALI NIEZASZCZEPIONYCH ?! U nas odwrócono pojęcia, aby budzić panikę i zmusić do szczepienia LUDZI ZDROWYCH !!! Jak można zaufać takim krętaczom (masonom?), jak; Gates, Soros , czy Rockefeller, który na początku pandemii powiedział: "najpierw zaszczepimy starych, a później...GŁUPICH" ?! I czy na początku szczepień tak się działo, że najpierw mieli być szczepieni ludzie po 60-tce, a dopiero dalsze roczniki? A więc depopulację narodów rozpoczęto od ludzi starych, bo po co im płacić dozgonne emerytury, skoro "murzyn zrobił swoje, murzyn morze odejść"? Czyż nie "piękne" rozwiązanie? Kupa kasy zostaje do P O D Z I A Ł U ? NIEPRAWDAŻ ??? Nie liczę aby ten tekst się ukazał bo cenzor od "prawdy" od niedawna na tym forum czuwa?
matis892021.12.5 16:11
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 14:01
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 16:11
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 14:01
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 16:12
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
meg2021.12.5 14:01
Ta Wielgus to się naprawdę wyszczepiła , bo żle jej z oczu patrzy.
Topek2021.12.5 13:58
Bardzo lubię antyszczepionkowców ! Emerytury w górę, elektorat PiSu wymiera szybciej a średnia inteligencji w narodzie rośnie
Skrzypek na dachu2021.12.5 14:30
Ludzie nie dajcie sie nabrac na klamstwa Niedzielskiego .To nie jest zadna szczepionka ale eksperymentalna biotoksyna mRNA , ktory nie chroni przed niczym , dlatego tylko ten bedzie zdrowy , kto nie bierze zastrzyk Pfajzera .
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.5 13:58
KLASYCZNA PODPUCHA. PO CZYNACH ICH POZNAJEMY. ŁGAJĄ jak nikt. Trzeba ZOSTAWIĆ jak jest do tej pory. Uzasadnić tym, że tak chce SPOŁECZEŃSTWO i to że dotychczasowe unormowania AKCEPTUJĄ ANTYSZCZEPIONKOWCY i ANTYKOVIDOWCY. DUŻO trzeba INFORMACYJNYCH PROGRAMÓW z udziałem ZWOLENNIKÓW SZCZEPIEŃ, AUTORYTETÓW LEKARZY PROFESORÓW (widziałem dobry program z udziałem PROFESORA ZĘBALI), szukać zwolenników szczepień najlepiej z grona PO, SLD, PSL, myślę, że znajdzie się takich kilkoro w Polsce którzy nie obawiają się reakcji ich KOMITETÓW CENTRALNYCH i EGZEKUTYW. I niech leci program za programem z ich udziałem, przy okazji PROMOWAĆ TYCHŻE LEKARZY Z OPOZYCJI. Bo jest sytuacja "TAK NIEDOBRZE i TAK ŹLE", w razie gdy PiS uchwali OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA to zaraz będzie "ULICA i ZAGRANICA" protestować, a na czele każdej takiej MANIFESTACJI będą DREPTAĆ-MASZEROWAĆ CZŁONKOWIE SLD (dawnego PZPR-u), krzycząc, że ten PiS to taki zły, że CHCE ZNIEWOLIĆ NARÓD i że trzeba wybierać tylko BOLSZEWICKICH KOMUSZKÓW z SLD, bo wtedy każdy będzie MŁODY, PIĘKNY, BOGATY i każdy dostanie za darmochę od PAŃSTWA SLD-owego za darmo WILLĘ. Trzeba mieć nadzieje , ze "PIĘKNI MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH MIAST", choćby ze SŁOIKOWO-CITY, zwane także "PACHNĄCA CZAJKA", WŁĄCZY MÓZG NA MYŚLENIE, jak Go ma?.
katolik2021.12.5 13:58
Trzeba to zmienić-- aby szuje i pseudoznachory nie mogły wg widzi m i się decydować o śmierci i życiu milionów !!! Przepłaceni mordercy !!! Czym te szuje się zajmuja w zyciu zawodowym że teraz wydają WYROKI ŚMIERCI NA POLAKACH !!!
ŻYDO-Lewica oraz katolik-matis89 zaprasza2021.12.5 13:51
Towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej radzieckiej ojczyzny. __________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
mateusz czwarty2021.12.5 13:48
W 1963 roku rządowi lewicowemu udało się stłumić epidemie ospy prawdziwej .PIS który jest konsekwentnym oddtwócą tradycji PRL robi to nieudolnie ale też i kadry ma dużo gorsze.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2021.12.5 14:03
W 1963 roku byli lekarze kształceni jeszcze przed wojną i młodzi których kształcili profesorowie przedwojenni. Teraz kształcą lekarzy w dużej mierze KOMUCHY które zostali lekarzami po znajomości.
katolik2021.12.5 13:48
Nazisci zapominacie się juz za bardzo-- ta prfzeklęta władza została wam nadana, ale to nie oznacza, ze zadana na wielki-- Suweren zostanie zmuszony aby ZROBIĆ PILNE REFERENDUM wkroczyć do akcji i wywalic nazistów z sejmu i rządu, na zbity pysk ! łącznie z duda
na pohybel komuchom2021.12.5 13:47
komuchy sobie mogą w gaciach pogrzebać, to są spadkobiercy największych w historii świata żydowskich bandytów i morderców, to jest ludzkie łajno z wyboru i z chęci bycia nim
katolik2021.12.5 13:42
Abp Gądecki te masonsko- nazistowskie szmaty PO PSL SLD SSPIS nie poprosili cię do wspólnego zdjęcia czy zapomniałeś stanąć ale i tak cię widać !!
katolik2021.12.5 13:38
Ludzie beda walczyć- najpierw wezmie sie za morderców prokurator !!!
Anonim2021.12.5 13:36
Czerwone cymbały chcą podburzyć elektorać PiS, bo tam jest najwiecej przeciwników szczepien.
PILNE!!!🔺2021.12.5 13:31
Jelenia Góra. Atak nożownika w centrum handlowym. Podobno krzyczal : Ala ma kota!!!
matis892021.12.5 13:23
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
anonim2021.12.5 13:43
Asio podszywaczu bo nudzisz juz .
matis892021.12.5 14:01
a sio się pisze deklu foliowy ;)))
matis892021.12.5 14:02
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.5 13:23
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:02
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.12.5 13:23
w dobrej bolszewickiej tradycji.
matis892021.12.5 13:23
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.5 14:03
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
gw12021.12.5 13:15
dziekujemy grubej kresce - te gnoje powiny byc pozabijane
m̶a̶n̶.̶o̶f̶.̶S̶t̶a̶g̶i̶r̶a̶2021.12.5 13:24
Mocna chwila.
trucker2021.12.5 13:11
Jestem 𝘁𝗿𝘂𝗰𝗸𝗲𝗿𝗲𝗺. Żona mi na cholerę.
trucker2021.12.5 13:08
Do budy czerwone kundle.
Teraz jest wojna2021.12.5 12:52
Kto sztrumpuje ten żyje…
Ja.u jest kretynem2021.12.5 12:33
:-P
Paolo2021.12.5 12:28
Grają wyłącznie na uczuciach wyborców, a w świetle prawa, NIC nie mogą zrobić, póki jest to eksperyment medyczny. A JEST to eksperyment, mimo zaprzeczeń z TV, że rzekomo preparaty zostały zbadane w Polsce i są ok. Eksperymenty prowadzą bowiem same firmy, które produkują eliksiry - mają one trwać mniej więcej do końca 2022-2023 r. Do tego czasu sami ludzie przekonają się o ich działaniu...
katolik2021.12.5 13:37
do wyszczepienia napędzają nieuki pseudodoktory i wielu Polaków poddaje sie tym płatnym mordercom, miejmy nadzieję, ze ludzie przejrzą na oczy i jako suweren przepedzą nazisto- masonów !
katolik2021.12.5 19:45
dzięki, ze to napisałeś
jle_ffm2021.12.5 12:27
To nie przejdzie, pisowcy policzą słupki poparcia i wyjdzie im ,że się to nie opłaca. A poza tym harcerz Duda co się igły boi i tak tego nie podpisze.
Anonim2021.12.5 12:34
A co by zrobili POganie ja wiem wam powiedzieli by Niemcy co macie zrobić
Anonim2021.12.5 12:25
Lewica przeniosła ok 150.000 Polaków po 45 r do lepszego swiata
Anonim2021.12.5 12:23
Niech składa .W Związku Sowieckim
kontuar2021.12.5 12:23
Zapamiętajcie dokładnie, kto tam stoi na zdjęciach...
katolik2021.12.5 12:22
Wasza ustawa mordercy jest gówno warta, bo dla katolika jest wazne prawo Boskie !! A wy naziści występujecie przeciwko Bogu, więc nie moze byc tak, ze wy decydujecie o życiu albo śmierci , jestescie stronniczy--- więc sprawy bedą w sądzie !!!
sorry2021.12.5 12:20
dfghjk
katolik2021.12.5 12:19
Abp Gądecki, Depo i kazdy z masońskiego episkopatu szatana -- codziennie jecie chleb z krwią Polaków, wiernych i ksieży !!!
nie czyta Stalina2021.12.5 12:12
na Sachalin w imię demokracji
katolik2021.12.5 12:11
Prawo nazistowskie nie jest prawem i nie ma prawa obowiązywać i ludzie nie mają prawa mu sie poddawac
Topek2021.12.5 12:09
Co też zrobi pis musi przeanalizować poparcie co się bardziej opłaca, zawsze tak robi, dobro polski i zdrowie ludzi dla pisu się nie liczy a wyznawcy pisu i tak się dają zmanipulować wyprane pół mozgi
Anonim2021.12.5 12:23
Chcieliśmy takiego ustroju to tak mamy
gracz2021.12.5 12:08
Te czerwone psy znów szczekają?.
SSowiecka żydokomuna2021.12.5 12:08
Nie może żyć bez cenzury i przymusu. Są jak hitlerowcy. Albo jeśli wolicie: jak kibucowe wszy.
B522021.12.5 12:08
bolszewicy mają plan jak wszcząć protesty na ulicach
katolik2021.12.5 12:06
mordercy nazisci zostaliscie wybrani aby mordować chemią genetyczną?--- to bedzie wasz koniec ! Rozpoczęliscie wojnę i katolicy maja prawo powołać się na PRAWO BOSKIE --- które prawnie jest szersze moralnie niż prawo cywilne dla katolików !!!!Więc juz jestescie przegrani !!!!
katolik2021.12.5 11:59
nasłane szmaty chca decydować o życiu człowieka !!! Co zrobią prawdziwi profesorowie którzy mają świadomosć, ze ktoś kto jest NIKIM chce decydować o jego życiu, dokonać mordu. Plan nazistowski nie jest prawem i katolicy mają prawo odmówić wyszczepienia wbrew nazistowskiemu i masońskiemu Abp Gądeckiemu !
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.12.5 11:51
PiSdzielce będą musiały rozmówić się na ten temat z episkopatem i rydzykiem
Anonim2021.12.5 12:06
komunistyczna wolność obywatelska
katolik2021.12.5 12:08
już sa po rozmowach, przecież juz na początku Abp Gądecki opowiedział się za nazizmem
Anonim2021.12.5 11:50
Tu nie chodzi o szczepienie tylko o cpanie szczeponek co pol roku. Jedyna nieszkodliwa mania to kleptomania co politycy wiedza najlepiej
katolik2021.12.5 11:49
Wszystkie szmaty się ujawniły dawno i teraz ida na calego-- SSPIS PO PSL SLD mordercy--- to wasze ostatnie dni--- powstać musi nowa partia aby Polacy nie byli oszukiwani i mordowani. Co zrobią ci którzy wiedzą, ze zastawiono pułapkę mordu--- wyjdą na ulice masowo !!!
Anonim2021.12.5 12:08
a król jest nagi
Adolf2021.12.5 11:49
YEBAĆ LEWACKIE BYDŁO
NordRaven2021.12.5 11:47
Dla mnie żydopolacy mogą a nawet powinni po 10 jednorazowo szczepień przyjmować w oczy tak po5 w jedno oko i 5 drugie