Ks. Piotr Glas bez pudru o opętaniach i masonerii - zdjęcie
31.10.20, 09:45Screenshot Youtube

Ks. Piotr Glas bez pudru o opętaniach i masonerii

16

Komentarze (16):

Kobieta2020.11.3 19:38
...upadek moralny mozna " odnotować " w kazdym srodowisku...wszedzie...bez wyjatku...i to jest prawdziwa plaga...wiec jezeli .." skończy" sie ten swiat...to mu to wyjdzie na dobre...ze ta szarncza...zginie...i moze bedzie nadzieja na lepsze czsy...
opty2020.11.1 3:50
Co najbardziej BOLI??? Prawda. Kto najgłośniej wyje???, .........
Sebastian2020.10.31 22:09
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu. Wszystkie informacje podane wyżej stanowią streszczenie raportu Siostry Maury O'Donohue, która była na misjach w 23 krajach. Papież Franciszek potwierdził publicznie liczne fakty gwałtów dokonanych przez katolickich duchownych na zakonnicach. Podanie powyższych faktów nie ma na celu zwalczanie kościoła, a jedynie jego oczyszczenie. Nigdy nie umieściłbym nieprawdziwych informacji.
Torchwood2020.10.31 17:21
Bez pudru i najwyraźniej bez codziennej dawki litu, skoro znowu ma episod tej manii prześladowczej z masonierią i demonami.
Lublinianka2020.10.31 14:27
Jutro rusza wielka modlitwa przebłagalna za Polskę - różaniec do granic Nieba. Módlcie się za naszą Ojczyznę i przekazujcie tę informację innym, aby jak najwięcej osób podjęło tę intencję https://www.youtube.com/watch?v=Sp8le1yUCPo&ab_channel=KuBogu
MaxFiend2020.10.31 13:12
Następne brednie z gatunku REC :-D
thebodzio2020.10.31 11:47
Hmmm… bez oglądania filmu już wiem, że będzie sensowny, skoro zły tak mocno komentarzami pluje :}
Jarek2020.10.31 10:53
Drogi księże. W Polsce rozpoczęła się rewolucja kulturowa. Do tej rewolucji popchnął młodych ludzi kościół polski. Postawy biskupów takich jak: 1) Dziwisz - wdowa po świętym Lolku, który klei głupa w sprawie księży pedofilów; 2) Jędraszewski nazywający ludzi zarazą, zwalniający z pracy matki samotnie wychowujące dzieci (super przykład wsparcia kobiety) 3) Rydzyk - tu szkoda słów; 4) Paulini w Częstochowie, którym już się wszystko miesza I można by było mnożyć. Co kościół oferuje młodym - nic, frazesy. Dyskredytuje tych kapłanów, którzy mają charyzmę i przyciągają do kościoła ludzi młodych. Ma rację o. Szustak - tylko przytoczcie jego pełną wypowiedź, dlaczego powiedział: "nienawidzę Tego kościoła" Ale Fronda woli przytaczać frazesy Glasa. Kochanowski miał rację, że Polak i po szkodzie głupi.
gggh2020.10.31 11:20
czytając twoje słowa widać żeś głupek i debil ..bo "MĄDRY Polak po szkodzie" DNO i jeszcze próbuje oceniaś WIELkiego POLAKA ŚW. Jana Pawła II. Dzięki niemu dzis żyjesz w rozpuściei ci się głupku w głowie przewraca pustej bo gdybyć cośw tej głowie miał to wszystko miałbyś poukładane a że pusta to tylko w niej hula agresja i głupota. żal cie. nawracaj sie póki masz jeszcze czas....pomódl sie to św Jan Paweł II ci pomoże w nawróceniu
Jarek2020.10.31 11:50
Drogi "gggh" cokolwiek to znaczy. Czytać, to Ty może umiesz, ale zrozumieć czytanego tekstu już nie. Nie ocieniałem (pisze się oceniać, a nie "oceniaś") JPII, oceniam wdowę po nim. Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie obdarzę Cię epitetami drogi katoliku. Bij się jutro mocno w piersi zanim wyciągniesz jęzor po świętą Komunię.
Miki2020.11.1 18:05
W rozpuscie to zyl przyjaciel JP II, dupcyl i kobiety i seminarzystow.
Katole to najgłupsza grupa społeczna2020.10.31 10:37
Następny przygłupi szaman gadający farmazony o rzekomych masonach i tym podobnych bzdurach. Takie gadanie trafia tylko do prymitywnych i głupich ludzi, którym jedynie wydaje się, ze coś wiedza.
thebodzio2020.10.31 11:46
Proponuję zbadać etymologię określenia „farmazony”… :}
Anonim2020.10.31 10:10
HAPPY HALLOWEEN MOTHERFUCKERS ;)
Po 11 ...2020.10.31 10:07
Dziękuję za ten film. Dobitnie pokazuje upadek intelektualny KK, pięknie pokazuje upadek moralny. Jeśli kotoś poważnie traktuje nawiedzone domy (początek filmu) to polecam wizytę u specjalisty (nie chodzi mi o egzorcystę :)))
Anonim2020.10.31 9:58
Chyba wie o czym mówi, sam wygląda jak opętany!