Kraków wierny Maryi! Ulicami miasta przeszedł kolejny Męski Różaniec [FOTORELACJA] - zdjęcie
07.06.21, 11:51

Kraków wierny Maryi! Ulicami miasta przeszedł kolejny Męski Różaniec [FOTORELACJA]

76

To już dwa lata jak w Krakowie trwa nieprzerwanie męska modlitwa wynagradzająca Maryi za zniewagi i bluźnierstwa jakich doznaje Ona zwłaszcza na polskiej ziemi. Matka Boska prosiła o nią w 1917 roku w trakcie objawień w Fatimie. W każdą Pierwszą Sobotę miesiąca mężczyźni Krakowa spotykają się by spełnić prośbę Matki, modlić się, ale też wzrastać duchowo, pogłębiać swą wiarę i miłość do bliźnich.

Wydawałoby się, że nie jest to typowa dla mężczyzn forma walki, zmiany świata, ratowania grzeszników. Nic bardziej mylnego. Nasi przodkowie stając do walki zawsze zwracali się do Boga, wzywali Matkę Bożą pod Grunwaldem, Częstochową, Chocimiem czy Wiedniem. Również W 1920 roku Maryja nie zostawiła swoich czcicieli samych wobec bolszewickiej nawały.

Głęboka wiara daje tą pewność, że Bóg wysłuchuje naszych modlitw, daje siłę i wytrwanie. Jest też warunek , który trzeba spełnić - pokora przed Bogiem, co nie jest łatwe dla wielu. Niektórzy, musieli w życiu wiele przejść by dziś się tu znaleźć. Czasami są to przejmujące świadectwa żołnierza sił specjalnych, ojca, który stracił dziecko, kombatanta, który opowiadał jak różaniec pomógł mu przeżyć komunistyczne więzienie.

Zapraszamy już dziś wszystkich Panów, także tych najmłodszych w Pierwszą Sobotę 3 lipca o godz.9.00 do kościoła św. Barbary przy Placu Mariackim. Nie zginie Polska, póki ma takich obrońców! AVE MARYJA!

 

 

Komentarze (76):

antoni.s2021.06.8 9:59
Zdajecie sobie sprawę na jakie upokorzenie i pośmiewisko wśród swoich rówieśników wystawił tego chłopca ten brodaty dziad, przypuszczalnie ojciec lub dziadek, mam tylko nadzieję że ten nieszczęśnik to przetrwa, a ten imbecyl z kołtunami na ryju zostanie odizolowany od tego dziecka.
zbg2021.06.8 9:06
Do różańca suń wesoło katolicka wiaro, suń wesoło............
Polak2021.06.8 4:38
Przeszedł w 2019 i od tamtego czasu wrzucacie te serię zdjęć co jakiś czas udając że przechodził jakiś kolejny. Widać ludzie wstydzą się obrzędów sekty rzymskokatolickiej, skoro nie udaje się wam powtórzyć tego flashmobu.
Brawo Kraków! ..CHWAŁA PANU!2021.06.8 1:46
Brawo Mężczyźni!... Miło Was znowu widać na kolejnym Różańcu ulicami Miasta!... Jednak wasza Postawa nie idzie na marne!..... Z tego co wiem, co słyszę, to coraz więcej miast idzie w Wasze ślady! .... W moim mieście, dość dużym, /jest Diecezja/, też już prawie rok tak się Modlimy na Różańcu! W innych miastach też! .... Rozkręca się, to widać! Nawet w sąsiednim mieście, kilkunastotysięcznym- też !
Pewnie o tym nie wiedziałeś,2021.06.8 1:03
ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
antoni.s czyli żydowska ratyzacja Polski2021.06.8 1:03
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
antoni.s2021.06.7 22:33
Dzięki bogu polska nie składa się tylko z mężczyzn którzy w czasie gdy ci wspaniali mężowie na kolanach wynagradzają maryii za zniewagi, trwonią czas na pracę , budowę domów, opiekę się swoimi rodzinami i bóg wie jakimi bzdurami się jeszcze zajmują, prawdziwa duma i serce rośnie, dzięki nim czeka nas wieczny dobrobyt!
belzebub2021.06.7 20:05
UWAGA!!! Napiszę coś najbardziej prostackiego w swoim życiu, już mi wstyd, ale wypiłem kilka piw, a wróciłem z Niemiec (byłem tam na dwie godz i z powrotem), ale wracając do tematu: nie jestem zbyt bystry, nie oceniam ludzi po wyglądzie, ale pewna stała matematyczna przy dużej liczbie osób się sprawdza... Czy "po twarzy" ktoś z Was widzi jakiegoś inteligentnego homo sapiens?>??> P.S. Bez rasistowskich podtekstów...
belzebub2021.06.7 20:08
P.S. II.... nie znęcam się nad ludźmi klękającymi przed figurką z gipsu (Jezus tego zabronił, Jahwe też, ale mniejsza z tym), o same twarze... Spójrzcie na zdjecia!!!
Damian Szymczak-Leszno2021.06.7 19:38
"Wydawałoby się, że nie jest to typowa dla mężczyzn forma walki, zmiany świata, ratowania grzeszników. Nic bardziej mylnego"-oczywiście, że nic bardziej mylnego. To właśnie mężczyźni od zawsze zmieniali świat, ratowali grzeszników i grzesznice i walczyli. I faktycznie nie zginie kościół, który ma takich obrońców. Pamiętajcie o tym Drodzy Księża. O szacunku należnym Waszym naturalnym obrońcom-mężczyznom.
Kraków2021.06.7 18:58
W wolnym kraju wolno takie rzeczy robić, mimo że głupie. Ale indoktrynacja nieletnich? Choć na poprzednich takich paradach było więcej dzieciaków, zatem jest postęp.
Mt 6,1-6.16-182021.06.7 15:59
„Jezus powiedział do swoich uczniów: Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie”
interpretacja2021.06.7 19:31
To nie oznacza że trzeba się ukrywać z modlitwą tylko znaczy że należy modlić się szczerze a nie po to by ludzie widzieli. Przecież uczniowie Jezusa modlili się publicznie, organizowali duże zgromadzenia modlitewne, publiczne. Te słowa Jezus kierował do faryzeuszy, którzy modlili się aby pokazać że się modlą, są lepsi od innych a nie przestrzegali bożego prawa
c.d.2021.06.7 19:39
dzisiaj bardzo potrzebne jest świadectwo wiary i wymaga odwagi, dobrze że ci mężczyźni pokazują innym że się modlą
Sex2021.06.7 15:54
Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku mam 26 lat , chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer , lubię gotować, zapraszam do poznania się, __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ moje zdjęcia znajdziesz na stronie http://erosx.pl mój profil to Miskasypa26
Józef2021.06.7 15:40
A przeszkadza im że araby modlą się na dywanikach. Ale dzbany,
6969692021.06.7 15:20
Atrakcja turystyczna .
6969692021.06.7 16:33
Mocno ci zalazłem za skórę, skoro podszywasz się pod mój nick, aby mnie skompromitować. Ale rozwinę twą myśl - czy "atrakcja turystyczna" musi od razu być czymś złym? Rzeczywiście - klęczący mężczyźni, prawdziwe męscy (w odróżnieniu od tych, na innych "atrakcjach turystycznych) robią wielkie wrażenie. Dlatego, być może, dla turystów z krajów kompletnie ogłupiałych przez ateizm, taka "atrakcja" może stać się przyczynkiem do refleksji.
JA2021.06.7 16:58
696969 - Rozdwojenie jaźni, znane także jako osobowość mnoga, to dysocjacyjne zaburzenie tożsamości prowadzące do wystąpienia u chorego przynajmniej dwóch niezależnych od siebie jaźni. W danym momencie ujawnia się tylko jedna osobowość, a poszczególne z nich zwykle nie zdają sobie sprawy z istnienia pozostałych. Każda z jaźni może posiadać odmienne wzorce zachowań, własną tożsamość oraz wspomnienia, a także wiek, płeć, preferencje seksualne, ostrość wzroku i alergie. Odpowiednie badania mogą nawet wskazać różnice w pracy mózgu poszczególnych osobowości. Przejście pomiędzy różnymi jaźniami zwykle odbywa się niespodziewanie wskutek stresujących lub wzbudzających silne emocje wydarzeń, często towarzyszy mu amnezja.
xyz1232021.06.7 17:00
prawdziwy mężczyzna w swoim życiu klęczy tylko raz i bynajmniej nie w ten sposób.
Izydor2021.06.7 15:10
Piękny marsz gejowski. Domyć, ubrać, wysłać do dentysty i może nawet do jakiegoś klubu by wpuścili.
fdf... czyli żydowska ratyzacja Polski2021.06.7 14:54
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Anonim2021.06.7 15:06
A ty co? Chcesz nas zanudzić na śmierć tym tekstem? Taki szturm tekstowy?
fdf2021.06.7 14:30
Więcej tu kolorowego folkloru niż wiary. Teraz takie czasy że facet katolik to na przykład Kurski co to po dwudziestu latach małżeństwa uznano w imię Boga że małżeństwa nima.
Anonim2021.06.7 14:42
To raczej nowoczesna świecka tradycja, bo taki Tusk za aprobatą TVBruksela to brał ślub kościelny przed wyborami i co, więcej u niego tęczy niż wiary.
6969692021.06.7 16:34
Jak każdy komuch, lepiej wiesz od tych ludzi , co czuja i myślą...
><2021.06.7 14:27
Panie Boże nawróć wszystkich którzy wpisują się ze swoimi poglądami tak odległymi od kościoła.
jon2021.06.7 14:35
jak polski kościół jest tak odległy od Boga to nie ma się czemu dziwić.
Anonim2021.06.7 14:47
To smutne skoro tak twierdzisz, bo od razu widać znawcę. Dobrze że Kościół Rzymskokatolicki jest blisko Boga.
jon2021.06.7 14:54
nie chodzi o znawcę. Ale sami co bardziej zdroworozsądkowi księża stwierdzają, że polski kościół bardzo oddalił się od tradycji rzymskokatolickich. Twój sarkazm potwierdza tylko katolicką tępotę.
Józef2021.06.7 15:43
Gdzie ty tu widzisz Boga, to są fanatycy, jak ktoś krzyknie rzucić różańce i bić niewiernych to to zrobią. Jezus nigdy nie popierał fanatyków, był z ludźmi bez względu na przekonania, dlatego tacy ludzie jak ci z różańcami powiedzieli piłatowi ukrzyżuj go.
6969692021.06.7 16:36
Kolejny komuch, który lepiej od tych mężczyzn wie, co czują i myślą.
Józef2021.06.7 17:42
Przecież to są fanatycy, a fanatyzm jest gorszy od faszyzmu. Wszystko w temacie katolicki buraku.
Pewnie o tym nie wiedziałeś,2021.06.7 14:22
że Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
bet2021.06.7 14:37
nie wymieniaj pacanie Polski i KK w jednej linijce. Bo to dwie różne sprawy
Po11... czyli żydowska ratyzacja Polski2021.06.7 14:21
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
kolo2021.06.7 14:39
ale nachalny katol. Powtarzasz się
6969692021.06.7 16:39
To psychopata
Po 11 ...2021.06.7 14:16
Jak widzę ten Męski Różaniec to skojarzenie może być tylko jedno: film "Ludzka stonoga" (2009) The Human Centipede - Niemiecki chirurg porywa trzy osoby i łączy je ze sobą w taki sposób, by utworzyły jeden układ ...
robaczek2021.06.7 14:14
KATOLICKA PARADA RÓWNOSCI!!! ;] ........................... grzeczni ministranci ;]
Portofino2021.06.7 13:59
Lewactwo patrząc na te zdjęcia, dostaje piany na pyskach.
6969692021.06.7 16:37
Co widać w komentarzach
Józef2021.06.7 18:03
Patrząc na te zdjęcia mam pewność że katoliban niczym się nie różni od islamu.
Anonim2021.06.7 13:52
Spróbujcie na tych zdjęciach znaleźć jedną szczęśliwą uśmiechniętą osobę. Wszyscy wyglądają jakby mieli się zaraz porzygać.
JESTEŚ BARDZO ŻAŁOSNY, " znany-anonimie"2021.06.8 1:03
Co ty sobie głupcze wyobrażasz?... Przecież to nie jest wasza parada LGBT! ... Nie są uśmiechnięci, bo są skupieni , Modlą się na RÓŻAŃCU! ALE SKĄD MASZ O TYM--- ATEISTO WIEDZIEĆ?---
PILNE!!!2021.06.7 13:37
Potrzebny szturm modlitewny w intencjii Holeckiej z TVPiS!
Konferencja Epidiaskopu Polski2021.06.7 13:36
Zaprawdę powiadam wam! Przepraszajcie też Maryję za grzech masturbacji, jeden z najbardziej ochydnych, o którym pisał juz anielski Tomasz z Akwinu. To przez onanistów mamy ujemny pryrost naturalny, wymieramy jako naród. Za soprawą ipsujących maleje też drastycznie odsetek chodzących na msze. Opamiętajmy się! Nie walmy gruchy! Nie męczmy kapucyna!
6969692021.06.7 16:42
Najpierw naucz się ortografii...
Rodryg2021.06.7 13:34
Od razu widać że to sama inteligencja idzie.
Wojtek2021.06.7 13:42
Widać trudność odróżnienia inteligencji od mądrości. Demon jest bardzo inteligentny ale nie ma w nim nic z mądrości - Pańska wypowiedź jest tego samego rodzaju....
Memento2021.06.7 13:23
Podziwiam i duchowo wspieram.
6969692021.06.7 16:34
Ja również!!!
Żydowska ratyzacja Polski2021.06.7 13:06
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
hgw2021.06.7 14:43
i znowu ty pacanie. Naprawdę nie masz nic mądrego do powiedzenia? Myślisz, że jak w kółko będziesz powtarzał to samo jak zaklęcie to będzie jakiś skutek?
Darek2021.06.7 13:05
To gejowska impreza jak każda inna, jedyna różnica polega na tym, że wszystkie gęby tych zboczeńców są wykrzywione w szaleńczym grymasie, nikt się nie uśmiecha i wszyscy "stoją" na wysokości zadania ;)
Wojtek,2021.06.7 13:40
A Twoja twarz do kogo jest podobna. może twarz masz ładną ale serce zgniłe, bo z serca pochodzą słowa, a skoro takie są Twoje, to marny jest stan Twego wnętrza....
katolik2021.06.7 13:00
Dlaczego kościoły w innych miastach nie biorą przykładu, czy księża się boja kurii
Japa2021.06.7 12:59
A ja mam PTAKA w ROBACZKA sraka i w ROBACZKA kaka . Oblizuj ROBACZEK mego PTAKA z twojego KAKA.
Wojtek2021.06.7 13:43
Przede wszystkim masz pustkę w głowie....
6969692021.06.7 16:40
Nie pustkę, tylko kał...
Wawiak-rebeliant żydowska ratyzacja Polski2021.06.7 12:57
Nazywam sie Hertrich-Woleński, nie jestem taki se zwykły "szczur"... Mam tytuły naukowe i byłem przez towarzysza rabina sierpem obrzezany, a rodzinny dr. Frojd stwierdził u mnie niezwykłą patologię, roboczo nazwana "iudaeus excrementum", tj. wypróżnianie się tak gdzie stoję.
Wawiak2021.06.7 12:54
Typowa gejowska parada - nic nadzwyczajnego...
Anonim2021.06.7 12:50
A tam dookoła pewnie turyści robią zdjęcia że środek Europy, XXI wiek a tu banda starych chłopów klęczy i klepie paciorki xD
katolik2021.06.7 13:02
zadaj pytanie- XXI w a podstępnie morduje się ludzi zwiazkamoi chemicznymi. To właśnie ci europejczycy masońscy XXI dokonuja, ludobójstwa. Czy to nie dziwne i jakieś pierwotne w instynckcie
Anonim2021.06.7 13:05
Dobra, wiem że jesteś trollem. Przyczep się do kogoś innego
6969692021.06.7 16:39
I przypomina sobie o swojej prawdziwej, Duchowej naturze.
rebeliant2021.06.7 12:44
Oko wielkiego brata dostrzegło zachowanie "swoich" owieczek i uznaje to za przejaw wierności. A reszta do piekła !!!
...2021.06.7 12:37
Jak będziecie chorzy to wypier.da.lać do kaplicy albo kościoła: https://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-fatalne-warunki-pracy-ratownikow-szpitala-wojskowego/k4getck
Na "marszu" miliony, miliony2021.06.7 12:34
hehehe
moher z Krakowa2021.06.7 12:25
Brawo krakowianie !
robaczek2021.06.7 12:23
toż to zwykła PARADA RÓWNOŚCI KATOLI ! ;] ................................................. geje mają swoją to i katole maja swoją ................. jedni i drudzy koniecznie swiatu chca pokazać swoje preferencje...................... proboszcz z całym charemem ministrantów !!!
Anonim2021.06.7 12:14
Z tego dzieciaka to pewnie mają niezłą bekę w szkole. Ojciec debil niech tam sobie klęczy na środku miasta, ale po co wciągać dzieci w jakieś chore ideologie?
Masz szczeście, że twoje dziecie2021.06.7 12:18
nie widziało cię na zebraniach PZPR-u jak właziłeś w dupsko sekretarzowi i mlaskałeś jęzorem przy jego rozporku. To dopiero beka!
...2021.06.7 12:39
Tak jak teraz ty mlaskasz po rowie marszałka Kaczyńskiego.
Dużo żydzie wiesz o rowach2021.06.7 12:56
Do dzisiaj masz brązowy nos.
...2021.06.7 13:38
Chyba się nie pozbieram po tej ripoście.