Koronawirus w Polsce nie ustępuje. Kolejne zakażenia i ofiary śmiertelne  - zdjęcie
23.07.20, 08:37

Koronawirus w Polsce nie ustępuje. Kolejne zakażenia i ofiary śmiertelne

28

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano o 418 nowych, potwierdzonych zakażeniach wirusem SARS-CoV-2 w Polsce. Wciąż najwięcej przypadków odnotowuje się na Śląsku. Zmarło też kolejnych dziewięciu pacjentów, z których większość cierpiała na choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażeń dotyczą województw: śląskiego (110), mazowieckiego (104), małopolskiego (75), łódzkiego (33), opolskiego (21), podkarpackiego (20), wielkopolskiego (15), zachodniopomorskiego (10), lubuskiego (9), dolnośląskiego (7), pomorskiego (4), świętokrzyskiego (4), warmińsko-mazurskiego (2), podlaskiego (2), kujawsko-pomorskiego (1) i lubelskiego (1).

Obecny bilans epidemii w Polsce to 41 580 potwierdzonych zakażeń i 1 651 zgonów.

kak/Twitter

Komentarze (28):

XD§2020.07.24 12:43
Ojojoj. Nie czujecie się oszukani? Przed wyborami Morawiecki mówił, że jest bezpiecznie XD Pal sześć młodzi wyborcy Trzaskowskiego, ale elektorat PiS powinien jednak zastanowić się nad swoim zdrowiem, jeśli chce uprzykrzyć nam życie w następnych wyborach XD
Ewa2020.07.23 18:40
Czy Fronda nie może zablokować p. Radziszewskiego? Powód jest chyba jasny dla każdego czytelnika?
Jan Radziszewski2020.07.23 12:15
piątek, 26 czerwca 2020 + Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. ++ Teraz Polskę sprzedał w USA Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. - Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. + Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen.
Jan Radziszewski2020.07.23 11:58
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji.
Jan Radziszewski2020.07.23 11:57
O Potężny Lordzie Szatanie, przez którego wszystko jest wyzwolone, rzucam się cały w Twe ramiona i bez sprzeciwu oddaję się pod Twoją Wszechpotężną opiekę. Pociesz mnie i wybaw od wszelkich przeszkód oraz pułapek tych, którzy chcą mnie skrzywdzić. Na szukających mej zguby ześlij, o Potężny Lordzie Szatanie sprawiedliwość oraz zemstę, przez to niszcząc ich i czyniąc bezbronnymi. Pokieruj ich złość z powrotem, dziesięciokrotnie silniejszą. Unicestwij, Lordzie Szatanie tych, którzy nienawidzą mej osoby. Przepełnij mą duszę Twą Piekielną mocą i uczyń mnie silniejszym/ą, abym wytrwał/a w mej służbie, działając jako przedstawiciel/ka Twych poczynań oraz jako naczynie Twej woli. Oto proszę w Twoim imieniu, o Wszechpotężny i Niewysłowiony Lordzie Szatanie, który żyjesz i królujesz po wsze czasy. Ave Satan.” Gdy jesteśmy nowi w Duchowym Satanizmie, Szatan i Jego Demony znacznie nam pomagają. Lecz w miarę naszego rozwoju, oczekuje się od nas samodzielności w osiąganiu różnych rzeczy i wykorzystywania energii które rozwijamy poprzez Medytacje Mocy. Gdy prosimy Szatana o Jego ochronę, jeśli jest to możliwe, powinniśmy także sami uczyć się ochraniać. Szatan i Jego Demony są dla nas w każdym etapie naszego rozwoju, lecz oczekuje się od nas rozwijania i wykorzystywania naszych energii do rzeczy, które możemy już robić sami.
Jan Radziszewski2020.07.23 12:09
Przewrotny żydzie który moim mianem tu się posłużyłeś wiedz że twój umiłowany LORD LUCYFER z radością wyśle diabły byś wcześniej nawet był w PIEKLE już na zawsze tzn przed końcem 3 lat i 3 -ce jak słynna żyd Sekielski który zdechnie zgodnie z zapowiedzią Pan i Boga /J 20,28) Jezusa Chrystusa 10.10.2020 r tj. przed rocznicą św. Jana Pawła II i półrocznicy Smoleńskiego mordu w którym pewnie i ty swoje palce maczałeś i powiem ci gdzie trafisz + Ap 22:15 Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
Jan Radziszewski2020.07.23 12:51
ot przewrotny żydzie podszywający się pode mnie + Pan 13.03 2020 r zapowiedz większych waszych radości w PIEKLE - +++ Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jan Radziszewski2020.07.23 13:02
ot przewrotny żydzie Satanisto podszywający się pode mnie + ot doświadczenie Piekielne Min Bronisława Gieremka i jego braci żydów w stopniu Lucyfera w jego podziemnym Sanktuarium pod Brukselą może i ty w nim byłeś ? + Nagle nastąpił oślepiający błysk, potworny nie do wytrzymania huk. Na ich oczach te piękne rzekomo szczęśliwe duchy braci zmarłych zaczęły przemieniać się w straszliwe potwory, których rozum ludzki nie jest w stanie sobie wyobrazić. Nieznany ogień i zapach nie do wytrzymania. Potworny wygląd demonów tak przeraził masonów, że byli jak kamienne trupy. Kiedy znikły złe duchy nastąpiła nieznana ciemność i w tej ciemności ujawniła się wizja piekła. W tej wizji zobaczyli straszny wieczny los w mękach, prawdziwych zmarłych braci masonów, których wcześniej przedstawiały złe duchy jako szczęśliwych synów światłości przebywających rzekomo w krainie szczęśliwości. Przed ich oczami przesuwały się następne wizje różnych czasów. Trudno sobie wyobrazić przerażenie masonów. Runął cały ich system pychy i pewność panowania. Jeszcze przed tą wizją obiecywano im i zapewniano ich o milionach lat szczęśliwego życia w przyszłym ziemskim raju. A tu widzą niewyobrażalne cierpienia i męki znanych powszechnie w XX wieku i wcześniejszych wiekach filozofów, naukowców, finansistów, polityków, sędziów, rzekomych uczonych, nawet noblistów, judaszowych zdrajców itp. Wizja zakończyła się na poziomie piekielnego „hoiIyvod”. Z tego właśnie poziomu nieznany ogień ogarnął trzech masonów w tym, także głównego maga. Po wizji, ogień nie cofnął się lecz już do końca palił tych trzech masonów. Ich przeraźliwe krzyki były jeszcze większe niż tych dwóch satanistów, których pochłonął podobny ogień / szczegółowo to opisałem w swym świadectwie/. to jest tych co przebywają w piekle. Dlatego mój rozum, ani słowa nie są w stanie opisać potworności cierpień w piekle i to, że jest to wieczny los. Ktokolwiek tego doświadczył nie będzie już obojętny na to co dzieje w życiu ziemskim. Dlatego wszyscy święci i pobożni ludzie, którym dane było doświadczyć wizji piekła tak bardzo cierpią i martwią się o przyszły los niepoprawnych grzeszników. Dopiero w piekle jak ukazała wizja zdają sobie sprawę jaki los ich spotkał. Niestety już jest na późno. Czas ostatecznie dla nich minął. Co by dali aby można było cofnąć czas
stan2020.07.23 13:57
Czytałem to już dawno i domyślałem się., że chodzi o Geremka. Czy nie postąpił tak, jak mu zalecono, bo przecież uratował się wówczas i był okropnie przerażony. Co się z nim działo? Wiesz cos o tym?
Jan Radziszewski2020.07.23 11:54
Ojciec 22.03,2020 Nadszedł czas wcielenia w życie tego, co było do tej pory zapowiadane. Aniołowie Bożej Sprawiedliwości wykonują teraz swoją pracę. Dzięki waszej modlitwie, poście i ofierze, tych nielicznych udało się Mi uratować od wiecznego potępienia wiele dusz tych co umarli. +++ Umarło wielokrotnie więcej ludzi niż to się wam oficjalnie mówi. Pandemia ta jest wywołana decyzją niektórych ludzi. Od pewnego czasu działa syn zatracenia, Antychryst i wydaje właśnie swoje pierwsze rozkazy. Zły duch chce wymordowania 7/8 liczby ludzi na ziemi, by pozostali przestraszyli się i żyli w panicznym strachu. ++ Spójrzcie, jak na waszych oczach realizują się karty Apokalipsy Świętego Jana Apostoła i Proroka Daniela. Dopuściłem tę chorobę i te zdarzenia, jak również inne nieszczęścia, aby przez wasze cierpienia, można było uratować wasze dusze, od wiecznego potępienia. ++ Kto może, niech korzysta z możliwości uczestniczenia we Mszy Świętej, bo wielkimi krokami nadchodzi czas, kiedy ta możliwość będzie odebrana wielu z was. Nie obawiajcie się śmierci, lecz jedynie trwania w stanie grzechu, zwłaszcza grzechu ciężkiego. To grzech i upór trwania w złu „zabija” wasze dusze, czyni je nieczułymi na powiew Łaski Bożej.
Jan Radziszewski2020.07.23 11:38
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego d-c Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach + Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. + Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski
Jan Radziszewski2020.07.23 11:34
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska.
Jan Radziszewski2020.07.23 11:32
frondowy cenzorze nawet twoje wykasowanie klątwy rzuconej na min Szumowskiego nie pomoże jemu ani tobie bo nic się nie zmieni bo każdy mason godzień jest wpaść do PIEKŁA i tak też ty i on nie pożyjecie dłużej niż 3 lata i 3 m-ce a w POTOPIE ognia i siarki diabły was wezmą żywcem do jeziora i siarki /Ap 20,15) zapamiętaj żydzie Lucyfer wasz cezar /J 19,15) na jego i ciebie czeka
Urszula2020.07.23 11:06
Bezpieczne wybory, bezpieczne procesje i msze, bezpieczne wesela tylko zarażonych przybywa.
Już czwarty dzień z rzędu przybywa chorych2020.07.23 10:23
Definitywny koniec "końca epidemii". Czyżby dzięki waszym "bezpiecznym" wyborom?
Jan Radziszewski2020.07.23 11:41
w twojej głowie jak widać mnożą się bardzo króliki bo umierają izarażają się Ukraicy których w Polsce ma zdechnąć 30 tys. ot dlatego że się nie modlą i na Mszę św nie chodzą
Jan Radziszewski2020.07.23 12:00
Pouczenia 11.05.2020 r godz. 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. Szumowski: Gdyby nie Śląsk, byłoby po pandemii. Przekazanie Śląska Niemcom. Łukasz Szumowski powiedział w niedzielę, że jedynym powodem, dla którego w Polsce przebieg epidemii nie ma jeszcze tendencji spadkowej, są ogniska zakażeń na Śląsku. Dlatego jeszcze dziś rząd przekaże Śląsk Niemcom. https://aszdziennik.pl/129455,szumowski-gdyby-nie-slask-byloby-po-pandemii-oddamy-go-niemcom?fbclid=IwAR1nTxh-aCxmr15APbNLd6mgMRFLyUc-al6O5FOVy6TmDxX3ZaAWv2hWH8Y
DO KOSCIOŁA!!!2020.07.23 9:36
selekcja naturalna trwa. ;]
grimm2020.07.23 8:50
utrzymywanie paniki covidowej jest w interesie politycznym.
grimm2020.07.23 8:48
zakażenia a zachorowania, to dwie różne sprawy. Zakażeni wirusami jesteśmy od zarania dziejów. Wirus, jak to wirus jest zaraźliwy, ale akurat ten, rzadko chorobotwórczy. Niebezpieczny dla osób schorowanych. I nie oznacza, że zejście śmiertelne takiej osoby wynikło z powodu wirusa covid19.
Urszula2020.07.23 10:37
Jesteś lekarzem, naukowcem badającym koronę, ekspertem? Tak dobrze znasz istotę koronawirusa? Nobla dla ciebie za mało.
Jan Radziszewski2020.07.23 11:46
pisałem ci Urszulko że Nie podważaj jak głupi fałszujący dane na zlecenie mni Szumowskiego lekarze bo możesz tak jak oni otrzymaś swoją nagrodę w ciemnościach zewnętrznych + Ap 22:15 15. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.23 8:47
przecie cały czas się wypłaszcza...
ladychapel2020.07.23 8:42
Du(p)a Andrzej w rozmowie z youtuberami mowil co innego...
Natalja Siwiec2020.07.23 9:41
to było przed wyborami.
JP22020.07.23 8:40
Sugerujecie, że Morawiecki łże jak pies?
Grzegorz Szczemecki2020.07.23 9:04
Wszelkie kłamstwa pana Morawieckiego w sprawie wypłaszczenia biorę na siebie - jestę ekspertę.
Jan Radziszewski2020.07.23 11:50
niejeden expert do PIEKŁA trafił przez swoje kłamliwe expertyzy