Koronawirus w całkowitym zaniku! Dziś tylko 1 075 zakażeń - zdjęcie
23.05.21, 11:18fot. pixabay.com

Koronawirus w całkowitym zaniku! Dziś tylko 1 075 zakażeń

35

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o kolejnych 1 075 nowych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych testami laboratoryjnymi. W Polsce zmarło również łącznie kolejnych 46 osób zakażonych bezpośrednio wirusem SARS-COV-2 lub ze schorzeniami współistniejącymi.

W komunikacie ministerstwa zdrowia czytamy:

- Z powodu #COVID19 zmarło 8 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 38 osób.

Oraz:

- Liczba zakażonych koronawirusem 2 865 622/72 928 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

mp/ministerstwo zdrowia

Komentarze (35):

GP2021.05.24 9:58
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci, osądzić przykładnie za zbrodnię ludobójstwa, za przedwczesną śmierć ponad 140 tys. osób spowodowaną całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów, wprowadzeniem zbrodniczego systemu "leczenia" sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i dobijania ciężko chorych za pomocą respiratorów.
Anonim2021.05.24 9:26
Samorządowcy na spotkaniu z rządem zaproponowali, by wypłata środków z programu 500 plus była przewidziana tylko dla dzieci zaszczepionych, a 14. emerytura tylko dla zaszczepionych seniorów.
Krakus2021.05.23 19:33
Co za DEBIL wymyśla tak durne tytuły? Całkowity zanik i 20 pełnych autobusów ludzi zakażonych, to 2 średnie kina, to ludność małej wsi. Co za DEBIL uważa, że 1075 ludzi, 1075 istnień, 1075 dramatów to "całkowity zanik"? Kogo wy tam w Frondzie zatrudniacie? Foliarzy, szurów, ludzi bez wykształcenia i wyobraźni... ŻENUJĄCY tytuł, żenujące, że jakiś redaktor ten idiotyczny tytuł pozwolił opublikować. Prawie 11 tupolewów ludzi zagrożonych, a jakiś DEBIL pisze, że pandemia w "CAŁKOWITYM zaniku". Frondo, potrąćcie autorowy tych wypocin po złotówce za każdego dziś zarazonego, może ten DEBIIL nauczy się, co to znaczy 1075...
spoko idioto2021.05.23 19:44
grypa zawsze tak się zachowuje, od kilkuset, a może nawet tysięcy lat, nawet, gdy ją laboratoryjnie próbują podrasować.
Pytajniczek2021.05.29 21:44
A czemóż to mądralo nie grzmisz, ze w Polsce juz 140tys ludzi zmarło z powodu leczenia przez telefon, zamknietych szpitali, odroczonych operacji i zwykłego strachu? Policz..140tys ludzi.Ile to jest autobusów? I co..cisza? Bo godzi to w dogmaty wyznawców Świętego Kowida?
ot2021.05.23 19:32
Kapitalny wywiad z prof. Sucharit Bhakdi. Profesor Sucharit Bhakdi jest najczęściej cytowanym naukowcem w historii Niemiec. Demaskuje kłamstwo kowidowe i pokazuje zabójczy mechanizm szczepień. Przeczytaj zanim pozwolisz sobie wpuścić do żył trutkę na szczury!! Szczepionki na COVID "zdziesiątkują światową populację", ostrzega prof. Sucharit Bhakdi https://pubmedinfo.org/2021/05/23/szczepionki-na-covid-zdziesiatkuja-swiatowa-populacje/ Maj 23, 2021
Szczepionki mRNA RATUJĄ ŻYCIE!2021.05.23 19:27
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! - - - - Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
StopKoronaŚwirom2021.05.29 21:46
Napisz mi to za 5 lat, wyszczepie, jak przeżyjesz ten swój cudowny wyszczep genetycznym zajzajerem.
matis892021.05.23 19:26
A co będzie jak się zaszczepisz? - - - - Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
katolik2021.05.23 19:25
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
abp Carlo Maria Vigano2021.05.23 19:24
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
abp Carlo Maria Vigano2021.05.23 18:08
"Wraz z pandemią stopniowo mówili nam, że izolacja, blokady, maski, godzina policyjna, msze strumieniowe, zdalne nauczanie, smartworking, fundusze na odbudowę, szczepionki, zielone przepustki pozwolą nam wyjść z sytuacji kryzysowej i wierząc temu kłamstwu, wyrzekliśmy się prawa i stylu życia, o których ostrzegają nas, już nigdy nie powrócą: "Nic już nie będzie takie samo". "Nowa normalność" nadal będzie stanowiła ustępstwo, za które będziemy godzić się na pozbawienie wolności, które uznaliśmy za rzecz oczywistą, i pójdziemy na kompromis, nie rozumiejąc absurdu naszego posłuszeństwa i nieprzyzwoitości żądań tych, którzy nam dowodzą, wydawanie nam rozkazów tak absurdalnych, że naprawdę wymagamy całkowitej rezygnacji z rozumu i godności. Na każdym kroku nowy obrót śruby, kolejny krok w stronę przepaści: jeśli nie zatrzymamy się w tym wyścigu do zbiorowego samobójstwa, to już nigdy nie wrócimy."
tw L:olek2021.05.23 15:36
No, a w ubiegłym roku o tej porze nie był w zaniku?
matis892021.05.23 14:28
A co będzie jak się zaszczepisz? - - - - - - Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
matis892021.05.23 14:36
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
matis892021.05.23 14:58
WAŻNE !!!! NIE ZWRACAĆ UWAGI na TEGO ŁUKASZENKI TROLLA !!!! - - - PODSZYWKA !!!! - - - - A co będzie jak się zaszczepisz? - - - - - - Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
won2021.05.23 16:17
przygłupie. Od miesiąca wklejasz te swoje chore wypociny, matole.
won2021.05.23 16:22
przygłupie. Od miesiąca wklejasz te swoje chore wypociny, matole.
pardon2021.05.23 16:24
ten komentarz to do twojego małpiego klona.
GP2021.05.23 14:27
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Szczepionki mRNA jak pornografia2021.05.23 14:26
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
GP2021.05.23 14:25
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci, osądzić przykładnie za zbrodnię ludobójstwa, za przedwczesną śmierć ponad 140 tys. osób spowodowaną całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów, wprowadzeniem zbrodniczego systemu "leczenia" sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i dobijania ciężko chorych za pomocą respiratorów.
Szczepionki mRNA jak pornografia2021.05.23 14:25
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! - - - - Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
Szczepionki mRNA jak pornografia2021.05.23 14:08
Oglądając pornografię wytwarzam popyt na te treści, czyli pośrednio zwiększam liczbę dokonywanych zbrodni aborcji oraz wykorzystywanie kobiet. Szczepiąc się pośrednio uczestniczę w zbrodniczych eksperymentach na embrionach ludzkich, a nawet więcej - otwieram drogę do takich eksperymentów przy produkcji innych leków, a nawet innych produktów. Pan Jezus kiedyś powie - cokolwiek uczyniłeś jednemu z tych najmniejszych - mnie uczyniłeś! Jeśli naprawdę miłujesz Pana Boga odmawiaj „zaszczepienia” - nawet za cenę męczeństwa! A Pan Bóg wynagrodzi cię w Niebie.
"Całkowity zanik" to 0 zakażeń, durniu mp2021.05.23 14:07
Przypomnij sobie przy jakim poziomie zakażeń rok temu Nowogrodzka zarządziła o zamknięciu wstępu do lasów i parków.
Co to jest "80 podręcznych" ?2021.05.23 14:05
Minister zdrowia Adam Niedzielski, pytany w weekend o sytuację, przyznał, że zostanie ona rozwiązana "jeszcze w tym tygodniu" a także - że rozmawiał już o problemie z wiceministrem Maciejem Miłkowskim, który w resorcie odpowiada za refundację. - Zidentyfikowaliśmy, że w skali kraju to dotyczy mniej więcej 80 kobiet,
Anonim2021.05.23 13:42
Szczepmy się przeciw covid bo warto - prof. Simon i dr Mengele
Anonim2021.05.23 13:37
PiS olał Czechów, ale chce ich pouczać w sprawie aborcji.
matis892021.05.23 13:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
kaka2021.05.23 12:12
jAK TO MOZLIWE ---ZE PRZY TERAZ ODSLANIANYCH USTACH NA WOLNYM POWIETRZU LICZBA ZACHOROWAN SPADA?????????????????????NO PRZECIEZ TO NIE SA ZAOSTRZENIA TYLKO POLUZNIENIA ---JAK MOZLIWE ABY PRZY POLUZNIENIACH SPADAL???????????a PRAWDA JEST INNA NIZ WMAWIAJA LUDZIM---PAN BOG DAL NAM CIALO I NIE WAZMY SIE ZAUFAC PATALACHOM ZE STRZYKAWKAMI--CHOROBY I TAK PRZYJDA ,SMIERC I TAK PRZYJDZIE ----NI WOLNO PODDAWA SIE STRACHOWI BO CZLOWIEK PODEJMUJE MAKABRYCZNE DECYZJE-GDY JEST OPANOWANY STRACHEM
Anonim2021.05.23 12:31
Każdy normalny to wie. gdybysmy mieli propolski normalny rząd żylibyśmy normalnie i szczęśliwie. Niestety u władzy mamy najgorsze szumowiny polskości, odpadki które dla własnych korzyści finansowych gotowi są nas wymordować bez wahania.
gracz2021.05.23 11:41
Spokojna kalarepa, we wrześniu przyp..rdoli z potrójną odmianą. UE zakupiło 1,8mld szczepionek.
Anonim2021.05.23 11:55
Wiadomo. Skur...ny pisowskie załatwią nas do reszty. Banda najgorszych odpadków polskości.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.23 11:36
jakby był w całkowitym zaniku to by nie było 1075 zakażeń! co za tępa k u r w a daje takie tytuły?
Kaczka basta!2021.05.23 11:26
Ba! Wizjonerski premier Miska Ryżu z górą rok temu mówił, że nie ma już czego się bać.