Koronawirus. 353 nowe przypadki zakażenia - zdjęcie
17.07.20, 11:47fot. pixabay.com/pxhere.com

Koronawirus. 353 nowe przypadki zakażenia

9

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o godz. 10.33 o kolejnych 353 nowych przypadkach zakażeń wirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych testami laboratoryjnymi. W Polsce zmarło również kolejnych 8 osób zakażonych wirusem SARS-COV-2.

Obecnie łączny bilans epidemii w naszym kraju to 30 407 potwierdzonych zakażeń oraz 1 612 zgonów w wyniku zakażenia koronawirusem.


mp/ministerstwo zdrowia

Komentarze (9):

Jan Radziszewski2020.07.22 10:48
22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Pytajniczek2020.07.19 0:05
Ambulans na zdjęciu jest. A gdzie trumna?????
Maria Błaszczyk2020.07.17 13:38
Może tak by wybory jakieś ogłosić? Bo coś przestało "wygasać"...
Jan Radziszewski2020.07.17 13:21
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. +++++ . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone ++++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. +++ Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło?
Jan Radziszewski2020.07.17 13:16
może by raczyło ministerstwo Zdrowia pod światłym przewodem Szumowskiego poinformować z jakiej narodowości są te nowe zakażenia Bo wg Pana i Króla nie ma zakażeń ani śmierci Polaków tzn mogą zarażać się cudzoziemcy a wsposób szczególny Ukraincy +++ Pan i Król Polski "środa, 15 lipca 2020 1- 5 VII 2020 Pouczenia dla duszy, także przy okazji pobytu w Zakopanem:)/ Do wody z kranów wlewają nam roztwór aluminium/ Co do tego vlogera - zostanie ukarany, stosownie do swej winy (to oczywiste) lecz nie będzie to kara mała/ Uwielbiaj Nas Moje dziecko. Uwielbienia nigdy za dużo. Ile uwielbisz, tyle w wieczności będzie Twego // Klątwa Boża rzucona na premiera Morawieckiego spełnia się / Dobra wiadomość dla miłośników Kory Jackowskiej +++ poniedziałek, 13 lipca 2020 13 VII 2020 Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca. Nie chorują na niego Polacy// Oficerowie Wojska Polskiego znają prawdę o Smoleńsku o inscenizacji na Siewiernym i o mordowaniu Delegatów w Polsce
Natalja Siwiec2020.07.17 13:16
Poproszę o opinię eksperta Strzemeckiego.
gość2020.07.17 12:49
Pan minister Szumowski jest jednym z najlepszych ministrów zdrowia w Europie! Wie co mówi- tylko plewy społeczne o nierealnych aspiracjach wątpią i oszczekują wszystko co polskie i katolickie. Umiejętność reagowania i niewstrzymywanie inwestycji, utrzymanie zamówień, ogromne tarcze finansowe i antykryzysowe - szybko wdrożone - spowodowały, że gospodarka nie dostała tak silnej zadyszki jak mogłaby dostać.
sprawdzam2020.07.17 12:31
https://www.dobreprogramy.pl/ProteGO-Safe-nie-dziala-grubo-ponad-2-mln-zl-podatnikow-wyrzucone-w-bloto,News,108991.html
ladychapel2020.07.17 11:59
Du(p)a Andrzej w rozmowie z rosyjskimi youtuberami mowil, ze pandemia wygasa :)