Kolejny atak na furgonetkę ,,Stop pedofilii’’. Pasażer użył gazu łzawiącego - zdjęcie
26.09.20, 10:26Fot. screenshot - YouTube (Danuta Sowińska), Twitter (Wojciech Sumliński)

Kolejny atak na furgonetkę ,,Stop pedofilii’’. Pasażer użył gazu łzawiącego

135

Głośna sprawa z Michałem Szutowiczem, który razem z grupą aktywistów brutalnie zaatakował kierowcę furgonetki Fundacji Pro-Prawo do Życia, nie powstrzymuje lewicowych ekstremistów przed kolejnymi atakami na wolontariuszy. Wczoraj do takiej napaści doszło w Gdańsku. Broniący się przed atakującą furgonetkę kobietą kierowca użył gazu łzawiącego. Aktywistka już próbuje kreować się na ofiarę w „Gazecie Wyborczej”.

Wczoraj po godzinie 13:00 w Gdańsku miał miejsce kolejny atak na furgonetkę „Stop Pedofilii”. Społeczna działaczka Maja Wojdyło próbowała dokonać „obywatelskiego zatrzymania” samochodu działaczy antyaborcyjnych. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do głośnego ataku z udziałem Michała Szutowicza, wolontariusz fundacji nie pozostał bierny. Broniąc się przed napastniczką użył gazu łzawiącego. To dla aktywistki było chyba spełnieniem marzeń, bo natychmiast zaczęła kreować się na kolejną „ofiarę”.

- „Maja Wojdyło, działaczka społeczna z Gdańska, potraktowana gazem pieprzowym przez kierowcę pogromobusa, w trakcie próby obywatelskiego zatrzymania (...) Czego jeszcze trzeba, żeby zakończyć ten spektakl nienawiści rozgrywający się na naszych ulicach? Nie podejmujcie sami żadnych akcji wobec pogromobusa i kierowcy - dzwońcie na policję, zgłaszajcie do Straży Miejskiej. Róbcie zdjęcia, filmy” – relacjonuje zdarzenie stowarzyszenie LGBT „Tolerado”, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia aktywistki.

 

Maja Wojdyło, działaczka społeczna z Gdańska, potraktowana gazem pieprzowym przez kierowcę pogromobusa, w trakcie próby...

Opublikowany przez Tolerado Piątek, 25 września 2020

Już dziś w „Gazecie Wyborczej” ukazał się wywiad z nowym „męczennikiem” walki o „tolerancję”. Kobieta opowiada, że kiedy pracowała w domu, jej spokój zakłócał dźwięk z „homofobusa”. Postanowiła więc zareagować i, jak opowiada, wychodząc z domu chwyciła… spray. Chciała użyć go, aby umieścił na furgonetce jakieś napisy.

- „Mimo że nie należę do społeczności LGBT, nie mogę zrozumieć, jak to jest możliwe, że oni jeżdżą bezkarnie po ulicach. Nie byłam w stanie tego dłużej słuchać” – mówi kobieta.

Ku zdziwieniu działaczki okazało się jednak, że pasażerowie furgonetki nie zgodzili się, aby zdewastowała własność fundacji. Chciała napisać „Stop bzdurom”, ale udało jej się namalować jedynie dwie litery:

- „Z kabiny, od strony pasażera wyskoczył dobrze zbudowany mężczyzna w ciemnych okularach. Nie zdążyłam nawet obrócić głowy, dostałam gazem prosto w oczy. Oślepłam, stałam na chodniku i wyłam z bólu, krzyczałam, prosiłam o pomoc. Podeszły dwie osoby, kupiły mi mleko, żebym mogła przemyć oczy” – mówi „Gazecie Wyborczej”.

Incydent skomentował na Twittterze Waldemar Krysiak znany jako „Gej przeciwko światu”:

- „Marta płacze, że kierowca (najprawdopodobniej) furgonetki organizacji "Pro Prawo do życia" użył na niej gazu. Pytanie: co oczka Martuni robiły 10cm od ciała pana kierowcy, że ten musiał/mógł użyć samoobrony? Czyżbyśmy byli świadkami płaczu kózki, co za bardzo poskakała? (...) Na grupkach LGBT już zaczęło się szerzenie propagandy o całym zajściu (...) No i wszystko jasne: obywatelskie zatrzymanie” – pisze.

kak/wyborcza.pl, DoRzeczy.pl, Twitter

Komentarze (135):

Anonim2020.09.28 7:55
Tymczasem "komisja" ds pedofili wciąż nie działa. Ale po co zajmować się rzeczywistymi przypadkami, lepiej straszyć środowiskami, których się nie lubi.
Lewak2020.09.27 11:07
ciekawe jakich słów użyłaby Gretkowska do opisu tej facjaty
Bożena2020.09.27 10:57
Wkłada rękę do ognia i wrzeszczy, parzy mnie. To są dopiero absurdy.
tys2020.09.27 9:22
myślicie że lewackie pedalstwo z pis ukarze swoich fanów z lgbt oni ich chronią pis to lewacka partia fani lgbt i pedałów zobaczcie kogo naczelnik ma koło siebie lewackie młodzieżówki pisowskie moskal lewak
...2020.09.27 6:16
Kto nie szanuje czyjegoś życia niech nie oczekuje od innych by szanowano jego osobę.
Anonim2020.09.27 3:33
Ludzie LGBT to taki specyficzny rodzaj Ludziów, którzy głośno drą japę, skaczą z łapami, plują farbą, ale gdy normalna osoba, zaatakowana przez nich, zaczyna się bronić, i to skrajnie delikatnie, to zaraz skowyczą jakby ktoś ich holokaustował. Inaczej mówiąc - mocni w gębie, silni za kordonem uzbrojonej milicji, ale w rzeczywistości banda cienkich bolków. Więc może niech nie wyzywają, jakby ktokolwiek ich prześladował, zwalczał, tępił, bo nikt tego jeszcze nie robi, ale przy odrobinie pecha wykrakają sobie to wszystko.
Jan Radziszewski2020.09.27 0:45
Biedna działaczka aborcyjna Maja Wojdyło dopiero wkrótce Budiet + Znak Krzyża na NIEBIE i za 7 dni po tym ukazaniu się Sąd Boży zwany Prześwietleniem Sumień + +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych / tzn te 5% to niestety to jest ponad 2 miliony bezbożnych Polaków zdechnie ujrzawszy PIEKŁO jako swoje miejsce wiecznego przeznaczenia >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 +++ 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
violencja2020.09.26 23:49
Maja powiedziała / z innych żródeł niż fronda/- Aby uciąć spekulacje - Oczywiście, że "sprowokowałam" kierowcę. Próbowałam zamazać sprayem kłamliwe hasła na furgonetce. Zanim to zrobiłam, uznałam, że jestem gotowa odpowiedzieć przed sądem, za to co zamierzam zrobić, czyli niszczenie mienia - napisała Maja Wojdyło. - To nie daje mu prawa fizycznej napaści i uszkodzenia oka oraz oczodołu - dodała, najwyraźniej uważając, że człowiek nie ma prawa do obrony przed bandytyzmem. Kto wie? Może według lewicy ofiara napaści powinna zaproponować herbatę z termosu?
Po 11 ...2020.09.26 23:55
Herbata z termosu? Od prawicowych "proliferów"? Nigdy! Oni się spuszczają do ciepłych termosów, a potem oferują kawę ze "śmietanką". Fuuuujjjjj .....
violencja2020.09.27 0:05
Z prymitywami nie rozmawia się , dobranoc Kochanie.
Po 11 ...2020.09.27 0:08
Kochanie??? Wypraszam sobie! Ale "dobranoc", odwzajemniam.
Jan Radziszewski2020.09.27 0:50
PO 11 przygotuj się na Sąd Boży tzn przygotuj ciałko zahartuj bo w PIEKLE ot temperaturka 1100 stopni C zmierzone przez Rosjan po dowierceniu się do PIEKŁA
Beno2020.09.26 23:03
Cóż za wredny pysk tej dziwki. Bardzo dobrze ją potraktowali - jako chuligana, niszczącego mienie innych. A teraz powinna jeszcze zapłacić karę, za pisanie na cudzej własności. Ona może protestować, ale ręce precz od tego co do niej nie należy.
Po 11 ...2020.09.26 23:51
Uwielbiam katolików, ich miłość bliźniego i wyrafinowany język: "Cóż za wredny pysk tej dziwki".
Beno2020.09.27 0:52
Na miłość bliźniego trzeba sobie zasłużyć. Wy to byście tak chcieli takiej tolerancji, że nikt nic nie powie, nie zareaguje, a jak cię oplują, sponiewierają, to żebyś jeszcze przepraszał, że żyjesz. Wasze niedoczekanie, lewacka hołoto.
aga2020.09.26 21:56
bardzo fajny samochód, powinien do każdej plebanii zagościć
rebeliant2020.09.26 21:27
Według lewycy to niedźwiedzica, do której wskoczył bandzior i zaczął ją bić powinna zostać skazana na łagry. Napastnik ofiarą, a broniący się przestępcą - to k...o trzeba wyrwać z korzeniami.
Franek2020.09.26 21:15
Powinni byli jeszcze do gazu pieprzowego dodać spałowanie doopska.
Szybka Randka2020.09.26 20:43
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.erooo.pl
Andy Semicki Rabin2020.09.27 20:31
Napisz do Urbana.
opty2020.09.26 20:41
...a mógł rzucić pampersami pederastów.....
Olin2020.09.26 20:21
I bardzo dobrze zboczonej rurze
i teraz2020.09.26 17:58
wygladasz "normalnie"
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.26 17:40
Odbytnica jest smaczniejsza od pisdy!
Pola2020.09.26 19:20
Raczej durny niz dumny!!!
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.26 17:37
Kobieta została zaatakowana gazem, ale wg frondy to "atak na frugonetkę" :D Katoprawackie skvrwysyny już żadnych hamulców nie mają.
jest ich przecena, nie zwlekaj2020.09.26 17:43
https://tinyurl.com/y3mgpuw8
***2020.09.26 18:23
Znowu sobie mordę wycierasz katolikami.....kanalio?
Anonim2020.09.26 18:37
Nie odróżniasz obrony od ataku. Atakującym tutaj są twoi koledzy i koleżanki z lgbt bo im sie nie podoba wolnosc słowa. Zawsze byliscie faszystami tylko do tej pory zakamuflowanymi. Teraz wychodzi szydło z worka. Jestescie radykalni i uzywacie przemocy jak antifa
ta czarna zaraza mnie przeraża2020.09.26 16:28
-
I słusznie!2020.09.26 16:41
Na czarno umundurowani chłopcy z SS i Gestapo z wami parchami sie nie pierrdoliło!
.:.2020.09.26 17:10
https://a.allegroimg.com/s512/116210/8b91a58942698c20e1e9dccf96ce/STROJ-KSIADZ-kostium-SUTANNA-KSIEDZA-karnawal-M-L
pozdrowienia2020.09.26 17:44
https://tinyurl.com/y3mgpuw8
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.09.26 16:10
Z wiadomości tzw. govvno wartych, ale prawdziwych. . . . Naukowcy z School of Veterinary Medicine w UC Davis przeprowadzili wielololetnie badania: Dlaczego koty pokazują ci doopę? Okazało się, że jest to o co podejrzewano koty od wieków. Koty tą "mową doopą" pokazują ich "włascicielom", że .... mają ich w doopie. Niemniej, naukowcy rozróżnili dwie grupy kotów "pokazicieli doopy"; jedna to "mam cię w doopie", druga, charakterystyczna dla tłustych kotów, to "pocałuj mnie w doope". Więc, jeżeli masz kota zwróć na to uwagę, czy kot ma cię "w doopie", czy chce abyś go "w doopę pocałował". Jeżeli nie masz kota, Fronda jest twoim "kotem" i pokazuje ci doopę albo mówi jednoznacznie, pocałuj mnie w doopę.
Dziadek znowu nie wziął leków2020.09.26 16:15
i wypluł je po kryjomu, oszukując opiekunkę.
"Atheisten sind dumm und2020.09.26 16:48
wahnsinn macht immer wieder dasselbe und erwartet unterschiedliche Ergebnisse." - A. Einstein
Pejsachówka na Jom Kipur schłodzona?2020.09.26 17:09
Tylko się dziadek nie pomyl i jej też nie wypluj!
Congratulation, your hard work pays off.2020.09.26 17:36
"We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid." - B. Franklin
Tymczasem w branży pedofilii klerykalnej2020.09.26 16:04
Aż do dnia zatrzymania na zlecenie prokuratury ksiądz z Ostrowca Świętokrzyskiego był zatrudniony w jednej z tamtejszych szkół podstawowych. 58-letni duchowny usłyszał zarzuty wykorzystywania seksualnego osoby małoletniej oraz nakłaniania groźbą do złożenia fałszywych zeznań. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26340618,ksiadz-z-zarzutami-dot-pedofilii-do-momentu-zatrzymania-byl.html
Anonim2020.09.26 19:07
Następny atak homoseksualisty udającego księdza, dlaczego mnie to nie dziwi.
Jerzy2020.09.26 19:51
Przeciez to wasz Pan Bog dal mu tzw. powolanie i doprowadzil do swiecen. Bez boskiej zgody nie zostalby ksiedzem, wiec zamilcz. Bog widocznie chce miec pedofilow wsrod swego duchowienstwa.
Anonim2020.09.26 20:43
Są też księża bez powołania i Bóg na pewno ich nie chciał ,tak samo jak są lekarze bez powołania ,np te dwie lewackie studentki co to im się marzy na ludziach niewygodnych im się wyżywać.
"No true Scotsman"2020.09.27 11:26
https://pl.qwe.wiki/wiki/No_true_Scotsman
Jerzy2020.09.27 13:10
Wszyscy, ktorzy otrzymali swiecenia, maja powolanie. Kard. McCarick nie mial powolania? Papieze wynosili go caly czas do wysokich godnosci, i to sie dzialo za sprawa Ducha Swietego, wiec te wasze gadania o braku powolania koscielnych pedofilow sa wyssane z palca. Sa lekarze bez powolania, ale w ich przypadku nie mowi sie o Duchu Sw.
***2020.09.27 21:47
Czyżby młodzi SB-cy wstępujący (na rozkaz) do seminarium, też mieli powołanie (chyba, że na papierze). Kto ci w ogóle nagadał takich rzeczy.
Prawdziwek2020.09.26 15:55
Facet bez karku z gazem na kobietę. Prawdziwy katolik. Tak trzymać!!!
jJoanna2020.09.26 16:25
Oj ,chyba juz ten prawdziwek jest sparszywialy!!1
Prawdziwek2020.09.26 20:02
Jeżeli sparszywiałość ma polegać na pogardzie w stosunku do facetów traktujacych kobiety gazem, to należy być ze sparszywiałości dumnym...
Anonim2020.09.26 20:32
Robaczywy
***2020.09.26 18:36
...no pewnie! Mógł jej "zasadzić kopa". Byłoby lepiej?
Prawdziwek2020.09.26 20:03
O!!! Kolejny prawdziwy katolik. Brawo...
***2020.09.26 21:13
...a co......nie mógł?.........Byłoby lepiej jakby ją "trącił"?
Anonim2020.09.26 20:31
Prawdziwe kobiety kochają życie i nie napadają na obrońców życia.
Prawdziwek2020.09.27 16:50
No to gazem te nieprawdziwe, gazem. Po katolicku...
Na chłopski rozum2020.09.26 15:29
Środowiska LGBT twierdzą, że hasło STOP PEDOFILII je obraża. Gdzie tu obraza?
Anonim2020.09.26 17:17
Jest takie przysłowie : uderz w stół a nożyce sie odezwą. Czyli jednak uderzono w słaby punkt
Iza2020.09.26 15:28
KIEDY policja przestanie chronić homofobusy, a sądy zaczną karać autorów tych nienawistnych grafik nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. LUDZIE we wszystkich miastach mają tego dość. Brawo Maja za odwagę. Kierowca i szefostwo Fundacji powinni siedzieć za przemoc i agresję.
brawo kierowca2020.09.26 18:03
nie odpuszczac zbokom
Anonim2020.09.26 20:36
Iza nie udawaj,że nie wiesz jak wygląda aborcja? Nie podoba się grafika,a może sumienie gryzie?
Hańba tym prolajferom2020.09.26 15:26
I im na pohybel.
Joanna2020.09.26 16:29
A ty juz zabiles swoje dziecko?1
...2020.09.26 15:15
Marna próba odwrócenia uwagi od prawdziwego problemu pedofili w kościele. Szkoda,że ten idiota w tej furgonetce nie protestuje tam gdzie zboczeńców jest najwięcej,czyli w kościele.
Anonim2020.09.26 20:41
Bo wy się tym zajmujecie i wyszukujecie pedofili w kosciele. to by nie mieli co robić ,bo księży pedofili w porównaniu z innymi środowiskami ,o których nie wspominacie to kropla w morzu.
...2020.09.26 15:01
Buzia nienarodzonego dziecka też jest tak spuchnięta nie mówiąc o bólu.
Potakiewicz2020.09.26 15:42
O tak, tak, tak. A jak piękne są nienakręcone filmy, nienapisane książki, niezbudowane domy. Wot czuda!!!
Jerzy2020.09.26 14:50
gazem? tak łagodnie taką szmatę? kałach a w razie jego braku bejsbol.... do skutku!!!
XD2020.09.26 16:23
Twoja matka musi być dumna z pracy jaką włożyła w Twoje wychowanie XD
Portofino2020.09.26 17:00
Ale to nie są obrażenia od gazu! To zwyczajny syfilis.
Jerzy2020.09.26 17:07
pogratuluj matce tego szmaty, chociaż pewnie nie dasz rady, bo ona się powiesiła jak zobaczyła co urodziła...
związek ciężarówki z ciężarowką2020.09.26 14:49
https://zapodaj.net/836c1f4966e1f.jpg.html
violencja2020.09.26 14:44
Ta lewaczka mówi bardzo logicznie stosując logikę Kalego.Kali może , Kalemu NIE.
skoro o "spuchniętych"2020.09.26 14:12
Spuchnięty parch Keller-Krawczyk wychodzi wręcz z tej swojej pożółklej skóry aby "zaistnieć". Smutny koniec parcha, na garnuszku państwa, przytwierdzony do krzesła inwalidzkiego, w norze z której wyjść nie może. Najpierw był "konfederatą" (żydek konfederatą, tak żydek jest "oficer LWP") a teraz jest tęczowy.
Przeciw kretynom2020.09.26 13:58
Jej spuchnięty ryj to piękny widok. Ja osobiście zawsze mam przy sobie gaz amerykańskiej marki Fox. Raz dotykając tylko dyszy zatarłem własne gały i gorzko tego pożałowałem. Stoisz unieruchomiony bo nie możesz otworzyć ślepiów. Bardzo przydatna rzecz do nabycia bez pozwolenia. Polecam!
kołchoz "kretynizacja" zdechł chwilowo2020.09.26 13:52
Ale jest Parchaty-Karłowaty, kołchoz pełen parchów - hejterów. Parchów jak brudny Keller-Krawczyk, jego ziomal równie parchaty Jan Hertrich-Woleński, jest tam hejter Albert wtórny analfabeta i zakomplesiony Stachu, itd. A ile wzrostu Karłowaty jak Keller czy Woleński mają? Pomiędzy 168 -170 cm. Podobnie Stachu i Albert. Stąd m.in ich kompleksy.
jedyny argument lgbt to bicie ludzi2020.09.26 13:49
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
idiota2020.09.26 13:56
w Końskich jest tyle samo gejów co w Warszawie dlatego Trzaskowski bał się tam jechać
gbuldul2020.09.26 16:36
czytałem że pedalstwo to nerwica seksualna którą da się wyleczyć
Teresa2020.09.26 13:38
Paskuda z tej aktywistki Maji LGBtPKP...
zuzia2020.09.26 13:27
Niech się cieszy że nie potraktował jej kwsem
Jak przystało na wierzącego w Boga.2020.09.26 13:43
j.w.
Oczywiste2020.09.26 13:03
, że wpadła na rękę.
Wojtek Polak2020.09.26 12:55
tak to jest pedofilia jeśli who(zbrodnicza komusza organizacja utrzymywana przez komunistyczne chiny i zwyrodnialców typu Gates) wprowadzają "seks edukację" stworzoną na potrzeby pedofili nekrofili i zoofili przez instytutu kinseya. lewactwo zawsze walczyło z normalnością wprowadzając upadek moralny chaos i chore prowadzące do zamordyzmu i terroru patologiczne ideologie. homoseksualizm tak samo jak złodziejstwo był jest i pewnie będzie ale to nie znaczy że mam to popierać akceptować czy tak jak chcą tego homo-terroryści gloryfikować . zwykli homosie chociaż się z nimi nigdy nie zgodzę ale w jakimś stopniu ich toleruję nie chcą mieć z terrorystami-lgbtq+znp i tp nimi nic wspólnego oni się ich boją a nawet nie za bardzo tolerują w swoich środowiskach. lgbtq+znp i tp jest jak sama nazwa wskazuje do zalegalizowania wszelkich zboczeń dewiacji i wynaturzeń a na to normalny człowiek nigdy się nie zgodzi.
Wojtek Polak2020.09.26 12:59
OOOO!!! zes-rałem się
Wojtek Polak2020.09.26 15:08
u takich dewiantów i zwyrodnialców to normalne bo starym pederastom zwieracze nie trzymają od nadmiernego eksploatowania doopy w zły i nie prawidłowy sposub. nie podszywaj się pode mnie bo ja się tobą brzydzę zboczona kreaturo.
Poloch2020.09.26 17:02
Spadaj podszywie. Tyś żaden Polak, jeno ruski trol.
Dam2020.09.26 13:18
Główny związek seks-edukacji z pedofilią jest taki, że dzięki niej udało się już kilku pedofili złapać np. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23844870,lekcja-o-molestowaniu-nagle-reke-podnosi-kilka-dziewczynek.html
Anonim2020.09.26 13:37
7,2% hiva mają teczowe kluby trzaskowskiego w nowoczesniej warszawie a ile maja zacofane końskie?
Wojtek Polak2020.09.26 13:20
Nie podszywaj się, tępy trolu, pode mnie, bo gorzko tego pożałujesz.
Wojtek Polak2020.09.26 15:16
po tym debilu zboczonym trollu co się podszywa pode mnie jestem przekonany że sodomia to nie jest żadne uwarunkowanie żadna orientacja seksualna a jedynie choroba psychiczna zaburzenie osobowościowo-seksualne i powinno być leczone na szpitalnych oddziałach dla obłąkanych.
oficer LWP2020.09.26 12:45
Duda powinien wyróżnić pasażera furgonetki ale tego nie zrobi bo go przed wyborami prezydenckim ambasador USA Mosbacher zje...ła za negatywne wypowiedzi o LGBT wiec teraz będzie siedział cicho żeby znowu zje...ki nie dostać
Jarosław Karłowaty2020.09.26 12:39
czy "przypadkowy reporter" gazety wyborczej lub tvn-u zrobił zdjęcia
Slavek2020.09.26 12:31
Mysle ze gdyby ktos chcial pociapac moj piekny samochod tez bym sie bronil i chyba mialbym prawo!!!
Anonim2020.09.26 12:34
Jedz pod stadion Widzewa z flagą by "walczyć o wolną Białoruś" albo pod ŁKS manifestować przyjaźń polsko-austriacką
kgb2020.09.26 12:40
kim ty jesteś aby mu kazać cokolwiek robić? komunizm jeszcze z łba nie wyszedł lewaku
Anonim2020.09.26 12:46
a z ciebie wyszła teczowa ciota co najpierw prowokuje a pozniej sie uzala ze biją
Racja Praca Demokracja2020.09.26 12:12
Te furgonetki gwałcą zdrowy rozum.
kgb2020.09.26 12:42
którego i tak nie masz więc ci krzywdy nie robią
Anonim2020.09.26 12:02
nie popieram takich furgonetek bo rownie dobrze mozna by zrobic podobne mowiace o tym co robia geje w sukienkach, kazda ideologia oparta o podwojne standardy to zaraza, zaraza jak lgbt i zaraza pro life
stop zarazie tęczowej2020.09.26 11:55
Trzeba zawsze w podobnej sytuacji broniąc się przed agresorem tęczowym stosować gaz . Bierzmy przykład z tej samoobrony !
Brawo !2020.09.26 11:47
Trzeba się bronić przed agresywnym aborcyjnym lewactwem !!
Agnieszka2020.09.26 11:39
Dostałam po oczach gazem pieprzowym na Marszu Niepodległości (od policji, gdy powstrzymywałam pijanego prowokatora) i nie wpadłam na to, żeby po szpitalach łazić. Doczytałam, że mlekiem trzeba twarz przemywać i po paru dniach było po sprawie. Cieszyłam się, że mi oczu kulami nie wybili, bo walili wszystkim na oślep. Ale ci od LGBT są cwanymi histerykami przy każdej bzdurze, którą można obrócić do góry nogami. Pasażer furgonetki dokonał obywatelskiej samoobrony i pisk, bo powinni dać tej zdzirze wymalowywać samochód, wymalować siebie od stóp do głów i jeszcze pobić, bo jakby ją odpychali to też byłaby ofiara naruszona cieleśnie". To ci ludzie od LGBT to naruszeni psychicznie są porządnie.
Kramer2020.09.26 11:38
Ten ryj to ona ma od urodzenia......to nie efekt gazu pieprzowego. Oni wszyscy mają takie ryje:):)
Anonim2020.09.26 11:26
"Z kabiny, od strony pasażera wyskoczył dobrze zbudowany mężczyzna w ciemnych okularach. Nie zdążyłam nawet obrócić głowy, dostałam gazem prosto w oczy. (...) co oczka Martuni robiły 10cm od ciała pana kierowcy, że ten musiał/mógł użyć samoobrony" Pasażer, czy kierowca? To on do niej się zbliżył. Nie ona. Sprawa skończy się w sądzie i za atak gazem "dobrze zbudowany mężczyzna w ciemnych okularach" trafi za kraty na kilka lat. Za nieuzasadnione użycie gazu pieprzowego - w zależności od skutków jakie spowodował - grozi nawet do pięciu lat więzienia. ups :)
Bóg Honor Ojczyzna2020.09.26 11:29
Gaz na pedałów jest zawsze uzasadniony
Anonim2020.09.26 11:44
Użycie gazu było uzasadnione, bo niszczyła mienie i nie można jej było dotknąć, żeby jeszcze bardziej "nie naruszyć cieleśnie". W USA po prostu by obywatel zgodnie z prawem mógłby takiego wandala odstrzelić. A po gazie pieprzowym nic jej nie będzie. Popiecze ją skórka przez 2-3 dni i minie, ale ona to pewnie będzie wyła, że przeszczepu twarzy potrzebuje. Jak na nią patrzę to nawet bym się z tym zgodziła. Tylko gaz pieprzowy nie ma z tym nic wspólnego
Jerzy2020.09.26 14:52
niech się to ścierwo cieszy, że przeżyła. W stanach każdy mógłby ją zastrzelić, i jeszcze by medal dostał od policji.
Jahu🐟2020.09.26 11:24
wygląda na to, że ta kobita nie chce piętnować pedofilii. Niech się cieszy, że tylko gazem..w USA dostałaby kulkę w łeb za niszczenie prywatnej własności.
🐟2020.09.26 12:10
Racja Jachu. Jəbnij ze strachu. Tylko nie za głośno, nie narób obciachu.
Jahu🐟2020.09.26 12:22
Widzę tuptusiu, że wzniosłeś się na szczyty swojego intelektu i setny raz wkleiłeś swoje jedyne i do tego marnie sklecone zdanie.
Zatknis', russkij troll2020.09.26 13:21
:-P
Normalny.2020.09.26 11:21
Jakim prawem ta furgonetka jeździ ulicami z tymi gorszącymi zdjęciami? Ludzie którzy wymyślili tą furgonetkę to najgorsza patologia.
Anonim2020.09.26 11:25
Prawda ciebie gorszy? Boisz się prawdy ?
Jahu🐟2020.09.26 11:28
ale co ci się nie podoba,wasze punkty programowe oficjalnie rekomendowane przez WHO?😁😁😁
Jerzy2020.09.26 11:15
Dziwne, ze to pobozne bydlo od furgonetki z napisem: "Przeciw pedofilii" nie wpadlo na pomysl, by uzyc gazu pieprzowego przeciw Wesolowskiemu, Szkodoniowi czy Gulbinowiczowi.
Anonim2020.09.26 11:24
A słyszałeś ,żeby któryś z nich napadł na furgonetkę ?
Jerzy2020.09.26 12:04
Ale slyszalem o ich pedofilskich zachowaniach.
Prawda w oczy2020.09.26 14:15
Pederastia to obrzydliwe zboczenie. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Jerzy2020.09.26 19:31
A co to jest koprofilia? w koncu pytam eksperta. W tych zboczeniach jestes pewnie bieglejszy niz wiekszosc z nas.
Jerzy2020.09.26 19:58
Te, to myslisz ze ta kaplanska trojca wyzej wymieniona, to nie tylko pedofile, ale tez zoofile i koprofile?
Anonim2020.09.26 22:26
To zgłoś to odpowiednim służbom jak masz wiadomości na ich temat ,nie kryj pedofilów.
Jaro2020.09.26 11:15
Należy tępić tych koto bolszewików z prolife, to jest gosza zaraza od korona wirusa.
Anonim2020.09.26 11:19
Nie ma gorszej zarazy jak mordowanie niewinnych nienarodzonych .
Anonim2020.09.26 11:12
Waldemar Krysiak znany jako „Gej przeciwko światu”: nie kwestionuje niepochlebnych danych o gejach ani że jest to choroba?
OLI2020.09.26 11:11
Super. Trzeba dobrze przeanalizować prawo, a potem z niego korzystać. inaczej bandyci będą zawsze górą
Grizzly2020.09.26 11:11
Jej to już nawet gaz łzawiący nie pomoże, trzeba by zastosować przepis Żakowskiego ... chyba, że będzie chodzić w torbie na łbie!
Jarek2020.09.26 10:59
Ktoś kiedyś zabroni tej jadowitej propagandy z furgonetek? Prowokują i im dziwno. Oni mienią się "chrześcijanami" Tu prolife - a innych by zagazowali. Jak hitlerowcy.
Anonim2020.09.26 11:15
Jakby nie napadali na nich to bysię nie broniła,bo by nie miała powodu do użycia gazu . Niestety niektórych prawda o zabijaniu nienarodzonych dzieci kole w oczy i atakują ,totylko świadczy o tym ,ze obrońcy dobrze robią rozgłaszając czym jest aborcjai jak na prawdę wygląda,
Anonim2020.09.26 11:39
Hitlerowcy zabijali niewinnych ludzi ,takimi ludzmi są nienarodzone dzieci,to raczej zwolennicy aborcji biorą przykładz Hitlera .
Anonim2020.09.26 11:45
To Hitler zalegalizował aborcję w 1933 chorych dzieci, aborcjoniści to hitlerowcy,doucz się .
Agnieszka2020.09.26 11:54
Nagłaśniają fakty. Prawdy nie chcesz słyszeć?
gumowa kaczka2020.09.26 10:47
furgonetka wyklęta
Anonim2020.09.26 10:41
A mógł zabić :D
Agnieszka2020.09.26 11:51
Jakby nie użył gazu tylko starał się odepchnąć ją od swojego niszczonego mienia, to by dziś był krzyk, że rosły mężczyzna w czarnych okularach chciał dokonać morderstwa. Widocznie ktoś rozgarnięty im podpowiedział, że jak do użycia gazu będą dokładali opowieści o próbie zabójstwa to już może nie przejść.
Maciej Płatov2020.09.26 10:38
BRAWO i UZNANIE dla Kierowcy furgonetki.KONIEC NASTAWIANIA tzw ,,drugiego policzka",koniec z pokora i tchórzostwem. Pora by LEWACKIE bydło dostanie zapłatę: BO JAK KUBA BOGU ,TAK BÓG KUBIE
Anonim2020.09.26 10:45
Bezmiar hipokryzji tej koorwy jest porażajacy, my ich niedobrze, ale oni nas to super ;) Wolność wyrażania poglądów, ale tych tylko "słusznych"