Kalifornia niszczy rodzinę. Od teraz dziecko może mieć troje rodziców - zdjęcie
15.10.13, 18:33Fot. sxc.hu

Kalifornia niszczy rodzinę. Od teraz dziecko może mieć troje rodziców

8

Homolobbyści już teraz świętują swój sukces (szkoda, że nie sukces dzieci, które wychowywane będą w warunkach patologicznych) pod hasłem „im więcej ludzi, którzy cię kochają, tym lepiej dla Ciebie”.

Decyzja ta jest skutkiem sytuacji, w której dziecko zostało umieszczone w rodzinie zastępczej sędzie bowiem nie uznał ojcostwa mężczyzny, który był dawcą spermy na dziecko dla dwóch lesbijek. Po tym, jak panie pobiły się (na skutek tego jedna z nich trafiła do szpitala, a druga do więzienia) dziecko trafiło do ośrodka opiekuńczego, bowiem sędzie uznał, że nie sposób dawcy spermy uznać za ojca... Teraz ma się to zmienić i jedno dziecko będzie mogło mieć troje rodziców...

TPT/BioEdge.org

Komentarze (8):

anonim2013.10.15 19:22
Ale można tak mieć od dawna: 2 rodziców biologicznych i 2 rodziców prawnych. Po co tu zmieniać prawo i zawracać kijem Wisłę?
anonim2013.10.15 19:41
Znając specyfikę homoseksualnych relacji, to liczba "rodziców" dziecka może być nawet trzycyfrowa. Gorzej jak cała ta ekipa zacznie domagać alimentów i opieki na późną starość.
anonim2013.10.15 19:43
Nie rozumiem, co tu jest nie tak. Przecież to logiczne: dwoje rodziców (Pani "szpital" i Pani "więzienie") oraz ojciec. Trzeci rodzic. Zmiana humanitarna, gdyż zapewnia ciągłość opieki na dzieckiem. To także powrót do normalności: dziecko wraca do ojca. Więcej: decyzja genialna w swej prostocie, w przyszłości wykluczy problemy, kiedy rodzicami będą Rodzic A i rodzic beee!. Kto zajmie się dzieckiem, gdy zabraknie Rodzica A? Przecież nie rodzic beee!
anonim2013.10.15 20:58
Smerf: masz rację, ale będzie jazda!!!
anonim2013.10.15 22:41
@zeter1... " Przecież to logiczne: dwoje rodziców (Pani "szpital" i Pani "więzienie") oraz ojciec. Trzeci rodzic." A zastanowiłeś się nad wpisem Elronda? Jakby nie kombinować tylko jedna z tych pań jest matką biologiczną, a więc rodzicem. Druga z pań jest jedynie rodzicem prawnym, czyli "rodzicem" dziecka przysposobionego. I tak oto kłamstwo "rodzicielstwa" jednopłciowego zderza się z realiami.
anonim2013.10.15 23:35
Najlepiej przyznać prawa rodzicielskie całemu plemieniu! O tym czy dane dziecko ma iść do tej czy innej szkoły zadecyduje kalifornijskie referendum plemienne. W kwestii tego czy dziecko ma dostać na śniadanie parówkę czy jajecznicę oczywiście zdecyduje też rada plemienia kalifornijskiego. Genialne!!
anonim2013.10.16 0:08
Sędzie? Co to za dziwne słowo? Poza tym, gdzie tu homolobby, jeśli można uznać ojcostwo dawcy spermy? W ogóle nie rozumiem sensu tego artykułu. Jest beznadziejny
anonim2013.10.16 4:26
Teraz trzech homoseksualistów będzie gwałcić "swoje" dziecko. Cywilizacja zachodnia to jedna wielka sodomia.