Kalendarium koronapaniki. Kolejny rekord. 2367 osób zakażonych. 1 osoba zmarła - zdjęcie
03.10.20, 11:06fot. stylowi.pl/zakazaneprezesnty.pl

Kalendarium koronapaniki. Kolejny rekord. 2367 osób zakażonych. 1 osoba zmarła

9

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o godz. 10.30 o kolejnych 2367 nowych przypadkach zakażeń wirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych testami laboratoryjnymi. W Polsce zmarło również kolejnych 1 osób zakażonych wirusem SARS-COV-2.

Z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 32 osoby.

Obecnie łączny bilans epidemii w naszym kraju to 98 140 potwierdzonych zakażeń oraz 2 604 zgony w wyniku zakażenia koronawirusem.

mp/ministerstwo zdrowia

Komentarze (9):

Janusz2020.10.3 19:38
Fronda chyba wypożyczyła z TVP tzw. "paskowego". Tytuł tej informacji ( bo przecie nie artykułu) jest tej samej klasy.
Jan Radziszewski2020.10.3 19:06
Ty nieświęty Izrael tzn przeklęty i bogobójczy - czy myślisz że z tego tytułu że żydzi uważają się za nację sprawiedliwych Bóg nie przekaże was żydów waszemu cezarowi /J 19,15) z PIEKŁA rodem a tam dopiero tj po śmierci będzie aj waj aj waj Hahaha duraku rusko- Chazarski + Bóg ojciec 25.09 2020 r zalecenie dla Polaków < "Przebudźcie się, odsuńcie od władzy żydów chazarskich, bo oni celowo niszczą wasz naród. Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. + Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę. Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie. (...)
Jan Radziszewski2020.10.3 19:03
Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów.
matka kurka2020.10.3 14:14
nie ma pandemii
Brawo Polska! Brawo pani Marysiu! MAMY TO!2020.10.3 13:26
j.w.
ble2020.10.3 14:14
zaorali,mamy to
Bogobojna2020.10.3 11:54
Fronda z portalu poświęconego stała się chyba syjonistyczno-satanistycznym! Zamiast urządzić krucjatę różańcową czy szturm modlitewny za dusze tych zmarłych to sobie kpicie ze śmierci tych ludzi. Poza tym łamiecie prawo polskie pokazując tą flagę. Godło powinno być tylko na białym pasie. Wstyd Frondo!!!
Anonim2020.10.3 11:49
za niecaly miesiac polska bedzie miec polowe zgonow co nieszczepiona na choroby płuc szwecja, przed wyborami byla 1/4, na wiosne bedzie rowno
Nie jest dobrze, panie bobrze2020.10.3 11:36
:/