Gwałtowny spadek zakażeń. Dziś 4 612 przypadków koronawirusa - zdjęcie
02.05.21, 10:47fot. pixabay.com

Gwałtowny spadek zakażeń. Dziś 4 612 przypadków koronawirusa

14

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o godz. 10.30 o kolejnych 4 612 nowych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych testami laboratoryjnymi. W Polsce zmarły łącznie kolejne 144 osoby zakażone wirusem SARS-COV-2 lub ze schorzeniami współistniejącymi.

W komunikacie ministerstwa zdrowia czytamy:

Z powodu #COVID19zmarło 35 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 109 osób.

Oraz:

Liczba zakażonych koronawirusem: 2 803 233 / 68 068 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

mp/ministerstwo zdrowia

Komentarze (14):

człowiek złośliwy2021.05.2 18:19
Kaczyński to człowiek złośliwy, który cieszy się ze swoich złośliwości. Mianuje na najwyższe stanowiska ludzi głupich nie nadających się. Przykład: Czarnek, Szydło. Później ma radochę z głupot które oni robią. Te szczepienia to zamierzona złośliwość Kaczyńskiego, cieszy się jak dziecko, gdy widzi te tysiące Polaków, upodlonych w wielogodzinnych kolejkach do szczepień.
man.of.Stagira2021.05.2 17:36
RUSZCIE SIĘ! POKO Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braun!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
Maxx772021.05.2 14:59
A co będzie jak się zaszczepisz? Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Maxx772021.05.2 14:58
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Maxx772021.05.2 14:58
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ - KATAREK - KASZELEK"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
Ant2021.05.2 14:14
Długi weekend i mniej testów soli fizjologicznej, która sama z siebie daje pozytywny wynik.
Skrzypek na dachu2021.05.2 14:11
Ludzie nie dajcie sie nabrac bo testy to w 100% falszywe i pozytywny wynik to tylko wykazuje obecnosc bialka ale to nie jest identyfikacja zadnego jakiegokolwiek wirusa . Test na 40mln ludzi da czerwone kreske kazdemu . Glupota polega na tym aby zdrowym ludziom wmawiac szczepionki mRNA ktore niszcza naturalna odpornosc . Smieje sie z naiwnych podly deBill Wroty .
Go fuck yourself!2021.05.2 14:56
Eat shit jew cocksucker!
Jak PiS z banda 4 niszczy Polaków2021.05.2 12:54
https://www.youtube.com/watch?v=R5DTOoqD5Kg
Anonim2021.05.2 12:08
Mimo ze kopiacy dolki nie wyrabiaja to wcale nie jest tak ze wszyscy umieraja na zapalenie pluc. Duza czesc najslabszych ludzi z chorobami dodakowymi w ogole nie wychodzi z domu. PCR pokazuje nierzadko ze umieraja na covid. Ale czy rzeczywiscie na covid czy dlatego ze zyli rok czasu jak szczury? Chowanie zmarlych w workach foliowych ktore rozkladaja sie 300 lat to idiotyzm. Jak za 20 lat ktos bedzie chcial przekopac grob to tylko w kombinezonie astronauty
Anonim2021.05.2 11:57
we Francji na 67 mln obywateli do konca marca zmarlo 68 tys ponad rok 2019 a ponad prognozy moze jeszcze mniej. Imigranci umierali 2 razy czesciej. Takiej drugiej anarchii nigdzie w Europie nigdzie nie ma, a jesli juz to najblizej jest chyba w Szwecji.. Ci co do niedawna uwazali Szwecje za najwiekszy syf dzis uwazaja ze to najwyzszej klasy kultura i dyscyplina, dlatego umiera sie tam ponad 4 razy rzadziej niz w Polsce
Maxx772021.05.2 11:04
Może ktoś z Was chce dołączyć się do pytań zawartych w petycji (łatwo znaleźć tę petycję i podpisać) naukowców i lekarzy. Petycja zawiera 3 pytania, a w linku pod każdym pytaniem są dowody na prawdziwość stwierdzeń zawartych w pytaniach: 1. Dlaczego szczepi się masowo Polaków na SARS-CoV-2, kiedy wiadomo, że od zaprojektowania szczepionek wytworzyły się nowe mutacje wirusa, na które szczepionki nie są skuteczne? 2. Dlaczego dopuszcza się szczepionki na bazie mRNA, kiedy wiadomo, że białko kolcowe wirusa SARS-CoV-2 wytwarzane również poprzez mRNA podawane w szczepionkach prowadzi do znaczących zmian właściwości bariery krew-mózg? 3. Dlaczego w Polsce używa się powszechnie szczepionki AstraZeneca, która w wielu krajach podlega ograniczeniom wiekowym ze względu na ryzyko poszczepiennej immunologicznej małopłytkowości zakrzepowej (vaccine–induced immune thrombotic thrombocytopenia)? Z uwagi na powikłania poszczepienne, niektóre kraje, np. Dania i Norwegia, nie stosują szczepionek AstraZeneca. Podobnie amerykańskie CDC bada powikłania zakrzepowe po innej szczepionce wektorowej, Johnson & Johnson. Korelacja zakrzepic ze szczepieniami została udowodniona naukowo. Można by dodatkowo zapytać: Czy planuje się dalsze zakupy szczepionek przeciw nieistniejącej już wersji wirusa, co spowoduje niepotrzebne wydanie miliardów złotych z kieszeni podatnika? Jeżeli konkluzje wynikające z odpowiedzi na te pytania prowadzą do wniosku, że szczepienia są nieskuteczne wobec nowych mutacji, ponadto są niebezpieczne bowiem mogą prowadzić do penetracji bariery krew-mózg (Pfizer, Moderna) oraz do zakrzepów (AstraZeneca, Johnson&Johnson) i innych powikłań, a jedynie narażają nasz kraj na niepotrzebne koszty, wówczas żądamy natychmiastowego zatrzymania promocji masowych szczepień preparatami o charakterze eksperymentalnym oraz polecamy zastosowanie metod walki z COVID-19 jakie zostały zaproponowane w drugim i trzecim Apelu naukowców i lekarzy. Zdecydowanie sprzeciwiamy się planom szczepień ozdrowieńców, ludzi młodych i zdrowych oraz dzieci, gdyż w świetle powyżej zacytowanych badań, szczepienia tych osób nie mają uzasadnienia naukowego i mogą zaszkodzić ich zdrowiu. W ostatnich miesiącach w Polsce zapanowała ohydna atmosfera napastliwości na osoby które mają inne poglądy nt. szczepień przeciw COVID-19, bo niestety obowiązuje jedynie słuszna, nieomylna interpretacja/wykładnia nieomylnego MINISTERSTWA ZDROWIA I KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH... a i nieomylnych niektórych profesorów - propagandzistów...
Anonim2021.05.5 21:22
https://instytutsprawobywatelskich.pl/trzy-pytania-do-ministra-zdrowia-w-sprawie-bezpieczenstwa-i-skutecznosci-szczepien-na-sars-cov-2/
Oby skończył sie ten horror2021.05.2 10:56
jak najszybciej