Gej szczerze o środowisku LGBT: Destrukcyjne i chore z nienawiści - zdjęcie
27.08.20, 14:01Fot. via: Pixabay- kevinsyman/ screenschot: Twitter

Gej szczerze o środowisku LGBT: Destrukcyjne i chore z nienawiści

16

Homoseksualista Kamil Starczyk opisał na Twitterze swoje doświadczenia ze środowiskiem LGBT. Jak pisze, od nikogo nie doznał nigdy tyle agresji i poniżenia, ile od osób, które utożsamiają się z tęczową flagą.

Kamil Starczyk, który sam jest homoseksualistą, zaprotestował wobec agresji aktywistów LGBT. Nikogo nie dziwi, że odpowiedzią na ten protest była fala agresji tęczowych aktywistów wymierzona w jego osobę:

- „Dziś pierwszy raz od dawna płakałem. LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego (…) Przez całe życie nikt nie sprawił mi tylu przykrości, nie próbował tak poniżyć, upodlić, zniszczyć, jak dziś ludzie z tęczą w profilach - bo nie zgadzam się na agresję aktywistów” – napisał na swoim Twitterze.

Jak dodaje, udawało mu się nawiązać dialog z największymi homofobami, ale nie jest to możliwe z aktywistami LGBT.

- „Nie widzę więc powodów, aby walczyć - z tą różnicą, że małymi kroczkami - o lepsze jutro i szacunek dla ludzi, którzy sami nie szanują niczego i nikogo. Chcą smażyć się w piekle, które sami sobie zgotowali - ich decyzja. To jednocześnie moja największa porażka i rozczarowanie” – pisze.

Na wpis ten zareagowała m.in. rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska, która stwierdziła, że jeżeli mężczyzna jest gejem, to jest… literką G i należy do LGBT:

Najwyraźniej rzeczniczka SLD postanowiła iść w zaparte i za wszelką cenę próbować wmówić społeczeństwu, że orientacja seksualna determinuje przynależność do ideologii LGBT. Tak oczywiście nie jest.

Zazwyczaj jednak środowiska LGBT same, za wszelka cenę, odcinają się od homoseksualistów, którzy nie podzielają ich skrajnych poglądów. Przekonał się o tym m.in. znany w sieci jako „Gej przeciwko światu” Waldemar Krysiak, z którym wywiad opublikowaliśmy dziś na naszym portalu [TUTAJ].

Niedawno natomiast na naszym portalu ukazał się artykuł traktujący o agresji środowisk LGBT wobec homoseksualistów, którzy odcinają się od skrajnie lewicowych poglądów, do którego lektury gorąco zachęcamy. Tekst Tomasza Pollera dostępny jest [TUTAJ].

kak/Twitter, wPolityce.pl, Fronda.pl

Komentarze (16):

Apel2020.08.31 23:08
Czytelnicy Frondy! Ponieważ to antypolskie bydlę o nazwach: katolicka kretynizacja polski 🇵🇱, ladychapel, Polak Ateista Dumny Gej, JPIII i in. jest coraz bardziej chamski, wulgarny i bluźnierczy, a administracja portalu nie robi nic, by wpisy tego zboczonego idioty kasować proponuję, by maksymalnie dużo użytkowników dokonywało rozmaitych losowych, lapidarnych, humorystycznych wpisów korzystając z jego nicków. W ten sposób przynajmniej rozmyjemy jego szatańską działalność.
Anonim2020.08.28 8:46
Kamil Storczyk moze byc tykim homoseksualista, jakim tylko chce, nawet calkowicie zindoktrynowanym przez ideologie anty-LGBT, czyniaca z niego faktycznego homofoba, ale niech nie probuje sie wymadrzac i publicznie pogardzac gejami znajacymi swoja godnosc i walczacymi o rowne prawa.
rebeliant2020.08.27 23:03
Te skrajne poglądy LGBT wcale nie są zaprojektowane przez homoseksualistów, ale przez chorych z nienawiści Żydów... - podobnie jak poprzednie przejawy marksizmu. Jest jeden zbiór rzeczy budujących człowieka, a reszta to rzeczy destrukcyjne. LGBT to przestrzeń rzeczy destrukcyjnych, która zarazem jest miernikiem zniewolenia. Jeżeli ludzie pozwalają sobie gmerać w seksualności... mało tego - w seksualności swoich dzieci, to dla zawiadowców tego KL jest to sygnał, że mogą sobie wszystko.
mała2020.08.27 22:01
geju, niczego nie rozumiesz....trwa wojna ludzi z innymi ludźmi...nie LGBT+ wojnę wywołują....atakują ich wszystkie religie...wrogów ma wiele....czy mają się poddać, skamleć i w końcu zginąć?...NIE! oni mają prawo do szacunku...w Polsce robią już czystki poprzez strefy wolne od rzekomej ideologii LGBT....
warto czytać2020.08.27 16:38
Homoseksualista Kamil Starczyk opisał na Twitterze swoje doświadczenia ze środowiskiem LGBT. Jak pisze, od nikogo nie doznał nigdy tyle agresji i poniżenia, ile od osób, które utożsamiają się z tęczową flagą. Kamil Starczyk, który sam jest homoseksualistą, zaprotestował wobec agresji aktywistów LGBT. Nikogo nie dziwi, że odpowiedzią na ten protest była fala agresji tęczowych aktywistów wymierzona w jego osobę: - „Dziś pierwszy raz od dawna płakałem. LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego (…) Przez całe życie nikt nie sprawił mi tylu przykrości, nie próbował tak poniżyć, upodlić, zniszczyć, jak dziś ludzie z tęczą w profilach - bo nie zgadzam się na agresję aktywistów” – napisał na swoim Twitterze. Jak dodaje, udawało mu się nawiązać dialog z największymi homofobami, ale nie jest to możliwe z aktywistami LGBT. - „Nie widzę więc powodów, aby walczyć - z tą różnicą, że małymi kroczkami - o lepsze jutro i szacunek dla ludzi, którzy sami nie szanują niczego i nikogo. Chcą smażyć się w piekle, które sami sobie zgotowali - ich decyzja. To jednocześnie moja największa porażka i rozczarowanie” – pisze.
Szybka Randka2020.08.27 16:24
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Sticky Notes2020.08.27 16:01
I jakby to powiedzieć, "ideologia" nie pasuje ? No ale nie ma ideologii - są ludzie. No ale to nie ludzie nie pasują, wszak jest jednym z nich. Tylko to co robią, do czego dążą, jakie treści przekazują itd. nie pasuje. Hmmm. Naprawdę się staram...
Precz z 🌈 zarazą!2020.08.27 15:11
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ ORAZ WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW ŚWIĘTE I CENNE? PORA NAMIERZYĆ TEGO WREDNEGO DRANIA I DAĆ MU W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIĘ KOPYTAMI NAKRYŁ!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.27 15:06
to samo można powiedzieć o środowisku katolickim, chorzy z nienawiści, destrukcyjni za co będą płonąć w piekle...
Precz z Wyborczą - siedliskiem pedałów!2020.08.27 15:12
Powiedzieć to sobie zawsze możesz. Ale jest jeszcze kwestia prawdy. Ale jako potomek żydokomuny to prawdę masz tam, gdzie murzyn, sorry Afroamerykanin, ma ciemno.
Urszula2020.08.27 19:12
Ale przecież to jest prawda. Już sam twój wpis jest pełen nienawiści więc o co chodzi? Znam pewnego prezesa, który podkrada firmowe pieniądze i robi sobie jakieś kursy na wszelki wypadek gdyby go z funkcji w końcu pogonili. Zarzuciłam mu przywłaszczenie pieniędzy to mi odpowiedział: ja ich nie ukradłem tylko wziąłem bo potrzebowałem.Ty nie grzeszysz jako katolik tylko opluwasz i nienawidzisz tych, którzy myślą inaczej.
Darek, Natalja, MenstruacyjnaKrew...2020.08.27 14:56
Jeżeli chodzi o plucie, sranie na katoli, Polskę .. Nikt od nas parchów NIE jest lepszy! Talmudowy 12 Nakaz!
Darek2020.08.27 14:44
Są Polacy którzy plują na własny kraj i mówią że nie chcą mieć z Polakami nic wspólnego, zdarza się w każdym środowisku.
Jahu🐟2020.08.27 14:28
Facet walnął tęczowym terrorystom prawdą w oczy i oni mu tego nie podarują..To tylko pokazuje z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia. Dlatego potrzebna jest odwaga i nieustępliwość w mówieniu czym jest tęczowy terror.
życzę ci yehowy "katoliku"2020.08.27 14:20
abyś ty i twoja jehowa sekta jak jeden ZŁAPAŁ koronawirus TEJ NIESTNIEJĄCEJ EPIDEMII i zgodnie z waszą jehową sekciarską doktryną ODMÓWILI MASOŃSKIEJ opieki lekarskiej.
katolik2020.08.27 14:10
lgbt, gendery i szczepionki na śmierć są finansowne przez masonów, wszyscy to wiedzą