Ewa Żarska o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO) - zdjęcie
22.05.20, 16:26Ewa Żarska/YT/Ewa Żarska

Ewa Żarska o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)

44

Nie żyje dziennikarka śledcza Ewa Żarska związana z Polsatem. Zajmowała się sprawami pedofilii. Na obecnym etapie policja ocenia, że śmieć dziennikarki nie wskazuje na udział osób trzecich.

Dziennikarka był laureatką wielu nagród za swoją pracą.

Poniżej załączony bardzo drastyczny materiał zmarłej dziennikarki na temat Krzysztofa P. ps. „Piotr”, pedofila i mordercy.

mp/fronda.pl/youtube/ewa żarska

Komentarze (44):

Dziki2020.05.26 13:44
KTO PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ W PEDOFILA --JA ....!!!!!!!!!!!!!!!!I BEDĘ RZUCAŁ DO KOŃCA I NA WIEKI...AŻ ZDECHNIE I PÓJDZIE DO PIEKŁA A TAM JUŻ BĘDZIE ZDYCHAŁ NA WIEKI !!!
romak2020.05.23 10:33
Sekielscy niech się zajmą celebrytami , ciekawe ile pożyją. Ten spaślak nie mieści się w kadrze.
Glaudiusman2020.05.23 10:32
Za pedofilię i inne plugawe zboczenia seksualne kara podstawowa powinna być 25 lat więzienia, za zboczenia powodujące czyjąś śmierc - bezwzględne dożywocie.
rebeliant2020.05.23 14:15
Wiem, że masz dobrą wolę, jednak popełniasz błąd. "Za pedofilię i inne plugawe zboczenia seksualne" jeśli udowodnione to bezwzględne dożywocie. Dlaczego ? A no dlatego, że taka osoba już udowodniła, że swoje bestialstwo i nie można mu dawać drugiej szansy - nie ma czegoś takiego, że taki ktoś się ułoży założy rodzinę... on już sobie przechlapał. Ponadto krzywda ofiar też jest nieprzemijająca. Pewne czyny całkowicie dyskwalifikują za programu "ja się poprawię". Czerwoni obłudnie plują, że obozy pracy to totalitaryzm. Totalitaryzm to był gdy do tych obozów byli zamykani ludzie jak popadnie, a najczęściej za niewinność. Obozy pracy dla bandziorów to nie jest totalitaryzm i łamanie praw człowieka, lecz sprawiedliwa konsekwencja ich czynów. Na wolności jak nie zapracujesz, to nie zjesz, a jak nie zjesz to fikniesz. Tak samo powinno być z więzieniami - odsiadka i odpracowanie krzywd. Dziś mamy kpinę - wręcz koszary dla doskonalenia się bandziorów. Nie od dziś jednak wiemy, że przewrót marksistowski to w dużej mierze ruch bandycki. Stąd te nikosie i inne śmiecie.
stan2020.05.22 23:55
Już starożytni filozofowie mówili: "Człowiek bez Boga jest najgorszym zwierzęciem świata". Aż dziw, że co poniektórzy przechwalają się swoją niewiarą w Boga. Takim łajdakom, jak ci opisywani w filmie - kastracja lub kulka. Nie jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w takim przypadku - nie mam wątpliwości. W głowie się nie mieści, jak ohydnym, krwiożerczym stworzeniem trzeba być, jakby hordy szatanów w nich zamieszkały. Coś podobnego przekracza moje wyobrażenie. To są ludzie?
Iwo2020.05.23 10:22
Zgadzam się, nie da się tego reportażu obejrzeć spokojnie, to niewyobrażalne okrucieństwo wobec najsłabszych.
Dziki2020.05.26 14:10
DLA WSZELKICH SEKSUALNYCH ZWYRODNIALCÓW: KARCER , CHLEB, WODA, I CIĘŻKA FIZYCZNA PRACA ZA DARMO - DO KOŃCA ŻYCIA !!!!!!!!!
Joanna2020.08.10 19:22
To był Arystoteles, "Człowiek bez poczucia moralnego jest najniegodziwszym i najdzikszym stworzeniem".
anonim2020.05.22 23:41
Jezu, nie jestem za karą śmierci, ale tu...
igor2020.05.23 13:32
A ja jestem za karą śmierci. W Piśmie Świętym masz słowa Jezusa, że takiemu co gorszy maluczkich, kamień młyński przywiązać do szyi i do morza wrzucić. Tylko nie mów, ze to przenośnia.
goska2020.05.22 22:36
zwykły pedofil to nie to samo co pedofil ksiądz...pedofil ksiądz jest przerażający bo ma władzę nad dzieckiem...jak porównuję starego dziadka z kolonii który lubił dziewczynki...i 3 księży patoli....to dziadek był jak mały pikuś
bicz na szatana2020.05.22 23:40
Czy na pewno obejrzałaś film, że wypisujesz takie bzdury, w które może i sama nie wierzysz. Już tak wcześnie Cię zdeprawowano i cieszysz się tym?
Wojtek Polak2020.05.23 18:45
to jest chory z nienawiści lewak-przygłupek. pisałem nie raz że dla lewactwa pedofil to tylko ksiądz reszta to są ''negocjatorzy satysfakcji seksu z nieletnimi'' wedle wytycznych przez who. czerfono-tęczofonnym pedofilia służy tylko do walki z kościołem. ich profesorki płatkowa czy środzina twierdzą cytat''pedofile nie krzywdzą dzieci''
Nina2020.05.22 22:32
Szubienica dla pedofili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rebeliant2020.05.22 21:41
Tylko nie mów nikomu = Mowa nienawiści. Cała Polska jest pod uciskiem "tylko nie mów nikomu" zwanym również mową nienawiści. Swoboda do informowania innych o czymś stoi na pierwszym froncie walki z bandyctwem wszelkiej maści.
katolicka kretynizacja polski2020.05.22 20:41
Zastanawiam się, dlaczego taki kretyn, lewacka gnida i wesz pisze na katolickim portalu ?Cóż zabrali UB-cką emeryturę, kamienicę no i kazali zapłacić zaległy VAT !
ABBA2020.05.22 18:17
Obawiam się, że to wrócił słynny weekendowy samobójca. Dziennikarka zmarła chyba w piątek czy w sobotę.
Fronda to jasna gwiazda na słonecznym niebie.2020.05.22 18:11
Nie żyje już ładnych pare tygodni. Ale dopiero teraz się przydała frondzie mimo, że nawet z Polsatu.
wolf2020.05.22 17:54
Zboków pozbawić łechtaczek i jąder. Ciap/Ciap i po sprawie.
Maria Blaszczyk2020.05.22 20:23
O ile jeszcze pozbawienie jąder może miec jakis sens, chociaż bym nie przeceniała skuteczności takich działań - to jak niby pozbawienie łechtaczki miałoby coś zmienić?
Hej2020.05.22 21:46
O losie ty na poważnie? np. to że wykorzystywane dziecko nie mogłoby być oralnie wykorzystywane przez kobietę zboczeńca, a z innym rodzajem wykorzystania miałaby trudniej.
Sprytny ninja2020.05.22 17:34
Tak, na pewno po prostu umarła, jak Lepper, jak … wielu, wielu innych.
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.22 17:20
Ewa Żarska nie żyje , Sekielscy żyją i tyją upasieni UBeckim groszem, gdy tymczasem: "1313 Sekielscy kierują zagadnienia i zarzuty pedofilii jedynie w stronę księży i KK. Jest to najmniej liczna grupa pedofilska w całym społeczeństwie. Skupiając uwagę widzów na najmniej licznej grupie pedofilskiej w społeczeństwie, tym samym odwracają uwagę społeczną od innych, wielu innych, dużo bardziej licznych grup pedofilskich. Osiągają zatem efekt ochrony wszystkich innych grup pedofilskich w społeczeństwie. Osiągają efekt rzeczywistej, realnej ochrony prawie wszystkich pedofilów w społeczeństwie poświęcając dosłownie jednostki. To działanie jest bardzo groźne. Umożliwia utrzymanie poczucia całkowitej bezkarności wszystkich pedofili i rzeczywiście zapewnia im tę ochronę. Tym samym zachęca do kontynuacji niecnego, przestępczego procederu pedofilskiego oraz jego rozwoju. To jest główna przesłanka do zrobienia obu tych filmów. Uderzenie w KK to efekt uboczny. Każdy kto ogląda te filmy, wzmacnia efekt ochrony pedofili. Każdy kto ogląda, dyskutuje i chwali te filmy, przyczynia się do wzmocnienia i rozwoju grup pedofilskich w społeczeństwie" https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1046606,zabawa-sekielskiego-w-chowanego-z-prawda
AAAtomek2020.05.22 20:12
Co to znaczy najmniejsza grupa pedofilska w społeczeństwie? Czy w związku z tym maja uniknąć wiezienia? Chronicie księży pedofilów??????????
bicz na szatana2020.05.22 23:45
Masz rację, Sekielscy tak naprawdę - chronią groźnych pedofilów. Dlaczego nie poszli śladem p. Żarskiej i nie nakręcili filmu? Przecież ginie 74 dzieci bez żadnego śladu. Czy to nie jest interesujący temat filmowy?
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.22 17:18
Ewa Żarska nie żyje , Sekielscy żyją i tyją upasieni UBeckim groszem, gdy tymczasem: "1313 Sekielscy kierują zagadnienia i zarzuty pedofilii jedynie w stronę księży i KK. Jest to najmniej liczna grupa pedofilska w całym społeczeństwie. Skupiając uwagę widzów na najmniej licznej grupie pedofilskiej w społeczeństwie, tym samym odwracają uwagę społeczną od innych, wielu innych, dużo bardziej licznych grup pedofilskich. Osiągają zatem efekt ochrony wszystkich innych grup pedofilskich w społeczeństwie. Osiągają efekt rzeczywistej, realnej ochrony prawie wszystkich pedofilów w społeczeństwie poświęcając dosłownie jednostki. To działanie jest bardzo groźne. Umożliwia utrzymanie poczucia całkowitej bezkarności wszystkich pedofili i rzeczywiście zapewnia im tę ochronę. Tym samym zachęca do kontynuacji niecnego, przestępczego procederu pedofilskiego oraz jego rozwoju. To jest główna przesłanka do zrobienia obu tych filmów. Uderzenie w KK to efekt uboczny. Każdy kto ogląda te filmy, wzmacnia efekt ochrony pedofili. Każdy kto ogląda, dyskutuje i chwali te filmy, przyczynia się do wzmocnienia i rozwoju grup pedofilskich w społeczeństwie"
Konfa i PO to to samo zło 2020.05.22 18:56
Wytłumacz mi, jak PiS i PO to jest to samo zło, a jednocześnie tak się zwalczają?!Wytłumacz także, dlaczego PiS i PO będąc, jak mówisz, w komitywie, jedni odpowiednio - PiS jest całkowitym przeciwnikiem środowiska i poglądów Sekielskiego, a PO wręcz na odwrót?! Nie ma w tym żadnej logiki, bo jak można iść w tym samym kierunku, dwoma dogami do tego samego celu, to nigdy nie da się zmierzać do tego samego celu idąc w przeciwnych kierunkach, a tak jest z drogą PiS i PO. Tak na marginesie. Konfederacja idzie inną drogą ale w tym samym kierunku co PO
ABBA2020.05.22 19:13
Pełna zgoda. Tylko bardzo prymitywni ludzie ale częsciej tzw. zadaniowani czyli agenci wpływu zrównują oba ugrupowania i mieszają ludziom w głowach.
Dell2020.05.22 23:06
"Wytłumacz mi, jak PiS i PO to jest to samo zło" Dla marksistów to nie jest sprzeczne. Marksizm syntezuje tezę i antytezę. To czysty obłęd. Oni jednak nie widzą sprzeczności. Przerażają mnie rozmowy ze znajomymi, dla których logika nie istnieje albo, co gorsza, istnieje tylko w sferze "pozaideologicznej".
Leszek2020.05.22 17:17
Na tym i innych przypadkach seryjnego samobójcy dobrze widać jak masoneria ma decydujący wpływ na kreowanie żeczywistości. Gawiedzi wszystko da się wmówić, albo skwitować magicznym zaklęciem teori spiskowej. Sejm obsadzony jest karierowiczami, dla który koryto jest najważniejsze . Wiem to z doświadczenia, że nikt nie będzie dochodził prawdy, ponieważ nie jest możliwe aby do takich przypadków dochodziło bez udziału służb specjalnych. Na tym polega państwo teoretyczne , papierowe. Smoleńsk jest tego najlepszym przykładem, jak można zamordować ludzi, a wmówić, że to był wypadek. Innych przestraszyć, jak będziesz dochodził prawdy, czeka Cię ich los. Katastrofa Casy w Mirosławcu. Nikt nie wyjaśnił przyczyny , to co podali jest bzdurą. A byli to moi koledzy ze szkoły. Tak robi się z ludzi bezmyślnych debili.
ABBA2020.05.22 18:28
Część bezmyślnych, ale większość bezsilnych, niestety. Możemy tylko patrzeć i modlić się. Mnie najbardziej przejęła śmierć ważnego smoleńskiego świadka, który nazywał sie Remigiusz Muś. Młody człowiek, podobno powiesił się w piwnicy w nocy z piątku na sobotę, w piwnicy do której można było wejść z 8 klatek i z garażu. Nie stwierdzono udziału osób trzecich, tak jak w przypadku Żarskiej.
Zatroskany2020.05.22 16:50
Dla takich patologii najwyższy wymiar kary...
a ilu ich jest pomiędzy "celebrytami"?2020.05.22 16:40
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród homo - "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
Maria Blaszczyk2020.05.22 20:04
Aha. To teraz linki. Do tych niby badań opublikowanych 4 lata temu.
AAAtomek2020.05.22 20:10
Poproszę o link do artykułu. Dziękuję.
Zygielbaum2020.05.22 16:35
Śmierć efebofilom i pedofilom z Zatoki Świń miłośnikom i wychowankom LGBT+UB .
comic2020.05.22 17:34
I tak ma zostać<ZATOKA ŚWIŃ> NA ZAWSZE!
Lech Keller-Krawczyk2020.05.22 18:28
Ręka podniesiona na LGBT zostanie odrąbana!
stan2020.05.22 23:56
Obrońca pedofilów? Może wreszcie dochodzeniówka powinna zainteresować się i Tobą.
Lech Keller-Krawczyk2020.05.23 7:15
Wbij sobie do tego pustego łba, że LGBT to NIE SĄ pedofile! Jeśli ta akcja uderzy w LGBT to macie przes rane!
Iwo2020.05.23 10:05
A niby to czemu? A wśród tych osób nie ma pedofili? Tacy są święci? Jeśli wśród tych osób są tacy to za ryj i do więzienia, nie ma świętych krów! W żadnym środowisku! Wbij to sobie do tego pustego łba.
Lech Keller-Krawczyk2020.05.23 10:27
Jak jesteś pedofil to nie jesteś LGBT! Jasne cieciu?
Iwo2020.05.23 11:00
Tak? A niby skąd to wiesz? Takiś pewny? I bez wyzwisk proszę. Nigdy nic nie jest pewne a już najmniej to, że wśród osób LGBTX nie ma pedofili.
anonim2020.05.23 18:36
Cieciu, prosić to możesz Boga.