14.04.19, 19:30Zdj. Instagram/violkakolakowska (edytowane)

'Egoizm, szopka...' Modelka krytycznie o strajku nauczycieli

Modelka i była partnerka Tomasza Karolaka, Violetta Kołakowska ostro skrytykowała strajk nauczycieli. "Dostało się" nie tylko strajkującym, ale i celebrytom popierającym pracowników oświaty. 

"Kolejna akcja pod która można się zareklamować, podpromować, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać, że mamy coś do powiedzenia na każdy temat"-napisała modelka i stylistka na Instagramie. 

"Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć..."- dodała Kołakowska. Celebrytka napisała również, że gdy słyszy, jak na temat strajku wypowiadają się osoby niemające dzieci w wieku szkolnym, robi jej się słabo. Modelka podkreśla, że nauczyciele oczywiście powinni "godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju", jednak strajk odbywa się "kosztem naszych dzieci,które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie maja zajęć,szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia, staramy się im to przekazywać".

"Jaki wiec dajemy przykład? Dlaczego teraz w najważniejszym momencie roku szkolnego..? Czy to nie aby skrajny egoizm?"-Pyta Violetta Kołakowska. Celebrytka uważa za skandal fakt, że dzieci nawet przez miesiąc nie będą chodzić do szkoły. 

"i co później?? Szybko byle jak byleby zdążyc ze sprawdzianami kartkowkami i przerobieniem materiału...Ich nikt nie zapyta czy dadzą radę, maja dać i koniec... Gdzie wiec aspekt powołania i edukowania dzieci przez nauczycieli... ? Akurat teraz.. Jeszcze raz powtarzam-nauczyciele lekarze powinni godnie zarabiać by pomagać ludziom.To w końcu zawody z powołaniem a nie zarabiając godnie, nie mogą tego robić. Jak zwykle wszystko odbywa się czyimś kosztem szkoda, ze tym razem to są dzieci i,ze Ci którzy nie powinni się na ten temat wypowiadać robią pokazowa szopkę..."-podsumowała (pisownia oryginalna).

yenn/Instagram, Fronda.pl

Komentarze

Anna2019.04.16 12:18
Klasycznie nauczycieli krytykują ludzie, którym nie było po drodze ze szkołą. Modelka autorytetem w temacie oświaty? serio?
Jo\\305\\2022019.04.15 19:03
Co do Pani Violetty Kołakowskiej -- to w końcu głos rozsądku...Co do tego "poliamorysty"(na którego szkoda mi pisania nawet jednego znaku alfabetu...)--to zamknij się śmieciu, bo śmierdzisz przez internet=...Obrażasz śmieciu prześmieciowo-prześmiecisty NAJCUDOWNIEJSZĄ LUDZKĄ ISTOTĘ WE WSZECHŚWIECIE, KRÓLOWĄ ANIOŁÓW , ISTOTĘ Z NIESKONĆZONĄ LICZBĄ PRZYMIOTÓW...ITD=MATKĘ BOŻĄ...mam nadzieje, że trafisz tam gdzie twoje miejsce=do piekła...a ja z chęcią będę twoim oskarżycielem...KOŚCIÓŁ KATOLICKI(choć grzeszny ale Święty) za dużo mówi o MIŁOSIERDZIU(MIŁOSIERDZIE TAK ALE TYLKO PRZY CHECI NAWRÓCENIA) A ZA MAŁO O SPRAWIEDLIWOŚCI....!!!!!
Marta2019.04.15 9:58
Viola jesteś the best..super, to jest właściwa ocena sytuacji w przeciwieństwie do tych celebrytów niby aktorek.Szacun.
Marian 2019.04.15 9:22
Bronia nauczycieli geje i inni którym pomyliły sie wartosci Dziecko jest najsłabszym ogniwem społecznym i wyzywanie sie na dzieciach Ci co maja dac przyklad czyli nauczyciele zenada pomylenie systemu wartosci brak etosu nauczyciela i oczywiscie zasad .Po prostu nauczyciele sprowadzili zawód do jakich zasad --miłości blizniego . To jest wyzywanie sie na najsłąbszych dzieciach
grzybek2019.04.15 10:24
Czy górnicy protestujący w czasie silnych mrozów nie szkodzą naszym dzieciom?
WW2019.04.15 9:12
Dlaczego moderator puszcza wypociny takiego "Poliamorysty"???!!!!!
grzybek2019.04.15 10:23
Tylko "normalsi" mają prawo do poglądów na religię?
anonim2019.04.15 7:34
Wojna na modelki... https://bi.im-g.pl/im/72/7c/17/z24627314Q,Anja-Rubik.jpg
Gnostyk2019.04.14 23:57
Modelki jako osoby owładnięte duchem rozpusty, kultem materii i cielesności są ostatnimi osobami, które mają prawo pouczać innych!!!
Ciekawy2019.04.14 22:59
Ani modelka ani matka tylko takie niewiadoma co tez mi ekspert
wolf2019.04.14 22:30
I ma rację , komuszy muł się obudził.
anonim2019.04.14 21:52
Czyżby modelce pojawiły się pierwsze zmarszczki i szukała nowego pracodawcy.
Nauczyciel2019.04.14 21:17
Naprawdę miło, że tyle osób interesuje się pracą nauczycieli. Zaręczam, że przeciętna osoba nie wytrzymałaby dwóch tygodni u mnie w pracy- takie mamy warunki w wyniku reformy przywracającej siódme i ósme klasy. Ja i tak mam dobrze, bo nie muszę biegać do innych szkół, żeby dopełnić etat. Pani Zalewska powie, że to nie jej sprawa, bo to leży w gestii samorządu. Tylko, że reformę zarządził rząd, to niech też nią administruje. My też mamy dzieci, na których to wszystko się odbija, tylko że od lat, a nie tylko od kilku dni. A jeżeli chodzi o status urzędnika państwowego, to po pierwsze to nie mamy go. Po drugie, który urzędnik państwowy, nie ma w pracy swojego biurka, komputera, dostępu do drukarki i papieru. Nauczycielom stawia się przede wszystkim wymagania i to coraz wyższe. A nie zapewnia się im takich najzupełniej podstawowych rzeczy do pracy. Taka dość śmieszna rzecz- ja od dwóch lat jeżeli sama chcę usiąść lub wstać z krzesła w pokoju nauczycielskim, to muszę poprosić dwie koleżanki, żeby się przesunęły. Tyle urzędnik państwowy zwany nauczycielem ma przestrzeni w miejscu pracy i tak odpoczywa w czasie przerw.
violencja2019.04.14 22:31
Jestem starą belferką , wytrzymałam więcej niż Pani .Krzesło, kredę , tablicę , dziennik , długopis i inne sprawy miałam, krzesełko mogę przesłąć , pasuje?Może być poniemieckie?Dzieci nie zostawiałam , nikomu świadomie nie burzyłam życia.Dzieci przepuszczałam do następnych klas, klasyfikowałam , bo wierzyli mi rodzice i dzieci .Na siedzenie na krzesłach nie było czasu. Też mało zarabiałam , nauczyciel zawsze zarabia mało , ale ma więcej czasu dla rodziny , na przygotowanie się do zajęć . U mnie głównym zarabiającym był mąż. P.S. Można sobie jeszcze dokupić takie rozkładane krzesełko jak na ryby , kosztuje grosze.
Małgorzata2019.04.14 22:48
Bo nie potrzebowała Pani komputera, drukarki, ksera, nie pisała tez Pani tylu sprawozdań, dokumentacji indywidualnej ucznia i ewaluacji. Nie miała Pani dodatkowo tzw. "białych dzienników do zajęć indywidualnych i wyrównawczych. Nie pisała też Pani osobnych programów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Chemik, fizyk, plastyk i nauczyciel techniki miał w swojej klasie wszystkie niezbędne materiały do doświadczeń i pracy. Do większości sal lekcyjnych były też dodatkowe pomieszczenia, w których można było w ciszy usiąść i uzupełnić dziennik. Ja też zaczynałam w takich czasach
violencja2019.04.14 22:58
To się rozumiemy, wypaliłam się ,zostawiłam zawód i zajęłam się czymś innym ,nie wróciłabym już do szkoły.Może i Pani spróbuje?Ciszy tak za bardzo wtedy nie było, przerw nie było -ciągłe dyżury, były różne durnowate akcje , czasem wymysły dyrektorki , która chciała się wykazać naszym kosztem, mobing/miedzy nami -czy moim zadaniem było wyłożenie kafelek?przyjście na Sylwestra do szkoły z mężem-było dogryzanie/..O jedno Was proszę , nie zostawiajcie dzieci, zróbcie im egzaminy i przepuście do następnych klas , a dalej co....to zależy od indywidualnej inwencji.Życzę nauczycielom dobrze , ale dokończcie ten rok szkolny, bo trzeba
Majestic2019.04.14 21:08
Tomek Karolak to on z Lisem pomówili Kingę Dudę o antysemityzm, nic dziwnego że jest był namęczoną Karolaka którego męskość wygląda tak jak śpiew nauczycieli na proteście, bardzo słabo.
zdziseg2019.04.14 21:04
Studiowałem Fizykę(nie, nie nauczycielską) i Informatykę więc widziałem jaki sort ludzi z inżynierii nanostruktur, fizyki, astronomii ,chemii jądrowej czy matematyki chciał robić uprawnienia pedagogiczne i jednocześnie zaznaczam, że opieram się tylko na obserwacjach na 2 wydziałach 1 uniwersytetu(ale za to dużego). Nie chciałem za bardzo zabierać głosu, bo raczej nie wspominam miło swoich nauczycieli w LO czy gimnazjum i nie chciałem być zbyt bardzo stronniczy, ale muszę to powiedzieć: Zarabiają tyle ile powinni, a nawet za dużo - czemu? Bo zdecydowana większość studentów fizyki/matematyki karierę w szkolnictwie traktuje jako porażkę życiową, tu nie chodzi nawet o zarobki tylko o to, że jak ktoś chciał realizować się naukowo to zostawał na uczelni(niekoniecznie macierzystej) a w przeciwnym razie szedł w biznes. Jak już ktoś decydował się na naukę w szkole to traktował to jako przygodę na krótki okres czasu(np. doktoratu) powiem wam coś w co nie uwierzycie - zdecydowana większość nauczycieli fizyki i duża część nauczycieli matematyki nie ma skończonych studiów kierunkowych, to są ludzie po kursach i o ile w przypadku matematyki jestem w stanie to zrozumieć(wszak po co komu analiza na rozmaitościach czy inne hipergrafy w liceum) o tyle w przypadku fizyki Ci ludzie sami nie rozumieją tego czego uczą. Ja wiem, że gdybyśmy płacili więcej nauczycielom, to pewnie byłby większy odsetek tych ogarniętych, ale akurat Ci ludzie, którzy teraz protestują nie zasługują na żadne podwyżki
Kromka2019.04.14 21:43
Tylko, że przy podwyżkach, to Ci młodzi szybko by z pracy wychapali tych niedorobionych
zdziseg2019.04.14 22:17
Zacznijmy od tego, że powinien być dużo większy udział kształcenia prywatnego w polskiej edukacji. Może to niesprawiedliwe względem ubogich rodzin, ale życie nie jest sprawiedliwe, nie zgadzam się z Korwinem, że cała edukacja powinna być prywatna, powinny istnieć państwowe szkoły, ale prywante nie powinny być takim marginesem jakim są obecnie. Obecna sytuacja powoduje, że ubodzy uczniowie wcale nie są kształceni lepiej niż gdyby szkoły były w większości prywante, a Ci zdolniejsi I bogatsi(w końcu takie szkoły współzawodniczyłyby o najlepszych uczniów, dawały im stypendia etc dla reklamy) są kolektywnie równani w dół. Wiem, że ten system nie byłby doskonały, ale jeszcze raz, obycny jest gorszy a ten świat nie jest nie był i nigdy nie będzie w 100% sprawiedliwy
Małgorzata2019.04.14 22:42
Bzdura, we wszystkich szkołach, w których uczyłam się sama i w których pracowałam matematycy i fizycy byli nauczycielami po studiach kierunkowych, to po pierwsze. Po drugie nie można uczyć po kursie, lata 50 już minęły, Żeby uczyć w szkole trzeba mieć przygotowanie pedagogiczne i najmniej studia podyplomowe
zdziseg2019.04.14 23:11
W latach 90 moim "fizykiem" była matematyczka po podyplomówce - efekt? im mniej jej słuchałem tym lepiej rozumiałem jej przedmiot. Mieszkałem w małym mieście na pomorzu zachodnim. Studia podyplomowe w przypadku niektórych przedmiotów to za mało. Jeżeli byłaś nauczycielem to powinnaś doskonale rozumieć, że w przypadku fizyki, astronomii(w mniejszym stopniu informatyki) ważne jest wyrobienie sobie intuicji - to jest cała trudność w rozumieniu przedmiotu - intuicja a w tym wypadku studia podyplomowe "bo w naszej szkole nie było fizyka" trwają za krótko, za mało jest materiału i w ogóle za mało jest czasu na analizowanie trudnych problemów
NieMaszDzieciTrzymajSięGromnicyWKaplicy2019.04.14 21:02
Ten przytyk o nieposiadających dzieci, którzy są aktywni w temacie szkolnictwa, to do kleruchów -pasożytów. Zalęgło się ich aż 30.000 w świeckich szkołach i etatowo bredzą o płaskiej Ziemi, latających aniołkach, rozmnażaniu pieczywa i dorocznym wstawaniu w grobu rak na białą kiełbasę z chrzanem. Etatowo, za państwowe pieniądze!
waliłem pod nią gruchę2019.04.14 20:50
Pamiętam jak Kołakowska pokazywała gołą d.pę i cyce w CKM...
Edward2019.04.14 20:41
Mądra Kobieta. Skąd tyle szmatławych komentarzy no stad że szmat jest dużo.
Tomek Nosek2019.04.14 20:33
Tempa dzida!
żniwiarz ponury2019.04.14 22:39
Mądrego to aż miło poczytać.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.14 20:23
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matką katolkę i jej konkubenta jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Zbiórka dla Mikołaja już 9866zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
violencja2019.04.14 21:27
Nie na temat , jesteś nudny , nikt nie będzie sponsorował dorosłego geja. Obyś nie spotwarzał jego rodziców!!! Nie płaczę nad Mikołajkiem. Raczej to historia wyssana z palca.
Ego2019.04.14 22:27
On zbiera na partie swojego wyzwoliciela.Za miesiąc,jak juz Mikolaj umrze z głodu na ulicy,będzie zbierał na Tomka.
ZERR02019.04.15 2:05
Jak to ktos intrygująco skomentował, kto chce niech nie wierzy: Szanowni Państwo, świadoma odpowiedzialności prawnej /.../ pragnę Państwu uświadomić iż ta zbiórka jest oszustwem. /.../ nie został wyrzucony z domu przez rodziców katolików - jego matka i ojciec są protestantami, a on sam wyprowadził się z domu w lutym tego roku, po tym jak w styczniu ukończył 18 lat i uznał, że będzie sobie radził sam. Pozdrawiam, Weronika Dębowska
JR2019.04.15 8:12
Kolejny idiotyczny wpis. Zastanów się czy treść tej wypowiedzi ma jakiś związek z treścią artykułu? Piszesz to co ci przyjdzie do tej pustej głowy w danym momencie. Jeżeli ten nick jest zgodny z orientacją seksualną to radzę udać się do chirurga w wiadomym celu. Będziesz spokojny i spokojny jak baranek.
anonim2019.04.14 20:14
Przedziwne, że w Polsce, w XXI wieku jest tylu debili, którzy wierzą w jakiegoś chrystusika, którego urodziła maryja zapylona przez gołąbka. Nie wiedzą jak się robi dzieci?! I nie ma innej możliwości oprócz stosunku płciowego! I na dodatek wierzą ciemniacy, że ten ich bożek jest w każdej budowli tzw.kościołach. Mobilny jest ten ich "bóg". Każdej niedzieli, o każdej porze i w dni powszednie też o każdej porze dnia potrafi być jednocześnie wszędzie - cudo natury. A żaden z tych wyznawców nie potrafi odpowiedzieć sobie na pytanie "po ..uj mi kościół (w sensie budowli) jeśli ten mój "bóg" jest podobno wszechobecny. Tak, ta budowla jest potrzebna księżom do ściągania kasy, inwigilowania wieśniaków i "dmuchania" ministrantów.
Agnieszka2019.04.14 20:33
Tolerancja działa w dwie strony, głupota, zawiść, nienawiść nie jest zależna od religii. Kpienie, wyszydzanie ludzi wierzących i ich sacrum to straszne prostactwo.
Majestic2019.04.14 21:02
To jednak potrafisz pokazać ludzką twarz, tylko czemu tak od wielkiego dzwonu to robisz. Bądź dobra to i sama otrzymasz podziekowanie, pamietaj warto byc przyzwoitym, miej to zawsze w glowie.
Agnieszka2019.04.14 21:05
Tak przyzwoitym jak Ty? Zostaw mnie w spokoju Krzysztofie Matuszewski, stalkerze internetowy.
Majestic2019.04.14 21:12
Nie masz prawa posługiwać się w dyskusji prywatnymi danymi, dotarło? Czy w końcu uświadomić ci na drodze cywilno prawnej że są granice w dyskursie publicznym.
Piotr Nowak2019.04.14 21:15
Ty cwelu. Pamiętaj że ja cię obserwuję. Matuszewski. Do nogi.
Majestic2019.04.14 21:27
Rozmowa jest z Agnieszk Dz, nie przybiegaj niewołany, gdy będą chciał buty wytrzeć to cię przywołam, teraz szoruj stąd pachołku.
Piotr Nowak2019.04.14 21:29
bu ha ha ha :) Ty mi możesz... :) :)
Majestic2019.04.14 21:47
mogę cię przeczołgać jeśli zechcę, niejednokrotnie tu dawałem ci po uszach, więc synek nie podnoś ręki na Nauczyciela :)
Piotr Nowak2019.04.14 21:50
:)
Majestic2019.04.14 21:56
teraz goń po Agnieszkę Dz, mam z nią trening dobrych manier!
ZERR02019.04.14 21:40
Lata mijają a ty ciągle taki sam i w takiej samej kucznej pozycji.
Majestic2019.04.14 21:54
i jeszcze co, demokracja jest łaman, konstytucja nieprzestrzegana, a tusk na białym koniu ocali ten kraj przed takimi Jak ja Kaczystami. W jakim ty światku się obracasz że takie bzdury potrafisz, z poważną miną wypowiadać na poświęconym portalu, nie umiesz spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć że Agnieszk Dz. jest małostkowa.
ZERR02019.04.14 21:37
żebyś ty był takim pozytywem jakim jestes negatywem. Sam sobie jestes winien, dobrze wiesz jakiego gnoju trzeba się po tobie spodziewać. Śmierdziało aż do powiśla.
ZERR02019.04.14 21:51
No właśnie, zostaw dobrych ludzi w spokoju, skup się na zboczeńcach. Mogą byc dumni. Będzie fun.
anonim2019.04.14 20:39
do> Agnieszka Dz. Właśnie przez świętą "tolerancję" różnych Jędraszewskich, Gądeckich, Głódziów, Deców ,Rydzyków przestałem chodzić do kościoła i przejrzałam na oczy jak niski poziom moralny reprezentuje ePiSkopat, jak zaślepia ich kasa i władza, jak mało obchodzi ich Polska.
Agnieszka2019.04.14 20:44
Teraz mówisz o ludziach, ja piszę o szydzeniu z Boga/bogów, świętości.
ZERR02019.04.14 21:10
Tacy jak ty nie powinni nigdzie chodzić, tylko siedzieć.
Arkadiusz2019.04.14 20:49
taki komentarz to przestępstwo - proszę pana/pani...
grzybek2019.04.15 10:22
Nabluzgać ateiście to dobro oczywiście a głoszone przezeń poglądy na religię należy surowo karać gdyż mieszają w głowach wyznawcom wszystkich bóstw.
Majestic2019.04.14 21:00
Masz jakiś problem, co ci dolega chłoptasiu, to nie jest metoda na zwrócenie na siebie uwagi, chcesz coś powiedzieć to śmiało, ale takie prymitywne teksty wyjęte z tyłu Michnika świadczą na twoją nieporadność umysłową. Dla takich jak ty jest szyty kaftan bezpieczeństwa, to podobni tobie z urojeniami są zagrożeniem, a w PRLu mógłbyś machać ogonem z radości gdy Księży za wydumane przewiny dosłownie eliminowano, W mundurku SS również mógłbyś się pienić gdy dostrzeżesz temat dotyczący Kościoła, Jednym słowem masz kłopot z banią, jest zryta do imentu, propaganda antykościelna którą wypluwasz działa na twoją niekorzyść.
violencja2019.04.14 21:24
Słuchaj , opanuj się!Obrażasz mnie i inne osoby.My Ciebie nie obrażamy. To jest nękanie psychiczne , mowa nienawiści i jeszcze wiele innych...pomówienia itp.Możemy Ciebie pozwać , przemyśl.
Ego2019.04.14 22:47
Pytania ktore zadales są ciebie godne i adekwatne do mozliwosci twojego pojmowania.To tak jakbyś zapytał nie ryby po co jej woda,tylko wody po co jej ryba.Budowla jest potrzebna do spelniania swojej funkcji.Na ..uj kobiecie szpital jak moze urodzic w szczerym polu.Laik nie zrozumie czegos co próbuje tylko zgnoić,Co do ostaniego zdania,podejrzewam ze pomyliles kosciół(budowle) ze swoim domem.Jesli czegos nie rozumiesz,to sie postaraj,a nie mieszasz z błotem
Ego2019.04.14 22:51
Mialo byc do Poliamorysta:)
JR2019.04.15 8:06
Czy ta wypowiedź ma związek z treścią tego artykułu? Czytam te idiotyczne wypowiedzi i dziwię się, że matka natura zrodziła takiego złośliwego, z zarazem bezmózgowca. Brak ci człowieczku piątej klepki!
Arek2019.04.15 10:43
Ty przygłupie nędzny ujawnił imie i nawisko, jak taki jesteś kozak ,a nie obrażaj zboczona kreaturo naszego Boga i Jego wyznawców!!! Bo ja nie piszę pod nickiem to moje prawdziwe imię,tchórzu!
Tom2019.04.15 13:12
Twój komentarz czyta JEDNOCZEŚNIE, w RÓŻNYCH MIEJSCACH wiele osób. I każdy widzi słowa sługi Belzebuba.