Dodatkowe obostrzenia na święta? Müller: Nie ma takich planów - zdjęcie
14.12.20, 12:40Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Dodatkowe obostrzenia na święta? Müller: Nie ma takich planów

4

Goszcząc w Polsat News, rzecznik rządu Piotr Müller powiedział dziś, że rząd nie planuje wprowadzenia żadnych dodatkowych restrykcji na Święta Bożego Narodzenia. Jeżeli sytuacja nie ulegnie przed świętami radykalnemu pogorszeniu, będą obowiązywały jedynie obecnie przyjęte restrykcje.

- „Na rządowych zespołach zarządzania kryzysowego nie ma omawianych wariantów zaostrzenia obostrzeń przed świętami Bożego Narodzenia” – powiedział rzecznik rządu.

Podkreślił, że jeśli sytuacja epidemiczna się nie pogorszy, do świąt włącznie obowiązywać będą aktualne obostrzenia.

Rzecznik rządu gościł również w Radiu Plus, gdzie zapowiedział, że jeśli spadnie liczba dziennych zakażeń koronawirusem, wrócimy w Polsce do podziału na strefy: czerwoną, żółtą i zieloną.

Müller był również pytany czy możliwym jest, aby sytuacja poprawiła się na tyle, że w czasie ferii otwarta zostanie część hoteli.

- „Nie wydaje mi się, żeby było możliwe przed zakończeniem ferii otwarcie noclegów w Polsce. (…) To jest wariant daleki od realnego scenariusza” – mówił.

kak/PAP, wPolityce.pl

Komentarze (4):

Nie rozumiem2020.12.14 19:17
Kto w koncu mowi prawde? Komu wierzyc? MInister zaostrzy, a Rzecznik mowi , ze nie.
Anonim2020.12.14 13:24
UWAGA!!! Użytkownik o nicku "Polonia Semper Fidelis" jest syfilikiem III stopnia. Kiła spowodowała u niego nieodwracalne uszkodzenie mózgu objawiające się epizodami psychotycznymi. Proszę z nim nie dyskutować bo to tylko wzmaga jego weneryczny szał. Odpowiednie służby wkrótce się nim zajmą...
Polonia Semper Fidelis2020.12.14 13:16
Uwaga! Nasz stary znajomy "Anonim" (czasem AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści i pogardy do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. To beneficjent starych układów z czasów rządów PO, który nie może się pogodzić z nieodwracalnością obecnych rządów w kraju. Uporczywie wieszczy ich upadek, w co zresztą sam nie wierzy. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Może mają z nim jakąś cichą umowę? A może się boją oskarżenia o straszną zbrodnię antysemityzmu? Tak, czy inaczej: NIE WCHODŹCIE W ŻADNE SŁOWNE PRZEPYCHANKI Z TYM TYPEM, BO JEMU WŁAŚNIE O TO CHODZI. To jest sadomasochista, który atakowany czuje lubieżną satysfakcję. W jego przypadku logika nie działa. Jego „argumenty” to Talmud w czystej postaci – pokrętny, złośliwy, pełen fałszywych oskarżeń. Mózg wyprany przez lekturę Wyborczej, Newsweeka i Onetu. Potomek ewangelicznych faryzeuszy, którego obłudnie „smuci” los dzieci molestowanych przez księży. Dobro wywołuje w nim furię. Skandale, prawdziwe, naciągane lub wręcz urojone go cieszą. Niech więc prowadzi ten swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
Kim Dzong Kacz2020.12.14 12:54
Tu Jej Ekscelencja. Ogłaszam iż w tym rok świąt NIE BĘDZIE! Będzie za to godzina policyjna i wpyerdol za kolędowanie. Bez odbioru...