Burmistrz Rzymu: czekamy na gości z otwartymi ramionami - zdjęcie
22.05.20, 09:23

Burmistrz Rzymu: czekamy na gości z otwartymi ramionami

9

"Przyjedźcie, miasto jest bezpieczne" - powiedziała Burmistrz Rzymu Virginia Raggi, zapraszając turystów do odwiedzenia Wiecznego Miasta w lecie.

Przypominamy, że Włochy zapowiedziały otwarcie lotnisk i granic dla cudzoziemców w dniu 3 czerwca. Obywatele państw europejskich nie będą musieli poddawać się kwarantannie po przyjeździe.

Burmistrz Rzymu w wywiadzie radiowym stwierdziła, że kryzys w turystyce będzie można przezwyciężyć, prezentując wizerunek bezpiecznego miasta, w którym otwierane są bary i restauracje. Jej zdaniem dane dotyczące pandemii koronawirusa w Rzymie są "pocieszające".

W Rzymie część lokali gastronomicznych i sklepów jest w dalszym ciągu zamknięta, ponieważ bez turystów koszty ponownego otwarcia i dostosowania lokali do wymogów sanitarnych przewyższają przewidywane zyski.

g/pap


Komentarze (9):

Iga2020.05.23 2:38
Kretynizacjo!..... Lechu... ile można w kółko to samo...! Ty chyba naprawdę jesteś kretynem!? Nie widzisz tytułu artykułu!? Jest o Rzymie! Albo na temat pisz, albo wcale! Poniał ?
ŻYDOWSKA Synagoga SZATANA2020.05.22 20:05
Każdy idiota wie że epidemia musi być przerwana na okres sezonu wakacyjno urlopowego w Europie. W przeciwnym wypadku takie państwa jak Grecja, Włochy, Francja, Chorwacja, Słowenia które żyją głównie z sezonowej turystyki musiały by zbankrutować. Wystarczy po sezonie w październiku ogłosić drugą falę i podać wszystkim ..... SZCZEPIONKĘ .....która zabije miliardy ludzi na świecie. Ci co przeżyją będą kontrolowani całkowicie poprzez CHIPA a w zasadzie NanoCHIPA który będzie wstrzeliwany w igle szczepionki. Hitler był małym łobuziakiem przy tej SEKCIE Lucyfera która chce zabić wszystkich ludzi a resztę zniewolić aby oddawali cześć ŻYYDD owskiemu królowi mesjaszowi oczekiwanemu od tysięcy lat ANTYCHRYSTOWI Jaredowi Kushnerowi. Zięciowi Donalda TRAMPHA. Żadnej Pandemii nie ma. Jest tylko SEKTA BAnkserów bajecznie bogatych z Sanhedrynu, FED-u, Zakonu Maltańskiego i Jezuitów którzy nie mają żadnej litości.
kosiarz ponury2020.05.22 18:47
Wszystkich chętnych zapraszamy na koronację i godny pochówek z honorami.
Glaudiusman2020.05.22 9:48
Powinno się otworzyć miasta i kościoły. Bez turystów kraje południa padną. Oni żyją głównie ze słońca i morza. To nie północ.
katolicka kretynizacja polski2020.05.22 9:44
Latkowski który ma na koncie trzy wyroki, m.in. za składanie fałszywych oskarżeń i fabrykowanie dokumentów, jest zamieszany w nierozwiązaną sprawę morderstwa i parał się w latach 90. grubą gangsterką, oskarża innych i prawi moralitety, na podstawie insynuacji a zero powołuje specjalną komórkę żeby sprawdzać te bzdety! Doskonałe...
Glaudiusman2020.05.22 9:46
Nie zabieraj głosu zboczeńcu.
jan2020.05.22 9:47
Aleś w temacie uderzył. Znowu z twojej strony same pomówienia, tak każdy może, nawet o tobie kre....e
Kamil2020.05.23 2:43
Kretynie....Lechu K. ! Ręce opadają do ciebie! Nie widzisz tematu artykułu? Piszą o Rzymie! NA TEMAT PISZ! ALBO WYNOCHA STĄD! A może jesteś na prochach?
Kamil2020.05.23 2:48
Kretynie..../ale nie katolicki, tylko żydowski/, tak pisałeś! Oczerniasz teraz! Podaj konkrety! Nikt ci w to nie wierzy! Przecież wiemy kim jesteś, Lechu! Starym pedałem jesteś! Więc wiadomo, że bronisz swoich "po fachu"!