Borys Szyc odpowiada Sylwestrowi Latkowskiemu - zdjęcie
21.05.20, 18:00Fot. screenschot: Youtube - TVN

Borys Szyc odpowiada Sylwestrowi Latkowskiemu

86

Po wczorajszej premierze filmu „Nic się nie stało” jego reżyser, Sylwester Latkowski, zaapelował do celebrytów, aby opowiedzieli o tym, co wiedzą na temat sopockiej „Zatoki Sztuki”. W tym kontekście dziennikarz wymienił m.in. nazwisko Borysa Szyca. Teraz aktor wydał obszerne oświadczenie, w którym ustosunkowuje się do sprawy, zarzucając dokumentowi manipulacje i kłamstwo.

-„Zbieram myśli od wczoraj co napisać. Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał. TVP1 wyemitowała wczoraj dzieło dokumentalne Pana Latkowskiego opowiadające o ohydnym procederze, jaki miał miejsce w Zatoce Sztuki w Sopocie” – pisze Borys Szyc.

-„W swoim filmie Pan Latkowski nie przedstawia żadnych dowodów, konkretów, robi sobie promocję kosztem nazwisk znanych osób, kosztem mojego nazwiska, posługując się jakimś przypadkowym zdjęciem, których jako osoba publiczna mam tysiące” – stwierdza.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Cała prawda ode mnie. Przepraszam, że w takiej formie ale inaczej by się nie zmieściło. #prawda #latkowski #stałosiewłasnie

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)Maj 21, 2020 o 7:29 PDT

W kolejnym wpisie natomiast zamieszcza film, w którym pokazuje wiadomości, jakie miał wymieniać z reżyserem Sylwestrem Latkowskim.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak pracuje dokumentalista Sylwester. Wiele miesięcy napastowania, noc i dzień.

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)Maj 21, 2020 o 7:37 PDT

Wczoraj wieczorem TVP1 wyemitowało film dokumentalny „Nic się nie stało” o pedofilii wśród celebrytów. Opowiada on m.in. historię 14. latki, która pięć lat temu popełniła samobójstwo. Dokument porusza kulisy działań lokali „Zatoka Sztuki" oraz „Dream Club”, w których miało mieć miejsce wykorzystywanie seksualne nieletnich.

kak/Facebook, DoRzeczy.pl

Komentarze (86):

Dr Aloha2020.05.22 21:21
Wystarczy popatrzeć na tą bezczelną, pyszałkowatą, zakłamaną mordę i wszystko wiadomo:) O Wojewódzkim to chyba wszyscy już wiedzą że miłuje chłopczyków:)
Ewa2020.05.22 13:52
Nikt nic nie widział , o niczym nie słyszał, ....a to ciekawe cały Sopot o tym wiedział tylko nikt nie chciał słuchać co naprawdę się dzieje w tym miejscu......a celebryci celebryci celebryci......... niby tacy oświeceni inteligentni ...... czyż nie zainteresowało ich dlaczego tak młode osoby przebywają w takim miejscu ..... czy pozwolili by na to swoim córkom ???? więc niech teraz nie udają świętych .........nie zareagowali ....i to już ich przekreśla........dobrze się bawili.......
YETI2020.05.22 11:43
pseudoartyści, kler to bagno !!!!!!!!
skarb2020.05.22 11:07
wasze wyjasnienie jest malo wiarygodne,znajac sposob waszego zycia nikt wam nie uwierzy ,widzimy dlaczego POpieracie zjednoczona totalna partie obywatelskie,4 w jednym,promowanie niestandartowych zachowan parada gejow,lezbijek,nagosci na ulicy akty ,to sie zemsci czy wczesniej czy pozniej,nie ma co to sa wyborcy zjednoczonj parti totalnej,a sady ich nie rusza to jest klucz do obrony zdeprawowanych POlitykow,sadow,kultury,gospodarki jednym slowem mafia w srodku europy tworzy glowna elite w POLSCE
Maciej Łagodny.2020.05.22 10:30
BORYSIE JESTEŚ Żulem ,Alkoholikiem ( do tego sam się przyznajesz). Wniosek DNO MORALNE.
Bogo2020.05.22 8:43
Skąd biorą się pedofile? Myślę, że a syndromu małego fiutka, prawda Panie Szyc?
anonim2020.05.22 8:36
Ci pseudo celebryci wyniesieni na szczyty przez zboczonych komuchów i ich rodziny są wyrzutkami społeczeństwa którym się we łbach poprzewracało przez nadmiar nienależnych im pieniędzy i co najważniejsze totalnej bezkarności wspieranej przez równie zboczone jednostki służb odpowiedzialnych za egzekwowanie prawa!!!
Zbyszek2020.05.22 6:53
Pan Szyc bardzo dobrze wie co tam się działo !!! i po co tam chodził !!!
trucker2020.05.22 5:53
NIewinny "capek" zagdakal.
.....2020.05.21 22:40
Pedał .
wolf2020.05.21 22:04
No same cnotliwe owieczki tam chodziły, co ten Latkowski chce... o jeju,
r2020.05.21 21:52
Gortat uczciwie powiedział że wystarczyło raz zobaczyć ludzi z zatoki sztuki sopot żeby wiedzieć że to była patologia...; ale wojewódzki, szyc ani reszt zatoki świń do dziś tego nie wiedzą i rżną głupa...
sylwe2020.05.21 21:23
Panie Szyc a czasami to nie jest pańskie powiedzenie cyt. "eeee nie po/.ruch./ał by se gdzie" słynie chyba pan z tego
ceramik2020.05.21 21:04
Szyc nic nie widział, nic nie słyszał, ale będzie oskarżał.
JS2020.05.21 20:18
Fronda ulega lewakom i kasuje przeciwne im komentarze jak ten, który jeszcze raz wstawiam. Uwielbiani przez gawiedź telewizyjną czy estradową, kinową ulubieńcy, to nie jednokrotnie DRAPIEŻNIKI seksualne ! Utrzymują jednak oni swój nienaganny wizerunek dla świata ale gdy przychodzi noc przemieniają się w agresywnych i wulgarnych seksoholików bez zahamowań, którzy chcą się wyżyć seksualnie a na swoje ofiary upatrują niewinne, nietknięte dzieci, osoby małoletnie. Oni chcę więcej od życia bo mają pieniądze a niech ich ktoś zaatakuje, oskarży to rzucą się swoimi adwokatami jak lwy do gardeł. Dotyczy to też polityków, bogaczy, ekscentryków ! Demaskujmy tych przestępców ! Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois – Zamek Matki Ciemności https://killuminati.pl/najmroczniejsze-miejsce-na-ziemi-chateau-des-amerois-zamek-matki-ciemnosci/ Jezus Królem, nie budujmy w Polsce potęgi szatana ! Pozdrawiam
Clint2020.05.22 1:42
Spadaj kobiecino...
Agnieszka Dz. 2020.05.21 19:36
Powtórzę swój wpis. Czytam te wszystkie komentarze i robi mi się niedobrze, bo uświadomiłam sobie, że tu nie chodzi o krzywdę dzieci. Większość piszącym ma to gdzieś. Większość zachowuje się tak, jakby dostało jakiś prezent. "hura, hura, nie tylko nasi gwałcą dzieci, wasi też to robią" Uświadomcie sobie w końcu, że tu chodzi o dziecko, dla którego nie liczy się kto go dotyka, pakuje mu ręce w majtki, czy odbywa z nim stosunek seksualny. Tak samo nienawidzi celebryty, jak wielebnego wikarego. Szkoda też, że po raz kolejny napluliście w twarz ofiarom księży. Bo po filmach Sekielskich, odzewu nie było, po tym filmie nawet sam Ziobro się uruchomił. Słusznie że jest odzew, że będzie śledztwo, smutno, że innego nie będzie. A każdemu celebrycie, który wiedział o procederze, a milczał niech zostaną postawione zarzuty i niech się w piekle smaży za bycie obojętnym, obok tych niewinnych zakonnic i zakonników, którzy też widzieli i milczeli.
www2020.05.21 19:48
zamilcz lewacka grafomanko zafajdana.
alka2020.05.21 20:10
Pani kłamie o bezkarności kleru tylko nie rozumiem dlaczego inni mają być bezkarni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oglądałam wszystkie filmy o pedofilach które pokazały się dotyczące kleru i pozostałych grup społecznych. Gardzę wszystkimi pedofilami!!!!!!!!!!!!!!
znowu intoksykujesz 2020.05.21 21:11
A DLACZEGO SEKIELSCY NIE POWIEDZIELI ŻE PRAWIE WSZYSCY, KILKU PRZYPADKÓW PEDAŁO-PEDOFILII W KK, TO BYLI TAJNI WSPÓŁPRACOWNICY SB??? Przecież to zmienia postać rzeczy, bo pewnie wiesz że po 89 r. w KK nie było lustracji i na ponad 20 tyś. duchownych zostało 800 TW, KO, i ŹI esbecji. Wielu poszło w biskupy i robiła jak im nakaże oficer przydzielony. Dziś jest to samo, mają na gościa papiery i w razie co puszczą w zaprzyjaźnionej TV. Jestem za surowym karaniem wszelkich zboczeń, a tych w stosunku do dzieci w szczególności, bez względu czy ksiądz, polityk, mecenas, aktorzyna, nauczyciel czy ślusarz mechanik. Powinni ich kastrować a siedząc w więzieniu powinni cieżko pracować na rzecz swych ofiar Jakoś nie ubolewałaś nad losem ofiar gdy mowa była o filmach sekielskich tylko skupiałaś się nad "czarnymi efebofilami". Bo nie zapominaj że we większości były to czyny pedofilsko homoseksualne, co tylko potwierdza tezę że jedno i drugie zboczenie jest nieomal nierozłączne
Agnieszka Dz. 2020.05.21 21:23
Chyba nawet nie wypowiadałam sie ostatnio o filmach Sekielskich. Kiedyś pisałam, że dzieci, ktore są ofiarami pedofilów nigdy z tego nie wychodzą. To zostaje na zawsze. A jeśli chodzi o pedofilie w tym lokalu, to raczej nie o homoseksualistów chodzi. Więc głupot nie gadaj.
Dudirobson2020.05.28 17:44
Widzę Panią czasem jako komentującą. Jest Pani typową lewaczką, choć przyznam, sprytnie i momentami i dość inteligentnie chowającą się pod płaszczykiem rzekomej bezstronności oraz ,,rzeczowych'' argumentów. Niemniej jednak ,,znowu indoktrynujesz" doskonale Cię ujął. Brawo.
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 19:26
Zastanawiam się co taka lewacka gnida i różowa menda jak ja, robi na katolickim portalu ?
AAAtomek2020.05.21 20:14
Lubię te prawackie i katolickie próby kłamania jako ktoś inny. Jak rajcuje cie przebieranie sie idz do burdelu.
okularnik2020.05.22 7:13
gratuluje poczucia humoru
oz2020.05.21 19:11
Stary numer: teraz będą mówić że o niczym nie wiedzieli, albo będą drzeć łacha z Latkowskiego i go dyskredytować. Stalin, jak nie mógł kogoś rozstrzelać, np. jakiegoś dysydenta który uciekł zagranice CCCP, to nakazywał nań zmasowany atak pijarowy, używając do tego: tzw. autorytetów - usłużnych zaprzańców czy lewicowych mediów którym kacapy podsyłali gotowce. Dziś targowica POKO-PZPR robi zresztą to samo - paszkwil napisze jakiś Smolar, Gross czy inny obłudnik, a TVN i GW zacytuje jako "według opinii zagranicznej prasy" A CZY SŁYSZAŁ KTOŚ KIEDYŚ ŻEBY ZŁODZIEJ I BANDYTA POWIEDZIAŁ - MEA CULPA? NIE! ZAWSZE IDZIE W ZAPARTE, CHOĆBY DLATEGO, ŻE ONI TAM NIE PRZYJEŻDŻALI BEZINTERESOWNIE, A NIEKTÓRZY MOŻE NAWET KORZYSTALI Z "USŁUG" TYCH DZIECI...
Paolo2020.05.21 19:00
Tak to prawda , oni naprawdę wierzą że są bezkarni bo taśmy Neumanna i wypowiedź że sądy zrobią co im każe nawet jeśli udowodnią im winę i tak nie będą ukarani!
heinrich2020.05.21 19:00
Udowodnij , że jest inaczej przed sądem, reszta to nic.
anonim2020.05.21 18:48
ZATOKA PEDOFILII I Q-REWSTWA. A ci celebryci, którzy oczywiście o niczym nie wiedzieli...., swoją tam obecnością, tylko to q-rewstwo tym zwyrolom nakręcali. Jak słyszę , że jedna i drugi nic nie wiedzieli o tym co się tam działo, to zadam Wam (drodzy forumowicze) pytanie - czy chodzicie na imprezy do jakiegokolwiek klubu, więcej niż dwa razy, nie wiedząc co się w nim dzieje? Nie zadalibyście sobie pytania, co w klubie do którego wstęp mają ludzie dorośli od 21 r.ż., robią nastoletnie dziewczyny? Tam kokaina i alkohol lały się strumieniami, loża kosztowała kilka tyś. złotych a jak ktoś przyjeżdżał tam toyotą to był wyśmiewany. Wiem, celebryci, aktorzy, adwokaci mieli tam wszystko za friko, a dla tych Krystków i Turków, było to kosztem prowadzenia tego burdelu. Niektórzy z tych celebrytów i adwokatów wykorzystywało to biedne dziewczynki i z pewnością byli nagrywani (tak postępuje mafia i spec służby, nauczyli się zbierać kompromaty od sowietów) i dlatego była zmowa milczenia, i dlatego teraz trzęsą ze strachu, co jeden z drugim naćpany i pijany mógł tam robić i co na niego mają. Dlatego należy pozyskać świadka koronnego (ci dwaj wyżej wymienieni oczywiście odpadają) i za informacje udo-opić tych bezdusznych do szpiku kości zepsutych zboczeńców i tych którzy ich ukrywają. A umoczeni tam są nie tylko celebryci, aktorzy, biznesmeni, ale także, lub aż, sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, policjanci, którzy wszystkich i siebie chronią. Wszystko zaś wiedzie do trójmiejskiej ośmiornicy PO
Kosiar2020.05.21 19:20
Pięknie to napisałeś. W samo sedno !!! ! Chylę czoło i Pozdrawiam Serdecznie !
KASTA2020.05.21 18:43
Ręce precz od Zupełnie Nadzwyczajnej KASTY Ludzi !
ergo2020.05.21 18:40
Mówią też, że wykorzystywanie ukraińskich prostytutek < 15 r.ż. miało miejsce na Podkarpaciu, w podrzeszowskich burdelach. Mieli w tym uczestniczyć politycy z samej wierchuszki naszej władzy. Wiele na ten temat wiedział Dawid „Cygan” Kostecki, współprowadzący te burdele. Ale nagle w więzieniu popełnił samobójstwo w niewyjaśnionych okolicznościach.
samotny 2020.05.21 18:38
Oczywiscie , tam czytano poezje i bajki dla dzieci.
antymarksista2020.05.21 18:25
To nie jest tak, że młody, nie panujący nad swoimi popędami ksiądz staje się dla większości mediów negatywnym reprezentantem całego Kościoła. To nie jest tak, że dla grajka, czy aktorzyny (mówi się o nich - CELEBRYCI) "ciupcianie" małolaty jest tzw. normalką dla zdrowotności. Pedofilia i gwałt powinny podlegać karze bez względu na stan. Nierząd preferowany przez środowiska lewackie winien nabrać właściwego kolorytu. Nierząd nie jest ani odskocznią, ani alternatywą. Nierząd był, jest i pozostanie KUREST*EM.
jakob 2020.05.21 18:48
Na qrestwie zbudowano potęgę Rzymu , papieże czerpali zyski z dymanka , nie bądżcie debilki obłudnikami .
antymarksista2020.05.21 19:09
Jesteś własnie przykładem typowego, lewackiego głąba, któremu świat się wokół d*py kręci. Ambitni dbają o intelektualny rozwój. Celem ludzi twojego pokroju jest dorównanie jednokomórkowcom.
Lennon2020.05.21 18:20
Pięć lat prokuratura Ziobry wkracza i wkroczyć nie może. Ziobro jest w to chyba też zamoczony.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz2020.05.21 18:41
A gdzie bywał marszałek?????
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej2020.05.21 20:54
Pięć lat sprzątania Stajni Augiasza. W końcu wiele Ziobro zrobił.
Olej2020.05.21 18:19
Sam fakt panie aktor, żeś pan tam był i widział co się tam wyprawia, byłeś świadkiem i świadomym sprawy uczestnikiem owego cyrku na kółkach. Właściwie nic się nie stało, że się tam bywało, że się tam płaciło forsę za obsługę przy barze, że kręciły się niepełnoletnie dzieciaki, kogóż by to obchodziło. Taki świat, Zapewne nikt za rypturę nie złapał, nie nakręcił ,,kawa na ławę'' toteż nie ma sprawy. Sprawa jest w pańskim łbie, i dobrym samopoczuciu. Do .....upy się powinna zabrać wam elyto prokuratura i sądy, tyle, że te organy również mają swoją legendę w owym ,,nic się nie stało'' i nic się nie działo. Problem zaczyna być w tym narodzie, którego spora część, reprezentowana tzw. opozycją, akceptuje czeluść zbrodni i wszelkiego zła. Narodzie którego druga część, świadoma sytuacji powinna was wszystkich wyrzygać od siebie, stosując zasadę dystansu kilku metrów zarówno w zakresie higieny jak i dyskomfortu towarzysko-społecznego. Was niema jest smród !
anonim2020.05.21 18:25
Odstawiona 15-latka nie różni się zbytnio od 18-latki. Naprawdę nie każdy musiał wiedzieć, że one są niepełnoletnie.
Darek2020.05.21 18:28
Sam fakt pane olej, żeś był w kościele wiedząc że są tam też pedofile czyni z ciebie podłego pedofila i nic tego nie zmieni!
Izydor2020.05.21 18:45
Mój drogi misiu o małym rozumku w każdym popularniejszym klubie kręcą się niepełnoletni. Film Latkowskiego opisuje znaną od dawna sprawę zatoki sztuki I dodaje do tego "fakty" że podobno ktoś tam był. To juz 10 tekst na frondzie na ten temat w ciągu 24h. Dwa filmy Sekielskich gdzie są wywiady z ofiarami I sprawcami, dokładnie opisany proceder ukrywania pedofilii w kościele na rondelku pokazany jest jako atak zgnilego lewactwa.
Ewa2020.05.22 13:53
cała prawda
zgnoić opluć! metody PiS2020.05.21 18:19
Tak robi się filmy na zamówienie TVPiS, jest teza, to wszystkimi metodami trzeba dążyć do celu, nawet jak nie jest osiągalny. Wszystkich obrzucić błotem, może się przyklei.
anna bruno2020.05.21 18:50
więc są dwie prawdy Szyca i Latkowskiego może trzeba poszukać trzeciej prawdy znajdziecie ją na cmentarzu została pogrzebana miała 14 lat i nie chcę słyszeć o tym że sama chciała, trzeba było ten film oglądać ale także czytać już się nie dało dwie rzeczy robić . Jak wy macie wyprane mózgi kiedyś może będziecie mieli rodzinę i dzieci zastanówcie się co im powiecie ' wiesz tata pozwala możesz iść pobawić się albo dorobić
Zatroskany2020.05.21 19:31
A niejacy bracia, mogą obrzucać błotem. Zastanów się zanim napiszesz.
alka2020.05.21 19:45
To dlaczego proszono Latkowskiego o wyemitowanie za 2 miesiące???. Oglądałam jego reportaż o chłopcach na Dworcu Centralnym. Pamiętam jak napadnięto z PO i PSL na redakcję i chciano mu zabrać laptop z podsłuchami. Wszystkie słuszne telewizje reklamowały filmy Sekielskiego z wybraną grupą społeczną. Podofilstwo należy piętnować we wszystkich grupach społecznych i to surowo!!!!!!
anonim2020.05.21 19:59
Zgnoić ,opluć tak to są metody PiiS-u ,ale nie tylko PiS-u ,wszyscy sa siebie warci ,jedni na drugich szukają haków ,tak na prawdę to te dzieciaki ich nie obchodzą ani jednych ani drugich ,wykorzystują te tragedie do swoich celów .
qwerty2020.05.22 8:38
nie kłam ty zde generowany ku ndlu
Piotr Nowak2020.05.21 18:18
Rozumiem że jakby do filmu Sekielskich wstawić zdjęcie Wojtyły i Jezusa w kościele to obaj byliby z automatu pedofilami. Prawda? Bo przecież bywają w kościele tak jak księża pedofile. Nawet w tych samych. No taki jest sposób tego dokumentalisty o TVP ścieku, więc wszystko się zgadza.
uriah2020.05.21 18:38
logika godna debila
Piotr Nowak2020.05.21 18:43
No właśnie też mi się wydaje że z tym Latkowskim jest coś nie tak.
Zatroskany2020.05.21 19:27
Nowak, kopanie poniżej pasa to domena tchórzy i dewiantów. Prawda ?. A ty to robisz, zamilczę nad twoim paskudnym słownictwem, nie myślę żebyś był aż takim menelem. Więc pewnie dostajesz pieniądze za łganie tu i tam. jedno i drugie jest podłe, jak nie wiedziałeś to już wiesz. a jak wiedziałeś........
Kazek2020.05.21 23:35
Piotrze N.../ perfidny draniu, Kelllerze ! Ty nie masz za grosz sumienia, a nawet normalnego taktu ! Jak możesz do swoich perfidnych porównań, żartów użyć P.Jezusa, czy Wojtyłę !? Za kogo się masz, że bluźnisz!Masz się powyżej Jezusa
Piotr Nowak2020.05.22 8:17
Ja jestem Mesjaszem. Bogiem wcielonym. Zstąpiłem z niebios i idę urwać ci dupsko. Grzeszniku.
Jan2020.05.21 23:45
Ale ty głupi jesteś...
piotr2020.05.21 18:17
Szyc wiadomo ze sie nie przyznasz.W filmie p Latkowskiego jest prawda i tylko prawda.Mozna byloby miec watpliwosci.ale najwiekszy wrog PIS ,prezydent Sopotu,pan Karnowski potwierdzil ze to prawda.Szyc miej odwage
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz2020.05.21 18:40
A Kurski tam ni bywał albo np Ogórek czy inna gwiazda z TP1
Krzysztof 2020.05.21 19:34
Tak jak prawdą jest że dziesiątki biskupów bywało w Licheniu i spotykało księdza-pedofila Makulskiego. I co z tej prawdy wynika?
Adrian D.2020.05.21 19:41
Co widać? Szyc był w tym klubie, no i co z tego, tysiące innych osób też.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.21 18:16
Idąc "myśleniem" PiS-katolskich debili, rydzyk jest homoseksualistą i lub młodych kleryków! dowodem jest to że często przebywał z abp. Paetzem, ma wiele wspólnych zdjęć z nim i wielokrotnie go bronił!
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 18:36
Pedał dał głos. Tyle.
suw2020.05.21 19:05
Już ci pisałem, zamilcz przygłupie !
Lidia2020.05.21 19:32
O czym ty piszesz,mówimy o Szycu a ty pierdoły piszesz o Rydzyku.
anonim2020.05.21 19:42
Na prawdę ciebie trzepło chłopie ,coraz gorzej z tobą .
Kazek2020.05.21 23:20
Kretynie.....! Lechu Keller... A CO TY NAM NIE POWIESZ.....??? A cóż to? Zabrakło ci argumentów i zmieniasz temat jak Maria Błaszczyk? A jak wiesz, to dlaczego kryjesz...Hahaha! ZGŁOŚ TO! BO INACZEJ TO JEST KARALNE! NIE WIEDZIAŁEŚ O TYM???? JESTEŚ WSPÓŁWINNY!
Jan2020.05.21 23:43
Tuman jesteś...
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 18:11
Oj, mają teraz do myślenia nietykalni i bezkarni celebryci! Co tu zrobić? Czy zagrozić Latkowskiemu procesem, postraszyć go sądem? A jak sąd jeszcze bardziej rozgrzebie sprawę? Wyjdą na jaw nasze kolejne świństwa? Tylko wkopiemy kolejnych celebrytów... A może wydać jakieś "mocne oświadczenie"? „Podłe insynuacje.” „Płatni medialni zabójcy.” „Nie zostawimy tego bezkarnie”. Ale kto to będzie czytał? A może zacząć grzebać w przeszłości Latkowskiego? A nuż ukradł coś 20 lat temu? Przetrzymał książkę w bibliotece? Nie skasował biletu w tramwaju? Pokazał język w szkole? … cholera! Po kiego czorta chcieliśmy tych parę przypadków pedofilii wśród księży (zresztą w większości gejów) rozciągnąć na cały Kościół? To nie był dobry pomysł. Poczekajmy aż się przewali. Kiedyś taka metoda zawsze działała. No tak, ale wtedy i we władzy państwa, i w sądach mieliśmy swoich... Niech to szlag trafi!
dz2020.05.21 18:11
Najbardziej podobają mi się komentarzem że to Latkowski ma udowadniać albo biskup. A co będzie robić policja i prokuratura ? Coś wam się nie poprzestawiało ?
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 18:12
Gdy sędziowie są z "kasty" i z definicji umarzają sprawy "swoich", to ich rolę pełnić muszą dziennikarze...
okularnik2020.05.22 7:00
bravo to jest sedno sprawy
Szycu! "Konkrety" są gdy chodzi tylko o księży.2020.05.21 18:06
A ile doopeczek, licealistek zaliczyłeś, celebryto?
Krzysztof 2020.05.21 19:31
O to samo zapytasz biskupa,bohaterze? "Ilu ministrantów biskup zaliczył w Licheniu?"
A tu odpowiedzi BRAK!2020.05.21 19:37
O to się media od lat pytają i znajdują odpowiedź! Pedofila celebrytów, "złotej" młodzieży czerwonych była i jest wręcz na masową skalę.
Adrian D.2020.05.21 19:39
Człowieku, dowody, gadać, to sobie każdy może.
i vice versa!2020.05.21 19:46
i vice versa
anonim2020.05.21 19:38
A czemu sam nie zapytasz biskupa bohaterze ?Tylko podpuszczać potrafisz ,zapytaj .
Krzysztof 2020.05.21 19:59
Nie zapytam,bo ja nikogo nie oskarżam bez dowodów. Sama obecność celebryty w klubie nocnym pedofila czy obecność biskupa w kościele pedofila to żaden dowód.Uwierz mi.
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.22 9:05
mysle ze nieliczne i za ogromna kase, bo:1 oblech2 syndrom małego 3 cieć i ćpun 4 pijaczyna stad bierze sie za małoletnich bo u żadnej KOBIETY miernota nie ma szans!!!! dlatego w filmach gra macho,-bo taki chciałby byc choc na planie filmowym !!! obys zdechł pedale!!!
Ben2020.05.21 18:02
Taaaaa. Był tam a teraz kluczy i oskarża. Celebryci to jednak pasożyty. Gdyby ich nie było, powietrze jakoś świeższe by było.
Jorge2020.05.21 19:39
Celebrytow robia z nich prosoci ludzie tacy jak ja i ty , zauwazam :) bo nadajemy im niezasluzone znaczenie .Mozemy wiec miec pretensje do nas samych.
ASTOM2020.05.21 21:58
Można by Szycowi wierzyć, że nic nie wie, bo tylko tam chlał i ćpał i nie bardzo podobało mu się towarzystwo napompowanych grubasów i nabotoksowanych bab gdyby nie fakt, do którego sam się przyznał, że naginał ostro prezydęta Sopotu o zamknięcie tego bajzlu bo dzieją się tam mocno podejrzane rzeczy. No to jak panie Szyc, wiesz pan w końcu coś o nielegalnych historyjkach czy nie?
lucek2020.05.22 9:07
To tak, jakby Duda kluczył, że był kilka razy w kościele, a jednak z pedofilią nie ma nic wspólnego...
Lefebvre2020.05.22 16:22
Takim debilom jak ty, powinno się odbierać prawa wyborcze
wieslaw2020.05.22 11:01
a oni myślą że żyją w prl