Antoni Macierewicz o zdradzie Polski. ,,Mówię to zupełnie serio’’ - zdjęcie
28.11.20, 14:02Fot. screenshot - YouTube (Polskie Radio)

Antoni Macierewicz o zdradzie Polski. ,,Mówię to zupełnie serio’’

128

Na antenie Polskiego Radia 24 marszałek senior Antoni Macierewicz w bardzo stanowczych słowach odniósł się do wczorajszego orędzia marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego i postawy polityków opozycji, sprzeciwiających się polskiemu stanowisku w unijnych negocjacjach. Były szef MON wprost ocenia, że mamy do czynienia ze zdradą części polityków.

Rządy Polski oraz Węgier zablokowały negocjacje w Unii Europejskiej dot. unijnego budżetu na lata 2021-2027 i Funduszu Odbudowy. Powodem tej decyzji jest próba powiązania wypłat z tzw. mechanizmem praworządności. Popartemu większością sejmową stanowisku polskiego rządu sprzeciwia się mająca w Senacie większość opozycja. W środę przewagą jednego głosu w Senacie przegłosowano uchwałę, która wzywa Radę Ministrów do wycofania się z groźby zawetowania budżetu UE.

Wczoraj do negocjacji w UE w specjalnym orędziu wygłoszonym do Polaków odniósł się marszałek Senatu Tomasz Grodzki, który wzywał rządzących do wycofania się z groźby weta i zmiany swojego stanowiska ws. unijnych negocjacji.

 - „Apeluję do rządzących: wróćcie do przestrzegania praworządności, a konflikt z Unią Europejską sam się rozwiąże. A jeśli spowodujecie, że Polska straci gigantyczne pieniądze na dalszy rozwój i odbudowę, jeśli jeszcze do tego wyprowadzicie nas z europejskiego domu, historia i ludzie wam tego nie wybaczą” – apelował polityk.

Politycy i komentatorzy zwracają uwagę, że wystąpienie marszałka Senatu było nie tylko „nietaktowne”, ale prof. Grodzki przekroczył swoje konstytucyjne uprawnienia. Pomijając kwestię oceny treści wystąpienia, którą wielu uważa za sprzeczną z racją stanu, ani Senat, ani marszałek Senatu nie mają żadnych uprawnień, aby prowadzić politykę zagraniczną czy kontrolować działania rządu.

Wczorajsze orędzie prof. Grodzkiego w mocnych słowach skomentował marszałek senior Antoni Macierewicz:

- „Platforma Obywatelska i Lewica bezczelnie, ordynarnie kłamią. Ich zachowanie przypomina koniec XVIII wieku, gdy targowica przekonywała, że rezygnacja z niepodległości dyktowana jest troską o dobro narodu. Taką samą propagandę uprawia dziś PO i Lewica” – powiedział na antenie Polskiego Radia 24.

- „Dzisiaj - i mówię to zupełnie serio - o totalnej opozycji możemy mówić wprost zdrajcy i targowica” – dodał.

Polityk podkreślił, że wspierając żądania niemieckiej kanclerz, politycy totalnej opozycji w sposób jawny występują przeciwko polskiej suwerenności.

- „PO to partia zdradziecka. Przeżywamy najbardziej dramatyczne chwile od czasów likwidacji I RP - dziś nie mamy problemu z agresją obcego państwa, a ze zdradą części polskich polityków” – zaznaczył.

kak/Polskie Radio 24, DoRzeczy.pl

Komentarze (128):

radek S2020.11.30 12:33
UE is bad
TOSIEK PRZYPOMINAM żE JUż NIEDZIELA2020.11.29 13:53
WRACAJ NATYCHMIAST DO PSYCHIATRYKA!
Zdrajcy2020.11.29 20:10
Wal się głąbie !
Tooosiek2020.11.29 21:09
chcesz w dupcie? Szybki Lopez.
N.2020.11.29 13:10
Co za bzdury. Jak jest zdrada, to niech Macierewicz to zgłosi odpowiednim organom i niech rozpocznie się w tej sprawie śledztwo. Dlaczego tego nie zrobi? Bo nie ma ku temu ŻADNYCH przesłanek. Taki "chwyt retoryczny": jak mi się coś nie podoba, to powiem, że zdrada. I jeszcze to pieprzenie o najbardziej dramatycznym momencie od I RP. Za rok nikt nie będzie o tym pamiętał, a Macierewicz użyje tego chwytu do komentowania następnej akcji.
Do debila N. i Po 11...,2020.11.29 21:10
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣
Olo2020.11.29 11:38
Założył KOR przeciwko czerwonym, ujawnił SB-eckich szpicli na czele z ober kapusiem bolkiem, rozwiązał WSI czyli zbrojne ramie Moskwy, razem z premierem Olszewskim wyprowadził wojska sowieckie z terytorium Polski wbrew bolkowi, wywalił z wojska generałów po moskiewskich szkołach zaczynających karierę trepów w stanie wojennym takich jak różański, doprowadził do stałej obecności wojsk USA na terenie Polski wbrew szkopom i kacapom! Wiecie teraz dlaczego czerwona swołocz tak go nienawidzi i próbuje ośmieszać i zdyskredytować, stalin jak kogoś nie mógł zabić bo uciekł za granice to zawsze postępowano w podobny sposób, ruszał cały aparat propagandowy włącznie z pisaniem szkalującej książki przez autora agenta w danym kraju do którego uciekł wróg ludu, podobnie jak zrobił to michnik wynajdując heroinistę z żółtymi papierami piątka który napisał książkę tak debilną że aż śmieszną, biorąc po uwagę że michnik był mistrzem judzenia i intrygi, to tym manewrem się ośmieszył.
N.2020.11.29 13:12
'Wiecie teraz dlaczego czerwona swołocz tak go nienawidzi i próbuje ośmieszać i zdyskredytować" - ale nikt nie próbuje tego robić. Wystarczy mu pozwolić mówićXD
Olo2020.11.29 15:40
Szechter nie ośmieszaj się.
Do kretyna N.2020.11.29 21:11
Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów Z PO i KO. 🤣🤣
Marta2020.11.29 10:57
Co to się stało, że w Polsce znów rządzą bolszewicy jak Macierewicz.
*****2020.11.29 20:14
On nie rządzi,on was tylko obserwuje.
Aga do niby Martuni2020.11.29 21:14
Łapać złodzieja! Krzyczy Martunia chowając zajumany batonik do kieszeni. Tylko de bile tak piszą, bez merytorycznego odniesienia.
Skrzypek na dachu2020.11.29 6:58
Brawo Pan Antoni Macierewicz posel na Sejm Trybunalskiego Grodu Piotrkowskiej Ziemi . Pan Doktor Koperta to debil .
moly2020.11.29 0:53
Kto p. Macierewicza bierze serio? To dopiero zart.Hahaha
KMnO32020.11.29 20:18
Bolszewicki sposób. Jak ktoś za dużo mówi,to go ośmieszyć.
moly2020.11.29 22:54
Ja go nie osmieszam. On swietnie sobie radzi bez mojej pomocy. Ponadto: jestem tylko od rzese od pytania: co jest lepsze : bycie katolikiem czy bolszewikiem. Przez cale moje zycie ( dlugie juz, niestety) takie pytanie NIGDY nie przyszlo mi do glowy. Az do czasow PISokatolicyzmu Lektura FRONDY umozliwila mi to ( wazne ) pytanie. Nie mniej jednak: zaden totalitarny system nigdy nie dostanie mojego glosu!!!
Do moly alkoholi2020.11.29 21:15
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣
Tom Bombadil2020.11.28 20:02
Połowa społeczeństwa w "tym kraju" jest zdeprawowana do cna - od czasu "moherów" Tuska, a może od czasów komuny, a może od czasów okupacji (zabory, czasy hitlerowców). Takie wszawe numery jak ten Jachiry w sejmie tym upadłym ludziom po prostu imponują, a krytyka, typu: "skandaliczne zachowanie" jeszcze ich nakręca. To jest kompletny upadek zasad w "tym kraju". Strategia zniszczenia Polski i narzucenia jej statusu podległości przybiera bardzo uroznaicone formy. Przemysł pogardy nadal rozwija się w najlepsze, a patrioci i rządząca tzw. "konserwatywna prawica" nie znajduje na ten upadek żadnego remedium (może go już nie ma, bo jest za późno, a może nigdy go nie miała zajeta swoimi sprawami). Status okupowanego kraju będzie postępował, aż wszyscy go zaakceptują i się przyzwyczają. Dwudziestolecie międzywojenne - epizod w dziejach Polski, zmarnowany. Rząd Olszewskiego, pierwszy PiS i teraz tych kilka lat - kolejne epizody, też w dużym stopniu zmarnowane, zwłaszcza ten ostatni. Bierzmy Różańce w dłonie i módlmy się o Zmiłowanie Boże. Nic innego nam już nie pozostało gdy deprawacja ostatecznie zwycięża... To już koniec.
Alojzy Cedzidło2020.11.28 22:52
Sam jestem katolikiem . Praktykującym. Takie komentarze , niczym rekolekcję są piękne , Ale czy krzepiące , nie wiem . Wyczuć można Panie "T.B" że jest Pan zwolennikiem nadstawienia , po katolicku drugiego policzka , kiedy po pierwszym na razie tylko plują. Chrześcijaństwo podobno przeżyło ten rodzaj drogi do nieba . Za Nerona . Potem zrozumieli ,że giniecie za wiarę jest piękne , ale prowadzi do zagłady. Zrozumieli i dziś istniejemy. . Nasza wojna z komuną nie była pokazowym nadstawianiem drugiego policzka . Kościół czynnie włączył się do walki o wolność i niepodległość . Zgoda . To była inna wojna . Inny przeciwnik . Na razie trupów nie ma . Ale to co się dziś dzieje , jest o wiele grożniejsze od tamtej " wojny". Brakuje " Kardynalow 1000 - lecia . ks. Popiełuszków . Ks . " Lemańskich " czy " Sowiastych " nie brakuje.. Tygodnik Powszechny ze swoim Redaktorem dalej prawie brukselski . Panie "T.B " , modlitwa ma zbawienne znaczenie . Ale Bozia dała nam też wolną wolę . Jesli modlicie się o szczęśliwą samozagładę to ja się pomodlę o następnego Prymasa 1000 - lecia , i nowego kś.Popiełuszkę
"deprawacja ostatecznie zwycięża"2020.11.28 23:50
Amen.
Jolka2020.11.28 19:26
Tosiek - nie truj dudy - publikuj raport.
Saki Faki2020.11.28 20:24
Chcesz Jolcia w dupcie?
Jolka2020.11.28 22:07
Gdybyś był tak miły - to bym juz nikogo więcej nie prowokowała.
Japa2020.11.28 22:56
Pani Joluś Droga . Ten Smoleńsk to już u Pani choroba ? Tu mowa o czym innym .Równie ważnym jak tajemnica Smoleńska .
Walter2020.11.28 19:14
Przeciwko polskiej racji stanu występują Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Zbigniew Ziobro. Wielokrotne łamanie konstytucji przez Andrzeja Dudę i polityków z PiS-u jest faktem. Najlepsi prawnicy z Komisji Weneckiej i Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu są co do tego zgodni. Dla Jarosława Kaczyńskiego suwerenność polega na łamaniu ustawy zasadniczej, czyli konstytucji. W wyniku zawetowania budżetu unijnego Polska może stracić pieniądze z funduszu odbudowy w kwocie około 103 mld zł. Jarosław Kaczyński dla łamania praworządności gotowy jest poświęcić te pieniądze. Tak więc pisowska "racja stanu" polega na szkodzeniu własnemu krajowi. Ciemny lud to kupi i zagłosuje na PiS.
Walter2020.11.28 20:29
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Alojzy Cedzidło2020.11.28 23:05
Her " Walter " . Z tym łamaniem Konstytucji ( waszej) i ocen praworządności. niech się her Waltera wstrzyma Niedługo oddacie władzę innym , to może uda się porównać praworządność waszą niemiecką , francuską i inną z nasza polską . Nie będzie " herrowi " wesoło.
jan2020.11.28 18:59
zdradził owszem ale pis ,,,ty farbowany prawku lewaka kaczafiego z magdalenki jesteście 3rp i pól bękarty magdalenkowe strojące się w piórka prawaków pis to neobolszewik rozbijająca marsz 11Listopada swoimi tituszkami zamaskowane bandziory kaczafiego z prętami metalowymi atakujący patriotów tfu te ebane pisowskie ścierwo
janek T-342020.11.28 20:26
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Ja2020.11.28 18:31
Radzę wszystkim, i tym za, i tym przeciw, przeczytajcie sobie "Przygody dobrego wojaka Szwejka" i wszystko zrobi się jasne - kto jest zdrajcą, a kto patriotą, kto jest mądry, a kto idiotą, kto jest ładny, a kto brzydki ...!!!
Anonim2020.11.28 17:55
Przerażający obraz Polski. Nasza ojczyzna podbita i zniewolona ........ https://www.youtube.com/watch?v=7kOqbdYvDZg
fdf2020.11.28 17:43
Kłamca, smoleński blef, zgnijesz w więzienniu.
fake2020.11.28 20:25
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
OHO! WEEKEND JEST2020.11.28 17:31
ANTEK ZNOWU NA PRZEPUSTCE Z PSYCHIATRYKA!
Piotr Nowak 🖐🏻2020.11.28 20:27
Zuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Kuba2020.11.28 17:28
Kiedyś mój pies zeżarł kostki od scrabble. Przez dwa dni potem sensowniej srał, niż Antoni mówi.
Do Kuby co ma kostki w glowie2020.11.28 20:31
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Udowodni tą zdradę?2020.11.28 17:19
czy będzie jak z bombą z samolocie?
Diossos2020.11.29 20:27
Owszem. Jak kacapy oddadzą wrak TU-134
kapral FSB2020.12.3 0:40
T-34
Szymek2020.11.28 17:09
Pan Antoni to wielki patriota i wyksztacony człowiek. Pełna zgoda z tym co mówi.
gumowa kaczka2020.11.28 17:23
nie można zgodzić się ze wszystkim ze względu na wzajemne wykluczanie się tych tez,taki myślowy synkretyzm
Do muslowego synkretyzmu po samogonie2020.11.28 20:32
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
15 tys Polaków uśmierconych w listopadzie br2020.11.28 17:00
A ilu musi umrzeć z głodu aby zaspokoić ego tego sk syna kaczora?
gffgd2020.11.28 17:12
dyjjuuuuuuuuuuuuuf???
Mam nadzieję, że będziesz pomiędzy nimi2020.11.28 17:33
w grudniu br.!
Grizzly2020.11.28 16:55
wypierdäläj
Grizzly2020.11.28 17:40
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Piotr Nowak ps.Grizzly iod mojego2020.11.28 20:23
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
🆃🅴🆂🆃🅴🆁2020.11.28 16:54
Zostały ci jakieś puszki po eksperymentach?
gumowa kaczka2020.11.28 16:51
parówkowy specjalista
TVN2020.11.28 16:34
Macierewicz che być brany "na serio"? Trzeba było przez lata nie świrować - teraz ma już ustaloną reputację starego wariata.
Antek to paranoiczny oszołom2020.11.28 16:31
Mówię to zupełnie serio.
"....gdy targowica przekonywała...."2020.11.28 16:29
Targowica to była klerykalna konserwa (z licznym udziałem biskupów), która dziś głosowałaby na PiS, Antosiu.
"Mówię to zupełnie serio"2020.11.28 16:27
O sztucznej mgle i bombie termobarycznej też mówiłeś zupełnie serio, Antosiu?
Do spolszczonego bolszewika2020.11.29 21:19
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣
Wojtek Polak2020.11.28 16:00
Pytacie dlaczego nie słucham PR i nie oglądam TVP?
Marek Polak2020.11.28 17:11
Ty słuchasz Deutche Welle
Dziennikarka TVN2020.11.28 15:58
jestem dziwką z TVN, która za kasę pozwala arbom na siebie narobić, w szafie. To ja byłam właśnie.
Dziennikarka TVP2020.11.28 16:24
jestem dziwką z TVP, która za kasę pozwala pisowcom na siebie narobić, w szafie. To ja byłam właśnie
gumowa kaczka2020.11.28 17:24
ogórki są bardzo zdrowe
Dziennikarka2020.11.28 20:28
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Göwna żydowskie "w pracy"...2020.11.28 15:42
Natalja Siwiec, Göwno z Nilu, MT (‿ˠ‿), Po 11..., MaxFiend, ladychapel, jle_ffm, Krakus, Suweren, Darek, Jonasik, AAAtomek, okazyjnie "kretynizacja", Anonim.... itp. To duet parchów Tadziu i Jasiu Hertrich-Woleński. . . . . Wiesz o tym "podróżniku" medialny, że Fronda jest prawicowa, katolicka i zastanawia taki drobiazg, ty lewak, jak przypuszczam, co ty tu robisz? Nudno na lewackich forach? Cenzura? A może masz misje, tylko jaką? W kółko pieprzysz te same głodne kawałki, te same frazesy, oskarżenia, biadolenia, porady, linki (tak jakbyś miał monopol na internet) ... Do znudzenia. Wiem, samotność jest straszna, ale o tym trzeba było myśleć dekady wcześniej. No więc, o co ci chodzi? Zupełnie zapomniałem, jesteś twórcą, naukowcem, doradzasz ... A z braku klienteli siedzisz tutaj u prawaków-katoli a bazując na dniu wczorajszym, niemal 16 godz. A MÓWIĄ, ŻE ŻYDOWI TO NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ!
AAAtomek2020.11.28 15:51
Pan hrabia lepiej by opowiedział o swojej miłości (...) do psa wilczura. :D
jle_ffm2020.11.28 16:43
Ty, od kup żydowskich, a może wysiliłbyś się i napisał byś coś innego albo sensownego (chociaż o takie możliwości patrząc po powyższym wpisie to bym Ciebie nie posądzał), zamiast w kółko tylko robić copy/paste i spamować na każdym wątku?
Sensownego? Proszę bardzo.2020.11.28 17:35
Włosi pozamykali Żydów w ghettach, oznakowali ich, z Hiszpanii bezceremonialnie ich wypeirrdolono. W Holy Roman Empire (co dzisiaj nazwamy Niemcy) Żyd był zamknięty w ghettach, potem pojawił Martin Luther i było jeszcze gorzej. W Najjaśniejszej Żyda zamknął Żyd-rabin w ghettach w obawie, że się zrobi katolikiem. Kozactwo zrobiło im pierwszy holocaust, Ruscy tłukli Żyda jak tylko to było możliwe, pogrom za pogromem, pozamykali ich, przywiązali do miejsca. A Niemcy, w koncówce ich sproszkowali przy wydatnej pomocy całej Europy oraz z republik Kraju Rad. Tylko frajer Polak narażał się siebie i rodzinę. I co z tego wynika? Moskal yebał Żyda wte i wewte i Żyd stanął obok Moskala, ba, nawet przed nim i robił masakrę znaną jako bolszewizm. A po wojnie, Żyd wyszantażował od Niemca i reszty świata SETKI miliardów $$, DM, etc. i jest wielkim przyjacielm Niemiec i Putinolando. Wniosek, chcesz żeby cię Żyd szanował? Ba! A nawet kochał? Morduj go na sto sposobów, tłucz go i maltretuj w przeciwnym razie będziesz miał co dzisiaj Polska ma - niewdzięcznego parcha!
jle_ffm2020.11.28 19:13
No comments...
jle_ffm2020.11.28 19:21
Gościu, za taką mowę nienawiści i nawoływania do mordowania Żydów to powinien się tobą zająć prokurator. Halo, gdzie jest moderator tego portalu???
Inspector2020.11.28 20:37
Jestem zadzwoń do mnie 007 495 937-10-00 #202
Topek2020.11.28 15:36
Dziwne że tacy ludzie jak Macierewicz i Kaczyński chodzą po ulicach, a to znaczy tylko że służba zdrowia a szczególnie opieka psychiatryczna źle działa. Dopóki będzie się przeznaczać miliardy na TVPis a nie na psychiatrie i kamizelki dla chorych psychicznie to będziemy często spotykać takich ludzi w polityce
Do Topka roztropka2020.11.28 20:39
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Jan Radziszewski2020.11.28 15:36
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 𝐈 𝐖 𝐂𝐘𝐂𝐎𝐖𝐈𝐄. . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Obcy2020.11.28 15:35
To zdrada Polski , co powinno państwo Polskie powinno zrobić?
matis892020.11.28 15:34
Macierewicz jeżeli już mówisz o zdradzie to wy lewacki PIS jesteście tacy sami jak ta udawana opozycja. Popieracie satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. Szerzycie masońska propagandę plandemii do szczepienia ludzi bublami i szajsem w eksperymencie depopulacji.......
Grizzly2020.11.28 15:33
to nie tylko göwno żydowskie, ale bolszewickie.
Grizzly2020.11.28 16:43
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 15:33
jest żydowskim sierpem obrzezanym hooyem
Grizzly2020.11.28 16:44
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 15:32
Jak masz psa to żydowskie göwno Grizzly wyliże mu doope po każdym srraniu.
Grizzly2020.11.28 16:44
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 15:32
nie ma co ruchać bo jest ohydny i nie ma hooya.
Grizzly2020.11.28 16:45
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Prezydent2020.11.28 15:26
Macierewicz powinien dostać order prawdomówności od tak samo prawdomównego Adriana i Pinokia
Tomasz2020.11.28 15:26
Gdzie są pieniądze złodzieju z komisji smoleńskiej? Komisja działa już prawie 5 lat i jak dotąd nic nie ustaliła. Zrobili sobie dojną krowę, biorą kasę podatników i nic się nie dzieje. Jak można tak okradać Polaków. Będziecie siedzieć.
Grizzly2020.11.28 15:29
O co ci chodzi tepaku, przecież udowodnił że to był zamach spowodowany wybuchem bomby
Tomasz2020.11.28 16:24
A gdzie raport oszuście?
Dam2020.11.28 16:28
Kiedy udowodnił? Gdzie są dowody? Jakie kroki zostały w związku z tym podjęte? Gdzie jest raport?
Grizzly2020.11.28 16:46
Odp.. się od mojego nicka!
Urwis2020.11.28 15:23
Urwisy maja to do siebie.
Demades2020.11.28 15:20
W Polsce niema opozycji, może tylko KONFEDERACJA, reszta to sprzedajna targowica i korytnicy oderwani od żłobów i koryt.
Pendzoncy z oszołomami2020.11.28 15:07
PO won z Polski
zdrajcy nie są potrzebni Polsce2020.11.28 15:05
Nie jest to odkrywcza opinia pana Macierewicza bo ci sami tzw. politycy tzw. opozycji od dawna noszą piętno zdrajców .
grimm2020.11.28 15:03
Panie Macierewicz, Morawiecki w lipcu tego roku zgodził sie na powiązanie praworządności z wypłatami. Więc to Morawiecki jest zdrajcą. Grocki to już musztarda po obiedzie. Dodatkowo PIS ma wszystkie narzędzia (jako partia rządząca) do egzekwowania odpowiedzialności za bezprawne działania. Służy do tego kodeks karny.
do de bila grimm2020.11.28 20:43
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
NaziBarbi2020.11.28 15:01
Nie trzeba się bać lewactwa zagranicznego w Polsce. Na wszy jest chemia.
york2020.11.28 14:52
WY lewackie gnoje ja bym was urzadzil zapomial bys jak sie nazywasz bolszewicki obsrancu.
Anonim2020.11.28 14:55
Ohoho, jaki wyrywny. A jakbyś ich urządził, no powiedz, pls, pls...?
Polak2020.11.28 14:59
Każdy lewak z sld, po, ko, n, psl, kod itd... miałby obcięte ręce i nogi. Kikuty zawiązane aby krew za szybko nie wyszła. Po czym wrzucony do bagna aby zdychał z odparzeń i głodu do 72 godzin. W tym czasie mógłby przemyśleć swoje zbrodnie. Szczególnych jak ryszard kalisz, donald tusk czy pomaska rozjechało by się na asfacie walcem drogowym.
AAAtomek2020.11.28 15:09
Mokre sny nazisty czyli ciebie.
Polak2020.11.28 15:14
Chciałeś wiedzieć jak umrzesz to wiesz. Tak umierali ustasze (czyli zdrajcy) w padającej Jugosławii w latach 90-tych.
AAAtomek2020.11.28 15:27
Z dużym prawdopodobieńswem umrę ze starości, w otoczeniu wnucząt, zadowolony ż życia, obserwując jak wali się ponad 1000-letni kościół katolicki iw Polsce. p.s. Nie wiem nic o długości i jakości życia faszystów i nazistów twojego pokroju?
Polak2020.11.28 15:47
Dobre zarabiam, jestem programistą. Mam własne mieszkanie już spłacone, dobry samochód i sporą kasę na koncie. Wakacje spędzam wśród Nacjonalistów i lasek chętnych do życia ze mną mam stos. Jeśli to kiepski poziom życia to jesteś śmieszny... Mam jeszcze coś. Ja nie jestem zdrajca i nikt mnie nie zabije bo rzesze kolegów na to nie pozwoli. Ty możesz zejść w każdej chwili, np. w pierwszej godzinie wojny domowej, jakby była. Nie przeżyjesz drugie godziny... O kościół bym się nie martwił, 70 lat temu wróżono mu upadek, a dziś są pełne kościoły. Nie bywasz to nie wiesz.
Uwielbiam Kaczyńskiego2020.11.28 15:52
Za PIS ludziom żyje się całkiem dobrze. Nie pozwolimy już na powrót ścierwu unijnemu. PiS tym czasem was wykończy w te max 20 lat jak nowaka, giertycha, blide itd... dojdziemy dojedziemy każdego po kolei. Taki będzie twój koniec.
hahahahaha2020.11.28 15:54
Marzenie padającej unijnej szmaty do tyłka hahaha... Kończycie się wraz z autorytetem UE, który kiedyś był maksymalny, a dziś jest niebieską ścierą
jle_ffm2020.11.28 15:53
Do @Polak - chciałbym tylko przypomnieć, że ustasze to byli chorwaccy nacjonaliści głownie podczas II wojny światowej a ich ideologia była mieszanką faszyzmu i ultrakonserwatyzmu (a co by pasowało to tego co głosisz, więc nie wiem czemu nazywasz ich zdrajcami?).
Patriota2020.11.28 15:56
Ustasze to faszyści, masz rację. UE i niemcy to właśnie ustasze, czyli faszyści.
jle_ffm2020.11.28 16:03
A to jakieś nowum głosisz, bo zewsząd twoje ziomki głoszą że EU to lewaki i marksiści...??? Więc jak ? Zdecyduj się bo jeśli to faszyści to powiedziałbym, ze bliżej im raczej do Twoich poglądów ?
Anonim2020.11.28 15:12
Oho, grubo. A jakich to ciężkich zbrodni dopuścili się ci panowie że w taki wyrafinowany sposób chcesz ich ukarać, podzielisz się swoimi głębokimi przemyśleniami?
To proste2020.11.28 15:15
JEDNO SŁOWO - ZDRADA.
Anonim2020.11.28 15:57
No to ja też mogę powiedzieć że pisowcy dopuszczają się zdrady...tylko może jakoś warto by to uzasadnić a nie jak przedszkolak opisywać jednym wyrazem ?
depczący lewaczki ze SK2020.11.28 15:59
PiS zdradza unię dla Polski. Dla żadnego Polaka to nie będzie zdrada.
Ryszard2020.11.28 14:43
Ubeckie nasienie — @Bulli 2020.11.28 14:15 replythumb_up24thumb_down A jak tak z innej beczki, Antoni gdzie jest wrak? Tyle było szumnych wypowiedzi, mijają rządy jedynej słusznej — Nie dorastasz do podeszwy panu Ministrowi, Marszałkowi Seniorowi, esbesynu.
Göwna żydowskie "w pracy"...2020.11.28 14:41
AAAtomek, Natalja Siwiec, Göwno z Nilu, MT (‿ˠ‿), Po 11..., MaxFiend, ladychapel, jle_ffm, Krakus, Suweren, Darek, Jonasik, okazyjnie "kretynizacja", Anonim.... itp. To duet parchów Tadziu i Jasiu Hertrich-Woleński. . . . . Wiesz o tym "podróżniku" medialny, że Fronda jest prawicowa, katolicka i zastanawia taki drobiazg, ty lewak, jak przypuszczam, co ty tu robisz? Nudno na lewackich forach? Cenzura? A może masz misje, tylko jaką? W kółko pieprzysz te same głodne kawałki, te same frazesy, oskarżenia, biadolenia, porady, linki (tak jakbyś miał monopol na internet) ... Do znudzenia. Wiem, samotność jest straszna, ale o tym trzeba było myśleć dekady wcześniej. No więc, o co ci chodzi? Zupełnie zapomniałem, jesteś twórcą, naukowcem, doradzasz ... A z braku klienteli siedzisz tutaj u prawaków-katoli a bazując na dniu wczorajszym, niemal 16 godz. A MÓWIĄ, ŻE ŻYDOWI TO NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ!
AAAtomek2020.11.28 14:47
Pan hrabia opowiedziałby o stratach w swoje rodzinie? Jakie pałace, jakie dzieła sztuki?
JPIII2020.11.28 14:40
Antek, ty durniu, długo jeszcze będziesz szukał bomb i zdrajców? Daj się leczyć na nogi bo na głowę to już za późno.
AAAtomek2020.11.28 14:33
Jak można zapisać się do podkomisji smoleńskiej, chciałbym sobie dorobić 25000 zł na miesiąc. Mam trójkę dzieci na utrzymaniu???? Mogę w podkomisji nawet w największe bzdury wierzyć!
Bulli2020.11.28 14:38
ja bym jeszcze wplątał UFO, Miszkę Miki a wszystkiemu winny Donald.
AAAtomek2020.11.28 14:44
Jest szerokie pole do popisu, jeszcze można wiele wymyślić!!!
Wojtek Polak2020.11.28 14:32
w Polsce nie ma no może z małym wyjątkiem Konfederecji żadnej opozycji PO PLS Lewica i reszta starych komuchów to obóz zdrady zaprzaństwa i wszelkiego Q-restwa antypolskiego.
jle_ffm2020.11.28 14:31
Antek jakiś taki nadaktywny ostatnio się zrobił? Na weekend znowu go wypuścili z zakładu?
Dzieki internetowi wiem ze istniejesz kretynie2020.11.29 21:20
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣
Anonim2020.11.28 14:19
Szef żydowskiej organizacji terrorystycznej znieważa i grozi Jackowi Międlarowi. Powodem nowa książka „Polska w cieniu żydostwa” ....... https://wprawo.pl/szef-zydowskiej-organizacji-terrorystycznej-zniewaza-i-grozi-jackowi-miedlarowi-powodem-nowa-ksiazka-polska-w-cieniu-zydostwa/
Foster2020.11.28 14:17
Co oni chcą od Polski, przecież Polska jest zamożnym, nowoczesnym, rozwiniętym państwem europejskim. Bez Polski UE się załamie.
Marian2020.11.28 14:16
Chyba są w Kodeksie Karnym paragrafy żeby tym gów*nem wreszcie się zająć. Odpowiednie służby powinny też sprawdzić czy ośrodkiem decyzyjnym"opozycji"jest może Niemiecka Ambasada.
Bulli2020.11.28 14:15
A jak tak z innej beczki, Antoni gdzie jest wrak? Tyle było szumnych wypowiedzi, mijają rządy jedynej słusznej władzy i ......
sanitariusz Tworki2020.11.28 20:46
Przygłupie kochany bierz plecak i wal po wrak 😂😂😂 Jedyną rzeczą w twoim życiu co ci sie udało to oszukać twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Marek2020.11.28 14:09
Ciekawe jest tylko to, czy to Soros jest pacjentem Grodzkiego, czy Grodzki Sorosa ???? No, może jeszcze wartość KOPERTY .