Allahjugend jak Hitlerjugend? - zdjęcie
06.03.16, 10:50

Allahjugend jak Hitlerjugend?

2

- Organizacja terrorystyczna Państwo Islamskie opracowała cały system indoktrynacji i szkolenia dzieci; szkolenie ma sprawić, że będą one „zapewnić przyszłość ugrupowania” – wynika z raportu ośrodka analitycznego Quilliam, cytowanego przez „Guardiana”. Wzorem dla terrorystów.. niemieckie Hitlerjugend.

Raport „Dzieci Państwa Islamskiego” został poparty przez ONZ. Analitycy z ośrodka Quilliam,czyli brytyjskiej organizacji zajmującej się badaniem i zwalczaniem wszelkiego rodzaju ekstremizmów, oparli się na na analizie materiałów propagandowych Państwa Islamskiego oraz wywiadach z własnymi informatorami wewnątrz organizacji terrorystycznej lub mieszkającymi na opanowanych przez nią terenach.

Jak wynika z dokumentu, ugrupowanie traktuje wychowanie dzieci w duchu islamskiego radykalizmu jako sposób na kontynuację swojej działalności. Dzieci są szkolone na szpiegów, duchownych, żołnierzy, katów i zamachowców samobójców.

„Obecne pokolenie bojowników traktuje te dzieci jako lepsze i bardziej zabójcze od siebie. Nie przejęły one bowiem radykalnej ideologii, lecz były w niej wychowywane od urodzenia lub od bardzo młodego wieku” – cytuje raport „Guardian”.

– Państwo Islamskie zachęca je do wykonywania egzekucji, trzymania obciętych głów, a nawet grania nimi w piłkę. - wnioskuje raport.

tg/ Guardian

Komentarze (2):

anonim2016.03.6 12:09
Piekło na Ziemi +
anonim2016.03.6 21:02
Módlmy się za te dzieci, bowiem nie wiedzą, co się z nimi robi!!!!