Agresja Platformy. Ekspert: To zorganizowana akcja dehumanizacji przeciwnika  - zdjęcie
14.08.21, 12:13Fot. screenshot - YouTube (Super Express, Platforma Obywatelska)/Twitter - Marek Wojciechowski

Agresja Platformy. Ekspert: To zorganizowana akcja dehumanizacji przeciwnika

168

Środowiska totalnej opozycji „fundują” Polakom coraz ostrzejszy spektakl pogardy i nienawiści. Wszedł on na nowy poziom po środowym głosowaniu Sejmu nad nowelizacją ustawy medialnej. Dochodzi nie tylko do wulgarnych napaści słownych, ale nawet fizycznych napaści na polityków, z którymi nie zgadzają się działacze KOD-u i im podobnych stowarzyszeń. Sprawę skomentował w rozmowie z portalem tvp.info Zbigniew Lazar, który na co dzień zajmuje się wizerunkiem politycznym i komunikacją. Ekspert nie ma wątpliwości, że fala hejtu po tym głosowaniu to przygotowana strategia obliczona na dehumanizację przeciwnika.

Od środy walczące rzekomo o wolność słowa środowiska przepuszczają bezprecedensowy atak na Prawo i Sprawiedliwość, Konfederację, a przede wszystkim na Kukiz’15. „Elity” kojarzone z Platformą Obywatelską w niezwykle prymitywny sposób obrażają Pawła Kukiza. Dochodzi do ataków na biura poselskie. Poseł Konfederacji został fizycznie zaatakowany przez manifestantów przed Sejmem.

Komentując te wydarzenia ekspert ds. wizerunku politycznego i komunikacji Zbigniew Lazar zauważa w rozmowie z portalem tvp.info, że jest to zachowanie typowe dla Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem tego typu ataki i wulgaryzmy mają trafić do konkretnego wyborcy.

- „To ugrupowanie wie doskonale, że ich zwolennicy kochają wulgaryzmy, prymitywne ataki. Każdy przywódca mówi językiem, który – jak wierzy – najlepiej i najskuteczniej dotrze do jego odbiorców. Przywódcy PO też wiedzą, w jakim języku lubią się nurzać ich zwolennicy”

- stwierdza.

Zdaniem Lazara to trwająca od lat zorganizowana akcja, mająca dehumanizować politycznych przeciwników.

- „To tak zwany astroturfing – jeśli pragniesz zniszczyć przeciwnika: ośmiesz go i odczłowiecz. Zaczęło się od moherowych beretów. Tusk i jego formacja wprowadzili tę mowę ponad 20 lat temu. Później ich pomysłem było „zabierz babci dowód”. Ci ludzie, którzy wtedy mieli po 20-30 lat i uwierzyli, że babcia jest zbyt głupia, by zagłosować, teraz mają w okolicy 50-tki i są takim pokoleniem podstarzałych bojowników o wolność”

- wyjaśnia.

Ekspert zauważa, że pandemia koronawirusa rozchwiała emocjami ludzi.

- „Jeśli tłum jest emocjonalnie rozbujany, to bardzo łatwo wejść, dodać pare kłamstw, manipulacji. Jestem zdania, że mamy do czynienia z jakąś próbą generalną przed próbą zaatakowania obecnego rządu”

- przekonuje.

Tymczasem Donald Tusk od swojego powrotu sprytnie zajął się zrzucaniem odpowiedzialności za hejt i mowę nienawiści, którą odznacza się na jego środowisko, na swoich oponentów. Zdaniem eksperta strategia PO to z żelazną konsekwencją realizowane zasady wyłożone w podręcznikach do manipulacji.

kak/tvp.info.pl

Komentarze (168):

Prezes2021.08.15 18:38
tusk ty rudy wredny uju!!!....🤣🤣 tylko agresja ci w tym pustym ''łpie'' do niczego się już nie nadajesz!!!...
janton2021.08.15 13:09
Tusk to Tusk tamto ,wam się we łbach pomieszało ze strachu przed Tuskiem
Do janton2021.08.15 15:50
Nie żartuj a kim on jest , żeby się go bać ?????
Dam2021.08.15 9:30
Pamiętajcie - malowanie Tuska na czerwono i dorabianie rogów wcale nie jest dehumanizacją. Tak samo używanie przesterów, aby nieprzyjemnie się go słuchało. Tak samo ciągłe powtarzanie jego nazwiska negatywnym zabarwieniu. Ani cięcie materiału, żeby źle wyszedł. Ani ciągle powtarzanie "fur deutschland" (jakoś "Przyjaciele Rosjanie" Kaczyńskiego tak często nie potarzacie). PIS zarzucający komuś robienie "dehumanizacji" to jakby ladacznica zarzucała rozwiedzionej, że ta nie jest dziewicą.
Henryk2021.08.15 8:05
NIMANIC i nic nie będzie, w kraju planowanym przez Sorosa ,Billa Gat"sa, nimanic w spędach tęczowo-lewackich dobrego, co by przysporzyło Polsce, młodzieży, radości życia,coś lepszego! Program światowego przekrętu, to zepchnięcie świata w nicość, w margines,w krainę odmętu! Po co Polakom rozwój, dzieci, niech żyją w padole anormalności! My już wszystko mamy, my jesteśmy dla nich pany! Po co PełOwcom,program rozwoju, tu trzeba się wysilić,spocić,,namozolić. My żyjemy na wyżynach, wyższa sfera,to PełOwca cel,maniera! NIMANIC to program tuskowego taty, nimanic nic nie będzie, gdy tuskowe ludki wlezą wszędzie! Niemanic dla narodu, gdy Neumanny,Brejzy,Nitrasy wszędzie! Wszystko mamy już w Jewroszopie, po co Wam Polacy autostrady,drogi,szkoły, my to już wszystko mamy, ....czy to prawda.... POmatoły! My Was Polacy tak kochamy, że kiedy zechcemy, każdy towar z rosyjskiego surowca, z zyskiem Wam sprzedamy! Wasze dzieci, wnuki niech od najmłodszych lat dla nas pracują, budują domy,fabryki, pracują w stajni i zmywalni, po co im studia i nauki, my mamy już wszystko, po co im nauki, mogą u nas czyścić buty!!! My tuskowe żarłoczne plemię, mamy od okrągłego stołu, w łapach polski naród,ziemię! Na ulice głupców , pod różnymi zaklęciami wypędzamy, elektorat na podziałach zbieramy! Piniyndzy dla Was nima i nie byndzie, bo jesteśmy na każdym szczeblu,czyli wszędzie! Spędy naszą są domeną, głupcy ,krzyczą,wrzeszczą, nic nie wiedzą,że ich zguba czeka, taki jest plan światowego POnadczłowieka! NIEMANIC w programie naszym, co Polakom ulżyć miało, w dniu ich święta spęd zrobimy, głupich znowu otumanimy!!! Takie jest nasze credo, cel taki,by z ,,nierządu" żyć ciemniaki!
Zdajcie sobie z tego sprawę!2021.08.14 23:05
Niewątpliwie Tusk ma idee fixe zniszczenia polskiej kultury. Ma wiernych przygłupów, których poziom moralny i intelektualny to doskonała armia do realizacji tego celu. Nie musi czuć się Polakiem, tłumaczy sobie, że jest europejczykiem, co stanowi dla niego dodatkowe usprawiedliwienie. Dopóki nie sczeźnie, będzie realizował tą swoją ideę. Wszyscy co przy nim stoją i ci co na niego głosują realizują jego cel.
Errata2021.08.15 7:05
Chyba Ci się kolego pomyliły nazwiska, w poście powyżej powinno być Kaczyński zamiast Tusk.
gorka2021.08.14 21:21
Przecież Tusk niczego wartościowego sobą nie reprezentuje. Agent Berlina na Polskę. Aby podnieść jego rangę Makrela desygnowała go do Brukseli a teraz w glorii "wielkiego polityka" desantowała na Polskę. Po co Berlinowi dywizje jak mają tego zaprzańca? Ma podpalić Polskę, zdestabilizować, zohydzić rząd, a Żydzi i Bruksela ostrzelać ciężkim kalibrem zarzutów o braku praworządności. A wszystko po to abyśmy bez szemrania podporządkowali się Berlinowi.
Veritas2021.08.15 7:08
Pamiętam rządy Tuska i Kczyńskiego i powiem jedno sto razy bardziej wolałem czasy Tuska. Wtedy ciężko pracujący był w stanie żyć na poziomie, dziś trzeba być związanym z pisem żeby czegoś się dorobić.
DO VERITAS2021.08.15 12:59
Dupka obłowiona urzędach przez PO że tak ujadasz ? Niedługo się skończy twój dobrobyt i pyskówki nie pomogą.
Anonim2021.08.14 19:49
Po przegranych wyborach w2018r do UE Schetyna wygadał się że nawet firma z Izraela nie pomogła i tak przegrali wybory . Firma z Izraela - oni są bardzo agresywni co POkazuje Tusk ..'
katolik2021.08.14 19:25
Vibrio vulnificus bakteria w Bałtyku, czyli nazisto- masoni muszą mieć już plan- podać chemię genetyczną ludzkości zwłaszcza osobom nie kąpiącym się
Du wasserpolnischer Schweinehund2021.08.14 20:30
RAUS!
Hubert2021.08.14 19:14
Dehumanizujmy więc przeciwnika. Środowisko PO to nie ludzie tylko obcy. Pomiot tych co wysyłali do gazu naszych dziadków, strzelali im w potylicę, gwałcili jak leci nasze babcie. Grabili, wyszydzali, opluwali patriotów i kalekich weteranów. Polska była dla nich "Bękartem Traktatu Wersalskiego" zaś AK "zaplutym karłem reakcji". Próbowali pozbawć czci, mienia i imienia najlepszych Polaków. Nienawidzą Polski, Polaków, polskości i mowy polskiej a wyssali to z mlekiem matki. Nienawidzą Kościoła, księży, katolicyzmu a zwłaszcza moralności chrześcijańskiej, która ich przraża swoją prostotą. Służyli gorliwie (i służą dalej) każdemu kto nienawidzi Polski i Polaków. Łżą jak psy mówiąc, że służą wolności, prawdzie i równości podczas gdy najchętniej by nas eksterminowali jak dawniej. Na razie nie mogą ale zrobią to przy pierwszej okazji. Wezmą nagrodę za to, że nas wytępią. W nagrodę dostaną od obcych naszą ziemię, historię i imię. Dla niepoznaki odwracają sens pojęć stając się biedną, prześladowaną, uciśnioną mniejszością. Kładą się udając nachalnie martwych, zastrzelonych przez nas - oprawców Niektórzy nawet malują się pastą na czarno. Niestety ta prowokacja nie wyszła:-). To nie są już żarty! Pilnujmy się! No co - odczłowieczyłem wroga?
Suweren2021.08.14 19:18
Piękne podsumowanie... Tylko który z nich cię zrozumie?!
katolik2021.08.14 19:26
plus SSPIS
Du wasserpolnischer Schweinehund2021.08.14 20:31
RAUS!
katolik2021.08.14 19:27
do 2030 Agenda- zniewolenie, zamordyzm, depopulacja
matis892021.08.14 18:59
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Suweren2021.08.14 19:16
Litości...
Pytanie2021.08.14 18:49
Kiedy chudy rój będzie wąchać kwiatki?
B522021.08.14 18:41
poczytajcie wpisy bolszewików to chamstwo i wulgaryzmy ale ja się cieszę że czerwona szarańcza tu zagląda coś przeczyta i POd budionóówką zostanie
admin2021.08.14 18:13
Wykładowca nazwał posłów gnidami i kundlami. Nie widzi w tym nic złego, bo... posty pisał anonimowo. Ok Tusk osiaga to co chciał nawet wykładowca traci rozum.
Za...J*bac tuska i pomatolow2021.08.14 17:45
...piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.08.14 17:48
Katolikiem-POLAKIEM to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło,prowokatorze od Lampucery.
Anonim2021.08.14 17:53
twoja matka nie jest Po;lka ...szmata poniemiecka z PiSda jak saksofon ...
Klara2021.08.15 7:14
Piękna nasza Polska cała ..bez katoli i kaczora, vateusza sasina lichockiej pawłowicz i kucharki. Nienawidzę pisu i ich popleczników, z kościoła zrobili sprzedajną szmatę, z gospodarki ruinę, z armii złom z edukacji żart, czego się nie tkną to cofają nas w rozwoju o 100 lat.
2021.08.15 18:41
@klara i po co tak kłamiesz!!!...👺
Maciej2021.08.14 17:03
Donald Tusk = STASI= T.W. - "OSKAR"
Anonim2021.08.14 17:00
Najwieksze szmaty to konfederacja. Gdy liczyl sie kazdy pojedynczy glos, kierownictwo ustalilo dyscypline a ich frakcje nie mialy odwagi zaglosowac zgodnie ze swoimi przekonaniami. Polowa zapewne bylaby za , polowa bylaby przeciw i byloby to uczciwe podejscie. Tak to dla wyborcow pisu i opozycji okazali sie zdrajcami jako cala formacja........... Po tym jak konfederacja zaczela uprawiac sekciarstwo antyszczepionkowe, skompromitowana zostala idea otwartej gospodarki. Teraz brak lockdownu I gowno wartych masek, bedzie przedstawiany jako postulat wariatow
Anonim2021.08.14 16:49
agresja? Kiedyś Zdrajcy szli na badyl.
Anonim2021.08.15 7:15
Zdrajcy to siedzą w ławach rządowych i trybunałach.
Rex niemiecki warkną2021.08.14 16:31
a tęczowe kundle już ujadają
Zurych2021.08.14 15:55
poza kłamstwami, obelgami i dzieleniem Polski rudy nie ma nam nic innego do zaproponowania
Anonim2021.08.14 15:59
Po prostu na niego nie głosuj.To proste
Krzysztof2021.08.14 16:05
Dokładnie. Ale czy on to zrozumie? Ja nie zagłosuję na Kaczyńskie,ale to nie oznacza że mam go wyzywać czy obrażać.Tak mnie wychowali rodzice.
Suweren2021.08.14 16:01
Jak zakutym pisowskim łbem trzeba być, żeby tak twierdzić? Dla maci Rassiji?
2021.08.15 18:44
@Zurych Dokładnie tak!!!...👏
Makrela2021.08.14 15:52
Tusk to mój Piesek. Jest wierny i oddany. Otrzymał rodowód i medale. Nie pozwalam na mówienie niego Złego Słowa.
Anonim2021.08.14 16:08
Doskonały przykład dehumanizacji, dziękujemy.
Hhahahha2021.08.14 15:39
Fronda to portal poświęcony katolickiej nienawiści , wiec trzeba zajmować się takimi ludźmi jak Tusek,którzy tę nienawiść potęgują w katolikach. Zobaczcie po katolickich komentarzach poniżej :)))))
Ty Hhahahha, co chuja masz w pysku?2021.08.14 15:49
Te hahaha jakieś niewyraźne.
Hhehheheh2021.08.14 15:51
Wy katolicy ciągle myślicie albo o du..ie, gó..nie,ch..u albo o sr..niu. Chyba z 500 takich komentarzy przeczytałem ostatnio na portalu katolickim od katolików. ,co jest znamienne. A może byś pomyślał o Bogu? Za trudne, prawda?
"Wy katolicy..."2021.08.14 16:05
A wskaż mi na tym forum katolików? Nie uogólniaj, tylko powiedz mężowi, aby wyjął ci z pyska ch uja.
Hhehheheh2021.08.14 16:23
Sam jesteś tego przykładem:))) Od razu pomyślałeś o ch...u.:)) Wchodzisz na portal KATOLICKI by pisać o du..ie, gó..nie ,ch,ualbo o sr..niu jak wielu innych katolików. Bóg czy Jezus jest u was tylko w niedziele prze 40 minut,oczywiście jak nie uśniecie w kościele:)))
Co mąż już ci się znudził?2021.08.14 16:34
Szukasz ch uja do pyska? Ten katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 zawsze gotów!
Hhehheheh2021.08.14 16:48
I za takie komentarze kocham katolików i ich świadectwo wiary w Jezusa:)))) Oby więcej takich katolików to Kościół upadnie w 10 lat:))) I to mnie cieszy:)))))
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.14 16:53
podaj adres
j*bac tuska z daleka i bliska2021.08.14 15:32
...piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Yo... bystry skrzypek co sra z dachu!2021.08.14 15:37
How's the fake Florida, kike?
Anonim2021.08.14 15:44
Katolikiem POLAKIEM to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło,prowokatorze.
Władysław2021.08.14 15:24
Sam volksdeutsch Tusk przyznał, że przyjechał do Polski, by rozhuśtać emocje, wykorzystując wstępnie sformatowanych już przez sekty tvn, gw etc. bezmyślnych "użytecznych idiotów" u nas zwanych lemingami. Dla nich liczy się tylko jedno - chcą być mitycznymi "europejczykami", Polska jest nieistotna. Zresztą, spójrzmy na twarz Tuska - to proste zadanie dla każdego absolwenta nawet zasadniczej szkoły psychologii - jako wzorzec nienawiści powinna zalec w Sevre pod Paryżem.
jon2021.08.14 15:53
Dasz linka do tego tuskowego przyznania się, czy kłamiesz jak typowy katolik?
Anonim2021.08.14 15:21
...piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Yo... bystry skrzypek co sra z dachu!2021.08.14 15:23
How's the fake Florida, kike?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.14 15:15
wystarczy przypomnieć sobie pełne nienawiści wypowiedzi żoliborskiej szmaty jakie wygłaszał na śmiesięcznicach smoleńskich czy lesby pawłowicz która bluznęła swoim katolicyzmem i rozkręciła hejt na transpłciowe dziecko...
pomatolski kretynie2021.08.14 15:19
twoja matka pomatolska szmata z PiSdy zrobila sobie spluwaczke
Pierdoliłem Donalda w mordę,2021.08.14 15:13
A Rafałka w dupę!
B522021.08.14 15:22
Jestes pedalem i zapewne pedofilem, teczowy zboku !
Hehehhe2021.08.14 15:42
Wy katolicy ciągle myślicie albo o du..ie, gó..nie albo o sr..niu. Chyba z 500 takich komentarzy przeczytałem ostatnio na portalu katolickim od katolików. ,co jest znamienne. A może byś pomyślał o Bogu? Za trudne, prawda?
jon2021.08.14 15:58
Serio, czy kłamiesz jak typowy katolik?
J*bac tuska poniemieckie scierwo2021.08.14 15:07
...piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.08.14 15:03
I wy to nazywacie bezpodstawną agresją? Agresja na was dopiero przyjdzie, gdy znajdziecie się w piekle przygotowanym dla kłamczuchów.
B522021.08.14 15:05
czerwony pajac na tęczowej gumie
AAAtomek2021.08.14 14:52
Prawicowe sprzedajne szmaty sprzedadzą się nawet za jedną butelkę wódki, a co dopiero sprzedając Polskę?! Tfu, prawicowa Targowica-2.
B522021.08.14 14:58
ale bolszewicy sprzedają się za darmo
AAAtomek2021.08.14 17:20
Na samym początku reżimowi bolszewicy dają za darmo, w ramach promocji, następnie za 1 butelkę samogonu. Potem cena wzrasta przy sprzedaży Polski.
AAAsromek2021.08.14 15:08
twoja matka PiSdy juz nie sprzeda ...spluwaczke z niej zrobila
AAAtomek2021.08.14 17:21
Moja matka nie zna twojej matki z PiS. Sorry.
Anonim2021.08.14 15:22
Tomek, skoro wszystko jest takie proste i oczywiste, to czemu ich nie przekupisz 2 flaszkami? Czym ty sie roznisz od prawicowych szmat, skoro jak sie domyslam masz te same polityczne cele natury swiatopogladowej? Nie twierdze ze jestes najgorszy. po 11 jest jak fanatyk religijny, a ty tylko jak ministrant. Ja niestety jestem jak ci co bazgraja na murach, ale tylko tutaj. Glosuje na najbardziej wywazonych.
B522021.08.14 14:45
bolszewicy stracili władzę po raz pierwszy od wyzwolenia i to jest dla nich frustrujące i z tej frustracji czerwona szarańcza robi się agresywna
Laki2021.08.14 15:03
Tak, tak towarzyszu.
B522021.08.14 15:07
spadaj czerwony pajacu
B522021.08.14 14:38
tępa czerwona dzida
Olej2021.08.14 14:37
Na powagę sytuacji wpływa fakt, że ten człowiek jest pionkiem w łapach obcych służb. I cokolwiek robi i gdzie się porusza powinno być kontrolowane przez polski kontrwywiad i służby bezpieczeństwa narodowego. Co więcej, rząd głosem służb powinien wysłać temu panu groźbę i ostrzeżenie poparte propozycją nie do odrzucenia, jeżeli zrobisz to i to stracisz to i to, jeżeli mimo tego nie zastopujesz będziesz martwy. Sytuacja nie jest śmieszna ani groteskowa, jest śmiertelnie poważna, zagrażająca bezpieczeństwu państwa. A to już nie jest zabawa tylko gra na noże. I rząd musi w tę grę wejść i ją zakończyć na swoich warunkach.
OKO2021.08.14 14:31
Niemcy sie wściekaja --dali milioy euro a kozysci z Niemieckiej Parti PO--sa malutkie ===ALE JAJAJAJAJ
fdf2021.08.14 14:29
Ścierwo pisowskie atakuje wszystko co jest niezależne i wolne.
Rumcajs2021.08.14 14:40
Ścierwo POwsko niemieckie atakuje wszystko co jest niezależne i wolne.
B522021.08.14 14:40
mnie się wydaje że ten ze zdjęcia to POganin ale opis pasuje
J*bac tuska2021.08.14 14:23
rude niemieckie scierwo ...
Anonim2021.08.14 15:46
Katolikiem ani POLAKIEM to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło,prowokatorze od Lampucery
Anonim2021.08.14 14:12
Dehumanizacji? Czy można dehumanizować szmatę?
Foster2021.08.14 14:17
Myślisz o fladze czy o kandydacie do konkursu Eurowizji ?
Anonim2021.08.14 16:11
Kolejny doskonały przykład dehumanizacji, dziękujemy za przykład.
Nina2021.08.14 14:08
PO POniemiecka zbieranina sługusy obcych zachowują się jak żołdaki niemieckiej zarazy SS zachowywali się w swoich najazdach na obce państwa. KOD to miernota bez wykształcenia lumpy i patologia ich z kolei opłaca ten co ich utworzył Soros. To antypolska zbieranina niewolnicy obcych nacji.
Anonim2021.08.14 16:06
^^ doskonały przykład dehumanizacji, zaprezentowany przez zwolennika PiS
Grizzly2021.08.14 14:00
Za***** Tuska!
Grizzly2021.08.14 14:06
Przepraszam, już wziąłem lekarstwa i mi lepiej.
Grizzly2021.08.14 14:13
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
jle_ffm2021.08.14 14:40
Sam się wynoś trollu, won od mojego nicka!
jle_ffm2021.08.14 14:42
Hehe, chłopaki, dogadajcie się który to Grizzly jest w końcu, ten właściwy :)
Grizzly2021.08.14 15:05
Won trollu wystrugany z buraka przez PiS bolszewiku SBeckii ! Won od mojego nicka!
Anonim2021.08.14 13:59
w polityce sa same gnoje . 2 razy pytalem anonima i Tomka kto im sie podoba i bez odpowiedzi... wybor miedzy gnojami zwyczajnymi i nadzwyczajnymi zostanie chyba na dluzej. Zarowno PO jak i PIS powinny znikac ze sceny politycznej. SLD zanim zostalo teczowe (dzis SLD to partia faszystowska jak PO i PIS) budowalo wzglednie (porownujac do dzis) wysokie standardy etyczne. Nie da sie porownac prezesa Kwiatkowskiego do Kurskiego czy Brauna. Tak samo nie kozna porownac komisji sledzczych Nalecza, Sekuly i dzisiejszych pisiorow....
Anonim2021.08.14 14:05
Jasne, już lecę na każde wezwanie PiSdzielskiego gamonia...😁😁😁
Anonim2021.08.14 14:11
poza twoim obozem lgbt i obozem prolife, istnieja ze inni ludzie ... niczym nie roznisz sie od PISu ty lewacki oszolomie
pomatolska spluwaczka2021.08.14 14:48
znow PiSde nadstawiasz???
Anonim2021.08.14 13:47
To wszystko prawda!!! To przecież dzięki sponsorowanej i sterowanej przez totalną opozycję oraz ich niemieckich mocodawców kampanii nienawiści został kompletnie wypaczony w powszechnym odbiorze obraz naszego umiłowanego Ojca Narodu, Jarosława Polskęzbawa. Ten wysoki, przystojny, znający języki i obyty w świecie przywódca, przyjmowany i szanowany przez prezydentów i dostojników na całym świecie, został przedstawiony jako pokraczny i załupierzony kurdu.pel w dwu różnych butach, co w żadnym języku (moze poza rosyjskim) ani be, ani me. Ten męski, heteroseksualny ojciec normalnej rodziny, posiadający prawo jazdy, robiący samodzielnie i bez ochrony zakupy został zmanipulowany do roli kryptohomoseksualisty z kotem, który bez sześcioosobowej ochrony nawet do kibla nie chodzi. Walczmy z lewackimi mediami oraz kampanią dezinformacji, która tak zakłamała świetlaną postać Ojca Narodu i Prezesa Polski!!!
B522021.08.14 14:56
co poprzedni bolszewicy byli przystojni wygadani i znający języki a mnie wcześniej po prostu było wstyd jak przedstawiciele narodu polskiego kompromitowali się przed kamerami ostatnich trzech o,7L chorujący na chorobę filipińską bolek nie chcę ale muszę REDBUL wlazł na stuł w parlamencie Japonii to była po prostu katastrofa
Nie boimy się Tuska!!!2021.08.14 13:45
Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska! Nie boimy się Tuska!!! To wina Tuska!
Siara2021.08.14 13:48
Boimy się Tuska, bo Tusk jest sprytny i czujny jak chrabąszcz, jak łasica, jak gajowy.
B522021.08.14 15:11
czy to ten co wyjechał na saksy i za parobka robi u Niemca
Anonim2021.08.14 13:31
Czemu się dziwić, PiS sprowadziła politykę w Polsce poniżej poziomy rynsztoku. To TVP pokazuje, promuję Tuska mówiącego po niemiecku co właśnie jest taktyką dehumanizacji. Nie wiem czemu zwolnicy PiS-u dziwią się, że ktoś zaczyna stosować tą samą podłą taktykę, którą stają od pond 10 lat. My bić dobrze, nas bić nie dobrze.
Nina2021.08.14 14:11
To twoja chamska hołota używa wulgaryzmów są to ludzie z marginesu społecznego KOD i PO to moralne dno.
Prawda2021.08.14 13:27
Ciemni PiS bolszewicy innego języka nie znają!
B522021.08.14 15:04
ja ci to wytłumaczę tępy czerwony pajacu PISiory to nie bolszewicy bo gdyby tak było to w Brukseli czerwoni komisarze byli by ich przyjaciółmi prawdziwi bolszewicy trzymają sztamę z czerwonymi komisarzami z Brukseli
Prawda2021.08.14 15:06
PiSiory to betonowa komuna!
hmmm....2021.08.14 13:25
Dehumanizacja przeciwnika? Coś w stylu polityków mówiących o tym, że jakieś grupy społeczeństwa, mniejszości "to nie ludzie"?
rude scierwo2021.08.14 13:23
germanm schweinehund!
Anonim2021.08.14 13:21
OBIECALI CI DONEK NA RUDY LEB POSTRONEK
Anonim2021.08.14 13:49
To miłe widzieć taką sra.czkę u PiSdzielców...😁😁😁
pomatolska spluwaczka2021.08.14 14:20
co z PiSda twojej mamusi ???dalej w nie pluja ??
a2021.08.14 13:19
On jest toksyczny.
HDD2021.08.14 13:07
Środowiska totalnej opozycji „fundują” Polakom coraz ostrzejszy spektakl pogardy i nienawiści. tak działa NKWD KGB Makreli Putina w PO i KO w LGBT Q i PSL SLD
Suweren2021.08.14 13:17
Póki co do społeczeństwa docierają kolejne, coraz to bardziej pomysłowe sposoby wykorzystania służb przez PiS, a liczba podsłuchiwanych i "podglądanych" obywateli stale rośnie i jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet krąży taki dowcip, że Zero na Twitterze ma 100 000 obserwujących i 38 mln obserwowanych. Miłego dnia.
mlody2021.08.14 13:19
Ty oczywiscie jestes suweren zydowski nadajacy z kibucu kolo sodomy i gomory.
Anonim2021.08.14 13:23
Ale przynajmniej po polsku i bez błędów, towarzyszu lejtnancie. Kursy językowe w FSB to już nie to, co kiedyś, jak widać...
Suweren2021.08.14 15:35
No ba! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dobre przechodzimy szkolenie w GRU i Mosadzie, zanim zaczną nas opłacać za takie komentarze rublami i szeklami po stałym kursie do USD, hahaha. Dziękuję, ale błędy zdarzają mi się aż za często, a moja interpunkcja jest w najlepszym razie "dość swobodna".
Suweren2021.08.14 15:32
PiSowskie ple ple ple... Jeśli teoria nie zgadza się z Faktami, tym gorzej dla Faktów...
Anonim2021.08.14 13:18
I tylko PiSdzielce niewinne jak lelija przeczysta...😁😁😁😁
Suweren2021.08.14 15:51
Oni są lepsi niż jakaś tam "lilija"! Są jak czosnek, który ochroni przed wampirem LGBT, przytulią, co uchroni przed nieczystą siłą topielca i zemstą litewskiej rusałki. Są jak maliny słodkie, które zbierała Alina w malinowym chruśniaku Leśmiana, szlachetni jak Cyd, a gdy trzeba gorzcy i przebiegli jak pocałunek Almazora. Elektorat PiS zawsze i prawie przedwiecznie łączył w sobie najlepsze cechy polskości, stanowiąc jej trzon, jądro, a nawet nasienie, które przyniosło potęgę ad Najjaśniejszej. W każdym tkwi błogosławione prącie Mieszka, przez co na wskroś widzi, czym najjaśniejsza była, jest i być miała i pozbawione wątpliwości ziarno człowieka lepszego sortu. I im się to po prostu zwyczajnie należało.
Hańba wszystkich z bandy 42021.08.14 12:55
a w szczególności lecha kaczyńskiego i hajki gronkiewicz waltzman w budowie Polin: https://wprawo.pl/k-balinski-nalewkowi-bogacze-nalewkowe-biznesy/
rebeliant2021.08.14 12:54
Ja wiem co jest doskonałym lekarstwem i panaceum na te konflikty i spiętrzanie antagonizmów. To nie jest jakieś tam cudowne guano niebiańskiego gołębia, ale świadomość, że tylko pracą (wysiłkiem) nad tym co przynosi konkretne dobre owoce idzie raz, że zagasić konflikty, dwa zabezpieczać ludzi przed następnymi konfliktami. Im więcej czasu na nieróbstwo + kupa forsy = władcy much rzucający coraz to większymi zabawkami. A np. taki guru lord kiwająca głowa z ekranu, gdyby był jako dodatkowy kierowca TIR-a, to byłoby mniej wypadków na drogach z przyczyn przemęczenia i dowieziony towar. A tak mamy masę doradców i innych nierobów obciążających ludzi wykonujących konkretną pracę spychając ich w coraz większą beznadzieję, a jeżdżące po nich gnidy jak po zdechłej kobyle są coraz bardziej zuchwałe (mowa tu o szajkach urzędniczo bandyckich).
Suwer2021.08.14 12:49
PiSowskie wyrazy miłości: "oszołom", "element animalny", "gorszy sort", "mordy zdradzieckie", "kanalie", "element polskojęzyczny", "tęczowa zaraza", "KODeraści", "ludzie nie równi ludziom normalnym"... kontynuować?
Suwer2021.08.14 12:54
A wiecie jak skomentowałoby to TVP? Obstawiam coś w stylu "bogaty język polityków PiS skutecznie broni Polski przed Niemiecką agresją ze strony Donalda Tuska". Czytała Danuta Holecka.
PiS2021.08.14 13:12
nie ma takich polityków, którzy wyzwiskami obrzucają przeciwników. Nie kłam.
PO2021.08.14 13:15
TYLKO PO SĄ.
Anonim2021.08.14 14:03
Żarłoczna Kryśka to już nie PIS?
Suweren2021.08.14 15:58
Nie, teraz to obiektywny i bezpartyjny sędzia pseudo-TK.
rewers2021.08.14 12:48
Niewątpliwie Tusk ma idee fixe zniszczenia polskiej kultury. Ma wiernych przygłupów, których poziom moralny i intelektualny to doskonała armia do realizacji tego celu. Nie musi czuć się polakiem, tłumaczy sobie, że jest europejczykiem, co stanowi dla niego dodatkowe usprawiedliwienie. Dopóki nie sczeźnie, będzie realizował tą swoją ideę. Wszyscy co przy nim stoją i ci co na niego głosują realizują jego cel.
jle_ffm2021.08.14 12:45
Pisowska moralność Kalego. Obrażać to my ale nie nas. Lepiej spójrzcie ile kłamstw, pomówień i agresji jest po waszej stronie, w waszych mediach, TVP , obłudnicy! Ostatnio wobec Tuska był atak jakiegoś fanatyka, czy też nękanie przez reżimowego 'dziennikarza' z TVPis.
Suweren2021.08.14 12:51
Für Deutschland...
jle_ffm2021.08.14 15:29
Powtarzasz bezmyślnie jak papuga za pisowską szczekaczką. I pewnie nie rozumiesz co to znaczy.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.14 12:45
Każdy sądzi według siebie, i nie dostrzega belki w swoim oku. Ten zdemoralizowany, podły i animalny PiSdowaty element przekroczył wszelkie granice, nie pamiętając widocznie jakie to zaszczany żoliborski luj robił awantury i jakie podłe słowa wykrzykiwał wraz ze swoim suwerenem podczas śmiesięcznic smoleńskich, jak każde wybory uważał za sfałszowane, za wyjątkiem tych, w których zwyciężał, jak bezczelnie na śmierci swojego braciszka rozpoczął swoją podłą kampanię wyborczą. To tylko wierzchołek góry lodowej podłości, bezczelności i cynizmu, który ciągnie się za kałczyńskim przez wiele lat począwszy od lat 90-tych... najgorsze, że osiągnął swój cel - majsterkowanie przy konstytucji i stopniowe wprowadzanie w Polsce dyktatury w miejsce demokracji, izolacja w UE i wepchnięcie Polski z powrotem w ramiona dawnego ZSRR, który dziś dla niepoznaki niektórzy nazywają Rosją... Yebać PiS!!!
AAAtomek2021.08.14 12:45
To już chyba 8-tydzień zorganizowanego kato-prawicowego hejtu, dehumanizacji i agresji, odkąd Tusk wrócił do Polski? :Paradne! ps. prawicowy ekspert w roli niezależnego eksperta?
Anonim2021.08.14 12:48
Prawiczkowa sra.czka to tylko objaw strachu, że ukochane koryto może odjechać.😁😁😁
Anonim2021.08.14 12:55
Anonim, Tomek, a wam kto się w polityce podoba? Konkretne nazwiska, przynajmniej pojedyncze.
JOJO2021.08.14 13:12
Pewnemu zdrajcy już korytko odpłyneło , oby reszcie PO wcom też - Oszołomy.
Anonim2021.08.14 12:41
Konfederacja niech sie zdecyduje czy jest po stronie PISu czy opozycji. Wszyscy na nich sa wkurzeni.
Anonim2021.08.14 12:45
Konfa jest jak k.rwa, co jednemu robi laskę, a do drugiego d.pę wystawia.
Anonim2021.08.14 13:00
Dzisiaj konfederacja, zniechajac do szczepien trzyma z tymi co chca lockdownu. Nie walcza o prawo wyboru, bo częsc z nich prowadzi dzialalnosc dywersyjno-propagandową.
Anonim2021.08.14 12:39
Agresja Platformy? To prawda, my tak obrzydliwie kłamać jak PiSory nie potrafimy, to nadrabiamy pięściami.
Foster2021.08.14 12:38
To dokładnie tak jak PIS dehumanizuje LGBT, mówiąc, że to nie osoby. Przeciwnicy PIS szybko się uczą.
Anonim2021.08.14 12:47
a ty sie bawisz w Kurskiego poprzez manipulacje slow Dudy. Szybko sie uczysz
Foster2021.08.14 12:54
To przypomnę ci wypowiedź Dudy: "LGBT to nie ludzie - to ideologia".
Anonim2021.08.14 13:03
łżesz Kurski, nawet ten krotki fragment zmanipulowales, ty teczowy pisiorze
Anonim2021.08.14 13:12
Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy to jest ideologia, czy nie, to niech sobie zajrzy w karty historii i zobaczy, jak wyglądało na świecie budowanie ruchu LGBT... Mają po prostu swoje preferencje i już. Uważają, że to jest ich prywatna sprawa i że preferencje to jest rzecz, z którą się nie należy obnosić. Ja darzę wszystkich ludzi szacunkiem, ale nie pozwolę na to, by ideologizowano dzieci, bo to jest moja odpowiedzialność za Polskę i za polską młodzież ... Nie po to pokolenie moich rodziców przez 40 lat walczyło, żeby wyrzucić ideologię komunistyczną ze szkół, żeby nie można jej było wciskać dzieciom, żeby nie można było prać mózgów młodzieży i indoktrynować ich, młodych ludzi, dzieci, żołnierzy w wojsku, w organizacjach młodzieżowych, nie po to walczyli, żebyśmy teraz godzili się na to, żeby przyszła inna ideologia, jeszcze bardziej niszcząca dla człowieka, ideologia, która pod frazesami szacunku i tolerancji ukrywa głęboką nietolerancję i eliminację, wykluczenie wszystkich tych, którzy nie chcą jej ulec /////////////////////// jezeli typowe zaburzenia, cos jak nikotynizm, nazywa sie orientacja to czym to jest jak nie ideologia? a czy sam konserwatyzm to nie jest tez ideologia? Duda to czlowiek, PIS to ideologia
Foster2021.08.14 13:23
Nigdzie w poważnych wydawnictwach naukowych nie natknąłem się na ideologię LGBT. Można natomiast mówić o niżej wymienionych ideologiach: nacjonalizm z różnymi odmianami, komunizm - socjalizm, faszyzm, konserwatyzm z różnymi odmianami, liberalizm z różnymi odmianami, narodowy socjalizm i nazizm, anarchizm, progresywizm, ideologie ekonomiczne. W żadnej z nich nie znajduję LGBT. Więc z przykrością muszę stwierdzić, że albo jesteś niezorientowany albo świadomie łżesz.
Anonim2021.08.14 13:39
Malo ci rzadow PISu? bez LGBT nigdy by ich nie bylo u wladzy. Cala lewica upadla przez ideologie LGBT. Ideologia elit, kawioru, kokainy. Cokolwiek nie dostaną to powiedzą ze MAŁO - wyszukac ci jak krytykowany w komentarzach jest Jens Spahn (gej) przez pedryli ze znanego gejowskiego portalu? ............. Ideologia – pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata[1]. Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – religijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania[2]). Zapotrzebowanie na ideologie wynika z właściwego ludziom poszukiwania odpowiedzi na pytania o sens i sposób istnienia[potrzebny przypis]. Ideologie mają charakter normatywny, proponują bowiem pewien światopogląd, wyobrażenie na temat otoczen.......... to jest wszystko chore, nienaturalne i dzien w dzien pompowane przy uzyciu masmediow. Nic oddolnego tylko reczne wciskana ciemnota.... wszystko do czasu gdy nastapi postep in vitro i badan prenatalnych. Chyba ze wczesniej psychiatria z postepem ruszy z kopyta.
Rumcajs2021.08.14 12:59
To dokładnie tak jak tusk dehumanizuje Polske, mówiąc, że to nie naród.
Foster2021.08.14 13:02
No przecież to Kaczyński powiedział że gorsze sorty to nie naród.
Jedno jest PEWNE!2021.08.14 12:36
tusk przegrywa...
Anonim2021.08.14 12:41
Pycha kroczy przed upadkiem.
mlody2021.08.14 13:22
I GOWIN JUZ UPADL
PILNE!!!2021.08.14 12:30
UWAGA! KOMUNIKAT SPECJALNY!!! Członkowie PiS proszeni o zgłoszenie się na Dworzec Wschodni, gdzie właśnie dotarł codzienny transport od naszego ciepłego przyjaciela z Białorusi, prezydenta Łukaszenki. Darmowa porcja Maści Na Ból Du.py przysługuje po okazaniu legitymacji PiS (jak ktoś zapomniał, to durny pysk wystarczy). Maść Na Ból Du.py prosimy aplikować starannie, ponieważ coraz częściej u członków naszej jedynie słusznej Partii występują problemy z siadaniem. Dziękuję za uwagę!
Bardzo PILNE!2021.08.14 13:07
UWAGA! KOMUNIKAT SPECJALNY!!! Członkowie PO PSL i inne sieroty proszeni o zgłoszenie się na Dworzec Zachodni, gdzie właśnie dotarł codzienny transport od naszego ciepłego przyjaciela z Wenezueli, prezydenta ŁWenezueli. Darmowa porcja Maści Na Ból Du.py przysługuje po okazaniu legitymacji POKO nowoczesna (jak ktoś zapomniał, to durny pysk wystarczy). Maść Na Ból Du.py prosimy aplikować starannie, ponieważ coraz częściej u członków naszej jedynie słusznej Partii występują problemy z siadaniem. Dziękuję za uwagę!
Anonim2021.08.14 12:26
Bolszewizm i faszyzm wyrosły z pnia syjonizmu .!!!!!!!!!!!!!! PO tak działają jak w początkowym okresie faszyści i komuniści . Kłamstwa i atak , zauważcie że to co robią oni oskarżają przeciwnika . Platforma Fałszu i Obłudy to Tusk .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Anonim2021.08.14 12:28
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny! 😁😂🤣😂😁
Rumcajs2021.08.14 13:02
Ból du.py PO sranców- bezcenny! 😁😂🤣😂😁 a jaka ich frustracja że nawet ze złości własne gówno zjadają.
bogdanus2021.08.14 12:24
Myślący i inteligentni ludzie nie zawsze podzielający poglądy PIS, nie dadzą się zmanipulować Tuskowi i opozycji. Dla wielu ludzi niepochamowana żądza władzy polityków, nie zrobi z nich barbarzyńców.
poPO=kurw...złodzieje, mordercy2021.08.14 12:23
tusk juz podlega karze !!! - niech spojrzyw lustro i odsłoni korzenie dolnych siekaczy-PARSZYWY<SEPLENIACY < OBLEŚNY PRYMITYW NIEUDACZNIK!!! a reszta przed nim!!!!
Anonim2021.08.14 12:26
Nie zes.raj się z tej napinki. Kleks w kalesonach to obciach towarzyski.😁😁😁
Agnieszka2021.08.14 12:22
"Dehomunizacja" przeciwnika. O jejku jejku biedni politycy PiS - tacy niewinni a krzywdzeni... Przecież broń Boże, żeby oni dehumanizowali przeciwników, co nie chcą poddawać się eksperymentowi, za który zapłacili lub za który ktoś im zapłacił.... Toż oni nigdy w życiu nie nazywali ich "antyszczepionkowymi terrorystami". Po prostu każdy kto się z nimi nie zgadza, to zaraz idzie punkt szczepień podpalać
poPO=kurw..złodzieje mordercy2021.08.14 12:24
tu nie chodzi tylko o PiS ale o człowieczeństwo , czego nie jesteś w stanie pojąć bo masz wypalony mózdżek TVNem
Foster2021.08.14 12:51
Co Ty bredzisz, przez takich durniów jak Ty już dawno zostaliśmy podzieleni na sorty. Przypomnę ci wypowiedź Kuchcińskiego.
Agnieszka2021.08.14 19:42
Ty biedny prymitywny człowieku nawet nie zdajesz sobie sprawy, że ja i ludzie o moich poglądach nie tylko z obrzydzenia do TVN-u nawet na chwilę ponad 10 lat nie zaglądali, ale należeli do twardego elektoratu PiS i trwało z poświęceniem przy Kaczyńskim w czasach, w których tacy jak ty pisowscy lizusi do wynajęcia ze strachu przed PO i TVNem to w majtki robili. Jeżeli tacy jak ja nie mogą dziś na nich patrzeć, to znaczy, że przekroczyli swoim ludobójczym działaniem wszelkie moralne granice i upadli na samo dno
OKO2021.08.14 12:22
Tusk za Niemickie Euro Niszczy Podle Narod Polski ---
Anonim2021.08.14 12:21
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny! 😁😂🤣😂😁
Do Anonim2021.08.14 13:42
ŻEBY TO NAPISAĆ MUSISZ MIEĆ JESZCZE WIĘKSZY BÓL DVPY I NIE TYLKO JEJ.