ABW ostrzega Polaków przed terroryzmem. ZOBACZ NAGRANIE - zdjęcie
02.12.19, 13:26

ABW ostrzega Polaków przed terroryzmem. ZOBACZ NAGRANIE

14

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczęła akcję "4U!", w której ostrzega Polaków przed terroryzmem.

Kampania społeczna 4U jest inicjatywą Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Celem kampanii jest przedstawienie zalecanego sposobu postępowania w przypadku wystąpienia ataku terrorystycznego

Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW, zgodnie ze swoją misją, dąży do poprawy świadomości antyterrorystycznej – a tym samym, podniesienia poziomu bezpieczeństwa obywateli

 

 

Więcej informacji na stronie 4U! - TUTAJ

Komentarze (14):

PiotrS2019.12.3 10:27
Popieram tę akcję. Bardzo dobrze. Trzeba się uświadamiać. Ja oczywiście (jak jeden z komentarzy powyżej) dorzuciłbym do tego naukę posługiwania się bronią. Dla wszystkich.
thebodzio2019.12.2 21:52
Dajcie mi broń i nauczcie jej używać, a będzie bezpieczniej :}
rebeliant2019.12.2 21:39
A gdzie jest dalszy ciąg nagrania pokazujący odwet rdzennej ludności w postaci wysłania do stref no go zone wozów opancerzonych ze szwadronami śmierci ? Że co taki ma być wizerunek Europejczyka... rozbrojona ciota zastraszona już od urodzenia, że jest rasistą i nazistą bo jest biały? Białe narody powinny się zacząć jednoczyć i przyjąć taktykę "zero tolerancji dla ciemnoskórych przybyszów". Zobaczcie bowiem weźcie tak na logikę zdarzeń... dlaczego tak na prawdę biały człowiek został wypchnięty aż pod koło podbiegunowe (kiedyś był lodowiec) ? Słyszeliśmy również o wyprawach na te tereny ciapatych i innych prześladowców po białych niewolników. Te biedne ludy z tzw. trzeciego świata z tyranstanów okazują się być naszymi prześladowcami, a nie bidulkami. Nie szkoda wam tych waszych przodków gnębionych przez Mongołów - jak nie Azja to Północna Afryka to Bliski Wschód na nas najeżdża - to my jesteśmy ofiarami i dlatego mamy w genach (znowu ta hołubiona nauka, ale na wnioski jak zwykle jest zakaz) budowanie twierdz. Europa powinna pozostać twierdzą i raz na jakiś czas jeszcze najechać wrogów My dzisiaj nie zdajemy sobie sprawy z siły brutalnych ludów trzeciego świata i z ich nienawiści do nas tylko dlatego, że jesteśmy biali (chociaż zaczyna się to ukazywać na zachodzie). Struktura naszych społeczeństw (białych narodów) jest tak słaba w porównaniu ze struktur brutalnych cywilizacji, że są one nawet w stanie nas ze sobą skłócić, wojnę między nami wywołać np. między Białorusią a Polską - tym czasem zaczyna zanosić się na to, że każdy rdzenny Europejczyk będzie współsojusznikiem. Zauważcie jeszcze jedno - skąd pochodzą cyfry, matematyka, sztuka iluzji, astronomia, medycyna... to nie są kraje trzeciego świata, lecz są to silne jądra składające się z brutalnych i bezwzględnych mistrzów, panów itp. , które są otoczone przez biedotę, która mimo wszystko wysadzi się lub zarżnie kogoś za imama ibrahima. Ale czy my jesteśmy temu winni, że mamy składać życie swoje i swoich dzieci jako ratunek dla opętańców ? Nie jesteśmy, ale na to wychodzi, bo nas tak tresują - do bycia winnym bo jesteś biały... i to jest ich - przez nich sponsorowana i pod ich nadzorem - tresura na naszym terenie.
Valdez732019.12.2 14:09
I to jest instrukcja postępowania od ABW. Z gołymi rękami na uzbrojonego terrorystę -naprawdę ??? Dostęp do broni dla niekaranych Polaków załatwia temat !!! Ale nie w tym kraju broń mają legalnie tylko postkomuna oraz byli pracownicy służb.
Mirek2019.12.2 14:00
do Topek . Zamów sobie wizytę u psychiatry dopóki jest jeszcze jakiś cień nadziei że nie trzeba zamknąć cię na oddziale bez klamek .
Konfederata2019.12.2 13:54
W POLSCE JEST KILKA RAZY WIĘKSZA SZANSA ZOSTANIA OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ. Kobiety bardzo często są bite i poniżane przez mężów wiadomego wyznania. Także przestępczość zorganizowana skupia się głównie wokół stadionów i kiboli tak dumnie przez prawactwo nazywanych patriotami. Czy ABW coś na ten temat przygotowało? Np co zrobić kiedy jesteś młodą kobietą, a do wagonu wsiada grupa 20 pijanych kiboli. Albo gdy jesteś nastolatkiem i po zmroku napotykasz na swojej drodze grupę naćpanych nacjonalistów.
Wojtek Polak2019.12.2 14:53
i mylisz się lewaczku ci co najbardziej biją swoje ''żony'' czy partnerki to sfrustrowane lewaki typu krytyka polityczna czy gejzety wyborczej. tak więc nie pal głupa. a jak spotkasz jakiś ''pijanych kiboli'' to zrób kupę w spodnie gwarantuje że żaden do ciebie nie podejdzie.
Cool2019.12.2 15:01
Zapytaj Biedronia, komu spuścił lanie ... to sie dowiesz kim z natury są geje!
Topek2019.12.2 13:42
Według Amnesty International organizacją terrorystyczną była Solidarność walcząca ale po śmierci jej przywódcy myślę że trudno mówić na razie o terroryzmie w Polsce, chyba że pisdzielski terroryzm przeciwko demokracji
rebeliant2019.12.2 13:52
No to jest to obnażenie prawdziwej mordy amnesty komuchognoju.
bezlitosny internauta2019.12.2 13:29
A jest filmik instruujący jak się zachować, gdy do autobusu lub pociągu wsiada grupa naprutych kiboli?
PolakNieLeming2019.12.2 13:36
Powinien być też filmik instruujący jak postępować , gdy się zobaczy wpis takiego "bezlitosnego internauty" , czyli mądrego inaczej.
Ana2019.12.2 13:45
Otworzyć puszkę z cyklonem b i wyjść z pociągu
rebeliant2019.12.2 13:47
Jeśli jesteś wyznawcą tolerancji to powinieneś być tak samo potulnym dla kiboli jak i - tak jak ty chcesz - do ciemnoskórych rasistów. Ty nie powinieneś mieć z tym problemów, gdyż bo jesteś równy wobec wszystkich - niech ci pała kibola równą będzie wobec pały czarnego rasisty.