Absurdy włoskiego rządu. Kraj w kryzysie, a rząd zajmuje się … LGBT - zdjęcie
13.07.20, 13:50Zdjęcie ilustracyjne/pxhere.com

Absurdy włoskiego rządu. Kraj w kryzysie, a rząd zajmuje się … LGBT

12

Obecny rząd Włoch forsuje właśnie projekt ustawy, którą postawiono jako priorytetową gabinetu premiera Giuseppe Contego. Nowe prawo ma przeciwdziałać problemowi… homotransfobii. Co więcej przepisy przewidują ogromne kary za “dyskryminację LGBT”.

- Rodzice nie będą mogli chronić swych dzieci przed szkolnymi kursami ideologii gender, a kapłani wyjaśniać chrześcijańskiej wizji rodziny. Według niektórych analiz prawnych, nawet rektorowi seminarium trudno będzie wyrzucić kleryka ze skłonnościami homoseksualnymi. Nowe prawo grzeszy bowiem brakiem precyzji. Nie definiuje, na czym polega przemoc czy podżeganie do przemocy, ale przewiduje za to nadzwyczaj surowe kary - uważa jeden z organizatorów sobotnich protestów we włoskich miastach, których uczestnicy sprzeciwiają się wprowadzeniu w życie nowego prawa

Dodaje też:

- jeśli prawo wejdzie w życie, nie będzie się można sprzeciwiać tak zwanym małżeństwom jednopłciowym czy rodzeniu dla nich dzieci przez wynajęte kobiety

Jak z tego można wnioskować, rząd Włoch całkowicie nie radzi sobie z obecną sytuacją i szuka tematów zastępczych.

Jak donosi watykański portalu vaticannews.va w projekcie ustawy forsowanej przez rząd Contego przewidziano szereg środków karnych za tzw. “dyskryminację LGBT” i obywatelom Włoch może grozić nawet do sześciu lat pozbawienia wolności. Łagodniejsze formy uprzedzeń wobec LGBT mogą skutkować skazaniem na półtorej roku więzienia. Ponadto w projekcie ustawy przewidziane zostały kary dodatkowych, jak np. odebranie paszportu, prawa jazdy, zakaz wychodzenia z domu po pewnej godzinie, czy też nakaz prac społecznych na rzecz homoseksualnych organizacji.

 

mp/vticannews.va

Komentarze (12):

Darek2020.07.13 16:49
Dokładnie jak u nas, pandemia, kraj w kryzysie a Duda zajmuje się atakami na LGBT i promowaniem antyszczepionkowców.
nie ślepy2020.07.16 18:12
Masz coś z głową? Dokładnie to jest, jak w Warszawie trzaskosia, wszystko się wali, g.wna równo płyną do Wisły a on się zajmuje lgbt!
Małgorzata2020.07.13 15:13
Wielu notabli / prezydentów Miast-"państw" w Polsce czerpie wzorce z Włoch. Model rodziny "sycylijskiej" i opieki jak z "Ojca chrzestnego" jest dla nich pożądany i promowany. Stąd pewnie tak wiele podróży służbowych do Włoch i wzajemnych ciepłych relacji. Pokój i dobro mają zpewnić sponsorowane przez samorząd projekty wzorowane na prawie unijnym , które już dawno funcjonuje nie tylko we Włoszech ale innych państwach członkowskich. Jeśli rząd włoski WIE z doświadczenia co DOBRE to to wprowadza i nikt mu nie podskoczy . Demoralizacja i ogłupianie przestraszonych ludzi to najprostrzy sposób na utrzymanie władzy. Tak czynią mafiozo. Ostatnio media podały informację o takiej troskliwości urzędników miejskich wobec narkomanów, że aż dziw bierze. Rozdawano narkomanom testery sprawdzające jakość towaru i czyste igły. Kto wie może może kiedyś zaczną rozdawać "towar" a wtedy o wiele łatwiej będzie młodym zagubić tożsamość płciową a nawet zachowywac sie jak zwierzęta. Zatem to co się dzieje we Włoszech czy Hiszpanii to normalny i oczekiwany SKUTEK /OBJAW ZABURZEŃ po spożyciu. Na dziś media informowały o biednych kierowcach autobusów w Warszawie , którzy są właśnie poszkodowanymi, pokrzywdzonymi OFIARAMI wypadków . Opinia mediów : kierowca to też wolny człowiek i może EKSPERYMENTOWAĆ. Swój swego rozumie.
Zbigniew2020.07.13 14:58
Półtora roku ! Półtorej np. butelki.
BieS2020.07.24 14:47
Tak mówią już prominentni politycy, to jakaś maniera warszawki. Język polski zszedł na psy. Boję się, że Prof. Miodek też powie, że i tak i tak jest dobrze.
Ninel2020.07.13 14:12
Strategia salami. Kroimy po plasterku. 1) brak karania za ostentacyjne zboczenia, 2) tolerancja, 3) związki cywilne, 4) prawo do nauczania cudzych dzieci, 5) skryta cenzura 6) jawna cenzura 7) przymus nauczania wszystkich dzieci, 8) małżeństwa, 9) adopcje, 10) przywileje na rynku pracy, 11) jawne karanie za "homofobię", 12) obozy reedukacyjne dla przeciwników ideologii LGBT 13) obozy koncentracyjne 14) ludobójstwo. Jak widać jesteśmy przy punktach 11 i 12.
Felek2020.07.13 14:38
Mieszkam w kraju w którym adopcję i małżeństwa osób homoseksualnych są dozwolone od lat. Jest to jeden z pierwszych krajów które wprowadził (Szkocja). Ludzie akceptują to jako normalność. Wiele dzieci znalazło dom bez przemocy i kochających się ludzi. W Szkocji ludzie są spokojni, nie sadzą się do siebie na ulicy, za każdym razem jak przyjeżdzam do Polski to ktoś mi chcę dać po mordzie na ulicy. Nie nie jestem gejem, po prostu śmieszy mnie snucie jakiś wizji obozów koncentracyjnych z kraju gdzie ludzie na co dzień chcą sobie oczy wydłubać z różnych powodów, a w kraju w którym mieszkam i nie mam żadnych stresów pary homoseksualne od lat mogą funkcjonować w zupełnie normalny sposób.
Ninel2020.07.13 14:50
Oczywiście że nie macie "obozów koncentracyjnych". Po co, skoro cała populacja została skutecznie przecwelona i nikt nie stawia oporu. Szkoda że nie zadajesz pytania, dlaczego każdego roku porywa się tysiące dzieci normalnym ludziom i oddaje je zboczeńcom. Szkoda również że nie zadajesz pytania, dlaczego wśród zboczeńców poziom przemocy jest taki wysoki, kilkanaście razy wyższy niż w małżeństwach. Nie pytasz również, jak to możliwe, że wśród dzieci oddanych do hodowli Człowiekom LGBT 1/3 lub połowa staje się zboczona, ani nie zapytasz, jak to jest możliwe, że szkocka populacja wymiera tak szybko, jak cały zachód zresztą No, ale nie po to zostaliście zmetroseksualizowani, aby wiedzieć takie rzeczy. Potraficie tylko powtarzać formułki i politpoprawne komunały.
nie ślepy2020.07.16 18:20
Tylko teraz czekać, jak wprowadzą w Szkocji eutanazję, bo to też bardzo nowoczesne, to skorzystasz z tego wynalazku zachodniej "normalności"!
Ninel2020.07.13 15:03
Sprawdźmy więc, jak to jest z tą przemocą w "wyzwolonej Szkocji". TABELE Kobiety, które doświadczały przemocy fizycznej lub seksualnej ze strony partnera po ukończeniu 15. roku życia, UE-28. Partner: UK 29% ; PL 13%; Inna osoba: UK 30%; PL 11%. TABELE Częstotliwość występowania przypadków molestowania seksualnego (11 pozycji) UK 25%; PL 11%.
Ninel2020.07.13 15:06
Tabela 7: Doświadczenie przemocy przed ukończeniem 15. roku życia w podziale na dorosłych sprawców (%) Przemoc fizyczna, seksualna lub psychiczna. UK 40%; PL 18%.
szczepic obowiazkowo...2020.07.13 13:54
kiedy szczepionka na teczowa zaraze ???`