Żona Aleksieja Nawalnego odwiedziła męża w szpitalu  - zdjęcie
20.08.20, 16:53Fot. via: Flickr

Żona Aleksieja Nawalnego odwiedziła męża w szpitalu

3

Rosyjskie władze poinformowały, że żona Aleksieja Nawalnego odwiedziła męża w szpitalu w Omsku. Opozycjonista przebywa tam w stanie śpiączki po tym, jak zasłabł dziś rano w samolocie wracając do Moskwy.

Wydział zdrowia władz regionu przekazał, że stan Aleksieja Nawalnego jest stabilny. Mężczyzna jest w śpiączce i został podłączony do respiratora. Szpital miał też zasięgnąć konsultacji w dwóch rosyjskich ośrodkach, specjalizujących się w toksykologii i intensywnej terapii. Na konsylium lekarskim ma zapaść decyzja o ewentualnym przetransportowaniu Nawalnego do innego szpitala.

Rzeczniczka polityka poinformowała za pośrednictwem Twittera, że jego żona nie pozwoliła policji zabrać rzeczy osobistych mężczyzny.

Aleksiej Nawalny trafił do szpitala wskutek zatrucia toksynami. Jego współpracownicy podejrzewają celowe otrucie.

kak/PAP, tvp.info.pl

Komentarze (3):

Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.08.20 18:45
Z wiadomości tzw. govvno wartych, ale prawdziwych. - - - Naukowcy z School of Veterinary Medicine w UC Davis przeprowadzili wielololetnie badania: Dlaczego koty pokazują ci doopę? Okazało się, że jest to o co podejrzewano koty od wieków. Koty tą "mową doopą" pokazują ich "włascicielom", że .... mają ich w doopie. Niemniej, naukowcy rozróżnili dwie grupy kotów "pokazicieli doopy"; jedna to "mam cię w doopie", druga, charakterystyczna dla tłustych kotów, to "pocałuj mnie w doope". Więc, jeżeli masz kota zwróć na to uwagę, czy kot ma cię "w doopie", czy chce abyś go "w doopę pocałował". - - - - Jeżeli nie masz kota, Fronda jest twoim "kotem" i pokazuje ci doopę albo mówi jednoznacznie, pocałuj mnie w doopę.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.20 17:20
kiedy PiSdziaki zamiast ruskiego węgla sprowadzą wrak? Kiedy rządziła Platforma z ust nie schodziły im słowa ?wrak, zdrada, zamach... A teraz jakoś cicho. Wiem, ze szMacierewicz od 10 lat pracuje "ciężko" nad raportem, ale ile można czekać? Jakby Netflix zrobił serial o Komisji Smoleńskiej, własnie kończyłaby się 70 seria.
witold2020.08.20 17:52
Pisz na temat,debilku.