Z Polski wychodzi iskra!!! Świat się nawraca za naszym przykładem!!! - zdjęcie
23.10.17, 13:15

Z Polski wychodzi iskra!!! Świat się nawraca za naszym przykładem!!!

Tak jak mówiły przepowiednie - Polska staje się iskrą, która rozpala świat do wiary w Jezusa Chrystusa! Akcja ,,Różaniec do granic'', która odbiła się w całym świecie bardzo szerokim echem, już przynosi owoce i pcha inne narody do większej gorliwości wiary.

Włosi i Irlandczycy organizują na polski wzór podobne modlitwy.

O sprawie informuje KAI - Irlandczycy będą modlili się na różańcach 8 grudnia. Włosi modlili się już raz, 13 października, ale chcą akcję powtórzyć.

Czy nie tak właśnie spełniają się proroctwa o wielkiej Polsce? Bo przecież nie o siłę militarną chodzi, ale o siłę ducha i nawrócenia, pchania świata ku Jezusowi Chrystusowi, Jedynemu Zbawicielowi...

Przepowiednia licheńska:
W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".