Wojciech Sumliński: Nasz protest w Jedwabnem. Przerwaliśmy żydowskim kłamcom! - zdjęcie
14.07.20, 12:20Screenshot Youtube - Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński: Nasz protest w Jedwabnem. Przerwaliśmy żydowskim kłamcom!

13

Komentarze (13):

Precz z 🌈 zarazą!2020.07.15 22:49
Adam Asnyk: Antysemityzm dziś już prowadzą handlarze, Z których każdy dla siebie pewien zysk w nim widzi; Skoro się interesem korzystnym pokaże, Niezawodnie go ujmą w swoje ręce Żydzi.
ARON2020.07.14 18:23
JEDWABNE TO 2000 MIESZKANCOW 1600 OSOB TO ZYDZI CZY 400 POLAKOW WPEDZILO DO STODOLY 1600 ZYDOW TO JEST PYTANI
Władysław2020.07.14 16:57
Wojna Niemców z Polską i później z Rosją miała dwa cele polityczne: likwidacja Żydów i komunistów i zdobycie przestrzeni życiowej na Wschodzie. Zbrodnie, jak ta w Jedwabnem, były jednym z elementów niemieckiej polityki. Realizowane były przez tzw. Einsatzgruppen, w skład których wchodzili starannie wyselekcjonowani ludzie: Żołnierzami byli szeregowi i podoficerowie niemieckiej policji - osobnicy niewykształceni, o niskim wskaźniku inteligencji; nierzadko pospolici bandyci oraz inni przestępcy. Dowodzeni zaś byli przez oficerów o ponadprzeciętnej wiedzy i inteligencji - często z tytułami naukowymi. Akcją w Jedwabnem (i w innych miejscach kaźni) kierował komisarz kryminalny Haupsturmführer Hermann Schaper, ur. 12 sierpnia 1911 roku w Strassburgu, w Alzacji. Samo morderstwo w Jedwabnem było wykonane perfekcyjnie, rzec by można z „niemiecką” dokładnością. Jednego dnia zginęło tam, jak twierdzą niektórzy, praktycznie 100% żydowskiej populacji. Samo w sobie jest to dowodem, że: Po pierwsze, wykonawcy zbrodni mieli odpowiedni know-how. Wiedzieli, że najpierw trzeba niepostrzeżenie zablokować drogi ucieczki, a potem dopiero rozpocząć skoordynowaną akcję. Po drugie zaś, że byli dowodzeni i wykonywali rozkazy z wojskową dyscypliną. Tak mogły działać jedynie wyspecjalizowane jednostki wojskowe okupanta, w tym wypadku niemieckie. Świadczy o tym również użycie broni palnej, dowodem są łuski po nabojach do niemieckiego uzbrojenia z datą produkcji 1938. I to po odkryciu tych łusek rabin Schudrich wystąpił o zakaz dalszych ekshumacji. Powód? Pieniądze. Niemcy już w latach 50’ spłacili Żydom odszkodowania. Teraz Żydzi chcą pieniędzy od nas. „Jedwabne kłamstwo” jest im do tego potrzebne. Tylko dlaczego rząd Polski milczy?
Olo2020.07.14 14:51
Między innymi za tą zbrodnie został skazany niejaki sharp z enzengrupe comando !
Marian2020.07.14 14:04
Ja opłakuję polskie ofiary.Ich mordercami byli żydowscy zwyrodnialcy.
Wojtek Polak2020.07.14 13:01
w Jedwabnem mordu na Polskich obywatelach żydach mordu dokonali niemieccy zbrodniarze ! Polacy nie pozwolą winy niemieckich zbrodniarzy przypisywać Polakom. wybielając prawdziwych sprawców kosztem największych ofiar zbrodniarzy nienieckich i rosyjskich podczas IIwś a tym samym nie damy się okraść prze żydowskie grupy złodziei wymuszających mienie bezspadkowe. wbijcie sobie to do waszych zakłamanych i złodziejskich głów!
Elektor2020.07.14 12:50
Przypomnijmy że ekshumacje w Jedwabnem wstrzymał znany pomocnik żydowski śp. L. Kaczyński.
Anonim2020.07.14 13:07
Jakoś to przeżyjemy. Jednakże ta opresyjna władza - jak wy tęczowe lewactwo twierdzicie - nie zakazuje pisać o tym. Mogłeś swobodnie o tym napisać na portalu zwolenników PiS, zgadza się? Spróbuj na protalu G... Wiadomości naurągać entuzjastom grzebania w odbycie.
Maria Błaszczyk2020.07.14 13:34
Eeeee... Ale tu nie ma żadnej moderacji. Więc kto miałby Elektorowi czegoś zakazać? Tylko nie wiem, dlaczego to dobrze, jeśli skutkiem są nawracające życzenia śmierci innym osobom, zalew wulgarnego seksistowskiego szamba i podszywanie się pod inne osoby...
Cool2020.07.14 16:05
No właśnie o to chodzi! ... tutaj nie ma cenzury! ... ... kumasz dzidzia?
Elektor2020.07.14 14:01
Wypraszam sobie tęczowe lewactwo w swoją stronę... Reszta się zgadza. Na Frondzie można pisać krytycznie! Co w rozmaitych różnego typu Gazetach Wyborczych jest niemożliwe. Na Frondzie jest propaganda propisowska pełna parą ale co do komentarzy pełna zgoda! Można pisać, nie usuwają! To mi się podoba!
Anonim2020.07.14 12:46
No, i jak teraz będą rżnąć Żydów - a będą bo to jest przepowiedziane i to już widać biorąc pod uwagę sytuację na Zachodzie - to ręki z pomocą im nie podam. Żebym miał później zostać okrzyczany mordercą? W końcu Niemcy, którzy Żydów "rżnęli aż miło" (powiedzenie) są największymi przyjaciółmi narodu żydowskiego. Widać Żydzi tak lubią jak się im od czasu do czasu poobcina to i owo. "Chcącemu nie dzieje się krzywda".
michaellll862020.07.14 16:08
Może i pojadę za głęboko, może zbyt daleko od ziemi, ale "oko za oko" to ich prawo. W naszym jest "miłuj swoich nieprzyjaciół". To, że Ty złamiesz swoje serce i nie pomożesz komuś, kto na to nie zasługuje, to ta osoba tego nawet nie zauważy, ale Ty będziesz musiał żyć z konsekwencjami swojego wyboru. A przechodząc bańkę abstrakcji wyżej - co myślisz o władzach francuskich, amerykańskich i brytyjskich, jak się nas potraktowało po II wojnie światowej? A zwróć uwagę, że dzięki tej ich decyzji nie mamy tu dziś dyktatu tęczowej rewolucji. Co myślisz o komunistycznych władzach PRLu względem narodu? A dzięki temu jeszcze silniej zaczepiliśmy się w tradycji i wierze. Dlatego walczę o prawdę i polskie interesy, ale jeśli się nie uda, to nie mam zamiaru przekroczyć "Królewskiego prawa", żeby coś osiągnąć, bo nie znam planu mojego Króla. A jasno nam powiedział, że mamy być nieskazitelni jak gołębie, co nie znaczy, że głupi (roztropni jak węże).