Wielki powrót 'Mira' z afery hazardowej?  - zdjęcie
08.07.19, 13:51[[File:Flickr - europeanpeoplesparty - EPP Congress Warsaw (1011).jpg|Flickr - europeanpeoplesparty - EPP Congress Warsaw (1011)]]

Wielki powrót 'Mira' z afery hazardowej?

9

Według informacji "Dziennika Łódzkiego", prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska ma zamiar zgłosić na listę potencjalnych kandydatów do Sejmu i Senatu... Mirosława Drzewieckiego, byłego ministra sportu i skarbnika Platformy Obywatelskiej, zdymisjonowanego w związku z aferą hazardową. 

Jak podaje gazeta, według nieoficjalnych informacji szefowa regionu łódzkiego Platformy Obywatelskiej Hanna Zdanowska otrzymała listę potencjalnych kandydatów do Sejmu i Senatu z Łodzi. Zgłoszenie miało wpłynąć ze struktur łódzkiej Platformy, a sama prezydent ma dopisać do listy kolejne nazwiska.

„Listę kandydatów przedstawionych przez łódzką PO Zdanowska ma zweryfikować, odsiać i ostateczną wersję przesłać do centrali PO w Warszawie. Lista nie zawiera potencjalnych numerów na liście, a same nazwiska” -podaje dziennik. Według gazety, jednym z potencjalnych kandydatów na listy PO ma być... Mirosław Drzewiecki, były minister zdymisjonowany z rządu PO-PSL po ujawnieniu afery hazardowej. 

W rozmowie z dziennikarzem Drzewiecki stwierdził, że o powrocie do polityki w ogóle nie myslał, jednak, jak zauważa autor artykułu w "Dzienniku Łódzkim", nie wydawał się też zaskoczony takim pytaniem.

Kolejnym kandydatem do zasilenia list łódzkiej Platformy jest obecny prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski, który w sierpniu br. skończy kadencję. Według gazety na liście z regionu znaleźć się może także Katarzyna Lubnauer czy Cezary Grabarczyk – były minister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL, oskarżony o nielegalne uzyskanie pozwolenia na broń.

yenn/ TVP.INFO, Fronda.pl

Komentarze (9):

Walenty2019.07.9 10:41
to przerażające co ten bolek zrobił z Polską. W tzw. wolnej Polsce nadal komuchy pchają się do władzy. Widły i do obory a nie do koryta. To samo z tymi eurodeputowanymi z SLD- wszak to odmiana w naziwie li tylko PZPR> Co oni tam robia. PZPR przecież uznano za organizację przestępczą.
Jack Em2019.07.9 8:45
Kolejne pytania do PiSu ... Miro wyszedł z pierdla czy nie został osądzony i skazany jak każdy przestępca powinien ?
mandarin oriental2019.07.9 0:41
To tego debila stara ukradla FUTRO w salonie na florydzie . takie zero jeszcze wychyla to czerwona gebe ,bez wstydu...
JR2019.07.8 21:29
Jak patrzę na tych złodziei, łapówkarzy, aferzystów, którzy sprawowali władzę przez 8 lat za kadencji PO i PSL to zadaję sobie pytanie: czy jest jeszcze u tych ludzi coś z człowieczeństwa. To ludzie bez honoru, bez samokrytyki, to ludzie, którzy uważają naród za głupców licząc, ze ludzi można otumanić, oszukać. Przed poprzednimi wyborami wpadli na idiotyczny pomysł (bo na nic mądrego ich nie stać)odwiedzania ludzi na plażach! Czy to normalne? Ja im podsunę inny pomysł na teraz. Otóż szanowna totalna opozycjo masowo odwiedzajcie szalety!!! Może znajdziecie tam kumpli, a każdy głos na wagę złota! Pisałem o tym już w innym miejscu. Takie wątpliwości się pojawiają jak się choćby patrzy na krzywoustego Mira! Gdzie on ma jakąś godność!?
JR2019.07.9 7:17
Dodam po zastanowieniu, że zostawił na Florydzie.
polak2019.07.8 17:34
nawet ten złodziej z PełO gawłowski mówi ,że bardzo namawiają go do kandydowania do naszego sejmu ---tylko nie dodał ,,że to czynią jego kumple" z---- Z K
PZPR2019.07.8 16:10
Miro ,Rycho i Zbycho to jest jedno wielkie ….. .
POlityk2019.07.8 14:46
Miro ,Rycho i Zbycho to będą nasze Lokomotywy wyborcze !
polak2019.07.8 14:19
łączą się w mafijną byłą mafie "'słuchaj rychu, żdzichu, miru grzechu -musicie przekonać Polaków ,żeby oni poparli naszą złodzijską mafię""